![]() |
No to pierwszy krok w kierunku mistrzostwa uczyniony :)
|
Cytat:
|
Ogladaliśmy dziś 2 z 3 najwiekszych kandydatów do spadku z ligi w tym sezonie to znaczy: Polonie Bytom i Górnika Zabrze (3 to Ruch Chorzów).
Wnioski jakie - nie ma w naszej lidze w tej chwili drużyn przypadkowych. Najsłabsi nie są gorsi niż średniacy z zeszłego sezonu, a słabośc Wisły sugeruje że w tym sezonie nei bedzie choćby 1 meczu w którym łatwo będzie o jakiekolwiek punkty i trzeba się bedzie porządnie namęczyć żeby uciułać punkty nawet z tymi najsłabszymi. Wszystkie zespoły grały ambitnie i miały swoje szanse. Cieszę się że Kasperczaka mamy już za nami że nei ciągnoł sie za nami do połowy rundy. Teraz z poczatku bedzie bardzo ciężko , ale jest szansa że do wzmocnionej (narazie virtualnie -choć nie można narazie NIKOGO skreślać) drużyny, dołączy odpowiedni szkoleniowiec, bo chyba nikt nie miał złudzeń że Kasperczak jest w stanie stworzyć coś z naszej drużyny - Nigdy nie potrafił. Prowadzić ułożony mocny zespół - OK. Ale nam trzeba kogoś kto na nowo nauczy zespół grac i wygrywać, pokarze Bunozie jak sie ustawiać i jak bronić bramki, a Paliciowi jak wybiegać na skrzydła, Brożkowi kiedy się cofać do rozegrania, a kiedy zbiegać na krótki słupek. Za KAsperczaka to była dzika drużyna - każdy coś tam próbował swojego - zero wspólnej myśli. Jak uda sie to ogarnąć to wierze że możemy zakończyć w okolicach 3-4 miejsca choć w wyjątkowo silnej w tym roku lidze bedzie o to bardzo ciężko bez 100% zaangarzowania zawodników nie ma na to szans. Skończyły się czasy że można było grac na 60% a i tak tytuł był w kieszeni. A wracając do dzisiejszych meczów 2 spostrzeżenia co do napastników: 1) Sobiech w tym roku wystrzeli jak Lewandowski 2 lata temu - 15 goli murowane, za okrągły rok będzie przymierzany do wyjazdu na zachód za 2-5 mln € w zależności od postawy i miejsca na koniec Polonii. To dla tych śmiejących się z przepłacenia za niego 1 mln € 2) Kiedyś śmiałem się ze Smudy że mówił ze widzi reprezentanta w Kuświku którego najwiekszym osiągnięciem na ten czas było kilkanaście minut gry w koncówce sezonu. Smuda taki głupi jednak nie jest - jego akcja bramkowa dzisiaj - wypisz wymaluj Dawid Nowak w najwyższej formie. Zrobił perfekcyjnie dokładnie to co chciał. To samo ma Dawidek - jeśli ma piłkę przy nodze w polu karnym wiadomo że będzie bramka - spokój i precyzja. Wydaje mi sie że Kuświk odegra w tym roku rolę Sobiecha z zeszłego sezonu :) Na koniec - Mierzejewski jak się spodziewałem w tym sezonie będzie lepszy od Peszki z zeszłego sezonu. Jego dynamika i technika to klasa solidnych klubów hiszpańskich (Sporting Gijon, Valladolid) |
Przestrzegałbym przed wyciąganiem zbyt pochopnych wniosków po pierwszej kolejce. Po 2 miesięcznej abstynencji nawet Przyrowski jawi się w bramce jak Lew Jaszyn :)
|
Cytat:
tylko krótko widzący nie doceniają smolarka, wystarczy, że wróci do normalnej formy fizycznej ( 1-2 miesiące ) i jego gra będzie wyglądała jak nie z tej bajki ( ligii ) koleś przewyższa klasą innych nawet bez formy .. wszedł na ponad 15 minut, ale nie wiem czy jakieś podanie miał niecelne ? bo ja nie zauwazyłem, a szarpnąć to on potrafi .. wystarczyło wydać 400 k na kontrakt i mielibyśmy gotowego napastnika/skrzydłowego nawet na walkę o LM, teraz mi powiedzcie czy za 200 k transferu ( 200 kontrakt ) znajdziecie kogoś o takiej klasie jak Ebi ? w dodatku nie potrzebuje aklimatyzacji .. za milion euro ciężko byłoby znaleźć, a i tak nie wiadomo, czy wypali .. co do części 2 to Wojciechowski nie patrzy na Polonię w celach zarobkowych, on wie, że na piłce ciężko zarobić, ma marzenia, pasję, myślę, że jakby miał szansę i mógłby przejść do "historii" po latach osuchy to targnąłby się na wydanie paru $$$ bardzo żałuję, że nie zainteresowaliśmy się Lewandowskim, który byl do wyciągnięcia za darmo, z calym szacunkiem dla Arka i Marcelo, ale wg mnie nie jest gorszy od tej dwójki, a doświadczenie ma ogromne, przydałby się w defensywie .. |
jeżeli jedzie ktoś na mecz do krakowa na arke w niedziele z przemyśla niech da znać na priv będe wdzięczny
|
Rok temu pierwszy mecz Polonia przegrała w Kielcach 0:4. W nastepnej kolejce w Kielcach Lech wygrał 5:0. W trzeciej kolejce Lech przegrał we Wronkach z Polonią 2:4.
Tyle mam do powiedzenia o wróżeniu czegokolwiek po pierwszych meczach sezonu. |
Cytat:
P.S. Aczkolwiek nie wykluczam, niestety, Waszych 4, a nawet 6 punktów po dwóch meczach. |
Podpisali porozumienie i już ich ruch$%ą.iti to jednak cwane bestie
http://legionisci.com/news/38711_Rek...ie_bedzie.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=B92jd...layer_embedded
ale mają dobrze...nie dosyć że dobry klimat to i stadion otwarty...Majchrowski ty k.... |
Widać, że Polonia potencjał ma i transfery jak najbardziej trafione. Oczywiście za wcześnie jest, żeby oceniać co mogą zwojować w lidze ale naprawdę można było dostrzec, że Polonia stara się grać piłką, a co najważniejsze zawodnicy wychodzą na pozycje (coś czego nam szczególnie brakuje).
|
ale zaraz,zaraz
przeciez 90% forum szydziło z pakietu Sadlok-Sobiech za trochę ponad 1mln euro, powolując się min na mecz z austria, ze sobiech nie mial sytuacji, a sadlokiem krecili, a teraz po jednej glowce z 2 metrow ma byc drugim Lewandowskim??? Aha i jeszcze ze Smolara szydzono, zobaczymy jak chorągwie beda zmieniac sie pod wplywem 15 minutowego wiatru gry, Smolar nie trafi z 2 metrow na pusta- a nie mowilem? on jest bez formy, bez ambicji, dostosuje sie do poziomu ligi bardzo szybko, bo mu na kasie zalezy. Ten sam Smolarek wali bramke z przewrotki: polowa tych samych co szydzila teraz bedzie pisac: alez technika, alez timing, gosc jest innej bajki, taki by nam sie przydal :] oj dzieci, dzieci kiedy wy zmądrzejecie??? |
Cytat:
Pewnie zaraz zostanę zjedzony, ale tak mi się tylko kojarzy.... Aha i moim zdaniem, jak ktoś wysuwa jakies wniosku po meczu z Beniaminkiem (niech chociaż będzie to Widzew!) a propos rywalizacj o mistrza, to ja po prostu nie mam pytań :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Grunt ze bedzie ostre *******niecie na sam poczatek. Stadion jest moim zdaniem swietny, tyle ze raz ze nie jestem obiektywny, dwa ze ostatnio wolalem sie tam nie pokazywac z racji konfliktu i trzy ze glod dopingu przeslania cala reszte :)
Nie bylem przekonany jaki bedzie wzgledny widok z "gornej nowej zylety" ( jak to smiesznie brzmi... ) ale w przerwach miedzy darciem ryja bedzie mozna wszystko zobaczyc. Szkoda tylko ze dzisiaj mnie nie moze byc na stadionie...ale coz, zycie to nie bajka :D W przerwach miedzy dogladaniem bobaska i pisaniem raportow bede zerkal na ten cholerny tvn Warszawa :D Karnecik jest wiec o reszte spraw biletowych nie musze sie martwic. PS: Kibice Legii z forum Wisly, na jakich sektorach bedziecie :D ? |
Cytat:
|
Cytat:
Skoro sa tu kibice Legii i opisza swoje wrazenia na temat stadionu to to co szkodzi napisac tez sektor w ktorym beda? Moze zbyt wiele od Ciebie wymagam, ale postaraj sie byc bardziej kulturalny przebywajac miedzy ludzmi. Post pod moim wyjasnia wszystko. Szkoda slow :) |
Cytat:
|
Cytat:
Na temat Smolarka się nie wypowiadam |
Co jak co, iiq1000 to bardzo kulturalnych mamy legionistów, którzy nawet o dziwo pocieszali niektórych malkontentów w sprawach transferowych.Jednak proponował bym zbastować z tymi emocjami.
Przecież na nikogo nie najeżdzają- cieszą się tylko swoim stadionem.Mają z czego. Legioniści wpadają na nasze forum,ale też sporo jest wiślaków na legialive -zresztą sam mam tam nawet konto.Normalna kolej rzeczy. |
W odpowiednim do tego temacie.
Dodam jeszcze, że akurat Kreseq jest na tym forum dłużej niż ty iq1000. Dwa razy dłużej mniej więcej. |
Nie mam nic do Legionistów, ale mogłyby być jakieś granice na tym forum, a nie Legionista czy inny Parch zza Błoń może sobie tutaj robić swój "kącik o sektorach" i jescze wyzywać od "małych chłopków".
Zero tolerancji. Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Gdzie Ty to wyczytałeś - nie mam pojęcia. |
Za jakieś pół godziny przekonamy się, co na rodzimych stadionach potrafi ugrać Lech. Nie żeby coś, ale życzę im potknięcia. :D
|
Cytat:
|
Poki co Widzew gniecie:) Lech slabiutko zobaczymy jak dalej sie bedzie mecz toczyl, ale zapowiada sie ciekawie
|
Ajaj, czemu nie odgwizdał tego karnego ? ;o W ogóle co za sędziowanie, gwizdanie spalonych, gdy obrońcy stoją przy słupkach ?
|
Widzewowi należał się karny.
Dla mnie w tej sytuacji nie było w ogóle żadnej kontrowersji. Ewidentny faul. |
Mecz słaby, Widzew strasznie niemrawo, tak jak by byli stremowani, bali sie ekstrakasy..
Lech słabiutko wogóle nie biegają, Stilic jest fatalny, dużo grają na Wilka i chlopak sobie nie radzi. |
Ja nawet te życzenia podparłem małą sumką pieniędzy. Tak więc niech Kuchenkorz nie zawodzi, zagraj zagraj jak w ostatnich dniach lalaala lalala ;]
Odnośnie Probosa wpisu ;] |
To co się stało z Bosackim po tym zderzeniu wyglądało dramatycznie ...
|
Już dwa lata temu mówiłem, że podoba mi się gra Ukah'a. Znów w trym sezonie trzeba mu się przyjrzeć, bo akurat stoperów nam trzeba jak tlenu.
|
Cytat:
|
nic nie grali, i jeszcze ten Rudvens... szkoda, szkoda, szkoda!!
|
Sędzia lega mi 120 zł 40 kapitału i 80 wygranej za nie podyktowanego karnego. Drukarz pieprzony
|
Gol dla Widzewa... sialalalalalala
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl