![]() |
Jakiś Ty groźny :D
|
Cytat:
Napisał ci Smuga jakich, tych którym PiS przeszkadza bardziej niż PO. Trzeba było nie bluzgać na mnie w co drugim zdaniu to bym w życiu na ciebie uwagi nie zwrócił, a teraz już za późno. Jak będziesz bredził w stylu "wasz Andrzejek" to się spodziewaj reprymendy. |
Bardzo zaluje ze nie może dojść do sytuacji w której Kowalski,Braun,Wilk czy JKM przekazują swoje glosy na Kukiza...
Oni zrobić nic nie mogą...On dzięki temu moglby... |
Smuga, a po co mam szukać? Przecież wiadomo, że jak wódz powiedział, że Hadacz spoko to każdy leming przytakiwał. Czuby popierały czuba a teraz myślą, że normalni ludzie będą popierali czubów bo ręce podali Winnickiemu, Mikke czy uj wie co. Nie osądzajcie wszystkich swoją miarą.
Jakoś nie pamiętam żeby PiS lub jego wyborcy sie odcinali od największych czubów z pod krzyża, od tych krzykaczy pokroju Hadacza. PS A co Ty mi tu wkleiłeś o tym RN i Kobylańskim? Kolejny jakiś super ekstra dowód na coś? Tylko przeczytałem i nie rozumiem co tam takiego tajemniczego. Drogi drozdzie, reprymendy możesz udzielać swojemu chłopakowi a nie mi ;) Nie chcę mi się już z podejrzanym, śmierdzącym trollem dyskutować więc ignoruję cię agencie po-wski / pożyteczny idioto pisowski, jednym słowem, debilu. Żegnaj. |
Dla prawicowca Jaroo1 największe czuby spod krzyża to nie ci którzy sikali do zniczy, nie ci którzy przepychali siedemdziesięcioletnie babcie. Dla niego czuby to ci którzy nie chcieli żeby krzyż z tego miejsca zniknął. Czy jest sens cokolwiek komentować?
|
|
Ten tekst przekonał mnie aby zagłosować już w pierwszej turze na Dude.
|
Cytat:
|
To był własnie pokaz poziomu ironii prezentowanego tu już nie raz.
Kerim zostaje przy swoim o czym już rozmawialiśmy kilkukrotnie. Do czasu aż nie przyszedł tu smuga i drozd mimo nerwów i ogromnej różnicy zdań dało się wymienić uwagi. Niestety, do czasu... |
Cytat:
no to mnie wkręciłeś :neutral: , nie jestem adwokatem Smugi czy Drozda ale przyznasz że ich poziom dyskusji nie odbiega od normy w przeciwieństwie do ostatnich "występów" użytkownika Jaroo1 , napisz merytorycznie co Ci przeszkadza bo nie rozumiem do końca Twojego stanowiska |
Przejrzałem na oczy!
MÓJ GŁOS ZAWĘDRUJE DO: PAWŁA KUKIZA! |
Cytat:
|
Może rzeczywiście coś ze mną nie tak, ponieważ dalej nie rozumiem Smuga o co ci chodzi. Co na tym filmiku masz takiego kontrowersyjnego?
|
ciekawy sondaż , wygląda na bardziej wiarygodny niż te podawane pzez reżimowe sondażownie
http://pressmix.eu/2015/05/02/pilne-...nowszy-sondaz/ |
Sendecki jest stałym bywalcem bankietów organizowanych przez Kobylańskiego, który po cichu wspiera finansowo Ruch Narodowy. Teraz już rozumiesz? Jeżeli nie, to nie mam w zanadrzu żadnego pomysłu jak Ci, to wytłumaczyć. :shock:
|
No i co w związku z tym? To, że jakiś dziadek (Kobylański) ma kolegę chorego psychicznie (Sendecki), który ma kolege chorego psychicznie (Hadacz) i ten dziadek ma jakies powiązania z RN a oni siłą rzeczy gdzieś tam, kiedyś tam spotkali się z tym całym Sendeckim to? Gdzie tu jest ten problem?
To mnie najbardziej rozbraja. Szukanie chuja do dupy wszędzie a u siebie wybielanie tego, że się pieniądze oddaje Żydom, że się jeździ na obrady Knesetu, lata w żydowskich jarmułkach, ze sie z Millerami bije pionę a Oleksego nazywa "lewicowym politykiem starszego pokolenia". Żałosne. Idź teraz kolejna aferę wysmaż bo jakiś no name Sendecki chodzil do szkoły z matką Tumanowicza czy .... wie co. PiSowska patologia. |
Cytat:
:lol: Cytat:
|
Cytat:
Choroba psychiczna Korwin-Mikkego drastycznie się nasila. Tym razem prorosyjski zwolennik totalitaryzmu chce odebrać znacznej części obywateli prawo wyborcze, m. in. chce pozbawić głosu urzędników i osoby pobierające zasiłki!!! Wariat w akcji: http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...la,nId,1727331 |
Panowie, temat polityczny na forum Wisły Kraków zasługuje na coś więcej niż zajmowanie się jakimś chorym psychicznie Andrzejkiem który wspierał już wszystkie partie od bronienia krzyża na Krakowskim Przedmieściu przez występowanie na paradzie równości z Palikotem, proteście rolników (stał przy Izdebskim) czy teraz wsparciem Komorowskiego, dajcie sobie z nim spokój bo tego nie da się czytać ... Gość widać ma nierówno pod sufitem albo jest jakimś prowokatorem i tyle, szkoda czasu na zajmowanie się jego osobą, są ważniejsze tematy :-)
http://natemat.pl/64987,andrzej-hada...ch-manipulacji http://natemat.pl/133209,andrzej-spo...-znajoma-twarz |
To jest mocne.Hadacz o spotkaniu z szefem BOR https://www.youtube.com/watch?v=TH57hLb-tcs
|
Cytat:
|
Kerim chętnie odpowiem jutro.
Bronowianin ty głupia ..... wbij sobie do tego pustego łba że od tego kraju żyd nie powinien dostać złamanego grosza. |
Cytat:
|
Dlatego, ze twym ojcem byl Hermann Goring.
|
@Bronowianin
Nie wiem skąd taka miłość do Judaizmu ale przepraszam bardzo za co im mamy dawać pieniądze,stawiać muzea i pomniki?My? Broniliśmy ich w czasie II wojny światowej.Kiedy Polskie królestwo było największe w Europie dawaliśmy im schronienie przed zachodnią europom. Kiedy oni mają już swój kawałek świata i w dużej mierze zamieszkują też Stany Zjednoczone żyją pewnie w bardzo dobrych warunkach. Więc czemu powiedz mi mamy im dawać to wszystko? Nigdy nie stanowili oni dużej wartości etnicznej i raczej nie utożsamiali się z naszym narodem tak jak i teraz o nas zapominają więc skończ proszę tak miłować tych żydów. Bo co oni zrobili takiego dla nas? |
Cytat:
To, że ktoś się nie utożsamiał z jakimś narodem nie ma żadnego znaczenia w tej sprawie. Jednak Twoja teza że byli rzekomo niewartościowi jest błędna - przedstawiciele Żydów byli członkami polskich elit. Dzięki ich wyższemu poziomowi wykształcenia czy kultury przez wieki przyczyniali się do rozwoju państwa polskiego. Zresztą polskie kompleksy względem Żydów, niechęć do nich, brały się właśnie z zazdrości, bowiem stanowili elitę, dzięki swej pracowitości, braku nałogów, wysokiej inteligencji, osiągali duże sukcesy, w tym także ekonomiczne. Dlatego część Polaków żywiła wobec nich resentyment - modelowym przykładem są kompleksy endecji, które cichutkim echem odbijają się w pewnych, wymierających już na szczęście kręgach, do dziś. |
|
Raczej obserwatorów sytuacji. Tyle naszych tam zjeżdża, że nawet oni się interesują Gajowym Maruchą.
Co do wczorajszych wpisów jest mi naprawdę żal. Ludzie (poza ciężkim przypadkiem Bronowianina) określający się jako prawicowcy zamiast spędzić aktywnie dzień 3 maja bądź zważając na obecne czasy porozmawiać odnośnie aktualności Konstytucji obecnie, propozycjami zmian, przestrzeganiem zapisów czy pojawieniu się naruszeń i przedyskutować zdanie poszczególnych polityków ubiegających się bądź nie na urząd Prezydenta RP zrobiliście wczoraj wielkie gówno, które jakbym był moderatorem z chęcią bym posprzątał. Udało Wam się przebić zarówno Dudę (małe gówno) jak i Bronka (duże gówno). Tak jebnęliście nim, że od razu pojawiło się szambo. Gratulacje "prawicowcy". Dobór daty znakomity. Winszuję. |
3/4 powyższej dyskusji świetnie obrazuje polskie społeczeństwo. Dać im igrzyska -Kukiz, Korwin Mikke ( mający zerowe szanse na ostateczny sukces) i skupią się na pierdołach a w ostatecznej rozgrywce wygra głos rozsądku czyli.... Komorowski. Gratuluję Panowie ( i być może Panie). Cała nieudolna kampania Bula ukierunkowana jest na dyskredytację Dudy, który być może nie jest idealnym kandydatem ale mimo wszystko x razy lepszym od obecnie urzędującego. Wszyscy zgodnym chórem twierdzą, że "każdy tylko nie Komorowski" po czym połowa ( podobno prawicowego elektoratu bo teoretycznie głównie takowy na tym forum jest) realizuje punkt po punkcie plan wyznaczony na tą kampanię przez stronników rządzącej partii. A oni ilu by ich nie było ( 25%?) na dzień dzisiejszy nie dyskutują nad tym komu oddać głos tylko niecierpliwie i być może w popłochu czekają na wybory.
Przecież Kukiz to Tymiński naszych czasów. Obiektywnie gość z dupy wzięty w polityce, na którym teraz nagle skupia się cała uwaga "ludu". Każde wybory prezydenckie mają zawsze dwóch potencjalnych zwycięzców. Polskie społeczeństwo od dawna jest podzielone. Wyborcy Komorowskiego nie zagłosują na Dudę i odwrotnie. Podczas kampanii nigdy nie pracuje się nad poparciem dla swojego a nad odebraniem głosów konkurentowi. Odebraniem głosów niezdecydowanych. Nie poprzez pokazanie swojego kandydata jako najlepszego ( bo w to już nawet byli pegieerowcy i lemingi nie wierzą) a nad pokazaniem, że mimo wszystko jest mniej zły niż konkurent. Wystawia się noname, który zawsze coś tam w I turze zgarnie a potem czeka jak w drugiej turze jego wyborcy nie mając "swojego" kandydata w II turze wybiorą przydomowego grilla. Zdecydowani i tak pójdą i drugi raz zakreślą to samo nazwisko. |
Cytat:
To może zagłosuj zamiast na dudę to na Kukiza lub Korwina. Przecież wiadomo, że żyd w drugiej turze polegnie z jak to ująłeś "głosem rozsądku". Czyli również realizujesz nieudolną politykę Bredzisława. Cytat:
W 2010 kandydował bez powodzenia z ramienia PiS na prezydenta Krakowa, uzyskał mandat radnego miasta. Nawet w Krakowie woleli czerwonego Jacka, od pacynki Prezesa. I takie coś miałoby być prezydentem kraju? |
Cytat:
|
Mnie to dziwi i zastanawia takie podejscie ludu wlasnie. Jest dwoch glownych kandydatow (przedstawicieli jakby nie bylo dwoch glownych partii w tym kraju), ktorzy traktowani sa jak swiete krowy i z gory zaklada sie, ze im nalezy sie 100 procent wszystkich glosow. Kto zaglosuje inaczej ten nie glosuje na tego kogo chce tylko odbiera swietym krowom glosy do tego glosuje na: faszyste, oszoloma, ruskiego agenta, Tymochowicza, Palikota wersje2.0 czy co tam tylko wymysla przedstawiciele.... swietych krow. Gdy w boju pozostana juz tylko swiete krowy wtedy w biegu przez plotki liczy juz sie tylko podstawienie nogi kontrkandydatowi. Cyrk trwa w najlepsze a swiete krowy i ich partie maja sie w najlepsze i tak juz od ladnych paru lat. Cytujac klasyka: " I nie zmienia sie nic".
|
mtk "A może elektrykiem naszych czasów"
he, he jest to bardzo prawdopodobne że Kukiz to elektryk obecnych czasów :D |
Dla mnie moze byc i szambelanem albo smieciarzem naszych czasow o ile bedzie dbal o interesy polskie i Polakow.
|
Cytat:
|
Cytat:
Kłócimy się dalej broniąc jego czy Mikke jak niepodległości a będziemy dalej oglądać Komorowskiego na piedestale. To są wybory prezydenckie a nie parlamentarne. To w parlamentarnych powinno się głosować na inne niż PO czy PIS partie. W wyborach prezydenckich końcem końców i tak zawsze zostaje dwóch z największym poparciem i nie ma tu miejsca na folklor. PO w przypadku poprzednich wyborów wepchało Komorowskiego na zasadzie głoszonego wszem i wobec mniejszego zła. Tu w drugiej turze będzie podobnie. Pierdzielenie o układzie jest w tych wyborach o tyle zabawne, że piewcy tejże teorii zapominają o jednym ważnym szczególe: ilu wyborców w II turze jest w stanie zebrać tenże Kukiz o Mikke mającym 85% negatywnego elektoratu nie wspominając. Rożnica pomiędzy Dudą a pozostałymi kontrkandydatami Komorowskiego jest taka, że on mimo wszystko ma za sobą potencjalny porównywalny do Komorowskiego stały elektorat. Inni tego nie mają. Jak powiedziałem - nie jest moim kandydatem idealnym ale Komorowskiego nie chcę dalej oglądać. |
No to będziemy oglądać Komorowskiego, a kto ma rację ja (próbując zmiany) czy Ty (głosując na mniejsze zło)?
|
Zabawne. Negujesz duopol wladzy jednoczesnie stwierdzajac iz takowy istnieje. To do rafkura oczywiscie.
|
Cytat:
Albo nie odpisuj. I tak tego nie odczytam. |
I totalnie nie rozumiem co tam robi Kukiz. Jego JOWy przecież ten duopol tylko powiększą.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl