![]() |
Cytat:
|
Niestety,
Te FK to gorsze 5 razy niz Beitar.. jak sie w obronie ma bocznych obronców w takiej formie jak Kiełbowicz i Rzeźniczak to... ;/ Ciekawe co sie musi wydarzyc zeby Wawrzyniak dostał szanse? Jak długo Descarga bedzie dochodził do formy, w listopadzie dostanie 30 minut szansy? zreszta, jeb**. Miklas spier**** wszystko co bylo do spier**** |
Cytat:
|
poziom spotkania żenujący, FK dwa strzały na bramkę i dwa gole, Rzżniczak zapatrzył się w Mauro i odpuścił gościa w polu karnym ( gol na 1-0 ) komentator beznadziejny, już nie mówię o samym komentarzu i pianiu po bramkach Legii, ale ogólnie był cienki jak sik pająka, nie wiedział co się dzieje na boisku, W ogóle ten styl darcia się po bramkach jak w Ameryce Południowej mi nie odpowiada. Rozumiem jakby to była bramka jakaś szczególnie ważna,np. w finale albo na wagę awansu, ale nasi super redaktorzy wydzierają się przy byle okazji jakby to było niewiadomo co.
Przygotowanie fizyczne? Ruszard Szul!! nasz człowiek w stolicy :) trochę nie rozumiem tej polityki, facet się nie sprawdził były do niego zastrzeżenia a Legia wzięła go jako zbawcę, teraz widać jaki z niego fachowiec |
Po tym meczu nie wiem mam płakać czy śmiać się ? trybuny dno, gra dno. Z czym do ludzi ? Gdyby Legia trafiła na Beitar pewnie Izraelczycy dwa razy by z nimi pojechali po 4-0 i dowidzenia. Początek sezonu Legia nie ma hormonu szybkości i tak gra hahaha xD. W pucharach tylko Wisla ewentualnie Lech coś zdziałają(Smuda nie pozwoli przejśc obok meczu) reszta to minimaliści. Niech Legia wygrywa dalej w Gliwicach i Bytomiu a TVN niech się zachwyca pięknymi bramkami Iwańskiego z rzutów wolnych szkoda że tylko z takimi przeciwnikami a nie w Europie.
Czekamy na Lecha, jestem pewien że włożą więcej serca w gre niż Legiunia. |
Jest olimpiada, 3 mecze w dwa dni do komentowania wiec brakuje im ludzi i sciagaja z glebokich rezerw. Ale lepsze od reakcji na bramke dla Legii bylo to co zrobil jak byla bramka ze spalonego na 2-2.
Goool !!! Achhhh boze Roger achhh.. i wtedy okazalo sie, ze jest spalony :D A on - nie bylo spalonego x4, powtorka pokazala, ze byl, ale jazda.. A co do gry Legii: to niech dalej Urban uczy pilkarzy o takich umiejetnosciach gry ala Barcelona. Takim druzynom jak Wisla czy Legia to tylko pozostaje gra jakiej uczy Wislakow Skorza. Pressing, swietna taktyka, dyscyplina i organizacja gry - to co mielismy z Beitarem. Do tego umiejetne trzymanie pilki jak sie da. Ale samymi umiejetnosciami tak jak to sobie wymarzyl Urban to mozna wygrywac z druzynami klasy Homel. Naszych druzyn niestety na taka gre nie stac. No ale niech panowie Urban i Szul sa tam jak najdluzej :D Ten drugi robi dokladnie to samo co w Wisle. Legia ma wytrzymalosc, ale nie ma blysku i przyspieszenia, tak jak i Wislakow ich tez przygotowal jak maratonczykow. |
|
Mozemy wylosujemy to FK Moskwa to pomscimy Legie jak keidys Schalke :rotfl:
|
Z ciekawości zapytam - gdzie są te wszystkie Trzeciakowe "Hiszpany"??? Dlaczego nie grają???
|
Bo to takie gwiazdy ze trzeba im placic 1 mln euro za to ze zechca usiasc na trybunach
|
Konferencja prasowa po meczu z FK Moskwa
Cytat:
|
Widac ze Rosjanom najlepiej wychodzi grozenie i odgrazanie sie. I kto tu miesza polityke do sportu panie Błochin???
PS> J* RUSKOW !!! J*!!!! |
Cytat:
|
No i Leszki jadą ze Szwajcarami , Smuda ma jaja nie to co Urban
|
KAPITALNIE gra Lech!! może chociaż on!!
Ten Stilic jest świetny. |
Nie zdziwie sie jak kiedys Stilic odejdzie z Lecha za 3 mln euro.
|
No Miszcze jada ostro ze szwajcarami, dobrze ze chociaz oni, moze bedziemy miec chociaz dwie druzyny w fazie grupowej...
|
2:0 dla Lecha. :) Leszek powinien pojechać tych kelnerów i przynajmniej będą dwie polskie drużyny w I rundzie P UEFA, a nie takie dno jak rok temu.
|
Lech juz prowadzi 2-0 (Rengifo i Lewandowski) a mecz + doping ciekawy. Zawsze cos przyjemnego po tej siermięznej kopaninie Legii:D
|
Brawo Lech! To sie nazywa gra w piłke. Atmosfera swietna, gra pilkarzy bardzo dobra, stadion coraz fajniejszy. To bedzie nasz glowny przeciwnik w walce o MP. ZYcze im awansu (mimo szczerej nienawisci do Pyr!) do fazy grupowej UEFA.
|
W sumie ten Lewandowski słaby jest. Po co nam był potrzebny, jak strzela marną 4 bramkę w czwartym meczu. Lepiej chyba ponurkować.
Serce mnie boli, że to Lech chyba uratuje honor naszej piłki, a i w lidze namieszają. |
mimo lekkiej rezerwy do Lecha (wiadomo za co :) ) to uznanie za ładny początek. Kwadrans nie minął a już dwie ładne brameczki. Mecz też całkiem całkiem.
|
Trzeba jasno powiedziec że Legia gdyby nie trafiła na tak słabego przeciwnika w poprzedniej rundzie to najprawdopodobniej by już nie grała w PUEFA. A to co dziś pokazali to po prostu żenada. Gdzie te ich super wzmocnienia ( Arruabarrena, Tito, Descarga ) ? Fajnie że Lech gra dobrze bo są w stanie dojśc do fazy grupowej PUEFA. Tylko w ich przypadku nie wiadomo kiedy popełnią błąd w defensywie ( vide Bełchatów).
Liczę że w tym sezonie się zdarzy cud i dwie Polskie drużyny dojdą chociaż do fazy grupowej. PS. Spójrzcie na wyniki drużyn z Cypru: 3 runda el.LM: Anorthosis 3-0 Olympiakos Pireus 2 runda el.PUEFA: APOEL Nikozja 2-2 Crvena Zvezda AEK Ateny 0-1 Omonia Nikozja ( do przerwy). Jak to wytłumaczyc? |
Zajebisty ten Stilic
|
Ten Stilic to jest prze huj
|
Mnie zastanawia jedna sprawa. Skad Lech bierze takich Stilica czy Rengifo? Chyba nie z ogloszenia w gazecie panie Wilczek!
|
Brawo Lech
I teraz wszyscy widzą jak szkoda ze nie dała Wisły tych pary groszy więcej za Lewandowskiego. Mógłby być dla nas zbawieniem. |
Lech bierze takich Stilicow dlatego ze tam sobie Smuda sam wyszukuje zawodnikow, a prezesura mu na nich daje kase, proste ;]
|
No tak...U nas brakuje tego drugiego elementu ..
|
Brawo Lech!
Mam nadzieje ze wejdziecie do PU a najlepiej do LM i zawojujecie Polska liga na kilka dobrych lat! ale co tam, pkt bedziemy miec! :lol: :rotfl: |
Cytat:
Podobno Rengifo kosztował 500 tys USD a Stilić 500 tys EUR - wiec na pewno bysmy ich nie łykneli bo NIE SĄ ZA DARMO! :D Ale pomarzyc można że do naszej Wisełki bedą jakieś gotówkowe transfery.... :) |
Cytat:
Do e: Za ewentualne "trudnosci" w lidze polskiej "podziekowania" kieruj do Zarzadu.A nie tego ze Lech gra dobrze. |
Cytat:
Ale generalnie nie przeceniałbym ich bo to bardziej zasługa tego że to my się do nich zbliżamy a nie oni do nas. Gdyby poszły 4 dobre trasnfery w tej rundzie nie mieliby nic do powiedzenia. A tak przyjdzie jakiś kryzys znowu wzmocnien nie będzie i może być różnie. |
Lech będzie miał pożytek z Lewandowskiego i Stilica. Wróżę im karierę... Bardzo dobrze prezentuje się również Peszko i Murawski, mimo to po pierwszych kilkunastu minutach gra się nieco wyrównała, więc pogromu raczej nie będzie.
|
e - nie stresuj sie tak. Bez silnych Legii i Lecha nie bedzie silnej ligi ,a bez silnej ligi nie bedzie silnej Wisly.
Po wczorajszym meczu trzeba to zrozumiec. "Chcesz byc mistrzem klatki schodowej ? Ja pie***le takie podium, inna stawka jest teraz !" |
Prawda taka, ze Franciszek zawsze mial jednak nosa do zawodnikow. Moze nie do wszystkich, ale potrafil znalezc perelki. Przypomne tylko, ze nam wyszukal m.in. Uche..
|
Najśmieszniejsze jest to że Lech zaczął na poważnie budować drużyne gdy awans do LM będzie o wiele łatwieszy niż teraz, my natomiast wyraźnie odpuściliśmy. Może być tak że Lech za jednym zamachem załatwi dwie sprawy a mianowicie MP i LM bo trafi na jakieś ogórki.
|
Cytat:
|
Bobadia jeszcze lepszy niż Stilic:)
Szwajcarzy tez mają ciekawą drużynę. BRAWO! już ich prawie mieli ale Lech kontruje:) Szwajcarzy moim zdaniem zlekceważyli Lecha a teraz są w kiepskiej sytuacji z lekka... |
Co to za flaga wisi na wysokości linii środkowej boiska?Tak jakby Legii?
EDIT: Mecz oglądam na kompie i mam słabą jakość obrazu. Włączyłem tv i zobaczyłem, że to jednak nie jest flaga Legii. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl