![]() |
a inne kluby nie beda robic nic tylko patrzec jak my sie wzmacniamy.
|
Cytat:
Nie twierdzę, że jesteśmy lokalną potęgą ale pewien etap mamy w odróżnieniu od większości za sobą. |
Tylko jak tu się wzmocnić? Jedyne wzmocnienia jakie pamiętam w naszej Wiśle to Marcelo i Melikson. To byli zawodnicy, którzy coś dawali Wiśle regularnie a reszta to tak na chybił trafił, może zaskoczy, może pomoże czasami...
|
Znowu nikt nie chce zdobyc mistrzostwa. W sumie sie nie dziwie - jedyny splendor z tego tytulu to mozliwosc dostania eurow.......u od mistrza Azerbejdzanu czy mistrza Kazachstanu.
Kiedys przynajmniej mozna bylo zagrac z Realem czy Barcelona. |
Dostajemy w dupsko,a i tak dystans sensowny utrzymujemy. Całkiem możliwe,że na zimę będzie tylko 3 pkt straty do lidera.
Legła z żydkami na pewno bez Wawrzyniaka,Vrdoljaka i makumby. Nie ździwię się jak w dupsko znowu dostanie. Do tego w tygodniu mają jeszcze wypad na cypryjski wy.....ów,a widać że już jadą na oparach. |
Cytat:
|
I niestety na pewno parchy będą w grupie A. Chyba jakiś cud może się zdarzyć.
|
Przecież do podziału grup jeszcze sporo kolejek. Wiele się może wydarzyć. :)
|
Cytat:
|
No właśnie coś mi się pesymizm udzielił ...
|
Zostało 10 kolejek, 30 punktów do zdobycia (przed podziałem), więc 4 punkty przewagi Cracovii na 9-tą Jagą, 10-tą Lechią i 11-stym Piastem to zdecydowanie nie jest bezpieczny dystans. Suma 40 punktów może nie wystarczyć do znalezienia się w górnej połówce tabeli, więc będzie jeszcze o co walczyć na wiosnę. Walkę na noże w środku tabeli mamy jak w banku.
|
Ktoś tutaj wrzucił ile punktów potrzeba było w poprzednich latach żeby znaleźć się w pierwszej ósemce. Wyłączając sezony, gdzie grano 26 kolejek to było 38-43 punktów. Cracovia ma 30 ptk, a do końca zostało 10 spotkań, jeżeli wygra 4-5 to w zupełności wystarczy żeby być w górnej połówce tabeli. Te 4 ptk przewagi nad Jagą jest trochę mylne, bo trzeba brać pod uwagę, że drużyny ze środka tabeli nie będą regularnie wygrywać. Przynajmniej nie wszystkie na raz, bo to fizycznie jest niemożliwe.
Zamiast się nimi martwić, zajmijmy się sobą ;) jak wygramy z Pogonią to będziemy bliscy osiągnięcia tego bezpiecznego pułapu. Wiem, że każdy ma ambitne plany i jak do tej pory jesteśmy na podium to trzeba walczyć o puchary, ale w swoim życiu widziałem już wiele słabych startów na wiosnę. Dlatego im szybko wygramy jeszcze 2-3 mecze to będzie spokój i będzie można mówić, że gramy o coś więcej. |
Cytat:
Podział na grupy spowoduje to, że "z walczących o nic" pozostaną tylko max 4 ekipy w górnej połówce. |
Nadprezio po wpier... od Lechii miauczy: "Przy takim sędziowaniu i stanie boiska nie da się wygrać piłkarsko, tylko trzeba walczyć..."
Szkoda, że tak nie skomlał jak nas ślepy Jarzębak przekręcił w meczu w Krakowie z (L)osersami... |
A propos sędziów i programu Liga + Extra.
http://www.weszlo.com/news/17679-Sym..._ludzi_idiotow Zauważyłem ,iż od pewnego czasu jeden z prowadzących ( Twarowski ) ,chyba też ma dość interpretacji spornych sytuacji sympatycznego pana Sławka. |
Cytat:
|
Cytat:
Jasne, błędy były i będą - są poniekąd solą futbolu - ale niektóre to jawne nadużycia (moim zdaniem np. spalony w naszym meczu z Górnikiem, przecież sam Nakoulma chyba nie był do końca pewny, czy mu tę bramkę zaliczą). Załóżmy jednak, że wszyscy są jednakowo poszkodowani, a co los (sędzia) da, zabierze w następnym meczu. Edit Chciałbym jeszcze napomknąć o terminarzu. Najpierw gramy co 3/4 dni (niezależnie od stanu murawy), a później na mecz z Pogonią oczekujemy 10 dni. Dla mnie to trochę nielogiczne. |
http://www.weszlo.com/news/17716-Ska..._Komisja_Legii Wesz(L)o foruje Legie odcinek 45.
|
Nadużycie jawne, ewidentne, transparentne i jakie tam chcecie. Gdyby nic nie napisali, zrobiliby sobie większą krzywdę, niż powtarzając to, co myślą miliony (?) fanów piłki nożnej w Polsce.
Miast weszło proponuję skoncentrować się na tym, kto faworyzowaniem pewnej drużyny może doprowadzić do bardziej opłakanych skutków. Ewentualnie chcą Wawrzyniaka w formie podtrzymać, bo z tartaku przyjadą. |
Lepiej skomentujmy Komisję Legii a nie weszlo. Bo tutaj na forum są tacy legijni "adwokaci" co próbują nam wmówić, że Legia nie jest faworyzowana przez przedsiębiorstwo ekstraklasa&pzpn&media.
|
Dokładnie.
Legia lideruje tylko dzięki czarnej mafii. A jak pomocy brakuje to pajace nie potrafią w pięciu meczach strzelić bramki, nie mówiąc o wywalczeniu jakiegokolwiek punktu. I to w lidze europy z drużynami z Cypru i Turcji. Później sie wszyscy dziwią dlaczego liga taka słaba. A kto sie będzie męczył jak z góry wiadomo jaki będzie efekt końcowy. Już Petrescu o tym mówił a dzisiaj jest tylko gorzej. |
wolałbym mieć sędziów za sobą niż komisję (L)igi. Ci mi z anulowania kartki piątemu kołu u wozu jak i tak to wyniku meczu nie zmieni? Nie pierwszy mecz gdzie sędzia przekręca Legię, mowa też o zeszłym sezonie. Ale tu oczywiście inna rzeczywistość jak to Legii pomagają :lol:
Drozd wymień spotkania gdzie Legii pomagano w 2 ostatnich sezonach. Tak wiem wymienisz mecz z Wisłą, coś więcej, czy to tylko takie pisanie dla pisania? Bo ja wskażę mecze gdzie Legię skrzywdzono. To jak? Dajesz mistrzu. |
Myślę, że weszło będzie odszczekiwać w ciągu 2-3 dni.
|
Cytat:
PS Nie rozumiem czemu moderatorzy tolerują obecność na tym forum kibiców innych drużyn.. |
Napisze to samo co na SB
Komisja idiotów. Akcja powinna być przerwana chwile wczesniej za faul na IV.Sama kartka słuszna i karny tez, wiec naprawili blad dajac kolejny blad...chujnia z grzybnia...szkoda bo Wawrzyniak by nie gral a tak pewnie go wstawia do skladu. Drozd zapomniałeś o dilerach i Yakuzie :lol: :D Taka mała rada : Zwalając każdy wygrany mecz,puchar,mistrzostwo Legii na pomoc sędziego czy innej mafii nie sprawicie ze drużyny które grają większe lub równe gówno będą rozgrzeszone ze swojego frajerstwa. Decyzja skandaliczna, Wygranej z Wisłą w tamtym sezonie nie powinno być i tyle... Więcej sytuacji NIE MA a jak już są to możemy takowe wyciągnąć w każdej drużynie łącznie z Wisłą. Tylko czy wyolbrzymianie 2 sytuacji do miliona cokolwiek zmieni ? Nie. |
Nie rozumiesz. Inne drużyny grają chujnie bo zdają sobie sprawę że nie ma się co napinać bo i tak w razie czego czarny gwizdnie pod Legię. Dlatego winę za dramatyczny poziom ligi ponoszą klubiki które mistrzostwo chcą sobie załatwić. Tylko Wisła zdobywała mistrzostwo pomimo sędziowania, a nie dzięki niemu. Kasperczak płaci za to do dzisiaj. Przez uczciwość nie został trenerem kadry, a papiery ma o klasę lepsze niż reszta.
Cytat:
A byłeś na meczu z Pogonią ostatnio? Co wyprawiał sędzia? Nawiasem z mazowieckiego okręgu. Nie ośmieszaj się lepiej tylko módl się o bramkę bo zaczną o was pisać ballady:) |
A choćby 2 z 3 ostatnich meczów u siebie (z Piastem i Pogonią) gdzie wychodzący na czystą pozycję piłkarz Piasta faulowany jest przez Doussę, który nie wiedzieć czemu nie dostaje czerwonej kartki. Legia grała by dalej w 10 i meczu by nie wygrała ale sędzia czuwał. Analogiczna sytuacja w meczu z Pogonią. Protestujący Wdowczyk wyrzucony na trybuny. Tutaj podobnie byłaby strata punków. A tak cały czas lider przy pomocy sędziów.
P.S. Podobno sędziowie już nie wyrabiają w zabezpieczaniu Legii i powstał pomysł reanimowania niezawodnego dobrodzieja Legii czyli Hubercika Siejewicza. Jego ponowny transfer do ekstraklasy zapewni Legii MP, bo forma drużyny jest taka jak widać a tu mecze w grupie będą ciężkie :) |
:lol::lol::lol:
|
Cytat:
TWSA 2013 coraz bliżej. |
Cytat:
To nie zmienia faktu, że komisja ligi wam sprzyja :D |
Cytat:
|
Cytat:
1. Skoro Legia ma z góry zagwarantowanego Mistrza to dlaczego tak rzadko tego Mistrza zdobywa? 2. Jak rzadko zdobywa tego Mistrza to jakim cudem go zdobywają inni, skoro z góry już wiedzą, że ligę ma wygrać Legia i dlatego grają chujnię Czyli co, cały świat pomaga Legii, wszyscy o tym wiedzą i grają chujowo ale i tak to wszystko przeszkadza Legii w częstszym zdobywaniu Mistrzostwa? Oczywiście często Warszawka jest faworyzowana tak jak w tym przypadku, tak jak w meczu z nami, tak jak bodajże kiedyś gdy przed meczem Wisła-Legia (?) komisja ligi rozpatrzyła jakąś sytuację wideo i Boguskiego zawiesili na ten mecz itp. Ale ....a, na miłość Boską nie ......., że Legia z automatu ma zagwarantowane MP, że w zdobyciu tytułu wystarczą przekupieni sędziowie bo ośmieszasz tym razem nas, wszystkich kibiców Wisły a tego co pisałeś to .... z ciebie nie kibic Wisełki więc nie wystawiaj nam laurki nie kibicu |
Cytat:
Ktoś zrobił taką fajną kolekcję gifów o rękoczynach Legionistów: http://imgflip.com/i/53lqi http://imgflip.com/i/53uf2 <-- mój ulubiony, z uwagi na pozycję sędziego. http://imgflip.com/i/53ugl http://imgflip.com/i/53ui5 To ile to czerwonych kartek? Nie no, jasne że wszystko było w porządku... Na czym jak na czym, ale na drukowaniu to się Wdowczyk zna. Od razu wyczuł pismo nosem. |
Niech sobie koledzy z Wawy poczytają mądrych kolegów a nie zgrywają idiotów tutaj:
Z tego co widać tylko na tym forum płacz, że znowu Was skrzywdzili. Jakoś na oficjalnym forum Legii takiego płaczu w Waszym (te 3 osoby) wykonaniu nie ma. Cytat:
|
Cytat:
Poza tym chętnych jest więcej, niedawno Lech był tak samo ciągnięty za uszy jak Legia. Bo po dekadzie dominacji Wisły, ktoś wykombinował że nie można wszystkiego zostawiać w nogach i głowach grajków. Pamiętasz jak Lech zdobył mistrzostwo ? Również dlatego Legia wygrywa tak rzadko że chętnych jest więcej. Oczywiście że jeżeli założyć to co widać ewidentnie, ekscytowanie się ....klasą jest nieporozumieniem/naiwnością/idiotyzmem, ale czy to jest moja wina? Możesz sobie myśleć co chcesz ... A czy do ustawienia meczu wystarczy przekupny sędzia to się zapytaj kogoś kto grał w piłkę. Więcej, nawet nie potrzebne są karne czy czerwone kartki. Wystarczy że w jedną stronę będzie gwizdał wszystkie spalone, a w drugą żadnego, jak w Zabrzu. Natomiast bardzo mi przykro ale jeżeli jeszcze masz zamiar decydować kto jest czyim kibicem to znaczy że chyba sie przegrzałeś. Kibic kiedy widzi, że jego drużyna jest kręcona daje temu wyraz, jest bogaty w tym celu wymyślony repertuar, a nie odwraca głowę i zawodzi "nic sie nie stało". Podyskutuj sobie z tym: Cytat:
|
Biedni Ci Wiślacy, media ich nie lubią, PZPN ich nie lubi, sędziowie tylko Legii pomagają a oni wiecznie przez wszystkich krzywdzeni no nic tylko współczuć :D
|
Cytat:
Ciiiii...... |
Zajmij sie lepiej meczem swoich ulubieńców na Cyprze i tym czy bez polskich sędziów są w stanie strzelić pierwsza bramkę w 6 meczu :)
|
Cytat:
|
Cytat:
P.S. Ostatni nasz wystep w LE to wyjście z grupy. O ilości punktów i strzelonych bramek nie będę nawet przypominał :lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl