![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W kolejnym sezonie Valerenga była wicemistrzem - za Rosenborgiem - mieli tyle samo punktów, taką samą różnicę bramek, lepszy stosunek dwumeczu - decydowało chyba to, że Rosenborg strzelił więcej goli. W kolejnym sezonie już mistrzostwo Norwegii. Czyli kolega Framat ma zdecydowaną rację jeśli chodzi o falę wznoszącą Valerengi w czasie dwumeczu z Wisłą. |
Cytat:
I wszystkie pokazane bramki chyba są z meczów sparingowych z jakimiś ogórami. |
Cytat:
|
Hehe, strzelil 7/10 bramek sam na sam, gdzie bardziej pochwaliłbym nie jednokrotnie pomocników skonto za dobre wylozenie pilki sam na sam. Sam napastnik popisał sie może 2 razy. Nic wielkiego. Nie widzialbym go nawet w rezerwach wisły :P
|
vice-mistrz Łotwy Daugava przegrała u siebie z Tromso aż 0-5 ,a 3 dni temu zremisowała ze Skonto1-1, więc chyba te Łotewskie kluby az takie mocne nie są aczkolwiek trzeba podejśc w pełni skoncentrowanym
|
Mecz meczowi nierówny. My też mieliśmy zajebiste mecze w Bytomiu, Kielcach i z Podbeskidziem. Teraz kibice w Rydze sobie analizują: "Dostali od takich drwali. To pewnie jakieś ogóry i mamy szanse wygrać". Wszystko zweryfikuje boisko 13 lipca.
|
Cytat:
|
Cytat:
Tromso wczoraj pokazało nam jak się ogrywa frajerów. |
Cytat:
Moglibyście nie wklejać tu linków do gazety wyborczej?Jak już coś to skopiujcie zawartość .Po co nabijać baranom licznik? |
Cytat:
|
blanco z Levadią było podobnie a jak się skończyło wszyscy pamiętają więc mam nadzieje że Holendrzy nie zawiodą jak Skorża i Bednarz i nie zlekceważą rywala i poprowadzą zespól do zwycięstw w Champions League w podobnym stylu jak w lidze tylko czy powrót Niedzielana ma być lekarstwem na Rygę bo zainteresowanie Wisły jego powrotem to chyba żart
|
Cytat:
|
skeba masz racje pomyłka
|
ze Skonto zagramy bezposrednio po turnieju w Estonii,bez powrotu do Krakowa, oby pilkarze byli odpowiednio zmotywowani do tego meczu
|
Cytat:
Oczywiście drużyny z Łotwy nie można lekceważyć, bo wyjdzie im mecz i przyjadą do nas z zamiarem wywiezienia 0-0, a Wisła tak grać nie potrafi. Ale to tak jakby Borussia Dortmund z Wisłą grała. Tak mogę porównać Wisłę do meczu ze Skonto... |
witajcie
sorki ze troszkę nie w temacie-choć związane z europejskim podbojem naszej Wisły poszukuje do uzupełnienia mojej kolekcji szali okazjonalnych z występów Wisły na europejskiej scenie z lat 2000-2006 Wisła Uefa Cup 2000 Wisła-Parma 2002 Wisła-Lazio 2003 Wisła-Real 2004 Wisła-Panathinaikos 05 Wisła faza grupowa uefa cup 2006 Pozdrawiam kolekcjonersko, Mariusz |
|
Nie będzie na pewno łatwo i przyjemnie , jeśli chcemy wygrać piłkarze muszą potraktować to maksymalnie poważnie. Rywal ma przewagę bo jego rozgrywki ligowe są w toku , ale myślę , że w tym roku nie będziemy zawiedzeni :)
Kibicowsko trafiło nam się bardzo dobrze , dostaniemy dużo biletów . Podsumowując : Już nie mogę się doczekać ! :) |
Przypuścmy ( daj boże ), że Wisła awansuje do LM i za rok znowu zostanie mistrzem kraju i w II rundzie el. LM zagra z jakimiś Wyspami Owczymi. To czy znowu będą gazety,tv i inni wymieniac wpadki z Karabachem i Levadią ? ! Jeśli MY obawiamy się Skonto Ryga to jak my mamy zagrac w fazie grupowej i powalczyc z np: Manchesterem United ? ? ?
zim zum napisał(a): Ja nie wiem czemu Wy się tak tego Skonto boicie. Dla mnie te 2 spotkania to będą pojedynki a'la rywalizacja z Szawle i tyle. i ja też tak sądzę ; ) |
Cytat:
Najwięcej płaczków to kibice drużyn przeciwnych, których drużyny albo nie grały w LM albo były tam 15 lat temu... Odnośnie Man Utd. - z takimi drużynami nigdy nie będziemy walczyć jak równy z równym. To nie nasz poziom. Dla nas mega sukcesem będzie awans do Lm, dla nich nie wyjść z grupy LM - to olbrzymia tragedia... |
Cytat:
PS: jest tam napisane że będziemy walczyc jak równy z równym ? :) ale tu nie chodzi o kłótnię :) |
Cytat:
Do tego potrzebne są siły wszystkich drużyn, które reprezentują Polskę. Można nietolerować się w lidze, ale w Europie jesteśmy jak jeden organizm. Ale w Polsce same psy ogrodnika. Sami nie wezmą innemu nie dadzą. Nie chcą zarobić za friko punktów, nie chcą by doceniano, a nie wyśmiewano na zachodzie ich kraj..byle Amika wdupiła z Azerami, ach jak pięknie, polską piłkę rozbija trzeci świat, osiągnęliśmy dno, cuuudownie:rotfl::rotfl: Sadomasochizm:-/ Przypomina mi to podniety szczeniaków na ulicy. Imponuje im, który więcej wypił, więcej rozwalił, a w ogóle Bogiem jest ten który amfe rozrabia z wodą z kałuży. Myślą, ze czym niżej jest ich towarzystwo tym oni są silniejsi. Ktos miał szanse coś pokazać, ale mu się nie udało. Cuuudownie, nam nie wyszło, ale i sąsiad potknął się o krawężnik.(Amika-Braga) Cuudownie. Siódme niebo nienawiści. W nienawiści jest strach. J.W. Goothe |
Cytat:
A tak w ogóle, to co wam do tego czy ja kibicuję Legii w tych eliminacjach czy nie? Jestem "wrednym Polaczkiem" i wyobraź sobie jeden z drugim, że drużynie warszawskiej życzę jak najgorzej, zarówno na arenie polskiej jak i europejskiej. Naprawdę jesteś tak naiwny, że wierzysz, że sukces Legii przełoży się na "budowanie marki ligi", "przyciąganie sponsorów", "corocznych występów z najlepszymi"? W ostatnim sezonie również objawiło się wielu zwolenników Amiki w LE i szafowali tymi samymi argumentami - tak więc pytam się teraz - co Wisła zyskała dzięki sukcesowi Kuchenek? Sponsora? Lepszą markę? Może doświadczenie? Chyba tylko to, że Amika osłabiła się znacznie w walce o "majstra", ale zdaje się, że nie w tym kontekście chcecie kibicować Legii... |
Cytat:
|
Z każdym kolejnym sezonem powtarzam sobie że Wisła będzie tworzyc nową historie , zostawiajc za soba złe duchy przeszłości . O ile w poprzednich dwóch latach z obawami podchodziliśmy do eliminacji , tak w tym roku jest wiele przesłanek do tego że w końcu zaistniejemy w Europie .
Drużyna w 12 miesięcy została całkowicie przemeblowana . Nawet z pozyskanych latem ubiegłego roku 10 zawodników , w klubie zostało tylko 5 zawodników ( Bunoza , Paljic , Chavez , Jovanic , Wilk ).Zimą przyszło 5 , jednego w klubie już nie ma . Na dziś mamy 3 transfery , a powinno byc ich docelowo 6 . Docelowo to daje 11 piłkarzy którzy nie dołożyli swojej cegiełki do poprzednich kompromitacji pucharowych . Do tego grona można dodać Kurto i mamy łącznie 16 zawodnikwo którzy nawet nie powąchali kompromitacji w el LM sprzed 2 lat . Ta drużyna pisze nowy rozdział w histori Wisly , jest prawie całkowicie niezwiązana z poprzednimi nieudanymi startami w pucharach . Co też bardzo ważne , w pierwszym składzie zajdą 2-3 zmiany w porównaniu do poprzedniego sezonu , co daje nam też dobre zgranie i zrozumienie całej drużyny . Jeśli wejdziemy do gry bez kompleksów i z wiarą we własne umiejętności to możemy w tym roku ugrac naprawde super wynik . Tamten sezon poświęcilismy na budowanie drużyny i koniecznych zmianach w klubie ,w tym jesteśmy nastawienie na sukces , oby przyszedł szybciej niż się myślimy. . |
Wysłannicy Skonto ogladaja tylko mecze Wisły z koncowki sezonu twierdzac, ze oni beda mieli łatwiej bo sa w srodku sezonu a pilkarze Wisły dopiero wroca z uropów. Ciekawe skad oni maja takie informacje.
|
Cytat:
Abstrahując od braku wartości merytorycznej w tym poście, zdajesz sobie sprawę z jakimi zespołami można odpaść w IV rundzie el. LE? Naprawdę, coraz głupsze argumenty wymyślacie na poparcie waszej idiotycznej postawy. i Wisła pisz z dużej! :foch: |
Cytat:
W tym roku załapali się m.in Szwajcarzy i Rumuni , czy są to kraje wyprzedzające nas w futbolu o lata świetlne ? nie sądzę kolega chyba zdaje sie nie wie po co ktos stworzył ranking krajowy i dlaczego powinniśmy chociaz liczyc ze polskie drużyny zdobędą łącznie jak najwięcej punktow . Nie mówie o kibicowaniu , ale nawet o chłodnej kalkulacji z której mogą płynnąć dla Wisły bezpośrednie korzyści , jak i dla całego polskiego futbolu . |
Chłopaki bądźmy poważni :-D 13 miejsce? Za ile lat? Polskie kluby co dwa lata mają niezły sezon, niezły - co w naszym przypadku oznacza jedną drużynę w grupie LE. Ile taka drużyna zdobędzie punktów?
Umówmy się, tylko i wyłącznie Wisła w przeciągu najbliższej dekady może zapewnić Wiśle awans do Ligi Mistrzów. Jeżeli będziemy regularnie punktować nie będziemy potrzebowali punktów z rankingu krajowego zdobytych przez Amikę czy Legię, bo w każdej rundzie będziemy rozstawieni. Pożytek z tych punktów może mieć Śląsk, albo Lechia, ale będą to tak odległe czasy, że ja zostanę jednak przy kibicowaniu przeciwnikom Kuchenek i Wojskowych... |
Cytat:
|
Cytat:
Naprawdę sądzisz, że te 13-15 pkt zdobędą dla nas rywale? Po za tym z twojego postu wynika, że mam kibicować Legii tylko po to, żeby za dziesięć lat zamiast odpadać z Karabachem, odpadniemy z Arsenalem. Ciekawa propozycja, ale jednak nie skorzystam |
Cytat:
Nie mówie o zażartym kibicowaniu Legii, bo ja jej dużego sukcesu nie życze, ale dwa zwycięstwa w 3 rundzie el., remis w 4 i mi wystarczy jak na 4 mecze. Nie uważasz, że sukces Wisły + jakiegoś jednego/dwóch zespołów = większa kasa w tych klubach = motywacja innych zespołów w Polsce= silniejsze zespoły = silniejsza liga = lepsze szkolenia/trenerzy/transfery = lepsza reprezentacja Może troche nierealne na teraz, ale możliwe, że dzięki temu za 20-30 lat pójdziemy na mecz reprezentacji polski na stadionie Wisły i nie będziemy się wstydzić, że dostajemy w dupe od USA/Australii. Ja osobiście 100 razy bardziej wolałbym, żeby w fazie grupowej LE zagrała Jaga, niż Legia, ale jak Legii się uda awansować płakał nie będę. Na pewno nie chciałbym, żeby Legia zagrała na wiosne w pucharach. Najlepszym przykładem moich poglądów jest Celtic, który miał tak naprawde dwa świetne sezony, ale w słabej lidze nic większego na dłuższą mete nie zdziałał. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Sukces Legii w pucharach niesie tylko jeden plus - gorsza forma zespołu w lidze. Ale będzie to jeden, jedyny argument, którym będę się tylko i wyłącznie pocieszał jeżeli już Wojskowi awansują do fazy grupowej. Dalej jednak życzę im jak najgorzej. Co roku te same argumenty... Jeśli dyskusja w złym wątku to proszę modów od przeniesienie |
Cytat:
To w takim razie Legia w 4 rundzie el. i Śląsk lub Jaga w fazie grupowej:). Ja będe wtedy zadowolony, a nawet bardzo szczęśliwy. Oczywiście widze Wisłe w minimum fazie grupowej LE. |
Cytat:
To dajmy im " w podarunku" mecze : 2-gi mecz z Bielsku i u siebie z Gornikiem .....i to sie nazywa zrobic zasłonę dymną :) |
Ktoś wie czy będzie można gdzieś oglądnąć dziś o godzinie 17:30 mecz Skonto - Jurmala ?
|
Cytat:
|
Skonto - Jurmala (przedostatnia drużyna w lidze) do obejrzenia tutaj
http://www.skontofc.lv/lv/skontotv lub http://sportacentrs.com/sportacentrs...to_jurmala_v_v W ramach ciekawostek kurs - Skonto (1,13 zł), remis (7 zł) , wygrana Jurmali (12zł) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl