![]() |
Cytat:
|
masakra, 60:35... ciekaw jestem czym to jest spowodowane... zmęczeniem? brakiem ambicji?
|
Pozostaje czekać na decyzje o dzikich kartach na kolejny sezon... Ale brawa za to co zrobiły :)
|
Cytat:
Dla koszykarek brawa za to co zrobiły i tak nikt tyle w EL od nich nie wymagał. Po wynikach widać, że chyba za dużo nagle wszyscy od nich zaczęli wymagać. Widziałam piątkowy mecz- poza tym, że Valencia miała komfort gry przed własną publicznością [:evil:] to trafiała praktycznie wszystkie rzuty szczególnie te za 3pkty, a u nas to można było liczyć na Ewelinę Kobryn i... Ewelinę Kobryn- reszta niestety nie dała rady, ale cóz... Pierwszy taki nasz sukces i oby następnym razem było lepiej. Mam nadzieję, że w następnym sezonie więcej ugrają też w polskiej lidze. ;) Dzięki dziewczyny. |
brawo dziewczyny to i tak sukces ;)
|
Cytat:
oczywiscie... zwlaszcza w lidze pokazaly jakie sa świetne na co komu ta euroliga? |
nie mowie tu o lidze tylko o europejskich rozgrywkach wiec o co ....?
|
Cytat:
|
Szkoda, bo była szansa na powalczenie. Teraz trzeba podziękować im za walke. Stawmy się w pokaźniej liczbie na ostatnim meczu.
|
Racja, tego nie wziąłem pod uwagę. Mój błąd. Aczkolwiek nie sądziłem, że przegrają aż tak wysoko.
|
Cytat:
A do normalnych.. pierwsze to i tak sukces! Porównując do osiągnięć piłkarzy to i tak inna galaktyka. Myślę, że gdyby nie ta katastrofa lotnicza to pewnie by powalczyły, natomiast niestety takie wydarzenia siadają na psychice. I tak brawa dla nich! |
Nsaze koszykarki umią tylko grać przy fanatycznych kibicach :P
poprostu, zabrakło nas tam w wiekszej liczbie ;) |
Wszystkie trzy drużyny poza zasięgiem Wisły. Więc takie wyniki nie dziwią mogły by być oczywiście ciut mniejsze ale co by to zmieniło?! Dzieli nas jeszcze dużo do tych najlepszych potęg zwłaszcza rosyjskich.
Brawa za Final Four |
|
Cytat:
Galerie z meczów Final Four - zdjęcia z finału uzupełnię wieczorem -> KLIK |
szkoda...
pozostaje czekać na nowy sezon... |
nie wiadomo i tak gdzie będziemy grali.
|
Z tego co mi wiadomo - na hali Hutnika.
|
z tym że ta jest podobno w opłakanym stanie więc to też do końca nie wiadomo. przynajmniej tak w jednym z artykułów było napisane.
|
Nie wiem, informację podała mi koszykarka Wisły (zapewne tak "zasłyszała"), a one raczej nie są jakoś dobrze poinformowane o stanie tej hali więc wszystko możliwe :(
Oby w Krakowie... |
Agnieszka Bibrzycka po meczu z Wisłą
Agnieszka Bibrzycka po meczu z Wisłą:
http://www.koszykowkakobiet.pl/news/...enerwowal.html Skoro mieszkanie w Krakowie już jest, to może czas niedługo zmienić też barwy klubowe... :) |
ja słyszlem ze mecze moga byc rozgrywane na hali korony w podgórzu
|
Cytat:
|
|
Janell Burse zostaje w Wiśle!
Nareszcie jakaś dobra wiadomość ;) |
Strasznie jestem ciekawa jak reszta dziwczyn:-D
Ktos moze ma jakies przecieki? Na pewno Paula zostaje ale co dalej... Dzisiaj na wislakosz.pl napisali ze są szanse na Eurloige pod warunkiem znalezienia hali... |
|
Marta dostała propozycję z klubu lepszego, raczej też atrakcyjniejszą finansowo, dodatkowo blisko domu, a właściwie prawie jak w domu, więc trudno się dziwić, że pewnie tak to się skończy. Szkoda, bo znaleźć europejkę podobnej klasy do Marty będzie piekielnie ciężko. Już pomijając nawet to, że Marta jest b.fajnym człowiekiem, o czym nie raz mogły się pikniki podróżujące po Polsce przekonać.
Trochę śmiesznie brzmi news o tym, że za Martę przychodzi Lecia...nie ta klasa, a co ważniejsze nie ta pozycja. Lecia to ew. może przyjść za Wielebną... |
Szkoda, że odchodzi, ale trudno się dziwić... jakby nie było "wraca do siebie":)
Dobrze by było jakby klub zorganizował jakiś "meczyk pożegnalny" :P |
Oj to raczej nie wchodzi w grę gdyż w dniu wczorajszym odbył się ostatni trening w tym sezonie, po którym zawodniczki wspólnie ze sztabem szkoleniowym udały się na kolację.
Co do Marty to trudno się jej dziwić skoro w planach w niedalekiej przyszłości zmienia stan cywilny ;) |
Leciejewska do Wisły, Kobryn do Lotosu?
http://www.koszykowkakobiet.pl/news/...ie-Gdynia.html To chyba nie byłaby dla nas korzystna wymiana. Swoją drogą, taka Gruda by się przydała... ;) |
Jak dla mnie mało prawdopodobne, żeby Ewelina wróciła do Lotosu. Jeśli już opuści Kraków, to raczej za granicę. A Gruda.. Hmmmm nie wiem czy którys Polski klub na nią stać;)
|
Też wątpię w odejście Eweliny (do Lotosu) :)
Wiadomo kiedy mniej-więcej startuje nowy sezon? Wrzesień/Październik? :) |
Tak się zastanawiam a propos hali. Nie wiem jakie są dokładnie wymogi, ale czy np. hala UEKu albo Bronowianka nie spełniłyby ich? Wiadomo, że ich pojemność jest malutka (chociaż nie wiem czy dużo mniejsza niż Tomexu), chyba główną kwestią jest czy można dopuścić do rozgrywek te wysuwane trybuny, bo odpowiednie zaplecze na pewno jest.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dobrze że zostaje Janell, szkoda że pewnie nie zostanie Marta, oby udało się zatrzymać Ewkę, oby została też Pałka. Ew. pozostanie w Krakowie pozostałej trójki zagranicznych chyba nie jest traktowane priorytetowo, jeśli klub z nimi rozmawia to bardziej asekuracyjnie, na zasadzie jeśli nie uda się pozyskać pani x czy pani y. Także zanosi się w najlepszym wypadku na zostanie 2 zawodniczek z s5, która wywalczyła F4...czyli rewolucja...podobna do tej ubiegłorocznej, a oby i większa (czyli ze sporymi zmianami wśród polskich zawodniczek) |
Fajnie że Janel zostanie. Szkoda bardzo Marty a tym bardziej Eweliny ale jeszcze nic nie przesądzone więc trzeba trzymać kciuki...:-D
Na wislaportal pisali że Cohen raczej sie z nami pożegna a co do Izi i Katki nie wiadomo... Podobno Katka nie zadowolona jest z roli rezerwowej a jesli chodzi o Izi to zarzucali jej chimeryczną grę...co akurat sie zgadza... Przyznam szczerze ze myślałam że nie az tak wiele sie zmieni..nie wiem czy budowanie druzyny od poczatku jest dobrym pomysłem...ale cóż nie ma ludzi niezastąpionych:-D Ciekawe kto do nas dołączy, macie jakieś info? |
KONKURS - Liga Kibiców Koszykówki
SPORTEAM ZBIGNIEW RYBIŃSKI oraz portal KoszykowkaKobiet.pl ogłaszają konkurs Liga Kibiców Koszykówki! Sportowe niespodzianki czekają na zwycięzców. Wiesz, kto wygra - Gorzów czy Lotos? Która zawodniczka zdobędzie najwięcej punktów? Koszykówka kobiet nie ma dla Ciebie tajemnic? Typuj i zgarniaj nagrody! Koszykówka kobiet to teraz podwójne emocje dla kibiców. SPORTEAM ZBIGNIEW RYBIŃSKI oraz KoszykowkaKobiet.pl zachęcają do typowania wyników spotkań finałowych Ekstraklasy Kobiet oraz do przewidywania tego, co wydarzy się na parkiecie. Już w niedzielę w Gorzowie pierwszy mecz finałowy, pomiędzy miejscowymi akademiczkami a broniącym mistrzostwa kraju Lotosem Gdynia. Aby wziąć udział w konkursie, spróbuj przewidzieć: 1. Który zespół zostanie zwycięzcą niedzielnego starcia? 2. Która zawodniczka zdobędzie podczas tego spotkania najwięcej punktów? Spośród tych, którzy poprawnie odpowiedzą na oba pytania (lub - w razie braku dwóch poprawnych odpowiedzi - przewidzą wynik spotkania i będą najbliżej wytypowania liderki punktowej) zostanie rozlosowanych 5 sportowych nagród-niespodzianek od firmy SPORTEAM ZBIGNIEW RYBIŃSKI. Odpowiedzi należy przesyłać drogą mailową (podając swoje imię i nazwisko), na adres [email protected], do 25 kwietnia (niedziela), do godziny 19.00. Każdy może wysłać tylko jedną wiadomość. źródło: www.koszykowkakobiet.pl |
KONKURS - GORZOWIANKA KOLEJKI!
SPORTEAM ZBIGNIEW RYBIŃSKI i portal KoszykowkaKobiet.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Gorzowianka Kolejki. Jako, że najbliższe spotkania finałowe Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet odbędą się w Gorzowie, kibicom proponujemy wybór miejscowej zawodniczki I (niedzielnego) meczu finałowego, by koszykówka kobiet zamieniła się w emocje także poza parkietem. Głosowanie odbywa się drogą mailową. Swoje głosy ze wskazaniem na najlepszą koszykarkę I meczu finałowego (wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska) należy przesyłać na adres [email protected]. Plebiscyt rozpoczyna się po zakończeniu niedzielnego (25.04.) spotkania, a kończy 26 kwietnia (poniedziałek), o godzinie 12.00. Spośród uczestników biorących udział w konkursie, wylosujemy 5 osób, które nagrodzimy sportowymi nagrodami-niespodziankami od firmy SPORTEAM ZBIGNIEW RYBIŃSKI. Każdy może głosować tylko raZ. źródło: www.koszykowkakobiet.pl |
ciekawe co wspólnego mają powyższe informacje z Wisłą...
a wracając do tematu, Ewka jest na campie w Washington Mistics:) powodzenia!!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl