![]() |
Cytat:
"Dużo podań, żeby zabiegać przeciwnika." No brawo, objawił się nam na forum przyszły Mourinho. Jeśli myślisz, że to takie proste to sam spróbuj kogoś potrenować. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/...awid_kaminski/ |
Cytat:
Juniorzy starsi to U-19 MESA to U-21 (z wyłączeniem zawodników nie mających ukończonych 16 lat) W tych dwóch pozostałych nie ma dolnej granicy. Kamiński, więc mając ukończone 16 lat może grać w juniorach starszych i MESA. |
Cytat:
Junior Młodszy to roczniki 95 i 96 i za zgodą lekarza 97 i 98 natomiast MESA od ukończenia 16 roku życia do ukończenia 21 + 3 zawodników powyżej 21 lat. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rwsza_druzyna/
ciekawe roszady Probierza. Kamiński błysnął , zobaczymy czy to samo pokaże w seniorach . Podoba mi się takie podejście . Młodzi zawodnicy wiedzą że mają szansę na angaż w pierwszym zespole tylko muszą pokazać coś w czasie spotkań ME i następnie przekonać do siebie trenera na treningach . Trójka piłkarzy była ewidentnie za słaba na ten moment nawet do treningów z seniorami . Probierz zobaczył na swoje oczy co potrafią i decyduje o ich przyszłość . Przypuszczam że w lecie będzie nie tylko wietrzenie I , ale i II zespołu . Poza tym pytanie zasadnicze - jak długo można utrzymywać sytuację że stała kadra zespołu liczy 13 zawodników ? Uryga wykorzystał swoja szansę . Pułkę i Szewczyka trener także zostawił w I zespole . Fajnie gdyby dał im w końcu szansę gry w ekstraklasie ( choćby ogony ) . |
Niestety tak jak przeczuwałem, ze Stanka już nic nie będzie, zniszczyli go w tej ME każąc mu grać na obronie. Widziałem jak w lecie jeszcze niezle biegał na skrzydle w jakimś sparingu, ale teraz to już chyba jego koniec w Wiśle. On i Masiuda pewno pożegnają się z MESĄ bo jednak już wiek swój mają.
btw; Smułka to pseudonim Pułki?:D |
Można gdzieś obejrzeć skrót meczu Młodej z ŁKS?
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/IMG_4085.jpg a to on we własnej osobie ^^ |
^^To teraz tylko czekac az rzeknie "Patryk Malecki to moj pilkarski idol i dla mnie wzor do nasladowania":lol:
|
orientuje się troche w młodych Wiślakach więc wiedziałem, który to Pułka, tylko nie wiedziałem, że ma taki pseudonim :D
|
Oglądałem dziś Mesę w ZAbierzowie, spoko meczyk :alleluja: fajne bramki strzelił ten Szwczyk, prawie takie same, chwilę później mógł jszcze zaliczyć trzecie trafienie praktycznie takie samo jak tamte, ale źle sobie przyjął i się nie udało. fajnie grali chłopaki z zębem. ALE grał Małecki i darł się o wszystko , rety na prawde bez sensu. to peszyło chlopaków i czasem się mylili. nawet była sytuacja gdzie Milan źle wybił i się lekko pokłócili krzycząc przez całe boisko. ("Co to jest , co ty robisz??!!", " Maly idź tam strzelaj bramki!"). Klasę pokazał Sobol, spokój w środku pola to jego domena. raz się zdenerwował bo asystentka pokazała aut w złą stronę, krzyknął bardzo głośno "NIE!!". zszedł z uśmiechem na ustach do szatni. Pochwalę obrońców i Pułkę bo szarpał!!
Ważnym elementem było to że cały mecz oglądał sztab szkoleniowy 1wszej drużyny( Wszyscy!). BYł też reprezentant zarządu Jacek Bednarz. pojawił się także człowiek zagadka czyli Zdzisław Kapka.Z wiadomych względów siedzaił na trybunie Kazimierz Moskal. Byl również trener Marzec i kilka osób jeszcze , których nie znam, napewno ważnych. :) probierz całą II połowę siedział z Bednarzem i dyskutowali , wymieniali nazwy klubów ( uslyszałem sandecję i okocimski ) a asystent Zalewski dużo zapisywal notatek na kartkach. po meczu Trener probierz orosił o rozmowe trenera Moskala, ciekawe o czym rozmawiali.... |
Jest już skrót meczu na oficjalnej stronie. Fajnie zagrał Pułka. Zarówno dobrze z przodu jak i w obronie. O ile dobrze sie przyjrzałem, to też niezle zagrał w obronie Moskal. Fajna asysta Stanka. Milan pokazuje, ze dalej jest strasznie niepewnym bramkarzem, tamten kiks moglby pozbawic ME zwyciestwa.
|
Cytat:
Wbrew temu co piszą w gazetach, Bendarz jeździ po niższych ligach nie tylko szukając zawodników, ale też szukając klubów, gdzie można by wypożyczać chłopaków z MESY, więc mogło chodzić o to. Nie rozumiem jednego. Raz ta drużyna gra na Reymonta, raz na Wawelu, teraz na Kmicie... To jest jakoś ustalone, czy po prostu szukają stadionu dzień przed meczem? |
W niedzielę odbył się Turniej Papieski, gdzie Wisła ( rocznik 97 ) grała w grupie z Sandecją, Jadwigą i Garbarnią, zajęła 2ie miejsce ( za Sandecją). Mogę powiedzieć, że strasznie słabo to wygląda, grałem na tym turnieju przeciwko nim i przegraliśmy stosunkowo nisko ( 0-4 ), a warto zauważyć że ponad połowę meczu graliśmy bez bramkarza z prawdziwego zdarzenia, bo się spóźnił. Wisła nie wyróżniała się niczym, jedynie "5" się dosyć ciekawie prezentowała.
PS Nie wiem czy było tu pisane - niedawno w derbach Krakowa w trampkarzach starszych Wisła zremisowała 2-2 z przyjaciółkami. |
Jeśli chodzi o chodzi o wybór stadionu gdzie mecze rozgrywa Młoda Ekstraklasa to Wisła nie chciała aby grali przy Reymonta bo jednak murawa się niszczy a po drugie nawet jak przychodzą kibice to jest pusto i glupio ( raczej chodzi o to że nie otworzą całego stadionu a ewentualni nowi prqacodawcy mlodych zawodnikow chą mieć komfort oglądania, a nie tylko zza bramki). Dlatego też wybierają inne miejsca. Zamysł jest takie że wynajmują stadion nawszystkie mecze w sezonie. kliedyś grali na Wawelu, ale słaba murawa, kiedyś w Wolbromiu, ale to samo, i daleko. Teraz zdecydowano się na ZAbierzów bo w miarę blisko, murawa no powiedzy ujdzie, a i jescze osoba Jerzego Kowalika , któy jest dyrektorem szkółi w ZAbierzowie jest jakimś argumentem.
|
Tym co krzyczą żeby brać młodych do 1 drużyny proponuję rzucić okiem na tabelę ME:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga5645.html Jesteśmy w dupie podobnie jak 1 drużyna. I proszę mi nie pieprzyć że w ME chodzi tylko o ogranie się ... jak się nie uczy walczyć o mistrza od małego to z takiego zawodnika nic nie będzie. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie liczyłem średniej wieku piłkarzy Śląska, ale tak wygląda kadra z meczu ostatniego (na bazie info ze strony klubowej): Nazwisko, pozycja według rozpiski składu (więc niekoniecznie dobra), rozegrane minuty, rocznik, W - wychowanek Kod:
Marzec BR 90' 93 W1990 - 1 1992 - 1 1993 - 6 1994 - 5 1995 - 3 |
„Chcemy posprawdzać wszystkich młodych zawodników, którzy wyróżniają się w swoich grupach wiekowych. W Młodej Ekstraklasie zresztą chcemy też stworzyć silną drużynę, żeby zawsze była alternatywa dla pierwszej drużyny” – zdradza szkoleniowiec.
Ciekawe co z tego wyjdzie - bo na razie dobrych perspektyw nie widac. |
mam takie pytanie mam 15 lat a właśnie nauczyciel z wf mi powiedział żebym spróbował sil w wisle bo umiem dobrze grac w noge ale rekrutacja jest teraz ogloszona do rocznika mlodszego. jest jakaś szansa na zapisanie się? bo jak nie to wybiore chyba coś takiego jak ks podgórze albo armatura czy orzeł piaski wielkie... kiedys już byłem w takim 3 ligowym klubie i się wyróżniałem...
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/juniorzy
Dodatkowo możesz wpaść do klubu i poczytać czy są jakieś ogłoszenia. |
Cytat:
Ale idź, spróbuj w Wiśle, na pewno nie będziesz słabszy od tych dzieciaków ;) |
No to było tak powiedzmy 2009 2010 trampkarze młodsi potem grałem ze starszym rocznikiem bo mnie trener przeniósł do starszych...
Odszedłem bo tam w pewnym momencie ludzie (gracze) nie przychodzili na mecze np jak padało... i się zniechęciłem trochę... Dzięki i jeszcze takie mam dwa pytania bo chciałbym teraz na blachę wykuć kondycję... Można się zapisać tak powiedzmy lipiec??? bo wiem że ogólne zapisy są w kwietniu maju zawsze... I tam w tym formularzu:d o co chodzi bo nieogarnąłem tego... chyba poniżej 16 lat amatorzy taak??? |
Jeżeli nie masz podpisanego kontraktu z żadnym klubem(a nie masz) to amatorzy.
Zapisz sie lepiej teraz, juniorzy tez maja okres przygotowawczy, nie wiem jak to w Wiśle wyglada, ale u mnie w Białysmstoku przygotowuja do sezonu solidnie, szczególnie bracia Bayer:) |
Cytat:
|
Mam pytanie, co sie dzieje z Kurto, bo od paru(nastu) meczy ME nie widze go w skladzie, a od dawna nie orientuje sie w zyciu tej druzyny. Oficjalnie juz odszedl, odchodzi, kontuzjowany czy inna z tego typu rzeczy?
|
odchodzi , nie będzie negocjowany nowy kontrakt
|
biega po błoniach z jaliensami....
|
Szkoda, myslalem ze zacznie juz mocno walczyc o pierwsza 11. Dzieki za oswiecenie mojej osoby :)
|
|
Coraz młodsi grają w ME, teraz np. debiutował Jakub Mordec ('96) i kolejny raz wszedł Bartłomiej Kolanko ('95)
|
No to nieźle, wygrali z drugą drużyną ligi, jedną z "kuźni talentów" polskich.
|
ale akurat w Zagłębiu to grali jeszcze młodsi od nich :P
|
Dla porównania :
Roczniki Wisły : 96.03 , 95.02 ,95,03 , 93,04 , 93.03, 93.03 ,92,10 , 92.05 92,08, 92,05 92,04 , 91,06 , 89,05 , 88.08 Roczniki Zagłębia: 95.06 , 95.04, 95.02 , 94.07 , 94.05 , 94.03 , 93.10 , 93.09 , 93.04 , 93.04 , 92.02, 92.09 , 92.09 , 91.09 , 91.01 co prawda najmłodszy zawodnik ( rocznik 96 ) należał do nas , ale jeśli chodzi o średnią o Zagłębie biło nas na głowę . Nie mówią o występach zawyżających średnią Bruda i Małeckiego . |
nie wiem o co chodzi, ale kolejny mecz wygrany przez naszą ME (2;4 z Koroną). Czemu wcześniej tak słabo im szło i nagle się przebudzili? Czy to kwestia tego, że Małecki tam dowodzi?:D Czy może jednak fakt, że trochę trenowali z Probierzem i okazało się, że wcale nie są tak słabi, czy może Probierz jest cudotwrócą i jakoś do nich doszedł? Nie jest to istotne. Ważne, że przestaniemy się wstydzić za naszą ME.
|
"Na dwie minuty przed przerwą wynik na 2:0 podwyższył Patryk Małecki, pokonując bramkarza gospodarzy bezpośrednio z rzutu rożnego."
Yyyy wkręt ala Beckham? Chętnie zobaczę skrót :D |
Wie ktoś, gdzie dziś nasi juniorzy grają z Garbarnią?
|
Młody Cleber w poniedzialek zaczyna treningi z pierwszą drużyna :) tak napisał na fb
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl