Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

art 08.10.2015 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1416524)
Zgadzam się. Zapraszanie gościa, przez którego jest dług, to jest istna kpina.

Cupiał będzie?

rafalek 08.10.2015 10:37

No fakt, przecież on był bożyszczem tłumów, trybuny skandowały "jebać Messiego, my mamy tu Sikorskiego"! :D

jaszczur90 08.10.2015 12:07

Czyli w meczu gwiazd kto wygra mecz ( Smuda vs Moskal ) to zostaje trenerem aktualnej Wisły ? :lol:

element 08.10.2015 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez art (Post 1416528)
Cupiał będzie?



Dzięki niemu dziś kibicujesz Wiśle, a nie Cracovii więc spokorniej boście są małe bącki w porównaniu z Cupiałem.



https://www.youtube.com/watch?v=giaG8dZbzc4

zim zum 08.10.2015 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez art (Post 1416528)
Cupiał będzie?

A co przez Cupiała jest dług ? :lol:

licoo 08.10.2015 12:41

Cytat:

Czy na pewno strzał w kolano ? To na pewno zagrywka w stronę Smudy bo mimo że by chciał to odmówić nie mógł .

A z drugiej strony powiedźcie mi kto zamiast niego ?
Tomasz Kulawik powinien być trenerem, albo zagrać w drużynie gwiazd. Brakuje mi też Czerwca.

szprotson 08.10.2015 12:43

Kula trenerem? Bez jajec juz lepszy Motyka czy Wójtowicz.

Jak dla mnie trenerem moze byc tylko jedna osoba z która kojarzą się największe sukcesy w tym wieku czyli Henryk Kasperczak.

KOMINEK 08.10.2015 12:55

Zarówno Heniu jak i Kulawik są aktywnymi trenerami i jeden nie przyleci ileś tys km a drugi ma mecz swojej drużyny.

jonaf 08.10.2015 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez schranzwerker (Post 1416525)
Panowie,
A jak z szalami?
Zamówiłem z przesyłką i cisza...

termin dostawy będzie po meczu.

bartek89TS 08.10.2015 13:09

Ogolnie lista pilkarzy gwiazd jest ok i wiadomo ze nie jednego jeszcze by można wymienić, który powinien być w takim gronie.Mnie najbardziej dziwi brak ludzi tj: Czerwiec,Cantoro,Marek Zając,Kałużny,Niciński.Bogus Zając pewnie z powodu kadry nie przyjedzie tak jak i kilku innych Kula,Kuba czy Heniu Kasperczak, ale to z przyczyn funkcji jakie pełnią.

AntyMod 08.10.2015 13:20

mam nadzieje ze ten News o Smudzie to jakis zart ....to moze jeszcze Mandziare i Lysego Weza zaproscie do Vipow

art 08.10.2015 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1416535)
Dzięki niemu dziś kibicujesz Wiśle, a nie Cracovii więc spokorniej boście są małe bącki w porównaniu z Cupiałem.


Odpowiem klasycznym: chyba Ty.

zim zum nie jest to temat na kłótnie i negatywne komentarze. Trzeba się cieszyć z dobrej inicjatywy klubu i liczyć na liczną grupę kibiców w sobotę.

danpe_ 08.10.2015 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1416536)
A co przez Cupiała jest dług ? :lol:

A nie?
Chyba około 80 baniek wisi Wisła TF, wszystkie decyzje Cupiał podejmował.

Rację ma Kolega piszący wyżej, trzeba się cieszyć z inicjatywy i wspierać, skoro już doszło do takiej sytuacji, nie ma co się.spierać o obecność tego, czy tamtego, choć osobiście dla mnie obecność Smudy jest taką rysą na szkle i braw ode mnie nie dostanie, prędzej mi fiołek na głowie wyrośnie. Oleję go i tyle ;)

W.S 08.10.2015 16:38

Mecz już w sobotę a biletów jeszcze pełno.
Na takie wydarzenie bilety powinny zejść szybciej, niż na mecze z Legią czy cracovią.

Gdzie wy jesteście? gdzie jesteście, gdy Wisła prosi was o pomoc?
Ta sama Wisła która zwycięstwami w Lidze czy pamiętnymi meczami w pucharach powodowała, że byliście dumni?
To jest cały czas ten sam KLUB!

Byliście, gdy były mistrzostwa, puchary a teraz, gdy nie ma sukcesów i w Wiśle z kasą krucho was nie ma?
Gdy najlepszy kumpel prosi was o pomoc to odwracacie się od niego udając, że Ciebie to nie dotyczy? a w momencie, gdy u niego będzie lepiej to przypominacie sobie o nim?

Tak niektórzy z was traktują Wisłe! jest dobrze to będę a, gdy jest źle to odwracacie głowę.
Teraz powinniście być i pomóc temu klubowi, bo wszyscy mamy za co.
Będą piłkarze którzy tworzyli Wielką Wisłe, piłkarze dzięki którym większość z nas zaczęła kibicowanie i
zaczęła dumnie nazywać się kibicami Wisły Kraków!

W sobotę możemy wszyscy wrócić do tych wspomnień i początków, gdy pierwszy raz pojawiliśmy się na stadionie.
Więcej takiego meczu może nie być i więcej tych piłkarzy w naszych barwach już nie zobaczymy.
Nie którzy z was zapomnieli, że mają OGROMNY wpływ na to jak wygląda i będzie wyglądać nasz klub.

Wystarczy chodzić na mecze i zasilać klubową kasę. Jest różnica, gdy na meczu jest 10tys. osób a 18tys!
Myślicie, że jak przestaniecie chodzić to pieniądze spadną z nieba? czekacie na szejka i wtedy łaskawie przyjdziecie?
Teraz jest czas, aby dać coś od SIEBIE a nie tylko czekać na lepsze czasy.
Dawno nasze problemy mogłyby, być mniejsze gdybyśmy wszyscy chodzili na mecze bez względu na to na którym miejscu jest Wisła.


'Mimo goryczy tamtych chwil Wisła Kraków to historia, która nie pozwala na przeciętność. Zjednoczmy całą wiślacką społeczność i spowodujmy, aby Biała Gwiazda odzyskała swój dawny blask.''


iiYama 08.10.2015 17:05

Pytanko mam,



Kupiłem wczoraj nagrodę przez fans4club. Dostałem kod ( w panel Twoje nagrody ).

Dziś wchodzę na bilety celem wymiany vouchera, i chciałem wybrać miejsce zgodne z karnetem ( sektor E23 ). Nie widzę żadnego okna które pozwoliłoby mi wymienić voucher na bilet.

Blokada okienek czy coś innego?

Robbie92 08.10.2015 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1416550)
Mecz już w sobotę a biletów jeszcze pełno.
Na takie wydarzenie bilety powinny zejść szybciej, niż na mecze z Legią czy cracovią.

Gdzie wy jesteście? gdzie jesteście, gdy Wisła prosi was o pomoc?
Ta sama Wisła która zwycięstwami w Lidze czy pamiętnymi meczami w pucharach powodowała, że byliście dumni?
To jest cały czas ten sam KLUB!

Byliście, gdy były mistrzostwa, puchary a teraz, gdy nie ma sukcesów i w Wiśle z kasą krucho was nie ma?
Gdy najlepszy kumpel prosi was o pomoc to odwracacie się od niego udając, że Ciebie to nie dotyczy? a w momencie, gdy u niego będzie lepiej to przypominacie sobie o nim?

Tak niektórzy z was traktują Wisłe! jest dobrze to będę a, gdy jest źle to odwracacie głowę.
Teraz powinniście być i pomóc temu klubowi, bo wszyscy mamy za co.
Będą piłkarze którzy tworzyli Wielką Wisłe, piłkarze dzięki którym większość z nas zaczęła kibicowanie i
zaczęła dumnie nazywać się kibicami Wisły Kraków!

W sobotę możemy wszyscy wrócić do tych wspomnień i początków, gdy pierwszy raz pojawiliśmy się na stadionie.
Więcej takiego meczu może nie być i więcej tych piłkarzy w naszych barwach już nie zobaczymy.
Nie którzy z was zapomnieli, że mają OGROMNY wpływ na to jak wygląda i będzie wyglądać nasz klub.

Wystarczy chodzić na mecze i zasilać klubową kasę. Jest różnica, gdy na meczu jest 10tys. osób a 18tys!
Myślicie, że jak przestaniecie chodzić to pieniądze spadną z nieba? czekacie na szejka i wtedy łaskawie przyjdziecie?
Teraz jest czas, aby dać coś od SIEBIE a nie tylko czekać na lepsze czasy.
Dawno nasze problemy mogłyby, być mniejsze gdybyśmy wszyscy chodzili na mecze bez względu na to na którym miejscu jest Wisła.


'Mimo goryczy tamtych chwil Wisła Kraków to historia, która nie pozwala na przeciętność. Zjednoczmy całą wiślacką społeczność i spowodujmy, aby Biała Gwiazda odzyskała swój dawny blask.''


100% racji, wszyscy na mecz! Kibole, Pikniki, Janusze, po prostu fani krakowskiej piłki, wszyscy!
Pogoda ma być, w sobotę większość nie pracuje, mecz o 15.30 więc spokojnie jest czym wrócić do domu, czyżby byliśmy za wygodni? Nie narzekajmy na nic w końcu..

Zapożyczony ze Stanów Ticket Bomb czyli finałowy dzień akcji właśnie trwa!

fialo 08.10.2015 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1416551)
Pytanko mam,



Kupiłem wczoraj nagrodę przez fans4club. Dostałem kod ( w panel Twoje nagrody ).

Dziś wchodzę na bilety celem wymiany vouchera, i chciałem wybrać miejsce zgodne z karnetem ( sektor E23 ). Nie widzę żadnego okna które pozwoliłoby mi wymienić voucher na bilet.

Blokada okienek czy coś innego?

Bylo mowione ze od srody bilety tylko do wymiany w kasie.

Davss875 08.10.2015 18:24

A gdzie jest Grzegorz Kaliciak, Marek Zając, Bogdan Zając, Grzegorz Niciński, Radosław Kałużny, Kalu Uche, Adam Piekutowski, Ryszard Czerwiec, Kaziu Węgrzyn, Łukasz Sosin, Daniel Dubicki czy nawet Dariusz Dudka?

element 08.10.2015 18:37

Chciałbyś 300 zawodników do jednej drużyny zaprosić? :D Wielu z nich z różnych powodów nie może zagrać w tym meczu. Wielu z nich pojawi się na trybunach. A wielu nie jest w stanie w ogóle wziąć pod uwagę choćby przyjazd do Krakowa. Przecież to nie działa tak, że ktoś telefon wykona i na zawołanie z drugiego końca Polski czy z zagranicy, rzuci sprawy rodzinne, pracę i jakieś tam inne obowiązki i przyjedzie specjalnie na ten dzień i na tą godzinę. Wielu by chciało, ale to tak nie działa.
I co Wy z tym Uche macie.. on w ogóle o Wiśle pamięta jeszcze? i chyba w Katarze aktualnie siedzi.

https://www.facebook.com/video.php?v=10153807043996282

adam_09 08.10.2015 18:52

Panowie, nie wiecie czy mecz będzie w jakiś sposób nagrywany/ transmitowany ?

Wypadło mi k...a mać zaje...ne w d..pe wesele i taki ch..j z pójścia na stadion k..a !

wygladajacyzzachmury 08.10.2015 19:01

a dzieci z DD dostaną te szaliki na mecz czy kolejna wtopa i miesiąc po czasie?:>

na marginesie wyszły 2 rzeczy: zlikwidowanie KK nie powoduje przypływu kibiców, za to wydłuża czas sprzedaży

gooro33 08.10.2015 19:14

Co za ....a kibice.
Trzeba kliknąć 3 razy żeby Wisła miała muzeum nie ma kto...
Trzeba się dołożyć do renowacji pomnika, akademii też narzekania
Każdy pieprzy że nie ma akcji ze strony klubu żeby chociaż kilka złotych dorzucić to jak klub zrobi to na 2 dni przed meczem jest 9 tysięcy....
Co za ludzie.....
A wielcy AMBASADORZY nawet nie potrafią zrobić gestu jak Kuba i wykupić te szaliki dla dzieci...

Marcin_fan 08.10.2015 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1416557)
Panowie, nie wiecie czy mecz będzie w jakiś sposób nagrywany/ transmitowany ?

Wypadło mi k...a mać zaje...ne w d..pe wesele i taki ch..j z pójścia na stadion k..a !

Mecz w sobote o 15:30, koniec około 17:20 więc jeśli w okolicach Krakowa lub samym Krakowie masz wesele to jesteś w stanie na około 18 być na sali. Ii wtedy bardzo mało Cie ominie i jest to do wykonania. Jak wiadomo do 22 na weselach mało sie dzieje ;)

iiYama 08.10.2015 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1416553)
Bylo mowione ze od srody bilety tylko do wymiany w kasie.

Oka, dzięki, nie śledziłem sprawy na bieżąco.

adam_09 08.10.2015 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1416562)
Mecz w sobote o 15:30, koniec około 17:20 więc jeśli w okolicach Krakowa lub samym Krakowie masz wesele to jesteś w stanie na około 18 być na sali. Ii wtedy bardzo mało Cie ominie i jest to do wykonania. Jak wiadomo do 22 na weselach mało sie dzieje ;)

Kolego sympatyczny :-) Jakby wesele było w Krakowie to ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to płacz na forum :-)

Niestety wesele o 16 na podkarpaciu :-/ k...a jego zaje...na mać!

licoo 08.10.2015 22:46

Ktoś pisze rysa na szkle, dla mnie rysą jest Pawełek. Zamiast niego wolę Angelo Hugues.
A Smuda mógłby poprowadzić drużynę anty legend, np. Dolha, Surma, Kokoszka, itd.

P.S. Kaziu Węgrzyn też był spoko, tylko nie wiem po jaką cholerę on poszedł do parchów.

KotWButach 08.10.2015 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1416571)
Kolego sympatyczny :-) Jakby wesele było w Krakowie to ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to płacz na forum :-)

Niestety wesele o 16 na podkarpaciu :-/ k...a jego zaje...na mać!

mogę podwieźć po meczu :alleluja:

Dariook 08.10.2015 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KotWButach (Post 1416574)
mogę podwieźć po meczu :alleluja:

Niezła wkrętka na weselicho ;)

pomeran 08.10.2015 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1416573)
Ktoś pisze rysa na szkle, dla mnie rysą jest Pawełek. Zamiast niego wolę Angelo Hugues.
A Smuda mógłby poprowadzić drużynę anty legend, np. Dolha, Surma, Kokoszka, itd.

P.S. Kaziu Węgrzyn też był spoko, tylko nie wiem po jaką cholerę on poszedł do parchów.

Węgrzyn ? Przecież to największy anty-Wiślacki komentator jaki istnieje/istniał. Chłop w każdym meczu leczy jakieś chore kompleksy i całym sercem jest za drużyną przeciwną Wiśle, bez znaczenia kto gra. Nie dla wegrzyna w tym spotkaniu.

danpe_ 09.10.2015 07:35

Dlaczego Hugues w antygwiazdach? Ja lubiłem jego niepowtarzalny styl :D

Poza tym Panowie, jakby grali wszyscy, których sobie życzycie, to ten mecz musiałby trwać 4x45 minut ;)

swiety37 09.10.2015 07:56

Angelo miałby być za Pawełka, a nie w antygwiazdach ;)

adam_09 09.10.2015 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1416575)
Niezła wkrętka na weselicho ;)

Obiecałem sobie, że nie będę się tłumaczył ale widzę, że nie jest łatwo.
Jestem na każdym meczu na stadionie na który to każdorazowo kupuję bilet w wolnej sprzedaży a nie karnet który finansowo wyszedłby dużo lepiej dla mnie. Po to żeby Wisła miała ode mnie więcej.
Weselicho nie jest z mojej strony, idę jako gość więc tym bardziej nie chcę zrobić komuś obciachu.

To będzie gdzieś ten nagrywany ?

IncognitoTSW 09.10.2015 08:08

Myślałem, że trenerem będzie pan trener Franczak ale z braku laku dobry i Smuda.

Antośka 09.10.2015 08:16

Mam pytanie odnośnie biletów na sobotni mecz:
Skończyła mi się ważność karty kibica, natomiast bilet w kasie nabito mi na nią.
Czy nie będzie problemów z wejściem na stadion?

wislakrakow124 09.10.2015 08:20

Jesli masz wydrukowany bilet to nie powinno byc. Karta kibica nie jest wymagana na ten mecz.

piotrek06 09.10.2015 08:27

Mam pytanie techniczne, kupiłem bilet online ale jeszcze nie zapłaciłem i teraz chciałbym anulować to zamówienie( chcę zmienić sektor) jest jakaś możliwość to zrobić?

KOMINEK 09.10.2015 10:15

Nie zaśmiecamy tematu posty poszły do tematu Byli piłkarze

fialo 09.10.2015 10:34

Wykupujesz nagrodę "wpis w tablicy pamiątkowej" i w zakładce "Twoje Nagrody" wpisujesz imię i nazwisko osoby.

element 09.10.2015 10:48

Tylko wybierz kwotę większą niż 5 zł :-) Pamiętajcie, że można wpisać własną kwotę jaką chcę się przelać. 5 zł to troszkę kabaret jakby ktoś tyle wpłacał..

R33 09.10.2015 11:06

Na czym polega rola ambasadora w tym projekcie? Bo trochę ich już jest.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl