![]() |
Chodziło mi o aktora Kiefer Sutherland'a.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeden minus jak sobie ściągnąłem z torrentów to nie zauważyłem że po 2 sezonie trzeba sobie ściągnąć odcinek specjalny i mi trochę watek uciekł , po trzecim tez jest taki odcinek |
No po 3 sezonie świąteczny odcinek powiem że jest przełomowy. Zresztą w najnowszym odcinku HIMYM jest fajna scenka do DA.
Obejrzałem Homeland, drugi sezon dużo lepszy od pierwszego. Ogólnie serial na mocne 4 a nawet 4+. Finał drugiego sezonu ... o ....a skąd ja to znam. |
włączyłem z nudów Downton Abbey...i wyłączyłem po 7 odcinku pierwszego sezonu. Fajny.dzis sciagam 2 sezon,akurat wolne w pracy to .......ne do końca.
w 2 sezonie wojna ? |
Wojna w drugim, w 3 czas powojenny.
Pamiętaj, po drugim sezonie masz odcinek świąteczny, tak samo po 3 też jest odcinek świąteczny. Dla fabuły bardzo ważne. |
"Defiance"
siostrzeniec mówi że to będzie wielki hicior... :D |
Cytat:
Dokładnie, odcinki świąteczne istotne! Miałem lekką rozjazd na początku trzeciego sezonu, bo się nie zorientowałem, że przegapiłem owy, świąteczny odcinek. |
Cytat:
|
Cytat:
zapomniałem dodać że mój siostrzeniec ma 12 lat... :] poza tym warto spróbować... bo np. gra o tron to kompletnie nie moje klimaty, a oglądam... |
Dziś na HBO premiera 3 sezonu GRA O TRON.
Nie widziałem ani jednego odc. i postanowiłem nadrobić zaległości na szybko ale nie wiem czy mi to podejdzie, póki co oglądam na siłę, w między czasie gdy czekam na nowy odcinek THE WALKING DEAD. |
Ja z tą "Grą o tron" to mam problem. Serial nie jest zły, ale na pewno daleko mi do zachwytów nad nim i przebieraniem nogami na myśl, że dzisiaj premiera. Pierwszy sezon oglądałem regularnie, a drugi już partiami raz na kilka/kilkanaście tygodni.
Jest moim zdaniem dużo ciekawszych seriali w ofercie... A w czwartek? W czwartek debiutuje serialowa wersja Hannibala! :-) |
To może być ciekawe.
A Gra o tron troche jak Tudorowie póki co ... jak dla mnie po 2 odcinkach. A tym czasem ostra kampania reklamowa praktycznie wszędzie sie widzi Gre o Tron. http://static.gametrade.pl/system/hb.../mailing/1.jpg |
Dwa seriale do polecenia ode mnie. Znowu niszowe :-)
Top of the Lake Orphan Black Daj ktoś znać jak się weźmie za oglądanie, czy podeszło? :-) |
hunter? hanibal ? daj link
z nudow sciagnalem revolution bo masz w podpisie...i ogladnalem 11 odcinkow, ale to chyba ze względu na te dwie dupy :) bo serial pogmatwany i troche nielogiczny :) downton abbey tez skonczylem po 2 sezonie, juz mi sie znudził :) |
Cytat:
Co do Revolution. Nie jest to wybitna produkcja, a raczej typowo odmóżdżająca. Pierwsza część sezonu nie jest najgorsza, ale obiecują że druga będzie znacznie lepsza :D Spróbuj to "Top of the Lake". Dopiero trzy odcinki wyszły. Dzisiaj w nocy był czwarty. |
właśnie obejrzałem nowy odc. gry o tron... masakra jakaś... kojarzyłem tylko tego po.......onego młodego blond króla, laskę od smoków i liliputa... a tak to nie pamiętam kto kim jest, co robi itp. bez sensu... zbyt duże przerwy między sezonami... chyba poczekam aż serial się skończy albo zdejmą go z anteny to wtedy obejrzę wszystkie odc. w tydzień.
|
Cytat:
Edit. Wykrakałem :-) |
A ja polecam ELEMENTARY:
http://www.filmweb.pl/serial/Elementary-2012-645151 I pierwszy sezon SUITS: http://www.filmweb.pl/serial/W+garniturach-2011-585726 bo drugi sezon to już wielka kupa; ot taka Moda na sukces... |
Cytat:
|
Cytat:
E: W grze o tron jeszcze tyle bohaterów musi zginąć, że spokojnie 5-6 sezonów jeszcze będzie ;) |
Ja pierdziele. Znalazłem kolejny serial godny uwagi, co oznacza kolejne 40-45 minut tygodniowo mniej :( :D
Orphan Black, tak się zwie ten serial, któremu po obejrzeniu pilota (póki co tyle wypuścili) daję bardzo wysoką ocenę. Dobrze, że się kończy zaraz kilka seriali, bo inaczej to naprawdę ciężko byłoby z tym wyrobić :-) |
Mnie rozjebał Wolking Death ... zajebisty
|
Cytat:
|
Serialowe prognozy na następny sezon
Każdy powinien pod ww. linkiem znaleźć jakieś info o serialach, które ogląda :-) |
Ja kończe juz 2 sezon GRY O TRON, podoba mi się i nawet mi podeszło, a nawet żonie. hahaha
Z ciekawości znalazłem AUDIOBOOKA gry o tron bo książki nie posiadam i już na początku widać że są duże różnice w 1 rozdziale. Może ktoś ma linka do audiobooka Żywe trupy ? ponoć jakaś nowa seria z rozmachem nagrana na podstawie komiksu . tu jest namiastka : http://www.youtube.com/watch?v=HOVcxOXsoVA |
Cytat:
http://audioteka.pl/zywe-trupy-zeszyt-4-6,produkt.html http://audioteka.pl/zywe-trupy-narod...a,produkt.html |
Dwie w miarę zbliżone opcje to hannibal i bates motel.
No i ten bates motel wciąga, przyswoiłem 3 odcinki od kopa, Hannibal jakoś mnie po pilocie nie przekonał. Trochę jak Elementary. Jak ktoś nie zna Normana Batesa to nie szukajcie i nie czytajcie wiki bo w gruncie rzeczy sobie walnąłem mega spoilera. |
Zgodnie z przewidywaniami, ósmy sezon Dextera będzie ostatnim.
Premiera 30 czerwca. |
Dzięki @MatMario, za info o tem Bates Motel, nie znałem tego. Widze że jest nawet 1 odc. z lektorem.
Hannibal pykłem 1 odcinek ale średniak taki póki co. |
Hemlock Grove - nowy serial od Netflix (ci sami co zrobili House of Cards)
Puścili od razu wszystkie odcinki. Serial z gatunku dla widza o mocniejszych nerwach, który lubi podskoczyć przed komputerem :) Do Hannibala nie radzę się zbytnio przyzwyczajać. Chyba zdejmą serial po jednym sezonie. |
Bo Hannibal to nie na stację ogólnodostępną, to powinno od razu na jakąś kablówkę trafić.
Za Hemlock Grove się zabieram bo zapowiada się świetnie i od razu będzie dostępny cały sezon. Jestem po trzecim odcinku Orphan Black i jak dla mnie premiera sezonu bez dwóch zdań. Super się ogląda i wciąga niesamowicie. |
Dziś o 21:00 na 13th street leci 2odc. tego Bates Motel.
Tylko coś mi nie działa ten kanał na Cyfrze... |
|
Jest już kolejny odcinek Bates Motel.
Spoko, 6 odcinków i każdy przyjemny do obejrzenia. Nie nudzi, jest akcja, ogólnie na plus. |
Obejrzałem dziś pierwszy odcinek Bates Motel bo dużo się o tym wszędzie mówi i nie zawiodłem się. Może nie był jakiś wybitnie dobry ale to zaledwie pierwszy odcinek i pewnie dalej będzie jeszcze lepiej.
julo - podobno na 13th street Bates Motel jest z dubbingiem... hunter jak obejrzysz to Rectify to napisz co sądzisz bo szczerze mówiąc trailer mnie nie porwał na tyle aby się za to zabrać, ale może będzie tak jak z Bates Motel, że po przeczytaniu opinii się za to wziąłem. |
Niestety 13th street został akurat wyłączony z oferty Cyfry+.
Wg mnie serial fajny ale w 6odc. troche zaczeli kombinować. |
Homeland-świetny serial, czekam z niecierpliwością na 3 sezon podobnie jak na ostatnie 7 odcinków Breaking Bad.
The Following-zapowiadało się fajnie, a z odcinka na odcinek niestety wygląda coraz słabiej. Californication-słaby sezon czego najlepszym podsumowaniem była scena w samolocie. Plus za Faith i Atticusa. Bates Motel-obejrzałem I odcinek, zapowiada się ciekawie. Strike Back-oglądał ktoś? |
Jest już 7 odc. Bates Motel
Trzeba obejrzeć zaraz po półfinale LM :D |
Cytat:
info: http://film.onet.pl/wideo/amerykansk...,126919,w.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl