![]() |
Druga Edyta hahahahahahaha :D
|
staram sie tylko ustosunkowac do ponoc swiatowego poziomu walk na ksw
P.S edytka gorniak 2 |
Co on odj*bał z tym hymnem USA?! O_O
Hehe i koniec :D PS. Fajna ta blondyna co flagi trzymała:P |
padłem i nie wstałem z tego hymnu ... amerykaniec powinien mu najebać za tą profanacje xD
|
A jednak !!! Brawo!! Chociaż to nie jest po raz kolejny dobry przeciwnik w MMA :P
|
wow i po mordobiciu......... oklep ale w drugą strone
kupa a nie walka |
O kufa :shock:
|
hymn Usa-kompromitacja. walka-komedia :D grunt ze kasa wpadla :)
edit: Nowohucki,ja zlapalem Pudziana po kursie 1,50 plus Salet(r)a :P |
Od dawna było wiadome że Pudzian nie może przegrać na gali KSW bo to byłby jego koniec, jednak kurs 1,2/1,3 nie zachęcał do dużych sum;)
|
Walka ustawiona. Kompromitacja. Jak Pudzian bedzie walczyl na nastepnej KSW z takim komediantem, to nie ogladam.
P.S - A ten Hymn, to profanacja. |
Ale cyrk z tym pucharem. A to wycie hymnu sobie daruje komentowac. Gosc chyba zapomnial slow.
|
Cytat:
|
Kompromitacja tego ciecia co śpiewał hymn. Czy on był naćpany ?
A walka oczywiście ustawiona. Grubas przyjechał po check i tyle. Przecież on nawet nie trenuje do walk tylko przyjeżdza jako mięso armatnie. |
W ogóle to jakaś farsa ta gala. Przyjeżdża jakiś niby legendarny grubas, który ledwo chodzi i niby wielka walka.
A ten siurek co śpiewał hymn USA to ..... Saleta kozaczył, ale Najmanowi nawet raz nie grzmotnął, za to sam wyszedł z obitym ryjem. |
Zabawne jest to "coś" (bo sportem tego nazwać nie potrafię).
Wychodzą chłopy, jeden jak jabba hutt, jedna podcinka, a później oklep i po zabawie. Czego to człowiek nie wymyśli. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To coś to właśnie to co być powinno. Przerzut chłopem, bum bum bum, klepa i koniec walki = podręcznik MMA ! Jakby w ten sposób każdy z zawodników w poprzednich walkach kończyli swoje walki to wszyscy byliby podjarani umiejętnościami tego typa, Pudzian sporo zrzucił, już nie wariuje z koszulką, nabrał pokory z tego co widać, włącznie w wypowiedziach, dużo lepiej kondycyjnie, spokojny oddech po walce, oby tak dalej, mankament to jego poruszanie, jakieś takie dziwne, może wrodzone, bardziej powinien być taki lekki i powiewać jak piórko, noga do nogi jak kołyska, mniej statyczny Ten koleś co śpiewał hymn USA , tzn próbował to on występował w tym programie muzycznym coś jak Big Brother, siedzieli w domu, jedli a potem śpiewali na scenie i Tede ich oceniał :rotfl: po znajomości go chyba wzięli bo było to na Polsacie. Niezła wtopa, jakby nie potrafili zjebac hymnu Niemiec czy Rosji, tylko USA |
Myślałem że Pudzian vs Najman to była kwintesencja obory .. Jak widać nie jestem nieomylny... Czekam kto będzie następny - hmmm może Muhamand Ali?
ps. Równie dobrze mogli mu martwą krowę wystawić |
Musieli poprawic wizerunek Pudziana po ostatnim oklepie od Sylvii, to mu sproawdzili 200 kg legendarna kule..I co najsmieszniejsze ta kula z krotkimi rekoma dwa razy trafila naszego fightera..beka..
Skoro nastepna KSW ma byc galą rewanzową to moze Pudzian zawalczy z Najmanem?Obaj sa sie bie warci,a jesli Estrogen sie nie pospina jak ostatnio to ma szanse powalczyc dluzej z Mariuszkiem! PS.Bez sensu ze sedzia konczy taka walke, skoro Esh nie bastowal, i dziwne ze w momencie gdy widac golym okiem ze Pudzian uderza coraz slabiej..Jakby wrocili do stójki to gruby by go obil(wiem wiem jakby babcia miala...) |
Z silvą też pisaliście że będzie ustawione, nie?
Ogolnie tak: -Walka Kułaka mega. Bardzo mi się podoba ten koleś, licze, żę będzie osiągał duże sukcesy w MMA. -O Salecie i Najmanie szkoda klawiatury... -Pudzian pokazał, że się zmienił i w miare upływu czasu może coraz więcej osiągać w MMA. Pewnie nigdy nie będzie mistrzem, ale paru dobrych gości może pokonać. Edit/ A i oczywiście najlepsze były ta blondynka i brunetka co trzymały flagi. |
Z ostatniej walki zapamiętam tego śpiewaka operowego co zapomniał sobie tekstu hymnu i te dwie panienki co trzymały flagę USA.
Aha, i ten Butterbean niezłe ciacho :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
Natomiast ten chłystek nie miał głosu, tak to nawet ja mogę zaśpiewać pod prysznicem. Dodatkowo raził akcentem na poziomie gimnazjalisty, a przede wszystkim pomieszał słowa i zapomniał tekstu! WSTYD. Co do walk, to oczywiście wielkie nazwiska w showbiznesie jak zawsze zapewniły cyrk. Kasa się zgadza, więc wszyscy zadowoleni. KSW warto oglądać dla tych prawdziwych zawodników MMA. |
Wie ktoś co to za kawałek leciał jak wchodził Daniel Dowda ?
|
Cytat:
?? Sędzia skończył walke jak Esch klepnal mate ... zaraz zapewne jakies filmiki na youtubie beda to sobie zobacz ... a nie takie teorie spiskowe tu podajesz |
Tra ge dia. Nie wiem, czym ludzie się podniecają, no i Mati Borek do Pudziana, że wspaniała walka. Ja .......ę. To przecież gorsze niż walki pod wiejską remizą śfornych chopoków. Nie zapłaciłbym złamanej złotówki za bilet wstępu na ten syf.
Te dwie walki przed Pudzianem fajne dla oka, ale ta "walka wieczoru" to po prostu że na da. Wy.......ił cielaka, oklepał po mordzie i koniec. Toć to już 50-sekundowe przegrane potyczki Gołoty były ciekawsze... :foch: Co do hymnu, to wykonanie godne walki. |
Ehh az dziw ze ten mr Bean czy jak mu tam wogole chodzil ,wygladał jakbymusial do tego miec co najmniej 2 gosci do podtrzymywania
jak Pudzian ma miec takich rywali to moze nastepny niech bedzie Rysiu z Klanu,ale tu chodzi tylko i wylacznie zeby pokazac ze to "dominator " ") |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja mam pytanie do wszystkich znaffców: co według was Pudzian powinien zrobić żebyście byli zadowoleni? Esch to jednak mimo wszystko nie ułomek, trochę walk stoczył, większość wygrał. Co wam przeszkadza w tym że Pudzian wygrał dość szybko? Miał czekać z atakiem do 2 rundy żeby eksperci MMA na forum Wisły byli uchachani? Ładni go obalił, dopadł go w dogodnej pozycji i wykończył, Eschowi trudno byłoby się podnieść nawet jakby Pudzian się odsunął i poczekał (co według większości z was powinien zrobić...)
|
Z tego co widzę, to nikt nie wrzucił:
http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/...wiadomosc.html Podpisuje się obiema łapami. A tu walka Saleta - Najman, dobra jakość, polecam : http://www.youtube.com/watch?v=Cjq-P3v0ITY |
Cytat:
Z obu walk dziwolągów na pewno lepsza Salety - walka na serio, Saleta już był krok od porażki ale pokazał że ma jaja |
Najman tez troche walk stoczyl, tez wiekszosc wygral, a czy ktos w Polsce poza Polsatem uwaza go za boksera?Obijal totalnych kelnerów,a dla tych troszke lepszych sam byl kelnerem..
Jak Pudzian wygra z kims kto naprawde umie walczyc wtedy odszczekam swoje slowa, narazie otoczka i jego walki to kabaret a nie walki MMA..A sam Pudzian nawet prostego nie umie wyprowadzic ani dobrze gardy ustawic, wczoraj nawet ten grubas wyplacil mu dwie sztuki i gdyby nie to(jak tutaj wiekszosc pisze) ze walka moglaby nawet byc ustawiona to Pudzianek dostal by becki nawet od 200kg kuli.. |
Szacunek dla Najmana
Witam!
Powiem tak, napewno Najman nie jest wybitnym bokserem. Poziom polskiej drugiej ligii, najbardziej jego znane pojedynki to chyba wystepy w Reality Show. Ale facet umie robic dobry PR wokol siebie, umie sie wypromowac, zarobic pieniadze, podobno pieniadze z walki przeznaczyl na jakiegos chorego chlopczyka, co dobrze o nim taki gest swiadczy. Wyszedl walczyc z Pudzianem, niewie osob ktore nie trenuja MMA by to zrobilo, mial odwage. Bardzo dobrze walczyl z Saleta, badz co badz wielokrotnym mistrzem boksu i kick-boxingu. Przegral tylko nieznacznie, przez nieuwage w parterze.Nie wiem skad te gwizdy na trybunach pod jego adresem. Co do Pudziana, tak jak mowil przedmowca, zaczekamy, az zawalczy z jakims fighterem z duzej polki. Widac, ze "Fasola" ma swoj wiek i najlepsze lata za soba i ze walka musiala tak sie skonczyc. Narazie to Pudzian nadal musi pracowac nad kondycja, ale takze nad przygotowaniem bokserskim, bo jak ktos bedzie szybszy to raz go trafi i Pudzian z hukiem poleci na deski. Widac, ze sporo schudl i ze walki swoje bedzie chcial rozgrywac jak z Eschem, czyli szybki atak na nogi przeciwnika i "pound and ground", a w ostatecznosci jakas technika zapasnicza w parterze. W stojce Pudzian ma duze braki, ktorych juz ze wzgledu na swoj wiek nigdy nie nadrobi. |
Walka Pudziana oczywiscie, ze ustawiona, poczytajcie sobie ;)
Chociaz kilka groszy wpadło. |
Cytat:
|
Wstaję i co widzę ... Najman nie zakończy kariery bo nie czuje się przegrany po walce z Saletą <buahahahahaha> No koleś naprawdę rozwala system debilizmu i kretynizmu!
Dawać mu Ibiszaaaaaaaaaaa!!! |
Cytat:
|
Cytat:
Ale dobrze że dostał wpier.dol bo jest gamoniem a nie bokserem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl