Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

tommiyacht 09.12.2013 06:37

a inne kluby nie beda robic nic tylko patrzec jak my sie wzmacniamy.

rafkur 09.12.2013 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1341533)
a inne kluby nie beda robic nic tylko patrzec jak my sie wzmacniamy.

Inne kluby są w takiej samej d... finansowej jak my tylko że my już się do tego przyzwyczailiśmy i jakoś się w tym odnajdujemy a oni dopiero będą musieli ścinać kontrakty.
Nie twierdzę, że jesteśmy lokalną potęgą ale pewien etap mamy w odróżnieniu od większości za sobą.

Jaroo1 09.12.2013 09:27

Tylko jak tu się wzmocnić? Jedyne wzmocnienia jakie pamiętam w naszej Wiśle to Marcelo i Melikson. To byli zawodnicy, którzy coś dawali Wiśle regularnie a reszta to tak na chybił trafił, może zaskoczy, może pomoże czasami...

dynek.pl 09.12.2013 10:07

Znowu nikt nie chce zdobyc mistrzostwa. W sumie sie nie dziwie - jedyny splendor z tego tytulu to mozliwosc dostania eurow.......u od mistrza Azerbejdzanu czy mistrza Kazachstanu.
Kiedys przynajmniej mozna bylo zagrac z Realem czy Barcelona.

El'kabat 09.12.2013 16:13

Dostajemy w dupsko,a i tak dystans sensowny utrzymujemy. Całkiem możliwe,że na zimę będzie tylko 3 pkt straty do lidera.
Legła z żydkami na pewno bez Wawrzyniaka,Vrdoljaka i makumby. Nie ździwię się jak w dupsko znowu dostanie.
Do tego w tygodniu mają jeszcze wypad na cypryjski wy.....ów,a widać że już jadą na oparach.

arti 09.12.2013 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1341560)
Dostajemy w dupsko,a i tak dystans sensowny utrzymujemy. Całkiem możliwe,że na zimę będzie tylko 3 pkt straty do lidera.
Legła z żydkami na pewno bez Wawrzyniaka,Vrdoljaka i makumby. Nie ździwię się jak w dupsko znowu dostanie.
Do tego w tygodniu mają jeszcze wypad na cypryjski wy.....ów,a widać że już jadą na oparach.

Eee moim zdaniem max co pejsy mogą ugrać przy megafarcie to remis. Martwmy się o siebie coby ograć w jakimkolwiek rozmiarze paprykarzy i mieć nie więcej niż te 3pkt (na "nowe") do L.

Kocur 09.12.2013 19:56

I niestety na pewno parchy będą w grupie A. Chyba jakiś cud może się zdarzyć.

Mario Nh 09.12.2013 20:02

Przecież do podziału grup jeszcze sporo kolejek. Wiele się może wydarzyć. :)

Gwiaździsty 09.12.2013 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1341574)
I niestety na pewno parchy będą w grupie A. Chyba jakiś cud może się zdarzyć.

Nie będą, spokojnie, różnice minimalne, a dola garbata zobowiązuje :)

Kocur 09.12.2013 20:34

No właśnie coś mi się pesymizm udzielił ...

emj10 09.12.2013 21:03

Zostało 10 kolejek, 30 punktów do zdobycia (przed podziałem), więc 4 punkty przewagi Cracovii na 9-tą Jagą, 10-tą Lechią i 11-stym Piastem to zdecydowanie nie jest bezpieczny dystans. Suma 40 punktów może nie wystarczyć do znalezienia się w górnej połówce tabeli, więc będzie jeszcze o co walczyć na wiosnę. Walkę na noże w środku tabeli mamy jak w banku.

4karol4 09.12.2013 23:12

Ktoś tutaj wrzucił ile punktów potrzeba było w poprzednich latach żeby znaleźć się w pierwszej ósemce. Wyłączając sezony, gdzie grano 26 kolejek to było 38-43 punktów. Cracovia ma 30 ptk, a do końca zostało 10 spotkań, jeżeli wygra 4-5 to w zupełności wystarczy żeby być w górnej połówce tabeli. Te 4 ptk przewagi nad Jagą jest trochę mylne, bo trzeba brać pod uwagę, że drużyny ze środka tabeli nie będą regularnie wygrywać. Przynajmniej nie wszystkie na raz, bo to fizycznie jest niemożliwe.

Zamiast się nimi martwić, zajmijmy się sobą ;) jak wygramy z Pogonią to będziemy bliscy osiągnięcia tego bezpiecznego pułapu. Wiem, że każdy ma ambitne plany i jak do tej pory jesteśmy na podium to trzeba walczyć o puchary, ale w swoim życiu widziałem już wiele słabych startów na wiosnę. Dlatego im szybko wygramy jeszcze 2-3 mecze to będzie spokój i będzie można mówić, że gramy o coś więcej.

rafkur 10.12.2013 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4karol4 (Post 1341593)
Ktoś tutaj wrzucił ile punktów potrzeba było w poprzednich latach żeby znaleźć się w pierwszej ósemce. Wyłączając sezony, gdzie grano 26 kolejek to było 38-43 punktów. Cracovia ma 30 ptk, a do końca zostało 10 spotkań, jeżeli wygra 4-5 to w zupełności wystarczy żeby być w górnej połówce tabeli. Te 4 ptk przewagi nad Jagą jest trochę mylne, bo trzeba brać pod uwagę, że drużyny ze środka tabeli nie będą regularnie wygrywać. Przynajmniej nie wszystkie na raz, bo to fizycznie jest niemożliwe.

Zamiast się nimi martwić, zajmijmy się sobą ;) jak wygramy z Pogonią to będziemy bliscy osiągnięcia tego bezpiecznego pułapu. Wiem, że każdy ma ambitne plany i jak do tej pory jesteśmy na podium to trzeba walczyć o puchary, ale w swoim życiu widziałem już wiele słabych startów na wiosnę. Dlatego im szybko wygramy jeszcze 2-3 mecze to będzie spokój i będzie można mówić, że gramy o coś więcej.

Tylko że to są dane z sezonów kiedy już mniej więcej po tej kolejce wiadomo było kto gra o mistrza, kto o spadek a kto o nic. W tym sezonie trzeba będzie uzbierać chyba trochę więcej żeby się do 8 załapać.
Podział na grupy spowoduje to, że "z walczących o nic" pozostaną tylko max 4 ekipy w górnej połówce.

shaggy 10.12.2013 09:58

Nadprezio po wpier... od Lechii miauczy: "Przy takim sędziowaniu i stanie boiska nie da się wygrać piłkarsko, tylko trzeba walczyć..."

Szkoda, że tak nie skomlał jak nas ślepy Jarzębak przekręcił w meczu w Krakowie z (L)osersami...

Pauwe 10.12.2013 10:42

A propos sędziów i programu Liga + Extra.

http://www.weszlo.com/news/17679-Sym..._ludzi_idiotow

Zauważyłem ,iż od pewnego czasu jeden z prowadzących ( Twarowski ) ,chyba też ma dość interpretacji spornych sytuacji sympatycznego pana Sławka.

4karol4 10.12.2013 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1341596)
Tylko że to są dane z sezonów kiedy już mniej więcej po tej kolejce wiadomo było kto gra o mistrza, kto o spadek a kto o nic. W tym sezonie trzeba będzie uzbierać chyba trochę więcej żeby się do 8 załapać.
Podział na grupy spowoduje to, że "z walczących o nic" pozostaną tylko max 4 ekipy w górnej połówce.

Słuszna uwaga, nie pomyślałem o tym;) Mimo wszystko nie jest możliwe, żeby 8 drużyna miała 50 ptk, wszyscy nie będą wygrywać, ktoś musi punkty tracić. Próg podziału nie powinien wiele odbiegać od tych z poprzednich lat.

speedfashion 10.12.2013 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pauwe (Post 1341609)
A propos sędziów i programu Liga + Extra.

http://www.weszlo.com/news/17679-Sym..._ludzi_idiotow

Zauważyłem ,iż od pewnego czasu jeden z prowadzących ( Twarowski ) ,chyba też ma dość interpretacji spornych sytuacji sympatycznego pana Sławka.

Masz rację. Pan Sławek swoim sposobem bycia zjednywał sobie ludzi, ale teraz staje się irytujący. Gdyby jeszcze za jego słowami szła jakakolwiek poprawa, można byłoby się wstrzymać z uwagami, ale on słodko sobie pitoli, a w rzeczywistości nic się nie zmienia.

Jasne, błędy były i będą - są poniekąd solą futbolu - ale niektóre to jawne nadużycia (moim zdaniem np. spalony w naszym meczu z Górnikiem, przecież sam Nakoulma chyba nie był do końca pewny, czy mu tę bramkę zaliczą). Załóżmy jednak, że wszyscy są jednakowo poszkodowani, a co los (sędzia) da, zabierze w następnym meczu.


Edit
Chciałbym jeszcze napomknąć o terminarzu. Najpierw gramy co 3/4 dni (niezależnie od stanu murawy), a później na mecz z Pogonią oczekujemy 10 dni. Dla mnie to trochę nielogiczne.

Karamazow 11.12.2013 20:29

http://www.weszlo.com/news/17716-Ska..._Komisja_Legii Wesz(L)o foruje Legie odcinek 45.

speedfashion 11.12.2013 20:43

Nadużycie jawne, ewidentne, transparentne i jakie tam chcecie. Gdyby nic nie napisali, zrobiliby sobie większą krzywdę, niż powtarzając to, co myślą miliony (?) fanów piłki nożnej w Polsce.

Miast weszło proponuję skoncentrować się na tym, kto faworyzowaniem pewnej drużyny może doprowadzić do bardziej opłakanych skutków. Ewentualnie chcą Wawrzyniaka w formie podtrzymać, bo z tartaku przyjadą.

Gwiaździsty 11.12.2013 22:18

Lepiej skomentujmy Komisję Legii a nie weszlo. Bo tutaj na forum są tacy legijni "adwokaci" co próbują nam wmówić, że Legia nie jest faworyzowana przez przedsiębiorstwo ekstraklasa&pzpn&media.

Drozd 11.12.2013 22:27

Dokładnie.

Legia lideruje tylko dzięki czarnej mafii. A jak pomocy brakuje to pajace nie potrafią w pięciu meczach strzelić bramki, nie mówiąc o wywalczeniu jakiegokolwiek punktu. I to w lidze europy z drużynami z Cypru i Turcji.

Później sie wszyscy dziwią dlaczego liga taka słaba. A kto sie będzie męczył jak z góry wiadomo jaki będzie efekt końcowy. Już Petrescu o tym mówił a dzisiaj jest tylko gorzej.

ToTylkoJa 11.12.2013 23:38

wolałbym mieć sędziów za sobą niż komisję (L)igi. Ci mi z anulowania kartki piątemu kołu u wozu jak i tak to wyniku meczu nie zmieni? Nie pierwszy mecz gdzie sędzia przekręca Legię, mowa też o zeszłym sezonie. Ale tu oczywiście inna rzeczywistość jak to Legii pomagają :lol:

Drozd wymień spotkania gdzie Legii pomagano w 2 ostatnich sezonach. Tak wiem wymienisz mecz z Wisłą, coś więcej, czy to tylko takie pisanie dla pisania? Bo ja wskażę mecze gdzie Legię skrzywdzono. To jak? Dajesz mistrzu.

0 22 11.12.2013 23:52

Myślę, że weszło będzie odszczekiwać w ciągu 2-3 dni.

4karol4 11.12.2013 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1341800)
wolałbym mieć sędziów za sobą niż komisję (L)igi. Ci mi z anulowania kartki piątemu kołu u wozu jak i tak to wyniku meczu nie zmieni? Nie pierwszy mecz gdzie sędzia przekręca Legię, mowa też o zeszłym sezonie. Ale tu oczywiście inna rzeczywistość jak to Legii pomagają :lol:

Drozd wymień spotkania gdzie Legii pomagano w 2 ostatnich sezonach. Tak wiem wymienisz mecz z Wisłą, coś więcej, czy to tylko takie pisanie dla pisania? Bo ja wskażę mecze gdzie Legię skrzywdzono. To jak? Dajesz mistrzu.

Człowieku jesteś bezczelny.W kwietniu tego roku wygraliście po raz pierwszy po 16 latach przy Reymonta dzięki decyzjom sędziów pod przewodnictwem Siejewicza, który przestał być sędzią po tym jak wyszło na jaw, że obstawiał u buków.. A w lidze + niezawodny Pan Sławek wytłumaczył sytuację z Jarzębakiem w ten sposób, że odbył za mało treningów jako sędzia "zabramkowy".. Mam tutaj wklejać zdjęcie, czy może przestaniesz udawać, że nie pamiętasz tej sytuacji? Małpę w cyrku można wytresować żeby podniosła chorągiewkę w górę jak piłka przejdzie linię końcową. A od sędziego nie można wymagać takich umiejętności, bo odbył za mało treningów żeby móc orzekać, czy piłka pól metra za linią końcową to już aut, czy jeszcze nie aut. Przypomnę jeszcze, że w tym meczu Jodłowiec bezkarnie odbijał sobie piłkę ręka w polu karnym pod czujnym okiem tego samego sędziego. Dalej twierdzisz, że nikt wam nie pomaga ? Ta sytuacja była zwieńczeniem całej serii błędów w wiosennych meczach Wisły.

PS Nie rozumiem czemu moderatorzy tolerują obecność na tym forum kibiców innych drużyn..

kreseq 12.12.2013 00:11

Napisze to samo co na SB
Komisja idiotów. Akcja powinna być przerwana chwile wczesniej za faul na IV.Sama kartka słuszna i karny tez, wiec naprawili blad dajac kolejny blad...chujnia z grzybnia...szkoda bo Wawrzyniak by nie gral a tak pewnie go wstawia do skladu.
Drozd zapomniałeś o dilerach i Yakuzie :lol: :D
Taka mała rada : Zwalając każdy wygrany mecz,puchar,mistrzostwo Legii na pomoc sędziego czy innej mafii nie sprawicie ze drużyny które grają większe lub równe gówno będą rozgrzeszone ze swojego frajerstwa.
Decyzja skandaliczna, Wygranej z Wisłą w tamtym sezonie nie powinno być i tyle... Więcej sytuacji NIE MA a jak już są to możemy takowe wyciągnąć w każdej drużynie łącznie z Wisłą. Tylko czy wyolbrzymianie 2 sytuacji do miliona cokolwiek zmieni ? Nie.

Drozd 12.12.2013 00:30

Nie rozumiesz. Inne drużyny grają chujnie bo zdają sobie sprawę że nie ma się co napinać bo i tak w razie czego czarny gwizdnie pod Legię. Dlatego winę za dramatyczny poziom ligi ponoszą klubiki które mistrzostwo chcą sobie załatwić. Tylko Wisła zdobywała mistrzostwo pomimo sędziowania, a nie dzięki niemu. Kasperczak płaci za to do dzisiaj. Przez uczciwość nie został trenerem kadry, a papiery ma o klasę lepsze niż reszta.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1341800)
Drozd wymień spotkania gdzie Legii pomagano w 2 ostatnich sezonach. Tak wiem wymienisz mecz z Wisłą, coś więcej, czy to tylko takie pisanie dla pisania? Bo ja wskażę mecze gdzie Legię skrzywdzono. To jak? Dajesz mistrzu.

W dwóch ostatnich sezonach? :rotfl:

A byłeś na meczu z Pogonią ostatnio? Co wyprawiał sędzia? Nawiasem z mazowieckiego okręgu. Nie ośmieszaj się lepiej tylko módl się o bramkę bo zaczną o was pisać ballady:)

Gwiaździsty 12.12.2013 00:32

A choćby 2 z 3 ostatnich meczów u siebie (z Piastem i Pogonią) gdzie wychodzący na czystą pozycję piłkarz Piasta faulowany jest przez Doussę, który nie wiedzieć czemu nie dostaje czerwonej kartki. Legia grała by dalej w 10 i meczu by nie wygrała ale sędzia czuwał. Analogiczna sytuacja w meczu z Pogonią. Protestujący Wdowczyk wyrzucony na trybuny. Tutaj podobnie byłaby strata punków. A tak cały czas lider przy pomocy sędziów.

P.S. Podobno sędziowie już nie wyrabiają w zabezpieczaniu Legii i powstał pomysł reanimowania niezawodnego dobrodzieja Legii czyli Hubercika Siejewicza. Jego ponowny transfer do ekstraklasy zapewni Legii MP, bo forma drużyny jest taka jak widać a tu mecze w grupie będą ciężkie :)

0 22 12.12.2013 00:33

:lol::lol::lol:

piter116 12.12.2013 00:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1341810)
Nie rozumiesz. Inne drużyny grają chujnie bo zdają sobie sprawę że nie ma się co napinać bo i tak w razie czego czarny gwizdnie pod Legię. Dlatego winę za dramatyczny poziom ligi ponoszą klubiki które mistrzostwo chcą sobie załatwić. Tylko Wisła zdobywała mistrzostwo pomimo sędziowania, a nie dzięki niemu. Kasperczak płaci za to do dzisiaj. Przez uczciwość nie został trenerem kadry, a papiery ma o klasę lepsze niż reszta.

:lol:

TWSA 2013 coraz bliżej.

palikot 12.12.2013 00:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1341808)
Napisze to samo co na SB
Komisja idiotów. Akcja powinna być przerwana chwile wczesniej za faul na IV.Sama kartka słuszna i karny tez, wiec naprawili blad dajac kolejny blad...chujnia z grzybnia...szkoda bo Wawrzyniak by nie gral a tak pewnie go wstawia do skladu.
Drozd zapomniałeś o dilerach i Yakuzie :lol: :D
Taka mała rada : Zwalając każdy wygrany mecz,puchar,mistrzostwo Legii na pomoc sędziego czy innej mafii nie sprawicie ze drużyny które grają większe lub równe gówno będą rozgrzeszone ze swojego frajerstwa.
Decyzja skandaliczna, Wygranej z Wisłą w tamtym sezonie nie powinno być i tyle... Więcej sytuacji NIE MA a jak już są to możemy takowe wyciągnąć w każdej drużynie łącznie z Wisłą. Tylko czy wyolbrzymianie 2 sytuacji do miliona cokolwiek zmieni ? Nie.

Teraz to już nie zgrywaj niewiniątka
To nie zmienia faktu, że komisja ligi wam sprzyja :D

Drozd 12.12.2013 00:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1341814)
:lol:

TWSA 2013 coraz bliżej.

Ja wiem czy to takie śmieszne? Oczywiście można zasłonić oczy i udawać że to kolejna "spiskowa teoria".

Jaroo1 12.12.2013 00:57

Cytat:

Nie rozumiesz. Inne drużyny grają chujnie bo zdają sobie sprawę że nie ma się co napinać bo i tak w razie czego czarny gwizdnie pod Legię. Dlatego winę za dramatyczny poziom ligi ponoszą klubiki które mistrzostwo chcą sobie załatwić. Tylko Wisła zdobywała mistrzostwo pomimo sędziowania, a nie dzięki niemu. Kasperczak płaci za to do dzisiaj. Przez uczciwość nie został trenerem kadry, a papiery ma o klasę lepsze niż reszta.
Po co nawet tutaj te swoje głupoty .......isz. To co piszesz jest nielogiczne.
1. Skoro Legia ma z góry zagwarantowanego Mistrza to dlaczego tak rzadko tego Mistrza zdobywa?
2. Jak rzadko zdobywa tego Mistrza to jakim cudem go zdobywają inni, skoro z góry już wiedzą, że ligę ma wygrać Legia i dlatego grają chujnię

Czyli co, cały świat pomaga Legii, wszyscy o tym wiedzą i grają chujowo ale i tak to wszystko przeszkadza Legii w częstszym zdobywaniu Mistrzostwa?
Oczywiście często Warszawka jest faworyzowana tak jak w tym przypadku, tak jak w meczu z nami, tak jak bodajże kiedyś gdy przed meczem Wisła-Legia (?) komisja ligi rozpatrzyła jakąś sytuację wideo i Boguskiego zawiesili na ten mecz itp. Ale ....a, na miłość Boską nie ......., że Legia z automatu ma zagwarantowane MP, że w zdobyciu tytułu wystarczą przekupieni sędziowie bo ośmieszasz tym razem nas, wszystkich kibiców Wisły a tego co pisałeś to .... z ciebie nie kibic Wisełki więc nie wystawiaj nam laurki nie kibicu

wolfy 12.12.2013 04:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1341800)
Drozd wymień spotkania gdzie Legii pomagano w 2 ostatnich sezonach. Tak wiem wymienisz mecz z Wisłą, coś więcej, czy to tylko takie pisanie dla pisania? Bo ja wskażę mecze gdzie Legię skrzywdzono. To jak? Dajesz mistrzu.

Kolega ostatni mecz z Pogonią oglądał?
Ktoś zrobił taką fajną kolekcję gifów o rękoczynach Legionistów:

http://imgflip.com/i/53lqi
http://imgflip.com/i/53uf2 <-- mój ulubiony, z uwagi na pozycję sędziego.
http://imgflip.com/i/53ugl
http://imgflip.com/i/53ui5

To ile to czerwonych kartek?
Nie no, jasne że wszystko było w porządku...

Na czym jak na czym, ale na drukowaniu to się Wdowczyk zna. Od razu wyczuł pismo nosem.

Kocur 12.12.2013 08:44

Niech sobie koledzy z Wawy poczytają mądrych kolegów a nie zgrywają idiotów tutaj:
Z tego co widać tylko na tym forum płacz, że znowu Was skrzywdzili. Jakoś na oficjalnym forum Legii takiego płaczu w Waszym (te 3 osoby) wykonaniu nie ma.


Cytat:

Dla mnie to akurat jest skandal. Na jakiej podstawie anulowali mu tę kartkę? Z tego co czytam na weszlo.com to cała ta Komisja Sędziowska uznała ją za SŁUSZNĄ, a jakieś inne ciało było mądrzejsze i odwiesili kartkę. Z jakiej racji ja się pytam? Po co? Na czyj wniosek? Kto za tym stoi?

Rozumiem anulowanie czerwonej kartki gdy została dana w absolutnie nieprawidłowy sposób: - faulował jeden zawodnik a sędzia ukarał innego; - mega symulka w jakimś starciu kogutów, sędzia widzi upadającego, a dopiero kamera pokazuje, że nie było kontaktu - gdy sędzie daje żółć i potem czerwień myśląc, że wcześniej dał już żółć... itp.

Ale kierwa, po sytuacji "na dwoje babka wróżyła"? Gdy sytuacja jest kontrowersyjna (moim zdaniem był faul, a skoro faul w polu karnym przy wyjściu 1 na 1 to czerwień), a nawet przeważają opinie, że decyzja była słuszna? Gdy najważniejsze ciało sędziowskie PZPN daje werdykt, że decyzja słuszna? Dla mnie skandal i wielka ryfa dla Legii. Niezrozumiały dla mnie precedens.

W tym wypadku sympatycy innych drużyn, którzy będą pisać, że "Liga pod Legię" mają słuszność.

Drozd 12.12.2013 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1341819)
Po co nawet tutaj te swoje głupoty .......isz. To co piszesz jest nielogiczne.
1. Skoro Legia ma z góry zagwarantowanego Mistrza to dlaczego tak rzadko tego Mistrza zdobywa?
2. Jak rzadko zdobywa tego Mistrza to jakim cudem go zdobywają inni, skoro z góry już wiedzą, że ligę ma wygrać Legia i dlatego grają chujnię

Czyli co, cały świat pomaga Legii, wszyscy o tym wiedzą i grają chujowo ale i tak to wszystko przeszkadza Legii w częstszym zdobywaniu Mistrzostwa?
Oczywiście często Warszawka jest faworyzowana tak jak w tym przypadku, tak jak w meczu z nami, tak jak bodajże kiedyś gdy przed meczem Wisła-Legia (?) komisja ligi rozpatrzyła jakąś sytuację wideo i Boguskiego zawiesili na ten mecz itp. Ale ....a, na miłość Boską nie ......., że Legia z automatu ma zagwarantowane MP, że w zdobyciu tytułu wystarczą przekupieni sędziowie bo ośmieszasz tym razem nas, wszystkich kibiców Wisły a tego co pisałeś to .... z ciebie nie kibic Wisełki więc nie wystawiaj nam laurki nie kibicu

Nie pyskuj bo się ośmieszasz. Dlatego tak rzadko że nie umieją grać i nawet z pomocą sędziów nie zawsze się udaje. To że legia ma z automatu zagwarantowane mistrzostwo to akurat twoje urojenia. Spowodowane nieumiejętnością czytania, bądź przemożną chęcią przyp.... sie do wszystkiego co napiszę, a że merytorycznie nie potrafisz to wymyślasz sobie jakieś durne tezy i potem z nimi dyskutujesz.

Poza tym chętnych jest więcej, niedawno Lech był tak samo ciągnięty za uszy jak Legia. Bo po dekadzie dominacji Wisły, ktoś wykombinował że nie można wszystkiego zostawiać w nogach i głowach grajków. Pamiętasz jak Lech zdobył mistrzostwo ? Również dlatego Legia wygrywa tak rzadko że chętnych jest więcej.

Oczywiście że jeżeli założyć to co widać ewidentnie, ekscytowanie się ....klasą jest nieporozumieniem/naiwnością/idiotyzmem, ale czy to jest moja wina? Możesz sobie myśleć co chcesz ...

A czy do ustawienia meczu wystarczy przekupny sędzia to się zapytaj kogoś kto grał w piłkę. Więcej, nawet nie potrzebne są karne czy czerwone kartki. Wystarczy że w jedną stronę będzie gwizdał wszystkie spalone, a w drugą żadnego, jak w Zabrzu.

Natomiast bardzo mi przykro ale jeżeli jeszcze masz zamiar decydować kto jest czyim kibicem to znaczy że chyba sie przegrzałeś. Kibic kiedy widzi, że jego drużyna jest kręcona daje temu wyraz, jest bogaty w tym celu wymyślony repertuar, a nie odwraca głowę i zawodzi "nic sie nie stało".

Podyskutuj sobie z tym:
Cytat:

Nie jestem zresztą zadowolony z wielu rzeczy po tym meczu. Zawodnicy Górnika grali tak, jakby czekali na kartki, może nie chcieli grać przeciwko Legii? Przed moim przyjazdem do Krakowa powinno się mi powiedzieć, że Legia musi zdobyć tytuł. Zostałbym w Rumunii. Wszystko jest robione, by to ona zdobyła tytuł. W naszych meczach rywale walczą o życie, doznają kontuzji, otrzymują kartki, a w następnym meczu są zmęczeni.

Wydaje mi się, że sędziowie są przeciwko Wiśle, tak wygląda to z mojej strony. Zwłaszcza w meczach wyjazdowych wygląda to fatalnie. Czuję się bardzo osamotniony w tej sytuacji.

krwawy 12.12.2013 11:34

Biedni Ci Wiślacy, media ich nie lubią, PZPN ich nie lubi, sędziowie tylko Legii pomagają a oni wiecznie przez wszystkich krzywdzeni no nic tylko współczuć :D

63.5 Kg 12.12.2013 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1341842)
Biedni Ci Wiślacy, media ich nie lubią, PZPN ich nie lubi, sędziowie tylko Legii pomagają a oni wiecznie przez wszystkich krzywdzeni no nic tylko współczuć :D


Ciiiii......

Gwiaździsty 12.12.2013 11:37

Zajmij sie lepiej meczem swoich ulubieńców na Cyprze i tym czy bez polskich sędziów są w stanie strzelić pierwsza bramkę w 6 meczu :)

0 22 12.12.2013 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1341844)
Zajmij sie lepiej meczem swoich ulubieńców na Cyprze i tym czy bez polskich sędziów są w stanie strzelić pierwsza bramkę w 6 meczu :)

A Wy z kim dzisiaj gracie? :-)

Gwiaździsty 12.12.2013 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1341847)
A Wy z kim dzisiaj gracie? :-)

My dzisiaj będziemy oglądać kolejne popisy pajaców co w 5 meczach bramki nie strzelili. Granie meczów bez swoich sędziów jest bolesne. I PZPN czy Ekstraklasa nie moga pomóc. Komisja UEFA nie anuluje kartki. Jak tu grać panie premierze, jak grać ? :)

P.S. Ostatni nasz wystep w LE to wyjście z grupy. O ilości punktów i strzelonych bramek nie będę nawet przypominał :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl