Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9587)

Wojtas 10.03.2016 00:45

Jezu ciagle nic.....tu trzeba działać,i to jak najszybciej ,nie ma czasu.

Oby jutro ,pojutrze bylo wiadomo.

BlurgH 10.03.2016 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1433455)
Gdyby się udało, to o umiejętności byłbym w miarę spokojny. Bardziej zastanawia mnie, czy przywiózłby ze sobą swój sztab i czy byłby takim powiewem profesjonalizmu i staranności, jak kiedyś Petrescu.

Tego życzą sobie ( chyba ) wszyscy kibice.
W praktyce - nie wiadomo, jak na powiew profesjonalizmu zareagują:
a) działacze - bo wyjdzie na jaw niekompetencja, a nie daj Bóg, że trener będzie wymagał transferów pod swoje dyktando ( i wpisze odpowiednie klauzule w kontrakt )
b) kopacze - bo nagle się okaże, że za zasługi można co najwyżej porozdawać autografy w sektorze rodzinnym, a na treningach trzeba będzie pracować jak mróweczki...
Bo jak się skończyło z Petrescu, to już chyba wszyscy wiedzą.

Vinci 10.03.2016 07:51

Kto by to nie był, i jaki warsztat nie prezentował, to przy tym piekiełku które mamy pomiędzy Cupiałem - TF i radą nadzorczą, ciężko będzie zapanować nad tym bałaganem. Ilu to już trenerów czy działaczy (vide Mielcarski), skarżyło się, że każdą sensowną inicjatywę wysadzają w powietrze doradcy, podpowiadacze, a czasem i sami piłkarze (jak z Petrescu).

Trochę to schizofreniczne wszystko. Jeszcze w tamtym roku zbieraliśmy wszyscy na Wisłę pieniądze i mecze pokazowe, piłkarze skarżyli się, że nie dostają pensji, grożono odebraniem punktów, a teraz od początku roku okazuje się, że stać nas na trenera zagranicznego, nowych piłkarzy i cały sztab pomocniczy. A może i nie stać, tylko tak piszą, bo ciężko wyczuć co jest prawdą,a co tylko kaczką dziennikarską...

Pomijam już tych, zawsze świetnie poinformowanych, którzy co jakiś czas na forum są pewni swego i mają infa z "pewnego źródła" :D

ABGwislakABG 10.03.2016 07:56

I tak go po pewnym czasie wypierre dolą jak Dana. Uryga, Brozek, Boguski, czarne gwiazdy Białej Gwiazdy, Małecki, Sadlok. Bez nich skladu nie zestawisz, a dywersja bedzie pełną gębą.

Jak Cupial w wypowiedzi oznajmia, iż niestety musiał go zwolnić bo kopacze grali przeciwko niemu, to i on dlugo nie pociagnie na Reymonta.

O czym my mówimy? Mamy jedynie baze treningową (konkretnie Myślenice), obiekty młodzieżowe ktoś/coś słyszał? Siatka scoutów, wydatki na młodzież (kolejna "niepotrzebna brednia" wg Bossa, bo bedzie oddawac takich handzlikow za siatke gruszek).

Łatwo wywnioskować co (a raczej kto) powinien się w Wiśle zmienić.

Vinci 10.03.2016 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1433461)
O czym my mówimy? Mamy jedynie baze treningową (konkretnie Myślenice), obiekty młodzieżowe ktoś/coś słyszał? Siatka scoutów, wydatki na młodzież (kolejna "niepotrzebna brednia" wg Bossa, bo bedzie oddawac takich handzlikow za siatke gruszek).

Słuszny przykład, życie pokazało, że to czego obawiał się z uzdolnionymi juniorami, doświadczył w seniorach. Dawno temu Uche, Dolha, a teraz Cieżniak (ta ostatnia sprawa to już w ogóle urosła to niebotycznych rozmiarów)...

KrzychooR 10.03.2016 08:11

Poczytałem różne fora i wychodzi na to że ten Jurcić to skrzyżowanie Smudy z Petrescu... Zamordysta ze słabą erudycją... Podobno z Mariboru zwolnili go piłkarze choć kibice go sobie cenili... Jeśli to prawda to Baweł w czerwcu kończy karierę... ciekawe kto jeszcze...

art 10.03.2016 08:49

Najsmutniejsze jest to, że na horyzoncie jest niezły trener, taki jakiego wszyscy by chcieli, ale i tak wszyscy wiemy jak to się skończy w Naszym małym piekiełku.

Revolver 10.03.2016 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1433461)
I tak go po pewnym czasie wypierre dolą jak Dana. Uryga, Brozek, Boguski, czarne gwiazdy Białej Gwiazdy, Małecki, Sadlok. Bez nich skladu nie zestawisz, a dywersja bedzie pełną gębą.

Jak Cupial w wypowiedzi oznajmia, iż niestety musiał go zwolnić bo kopacze grali przeciwko niemu, to i on dlugo nie pociagnie na Reymonta.

To jest absolutnie skandaliczna praktyka, że piłkarzyki zwalniają sobie trenerów. Jest w drużynie pewna grupa "starszyzny", która działa równie demoralizująco na resztę piłkarzy, co pie*dolone związki zawodowe na górników.

Poczłapią sobie z rękami w kieszeniach na boisku, a później będą marudzić na wszystko i wszystkich oraz wymagać bonusów, trzynastek, czternastek, specjalnego traktowania i statusu gwiazdy.

I nie chodzi tu tylko o piłkarzy i ich postawę, na ławce (jeszcze) siedzi kolejny facet, który cierpi na ciężki paraliż trenerski. Nie funkcjonują w jego mózgu ośrodki odpowiedzialne za jakąkolwiek logikę i wyobraźnię. Drzazga i Balashov siedzą 90 minut i oglądają z perspektywy ławki jak Boguski odstawia paraolimpiadę. To też musi działać deprymująco.

Nie wiem, jaki jest Jurcic, ale można być pewnym, że jest JAKIŚ. Jeżeli naprawdę podpisze kontrakt, to przynajmniej będzie widać, że na ławce jest trener, a nie podstawiona, przezroczysta kukła. W czerwcu prawdopodobnie odejdą Boguski i Uryga, do tego być może Brożek i Głowacki. O ile ten ostatni dalej jest w stanie pociągnąć tę drużynę piłkarsko i mentalnie, to pozostali trzej są już w tym momencie zbędnym balastem, który trzeba jak najszybciej wypie*dolić za burtę. Pawła z wszystkimi honorami, Bogusiowi kupić bombonierkę i skakankę, a Urygę wyje*ać kopem w dupę przez tylne drzwi kuchenne.

Szajba_ 10.03.2016 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1433470)
To jest absolutnie skandaliczna praktyka, że piłkarzyki zwalniają sobie trenerów. Jest w drużynie pewna grupa "starszyzny", która działa równie demoralizująco na resztę piłkarzy, co pie*dolone związki zawodowe na górników.

Poczłapią sobie z rękami w kieszeniach na boisku, a później będą marudzić na wszystko i wszystkich oraz wymagać bonusów, trzynastek, czternastek, specjalnego traktowania i statusu gwiazdy.

I nie chodzi tu tylko o piłkarzy i ich postawę, na ławce (jeszcze) siedzi kolejny facet, który cierpi na ciężki paraliż trenerski. Nie funkcjonują w jego mózgu ośrodki odpowiedzialne za jakąkolwiek logikę i wyobraźnię. Drzazga i Balashov siedzą 90 minut i oglądają z perspektywy ławki jak Boguski odstawia paraolimpiadę. To też musi działać deprymująco.

Nie wiem, jaki jest Jurcic, ale można być pewnym, że jest JAKIŚ. Jeżeli naprawdę podpisze kontrakt, to przynajmniej będzie widać, że na ławce jest trener, a nie podstawiona, przezroczysta kukła. W czerwcu prawdopodobnie odejdą Boguski i Uryga, do tego być może Brożek i Głowacki. O ile ten ostatni dalej jest w stanie pociągnąć tę drużynę piłkarsko i mentalnie, to pozostali trzej są już w tym momencie zbędnym balastem, który trzeba jak najszybciej wypie*dolić za burtę. Pawła z wszystkimi honorami, Bogusiowi kupić bombonierkę i skakankę, a Urygę wyje*ać kopem w dupę przez tylne drzwi kuchenne.

chyba najmadrzejszy post jaki przeczytalem w tym temacie od dawna. Zgadzam sie z kazdym slowem, stwierdzeniem czy odniesieniem (szczegolnie tym o gornikach).

krzaq12 10.03.2016 09:39

Cytat:

Najsmutniejsze jest to, że na horyzoncie jest niezły trener, taki jakiego wszyscy by chcieli, ale i tak wszyscy wiemy jak to się skończy w Naszym małym piekiełku.
Trzeba otwarcie podkreślić, że trener ma pełne zaufanie (nie takie jak Pawłowski) i określić się jasno, powierzamy temu gościowi budowę drużyny a Wy ,,piłkarze" ani myślcie sobie z nim pogrywać. Niech pierwszy raz klub, ucząc się na błędach lat wcześniejszych (Petrescu) postawi sprawę jasno-trener jest świętością i jesteśmy do niego przekonani.
Jeżeli komuś się to nie podoba droga wolna, nie potrzebujemy pozorantów. Jeśli komuś zależy na wyniku, Wiśle, czy doskonaleniu własnych umiejętności nie powinien myśleć o czymś takim jak ,,zwolnienie trenera"

http://cdn.kme.si/public/images-cach...6a20ec0d0.jpeg

maqz 10.03.2016 09:47

Tak sobie myślę, że jakikolwiek by treneiro nie przyszedł, wciąż jest zagrożenie, że nie wszystkim w szatni będzie odpowiadać jego trenerka (ciężkie treningi,/ustalanie składu w oparciu o formę itd itp)..

swiety37 10.03.2016 10:49

Obecnie to jak ktoś chce tylko osiągać wyniki lub doskonalić własne umiejętności to niestety, ale Wisełki raczej nie wybierze.

Bene Nati 10.03.2016 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1433473)
Trzeba otwarcie podkreślić, że trener ma pełne zaufanie (nie takie jak Pawłowski) i określić się jasno, powierzamy temu gościowi budowę drużyny a Wy ,,piłkarze" ani myślcie sobie z nim pogrywać. Niech pierwszy raz klub, ucząc się na błędach lat wcześniejszych (Petrescu) postawi sprawę jasno-trener jest świętością i jesteśmy do niego przekonani.
Jeżeli komuś się to nie podoba droga wolna, nie potrzebujemy pozorantów. Jeśli komuś zależy na wyniku, Wiśle, czy doskonaleniu własnych umiejętności nie powinien myśleć o czymś takim jak ,,zwolnienie trenera"

Masz rację. To jest jedyny sposób na wyjście z błędnego koła. Mówiąc bardziej dosadnie - na wyjście z gówna.

Niestety, to szerszy temat. Dla naszych ligowców (przynajmniej większości) trener nie stanowi żadnego autorytetu. Robią sobie co chcą. Rządzą się w szatni i poza nią jak chcą.

Na zachodzie trener jest "świetością", autorytetem, jest Bossem. U nas jest... marionetką w rękach piłkarzy. (Pisząc u nas, mam głównie na myśli Wisłę, ale nie tylko).

Czas skończyć z tą farsą i zagonić tych nierobów do ciężkiej, sumiennej pracy.

A jak się komuś nie podoba bo za ciężko i tym podobne to nie wysłuchiwać ich w gabinecie prezesa z otwartym sercem, ale przygotować buty z blachą i być gotowym zasadzić kopa w dupę.

Kurz 10.03.2016 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1433490)
Masz rację. To jest jedyny sposób na wyjście z błędnego koła. Mówiąc bardziej dosadnie - na wyjście z gówna.

Niestety, to szerszy temat. Dla naszych ligowców (przynajmniej większości) trener nie stanowi żadnego autorytetu. Robią sobie co chcą. Rządzą się w szatni i poza nią jak chcą.

Na zachodzie trener jest "świetością", autorytetem, jest Bossem. U nas jest... marionetką w rękach piłkarzy. (Pisząc u nas, mam głównie na myśli Wisłę, ale nie tylko).

Czas skończyć z tą farsą i zagonić tych nierobów do ciężkiej, sumiennej pracy.

A jak się komuś nie podoba bo za ciężko i tym podobne to nie wysłuchiwać ich w gabinecie prezesa z otwartym sercem, ale przygotować buty z blachą i być gotowym zasadzić kopa w dupę.

To mity z poprzedniej epoki. Być może w czasach Petrescu piłkarze zwolnili trenera, może nie lubili Probierza, ale Maaskanta, Smudy, Moskala i Pawłowskiego na pewno się nie pozbyli. Kto to zrobił? Wszyscy chyba wiemy.

Kolejny mit dotyczy tego, że są nierobami, których trzeba zagonić do ciężkiej sumiennej pracy. Większość podchodzi rzetelnie do swoich obowiązków. Jedyne czego im brakuje, to talent. Są, oczywiście też tacy, którzy nie trenują na pełnych obrotach, ale akurat w ich przypadku taki trening równałby się zakończeniu kariery piłkarskiej. To smutne, ale po wielu latach złego prowadzenia w klubach, są schorowanymi "niemal inwalidami", u których "normalne" treningi wywołują mniej lub bardziej poważne urazy. Jeśli więc marzymy, żeby nasi piłkarze zapieprzali tak, jak chciał tego Petrescu, ściągajmy zdrowych, przygotowanych do intensywnego wysiłku zawodników, a nie takich, którzy zawsze mieli problemy z tym aspektem vide Wolski czy Stilić.

Markus 10.03.2016 12:34

Jurcić po prostu daje nadzieję. :)

O ile przyjdzie, musi jednak dostać zgodę oraz środki na własny sztab i kadrową, przynajmniej stopniową przebudowę obecnego zespołu Wisły.

Inaczej wszystko skończy się jak zwykle.

krzaq12 10.03.2016 12:43

Cytat:

Kolejny mit dotyczy tego, że są nierobami, których trzeba zagonić do ciężkiej sumiennej pracy. Większość podchodzi rzetelnie do swoich obowiązków. Jedyne czego im brakuje, to talent.
Podobno Sage po pierwszych badaniach stwierdził, że zespół od roku jest niedotrenowany. Rozumiecie od roku!!!!!
Już za Smudy przestano robić badania wydolnościowe etc. Zresztą słyszy się opinie, że taki Małecki na treningach daje 2x więcej niż np. Guerrier, Sarki, czy Popović bo tak zależy mu na powrocie do formy.
Zresztą, gdyby Guerrier bardziej się starał to nie musiałby co chwilę pauzować. Ostatnio częściej nie gra niż gra.
Nie twierdzę,że cała drużyna to lenie, ale znalazłoby się w niej kilku którym chce się mniej.

dziki 10.03.2016 12:45

Jest jeszcze jedna różnica między nim a Petrescu. Dan przychodził do klubu, który miał wszystko wygrywać i dominować, wchodzić do Ligi Mistrzów. Wtedy gwiazdki naprawdę miało coś wspólnego z umiejętnościami, był Majdan, Baszczu, oba Brożki (Piotrek jeszcze jako piłkarz), Głowa, Kłos, Mijailović, Stolar, Błaszczu, Cantoro, Dudka, Sobol, Zieńczuk czy Kuźba. Po drodze doszedł Dolha. Oni przynajmniej mogli myśleć o sobie jak o jakichkolwiek gwiazdach.

A teraz?

btw. ja .......e, 10 lat już minęło ...

FraMat 10.03.2016 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1433496)
Jurcić po prostu daje nadzieję. :)

O ile przyjdzie, musi jednak dostać zgodę oraz środki na własny sztab i kadrową, przynajmniej stopniową przebudowę obecnego zespołu Wisły.

Inaczej wszystko skończy się jak zwykle.

sorry, i tak z pewnością wszystko skończy się jak zwykle.
Z dniem zatrudnienia nowego trenera możecie już zacząć obstawiać kiedy i z jakiego powodu wyleci. I nie mam na myśli normalnego wypełnienia, dajmy na to, 3-letniego kontraktu.

7 kotów 10.03.2016 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dziki (Post 1433499)
Jest jeszcze jedna różnica między nim a Petrescu. Dan przychodził do klubu, który miał wszystko wygrywać i dominować, wchodzić do Ligi Mistrzów. Wtedy gwiazdki naprawdę miało coś wspólnego z umiejętnościami, był Majdan, Baszczu, oba Brożki (Piotrek jeszcze jako piłkarz), Głowa, Kłos, Mijailović, Stolar, Błaszczu, Cantoro, Dudka, Sobol, Zieńczuk czy Kuźba. Po drodze doszedł Dolha. Oni przynajmniej mogli myśleć o sobie jak o jakichkolwiek gwiazdach.

A teraz?

btw. ja .......e, 10 lat już minęło ...


Majdan, Baszczynski, Klos, Stolarczyk, Dudka i Kuzba, w pewnym zakresie pewnie i Brozki. To ponad polowa pierwszej jedenastki.

I juz masz odpowiedz dlaczego Petrescu sie nie udalo do konca.

Eternit 10.03.2016 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1433500)
sorry, i tak z pewnością wszystko skończy się jak zwykle.
Z dniem zatrudnienia nowego trenera możecie już zacząć obstawiać kiedy i z jakiego powodu wyleci. I nie mam na myśli normalnego wypełnienia, dajmy na to, 3-letniego kontraktu.

Btw, 3 lata w jednym klubie to byłby chyba jego rekord?

KOMINEK 10.03.2016 13:06

Dobry trener to nie ten który orze zawodnikami tak że rzygają pod tuje, ale ten który umie dobrać odpowiednie obciążenie do konkretnego zawodnika. Inne obciążenie musi mieć Głowa inne Wolski a inne Sadlok.

Kurz 10.03.2016 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1433498)
Podobno Sage po pierwszych badaniach stwierdził, że zespół od roku jest niedotrenowany. Rozumiecie od roku!!!!!
Już za Smudy przestano robić badania wydolnościowe etc. Zresztą słyszy się opinie, że taki Małecki na treningach daje 2x więcej niż np. Guerrier, Sarki, czy Popović bo tak zależy mu na powrocie do formy.
Zresztą, gdyby Guerrier bardziej się starał to nie musiałby co chwilę pauzować. Ostatnio częściej nie gra niż gra.
Nie twierdzę,że cała drużyna to lenie, ale znalazłoby się w niej kilku którym chce się mniej.

To mnie wcale nie dziwi, ale to oczywiście wina klubu i ludzi, których zatrudnia, a niekoniecznie zawodników. Dziwne jest, jednak, to, że mimo takich wniosków Sage, zwolniono Pawłowskiego po kilku meczach.

Może Małecki daje o 2x za dużo, bo nie udało mu się wrócić do tej formy od czasu drugiego sezonu Maaskanta? Przypominam, że lekarstwa na jego niemoc nie znaleźli również w Pogoni, tacy "wirtuozi" jak Wdowczyk czy Michniewicz. Więc może go nie ma?

Guerrier, Sarki i Popović to nieuczciwe przykłady, bo w ogóle nie powinni tu trafić. Choć może niesłusznie zrównuję z nimi Donalda, który przynajmniej ma organizm atlety. Pozostali dwaj to typowe piłkarskie odrzuty, którzy pewnie na żadnym etapie swojej kariery nie spełniały kryteriów, o które ci chodzi. Wracając jeszcze do Donalda, niestety, w jego przypadku najsłabszy element to głowa i już nic chyba z tego nie będzie. Inną sprawą jest to, ale może to mylne wrażenie, że jak tylko uda mu się dojść do dobrej dyspozycji fizycznej, wyjeżdża na kadrę i wraca stamtąd popsuty... A może po prostu jest zrozpaczony tym, że musi tu być i nie angażuje się w treningi na 100%.

gooro33 10.03.2016 14:39

Gdzie ten trener????? Czas ucieka....

Kurz 10.03.2016 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1433511)
Gdzie ten trener????? Czas ucieka....

Ulatowski był widziany dzisiaj podobno w Myślenicach :p

tofik 10.03.2016 15:05

Nam potrzeba przede wszystkim wielkiego stratega jak Sun Dzy, Napoleon, Franciszek Smuda...

Rob_Zombie 10.03.2016 15:45

A może uznano że skoro nowego trenera i tak zwolnią za kilka miesięcy to nie ma sensu go w ogóle zatrudniać? Przypomnę że to będzie już jubileuszowy, 30sty trener w 18sto letniej erze Cupiała. Skoro więc i tak prędzej czy później znowu trzeba będzie wypłacać odszkodowanie za rozwiązanie kontraktu to lepiej zaoszczędzić.

A tak serio to aż się niedobrze robi widząc niekompetencje decydentów, którzy najpierw zwalniają a duuużo później myślą co dalej. Pokażcie mi inny poważny klub który 4 razy w ciągu sezonu zmienia trenera. Takie jaja zdaje się tylko tutaj.
Ps. A powoływanie się na słowa Sage który tak naszych przygotował że opadają z sił po rekordowych 55 minutach to jakiś żart chyba.

Kurz 10.03.2016 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1433517)
Ps. A powoływanie się na słowa Sage który tak naszych przygotował że opadają z sił po rekordowych 55 minutach to jakiś żart chyba.

Wspominałem o tym wcześniej, ale powtórzę. Wolski i Brlek, którzy siedli, nie byli przez niego przygotowywani. Popović nigdy w Wiśle nie istniał dłużej niż przez 2-3 kwadranse, więc dlaczego miałby teraz? Obrońcy i Ondraszek nie wyglądali na padniętych. Patryk Małecki grał to co zwykle i Boguski właściwie tak samo.

Ogólnie w tym meczu siadła pomoc, ale przyczyny nie mają raczej nic wspólnego z Sage i jego przygotowaniami.

krzaq12 10.03.2016 15:56

Cytat:

Ps. A powoływanie się na słowa Sage który tak naszych przygotował że opadają z sił po rekordowych 55 minutach to jakiś żart chyba.
Czyli teraz zwolnijmy Sage bo słabo naszych przygotował, nie wierze w to, że człowiek, który jest absolwentem Uniwersytetu w Kolonii, ma na swoim koncie 3 staże w klubach 1 Bundesligi (FC Schalke 04, VfB Stuttgart, Hertha BSC) nie potrafi przygotować zespołu do sezonu, pracował w Akademii i tam zbierał pozytywne recenzje.
To nasi piłkarze patrząc na poziom sportowy nie są przyzwyczajeni do prawdziwych treningów, co widać po tym jak wyruszają za granicę. Tylko nieliczni robią kariery.
Nie da się zwyczajnie nadrobić zaległości w ciągu 2 miesięcy, na to potrzeba czasu. Jeden zawodnik lepiej znosi trening drugi gorzej, jeden szybciej zaadoptuje się do nowych metody, inny wolniej.
Nie jestem pewnie ale wydaje mi się, że tak profesjonalne badania wydolnościowe jak teraz zaczęto znowu przeprowadzać w naszym klubie, monitorując zawodnika w poszczególnych fazach okresu przygotowawczego ostatnio miały miejsce za Maaskanta. Jeśli się mylę to poprawcie mnie.

Patrvk 10.03.2016 16:03

PARODIA

Czy tak funkcjonuje profesionalny klub ???

Czemu zespoły zagranicy mogą grać co 3 dni a nasi grajkowie nie mogą grać co tydzień ???

gdsmk 10.03.2016 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1433519)
Nie jestem pewnie ale wydaje mi się, że tak profesjonalne badania wydolnościowe jak teraz zaczęto znowu przeprowadzać w naszym klubie, monitorując zawodnika w poszczególnych fazach okresu przygotowawczego ostatnio miały miejsce za Maaskanta. Jeśli się mylę to poprawcie mnie.

Wydaje mi się, że co pół roku działa to w ten sam sposób. Tym bardziej Bahr był ich zwolennikiem.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/wywiad..._juz_standard/

zawsze kojarzę, że były fotki jak ich nakłuwali po tym, jak przebiegali jakiś tam dystans.

Akurat pod tym względem wierzę, że zawsze było to pod kontrolą.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ania_wislakow/

krzaq12 10.03.2016 16:19

Takie badania kojarzę, że odbywały się po powrocie zawodników z urlopów po nowym roku, natomiast w tym roku badania wydolnościowe zrobiono i przed i po obozie w Turcji, aby mieć obraz przygotowań. Wiem, że takie badania robiono także w sezonie. Sage wspominał coś że zostaną one również powtórzone pod koniec sezonu.

Gdy był Bahr to te badania zapewne były, natomiast podczas prawie 2-letniej kadencji FS, żadnych badań już nie było-chłopcy byli przygotowywani na nos najlepszego coacha w PL.

Nie doszukiwałbym się winy słabej dyspozycji piłkarzy w osobie Sage, dajmy mu czas, a efekty myślę, że przyjdą.

PiVoSH92 10.03.2016 16:26

Potem Bahr zaliczył jedne przygotowania - lato za Moskala i szczerze powiem, że jesienią kondycyjnie wyglądało to nieźle, fakt faktem dostawaliśmy po ryju w końcówkach, ale wyglądało to na braki w koncentracji a nie kondycji.

Kurz 10.03.2016 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patrvk (Post 1433521)
PARODIA

Czy tak funkcjonuje profesionalny klub ???

Czemu zespoły zagranicy mogą grać co 3 dni a nasi grajkowie nie mogą grać co tydzień ???

Ponieważ do tych klubów trafiają nie tylko najlepsi zawodnicy pod względem czysto piłkarskim, ale również i ci, najbardziej fenomenalni pod względem fizycznym, wytrzymujący reżim treningowy i zabójczy wysiłek rozgrywek. W sumie crème de la crème z milionów uprawiających tę dyscyplinę sportu na całym świecie. To nie przypadek, że Szymkowiak, Stilić czy Wolski nie osiągnęli wiele poza Polską, bo o ile umiejętności techniczne są, brakowało wszystkiego innego.

nesta 10.03.2016 16:46

Oho.. Koleżka Białonskiego Smuda nie został trenerem to sie zaczyna krytyka Jurcica..
Co za kretyn, ale ciagnie swój do swego. Marny trener i marny dziennikarzyna.

https://twitter.com/MiBiBialonski

krzaq12 10.03.2016 16:54

Dokładnie, pierwsze napisali że nie odnosił żadnych sukcesów, a teraz wytykają, że nigdzie nie pracował dłużej niż 14 miesięcy.
Tekst został już poprawiony-napisali o 3 tytułach mistrzowskich i kompromitacji w LM. Zapomnieli oczywiście dodać zdobycia Pucharu i Superpucharu Chorwacji, ale nie zapomnieli dodać że nigdzie nie pracował zbyt długo.

wiesniak842 10.03.2016 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1433529)
Ponieważ do tych klubów trafiają nie tylko najlepsi zawodnicy pod względem czysto piłkarskim, ale również i ci, najbardziej fenomenalni pod względem fizycznym, wytrzymujący reżim treningowy i zabójczy wysiłek rozgrywek. W sumie crčme de la crčme z milionów uprawiających tę dyscyplinę sportu na całym świecie. To nie przypadek, że Szymkowiak, Stilić czy Wolski nie osiągnęli wiele poza Polską, bo o ile umiejętności techniczne są, brakowało wszystkiego innego.

Jest na ta przypadlosc pewne, potoczne okreslenie - lenistwo sie nazywa. Nie wydaje mi sie, zeby legiony murzynow z Afryki, ktorzy trenowali od malego na tamtym kontynencie mialo lepsze warunki do trenowania od naszych kopaczy. Roznica tylko taka, ze tamci musieli zapierdalac od malego jesli nie uciekajac przed lwami, hienami czy innymi dzikimi zwierzetami to zeby zagrac sobie w pilke biegali po kilkanascie km w jedna strone na boisko dwa razy dziennie. Reasumujac jakby u nas pilkarzykom-pajacykom sie chcialo to takich Lewandowskich byloby duzo wiecej no ale co poradzisz - nic nie poradzisz.

krzaq12 10.03.2016 17:35

Ktoś tutaj zastanawiał się jaki jest Jurcić na ławce, czy potrafi reagować na wydarzenia boiskowe.

- Jest dynamiczny, dużo skacze przy linii, krzyczy, wywiera presję na sędziach. To dodaje zespołom dodatkowej energii twierdzi Bohorić. (słoweński dziennikarz)

Nigdy wcześniej nie prowadził zespołu z takimi problemami (walka o utrzymanie). Ale na pewno zna się na piłce - mówi Jure Bohorić.

Po zwolnieniu z Mariboru kibice nie byli zadowoleni, skrytykowali decyzję zarządu klubu, a trenerowi podziękowali. Wywiesili transparent: "Jurcić, dziękujemy za tę grę!".

chimba 10.03.2016 17:36

Dawac od jutra Jurcica i niech zaczna grac jak na Wisle przystalo a nie jak patalachy ostatnie.

Patrvk 10.03.2016 17:45

Tylko że ostatni jego pracodawca nie zerwał kontraktu z Jurcićem

KrzychooR 10.03.2016 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patrvk (Post 1433538)
Tylko że ostatni jego pracodawca nie zerwał kontraktu z Jurcićem

A co? Urlopował go? ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl