Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

julo 22.03.2013 19:29

Chodziło mi o aktora Kiefer Sutherland'a.

hunter 22.03.2013 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1304741)
Chodziło mi o aktora Kiefer Sutherland'a.

Jezus Maria. Zamroczenie w trakcie czytania :-) Co nie zmienia faktu, że Touch jest słabe i Sutherland po prostu rozmienia swoje nazwisko na drobne rolą w tym serialu.

Lemoniadowy Joe 22.03.2013 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1303023)
Obejrzałem wszystkie dotychczasowe odcinki Downton Abbey i jest naprawdę dobre. Przynajmniej mi przypadło do gustu. Ze swojej strony polecam.

.

Obejrzałem bardzo dobry serial z klimatem i dobra gra aktorska :)

Jeden minus jak sobie ściągnąłem z torrentów to nie zauważyłem że po 2 sezonie trzeba sobie ściągnąć odcinek specjalny i mi trochę watek uciekł , po trzecim tez jest taki odcinek

MatMario 22.03.2013 20:51

No po 3 sezonie świąteczny odcinek powiem że jest przełomowy. Zresztą w najnowszym odcinku HIMYM jest fajna scenka do DA.

Obejrzałem Homeland, drugi sezon dużo lepszy od pierwszego. Ogólnie serial na mocne 4 a nawet 4+. Finał drugiego sezonu ... o ....a skąd ja to znam.

szprotson 25.03.2013 08:32

włączyłem z nudów Downton Abbey...i wyłączyłem po 7 odcinku pierwszego sezonu. Fajny.dzis sciagam 2 sezon,akurat wolne w pracy to .......ne do końca.
w 2 sezonie wojna ?

MatMario 25.03.2013 09:17

Wojna w drugim, w 3 czas powojenny.

Pamiętaj, po drugim sezonie masz odcinek świąteczny, tak samo po 3 też jest odcinek świąteczny. Dla fabuły bardzo ważne.

Kamil_mchw 28.03.2013 16:42

"Defiance"

siostrzeniec mówi że to będzie wielki hicior... :D

Krzysiek 28.03.2013 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1305040)
Wojna w drugim, w 3 czas powojenny.

Pamiętaj, po drugim sezonie masz odcinek świąteczny, tak samo po 3 też jest odcinek świąteczny. Dla fabuły bardzo ważne.


Dokładnie, odcinki świąteczne istotne! Miałem lekką rozjazd na początku trzeciego sezonu, bo się nie zorientowałem, że przegapiłem owy, świąteczny odcinek.

hunter 28.03.2013 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1305480)
"Defiance"

siostrzeniec mówi że to będzie wielki hicior... :D

Pod warunkiem, że ktoś jest fanem tego gatunku :-)

Kamil_mchw 30.03.2013 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 1305513)
Pod warunkiem, że ktoś jest fanem tego gatunku :-)


zapomniałem dodać że mój siostrzeniec ma 12 lat... :]

poza tym warto spróbować... bo np. gra o tron to kompletnie nie moje klimaty, a oglądam...

julo 01.04.2013 08:36

Dziś na HBO premiera 3 sezonu GRA O TRON.
Nie widziałem ani jednego odc. i postanowiłem nadrobić zaległości na szybko ale nie wiem czy mi to podejdzie, póki co oglądam na siłę, w między czasie gdy czekam na nowy odcinek THE WALKING DEAD.

hunter 01.04.2013 09:19

Ja z tą "Grą o tron" to mam problem. Serial nie jest zły, ale na pewno daleko mi do zachwytów nad nim i przebieraniem nogami na myśl, że dzisiaj premiera. Pierwszy sezon oglądałem regularnie, a drugi już partiami raz na kilka/kilkanaście tygodni.

Jest moim zdaniem dużo ciekawszych seriali w ofercie...

A w czwartek? W czwartek debiutuje serialowa wersja Hannibala! :-)

julo 01.04.2013 11:04

To może być ciekawe.

A Gra o tron troche jak Tudorowie póki co ... jak dla mnie po 2 odcinkach.

A tym czasem ostra kampania reklamowa praktycznie wszędzie sie widzi Gre o Tron.

http://static.gametrade.pl/system/hb.../mailing/1.jpg

hunter 02.04.2013 08:20

Dwa seriale do polecenia ode mnie. Znowu niszowe :-)

Top of the Lake

Orphan Black

Daj ktoś znać jak się weźmie za oglądanie, czy podeszło? :-)

szprotson 02.04.2013 08:33

hunter? hanibal ? daj link

z nudow sciagnalem revolution bo masz w podpisie...i ogladnalem 11 odcinkow, ale to chyba ze względu na te dwie dupy :) bo serial pogmatwany i troche nielogiczny :)

downton abbey tez skonczylem po 2 sezonie, juz mi sie znudził :)

hunter 02.04.2013 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1306084)
hunter? hanibal ? daj link

z nudow sciagnalem revolution bo masz w podpisie...i ogladnalem 11 odcinkow, ale to chyba ze względu na te dwie dupy :) bo serial pogmatwany i troche nielogiczny :)

downton abbey tez skonczylem po 2 sezonie, juz mi sie znudził :)

TUTAJ masz wszystkie materiały promocyjne serialu. Debiutuje już w czwartek.

Co do Revolution. Nie jest to wybitna produkcja, a raczej typowo odmóżdżająca. Pierwsza część sezonu nie jest najgorsza, ale obiecują że druga będzie znacznie lepsza :D

Spróbuj to "Top of the Lake". Dopiero trzy odcinki wyszły. Dzisiaj w nocy był czwarty.

Kamil_mchw 02.04.2013 17:35

właśnie obejrzałem nowy odc. gry o tron... masakra jakaś... kojarzyłem tylko tego po.......onego młodego blond króla, laskę od smoków i liliputa... a tak to nie pamiętam kto kim jest, co robi itp. bez sensu... zbyt duże przerwy między sezonami... chyba poczekam aż serial się skończy albo zdejmą go z anteny to wtedy obejrzę wszystkie odc. w tydzień.

hunter 02.04.2013 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1306174)
właśnie obejrzałem nowy odc. gry o tron... masakra jakaś... kojarzyłem tylko tego po.......onego młodego blond króla, laskę od smoków i liliputa... a tak to nie pamiętam kto kim jest, co robi itp. bez sensu... zbyt duże przerwy między sezonami... chyba poczekam aż serial się skończy albo zdejmą go z anteny to wtedy obejrzę wszystkie odc. w tydzień.

Ojj... to prędko na pewno nie nastąpi :-)

Edit. Wykrakałem :-)

karas1983 02.04.2013 18:15

A ja polecam ELEMENTARY:
http://www.filmweb.pl/serial/Elementary-2012-645151

I pierwszy sezon SUITS:
http://www.filmweb.pl/serial/W+garniturach-2011-585726
bo drugi sezon to już wielka kupa; ot taka Moda na sukces...

MatMario 02.04.2013 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 1306178)
Ojj... to prędko na pewno nie nastąpi :-)

Edit. Wykrakałem :-)

Smoki jeszcze za małe żeby kończyć...

Krzysiek 03.04.2013 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 1305929)
Ja z tą "Grą o tron" to mam problem. Serial nie jest zły, ale na pewno daleko mi do zachwytów nad nim i przebieraniem nogami na myśl, że dzisiaj premiera. Pierwszy sezon oglądałem regularnie, a drugi już partiami raz na kilka/kilkanaście tygodni.

Hunter, przeczytaj książki to zrozumiesz skąd te zachwyty:) Ja jak obejrzałem pierwszy sezon, to byłem pod takim wrażeniem, że zacząłem czytać wersję książkową. I serial się nie umywa do książki. Każdemu polecam!

E: W grze o tron jeszcze tyle bohaterów musi zginąć, że spokojnie 5-6 sezonów jeszcze będzie ;)

hunter 03.04.2013 19:36

Ja pierdziele. Znalazłem kolejny serial godny uwagi, co oznacza kolejne 40-45 minut tygodniowo mniej :( :D

Orphan Black, tak się zwie ten serial, któremu po obejrzeniu pilota (póki co tyle wypuścili) daję bardzo wysoką ocenę.

Dobrze, że się kończy zaraz kilka seriali, bo inaczej to naprawdę ciężko byłoby z tym wyrobić :-)

goly78 04.04.2013 10:19

Mnie rozjebał Wolking Death ... zajebisty

Zwitter 04.04.2013 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 1306328)
Orphan Black, tak się zwie ten serial, któremu po obejrzeniu pilota (póki co tyle wypuścili) daję bardzo wysoką ocenę.

Też się zainteresowałem pilotem i już się nie mogę doczekać kolejnych odcinków. Naprawdę ciekawy serial się zapowiada, jest ciekawie, fajna gra aktorska, pierwszy odcinek super i oby tak dalej.

hunter 05.04.2013 08:29

Serialowe prognozy na następny sezon

Każdy powinien pod ww. linkiem znaleźć jakieś info o serialach, które ogląda :-)

julo 07.04.2013 12:23

Ja kończe juz 2 sezon GRY O TRON, podoba mi się i nawet mi podeszło, a nawet żonie. hahaha

Z ciekawości znalazłem AUDIOBOOKA gry o tron bo książki nie posiadam i już na początku widać że są duże różnice w 1 rozdziale.

Może ktoś ma linka do audiobooka Żywe trupy ? ponoć jakaś nowa seria z rozmachem nagrana na podstawie komiksu .
tu jest namiastka :
http://www.youtube.com/watch?v=HOVcxOXsoVA

dostuffca 07.04.2013 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1306845)
Ja kończe juz 2 sezon GRY O TRON, podoba mi się i nawet mi podeszło, a nawet żonie. hahaha

Z ciekawości znalazłem AUDIOBOOKA gry o tron bo książki nie posiadam i już na początku widać że są duże różnice w 1 rozdziale.

Może ktoś ma linka do audiobooka Żywe trupy ? ponoć jakaś nowa seria z rozmachem nagrana na podstawie komiksu .
tu jest namiastka :
wis.la/hwhbx

http://audioteka.pl/zywe-trupy-zeszyt-1-3,produkt.html
http://audioteka.pl/zywe-trupy-zeszyt-4-6,produkt.html
http://audioteka.pl/zywe-trupy-narod...a,produkt.html

MatMario 17.04.2013 09:28

Dwie w miarę zbliżone opcje to hannibal i bates motel.

No i ten bates motel wciąga, przyswoiłem 3 odcinki od kopa, Hannibal jakoś mnie po pilocie nie przekonał. Trochę jak Elementary.

Jak ktoś nie zna Normana Batesa to nie szukajcie i nie czytajcie wiki bo w gruncie rzeczy sobie walnąłem mega spoilera.

hunter 18.04.2013 21:32

Zgodnie z przewidywaniami, ósmy sezon Dextera będzie ostatnim.

Premiera 30 czerwca.

julo 19.04.2013 18:48

Dzięki @MatMario, za info o tem Bates Motel, nie znałem tego. Widze że jest nawet 1 odc. z lektorem.
Hannibal pykłem 1 odcinek ale średniak taki póki co.

hunter 19.04.2013 20:34

Hemlock Grove - nowy serial od Netflix (ci sami co zrobili House of Cards)

Puścili od razu wszystkie odcinki. Serial z gatunku dla widza o mocniejszych nerwach, który lubi podskoczyć przed komputerem :)

Do Hannibala nie radzę się zbytnio przyzwyczajać. Chyba zdejmą serial po jednym sezonie.

Zwitter 19.04.2013 21:19

Bo Hannibal to nie na stację ogólnodostępną, to powinno od razu na jakąś kablówkę trafić.

Za Hemlock Grove się zabieram bo zapowiada się świetnie i od razu będzie dostępny cały sezon.

Jestem po trzecim odcinku Orphan Black i jak dla mnie premiera sezonu bez dwóch zdań. Super się ogląda i wciąga niesamowicie.

julo 21.04.2013 18:25

Dziś o 21:00 na 13th street leci 2odc. tego Bates Motel.

Tylko coś mi nie działa ten kanał na Cyfrze...

hunter 22.04.2013 22:06

TAKIE COŚ ma dziś w nocy swoją premierę.

Jak spróbuję co to i jak to, dam znać na pewno ;-)

MatMario 24.04.2013 10:59

Jest już kolejny odcinek Bates Motel.

Spoko, 6 odcinków i każdy przyjemny do obejrzenia. Nie nudzi, jest akcja, ogólnie na plus.

Zwitter 24.04.2013 20:44

Obejrzałem dziś pierwszy odcinek Bates Motel bo dużo się o tym wszędzie mówi i nie zawiodłem się. Może nie był jakiś wybitnie dobry ale to zaledwie pierwszy odcinek i pewnie dalej będzie jeszcze lepiej.
julo - podobno na 13th street Bates Motel jest z dubbingiem...
hunter jak obejrzysz to Rectify to napisz co sądzisz bo szczerze mówiąc trailer mnie nie porwał na tyle aby się za to zabrać, ale może będzie tak jak z Bates Motel, że po przeczytaniu opinii się za to wziąłem.

julo 27.04.2013 07:55

Niestety 13th street został akurat wyłączony z oferty Cyfry+.

Wg mnie serial fajny ale w 6odc. troche zaczeli kombinować.

piter116 27.04.2013 16:29

Homeland-świetny serial, czekam z niecierpliwością na 3 sezon podobnie jak na ostatnie 7 odcinków Breaking Bad.
The Following-zapowiadało się fajnie, a z odcinka na odcinek niestety wygląda coraz słabiej.
Californication-słaby sezon czego najlepszym podsumowaniem była scena w samolocie. Plus za Faith i Atticusa.
Bates Motel-obejrzałem I odcinek, zapowiada się ciekawie.

Strike Back-oglądał ktoś?

julo 30.04.2013 20:16

Jest już 7 odc. Bates Motel
Trzeba obejrzeć zaraz po półfinale LM :D

julo 03.05.2013 05:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 1309677)
Hemlock Grove - nowy serial od Netflix (ci sami co zrobili House of Cards)

Puścili od razu wszystkie odcinki. Serial z gatunku dla widza o mocniejszych nerwach, który lubi podskoczyć przed komputerem :)

Do Hannibala nie radzę się zbytnio przyzwyczajać. Chyba zdejmą serial po jednym sezonie.

Właśnie czytam że go zdejmują bo zbyt brutalny.
info:
http://film.onet.pl/wideo/amerykansk...,126919,w.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl