![]() |
Cytat:
|
^ to są barwy na potrzeby ełro
|
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...now_ozyje.html
Filipiak chce budować rekreacyjno-sportowe z "aż" JEDNYM boiskiem :D Wszystko na terenach przy alei 3. maja. Oni to wiedzą jak zmarnować grube miliony, a na dodatek chcą w w to jeszcze wciągnąć miasto. |
|
Kilka dni temu zaczęto budować kolejny stadion w Polsce.Mianowicie stadion dla Arki Gdynia
http://images45.fotosik.pl/138/9bddae89fa4eb3c0.jpg |
Widać już jak będzie ostatecznie wyglądało studio TV (porównywane do naszego okrąglaka) na Legii:
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...2/big/1022.JPG I widok na stadion ze studia TV: http://www.legia.com/www/galerie/wyd...2/big/1039.JPG |
jak dla mnie to wyglada dużo lepiej niż nasz okrąglak ;/
|
dla mnie też...
|
pewnie ze lepiej, nie zaburza bryły stadionu
|
czy lepiej od okragląka to kwesta gustu. Na pewno lepiej się prezentuje niż na wizualizacjach. Nie zmienia to oczywiście mojego wcześniejszego zdania, że ten "bunkier" pasuje tam jak świni trampki.
|
To co my powinniśmy powiedzieć o okrąglaku dopiero...
|
Zawsze można wyjebać okrąglak i zrobić trybunę ale nie prędzej niż za 20 lat ...
|
heh ten stadion Legii to jakbym Korony widzial tylko ze wiekszy ..
ale jak juz pisalem ta rap kanciapa tam nie pasuje |
Cytat:
A nasz okrąglak czasem nie miał spełniać jednak więcej funkcji? :lol: Chociaż jeden woli rybki, inny woli akwarium :-D |
Ehhh... Jak wy tą Legię kochacie :D Coś dla odmiany http://www.jagiellonia.net/index.php...lnosci&id=3897
|
Cytat:
|
Zobaczyłem dzisiaj przypadkiem na zdjęciach to pudło na Legi. Szczerze powiedziawszy chciałem wkleić to żeby wreszcie kibice Wisły napisali że mamy coś fajniejszego a tu proszę... Pudło jest ładniejsze. Czasami a nawet często się cieszę że nasi Kibice nie są architektami, trenerami itd.:)
|
a jak dla mnie to wyglada jak jakas straznica wiezienna :) i bardziej ten nasz okraglak mi sie podoba
|
Jedyną przewagą tego "akwarium" na Łazienkowskiej nad naszym okrąglakiem, jest to, że w Warszawie zamiast przeciągu jest domknięta bryła stadionu.
|
Stadion Legii wyglada calkiem ciekawie, link do animacji wideo
http://www.youtube.com/watch?v=xLxwf40XLUU |
Stadion Legii prezentuje się już teraz naprawdę okazale, ale naszemu także nic nie brakuje.
|
Może widzieliście już niektóre ale tu są zebrane wizualizacje wszsytkich stadionów powstających, bądź tych które dopiero zaczną się tworzyć w Polsce
http://www.waszapilka.pl/article,339...izualizacje%5D |
Te trybumy na Legii to jakaś porażka. Wejścia nie osłonięte, zero zaplecza poza główną. Ale ich dach i bryła podobają mi się bardziej od naszego.
|
Fajny film z instalowania 3 kratownicy w Poznaniu
http://www.youtube.com/watch?v=vQLQ9...layer_embedded by Carte http://www.kkslech.com/budowastadion...9budowa/11.JPG odwrót dźwigów by KaYoo http://lh5.ggpht.com/_H9P7SSvx6oE/Sx...0/IMG_0858.JPG poza tym ruszyli z murawą :-) |
Konstrukcja dachu na Lechu robi wrażenie. Pierwsze moje skojarzenie spotkania młodych w Lednicy:)
|
A co sadzicie o tym stadionie w Zabrzu ?
http://img5.imageshack.us/img5/7406/12render12.jpg |
Cytat:
|
^ alborn1
to jest ostateczny projekt? |
Ten stadion Lecha to coś na styl Benfica lub Porto.
http://stadiony.net/stadium.php?s=117 http://stadiony.net/pictures/por/est...o_dragao03.jpg :P |
Cytat:
|
Dwa ciekawe zdjęcia z Legii:
http://server3.home.pl/pub/budowa_forum/szyba1.JPG Narzekaliście na plekse na Wiśle, między kibicami, na Legii będzie odgradzać kibiców od piłkarzy. Jak dla mnie beznadziejne rozwiązanie... Za to na plus wykończenie trybuny pod studiem TV. Szkoda, że cała przestrzeń pod trybunami nie będzie tak wyglądała: http://legia.com/www/galerie/wydarze...9/big/1026.JPG Pozostałe zdjęcia: http://legia.com/www/index.php?gal=1061 |
Czy na Legii murawa zostanien przesunieta czy zostanie tak jak jest??
Bo wydajje Mi sie ze jest daleko murawa od trybuną za bramką, widać to na 1 zdjeciu które wkleił Konrad. |
Jeszcze słówko o Narodowym
Cytat:
Jak widać już połowa parkingu, znajdującego sie pod płytą boiska gotowa... |
[quote=Konrad.;827900]Dwa ciekawe zdjęcia z Legii:
Narzekaliście na plekse na Wiśle, między kibicami, na Legii będzie odgradzać kibiców od piłkarzy. Jak dla mnie beznadziejne rozwiązanie... Osobiście to wolałbym na Wiśle taką pleksę (w dodatku niską) niż te zasieki druciane, które obecnie mamy za bramką. Wyglada to bardziej cywilizowanie niż u nas. |
Cytat:
http://legia.com/www/pliki/newsy/0912budowa1.JPG |
Budowany stadion w Gdańsku ma nową nazwę
Znana jest nowa nazwa gdańskiego stadionu, który będzie miejscem rozgrywania meczów podczas Euro 2012. Od 1 stycznia 2010 roku obiekt tymczasowo nazwany Baltic Areną będzie nosił nazwę PGE Arena Gdańsk. Walkę o nazwę stadionu prowadziły między sobą cztery firmy. W czwartek ogłoszono, że najwyższą kwotę za możliwość nazwania stadionu wyłożyła Polska Grupa Energetyczna, która zaoferowała 35 mln złotych. Umowa ma obowiązywać przez pięć lat. PGE prócz możliwości nazwania obiektu będzie mogło umieścić swoje logo na elewacji stadionu oraz dostanie do dyspozycji przestrzeń reklamową wewnątrz areny. |
Stadiony na euro2012 będą kosztowały znacznie więcej niż pierwotnie zakładano, kosty wybudowania stadionów wzrosły o miliard czterysta milionów złotych, dla porownania areny mistrzostw w RPA były znacznie tańsze http://www.waszapilka.pl/article,352..._niz_zakladano
|
wygląda na to, że w Poznaniu jest więcej niż jeden klub i ten drugi też by sobie chętnie na nowym stadionie pograł :)
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,73..._co_robi_.html |
Z Wartą to jest niestety grubszy problem. W zarządzie tego klubu jest osoba, która z osobistych pobudek nie cierpi Lecha ze względu na swoje przejścia w przeszłości. Dziś miasto mówi, że Lech ma płacić nawet 3 mln pln za korzystanie z Bułgarskiej, tymczasem nieprzygotowana do gry w Pierwszej Lidze Warta majaczy o współużytkowaniu stadionu. A że nie ma 3 mln złotych, i mieć raczej nie będzie, próbuje poprzez media jakoś wślizgnąć się na stadion, bredząc coś o wynajmowaniu tylko jednej trybuny itp. Miasto najchętniej oddało by stadion w administrację Lechowi, który płacąc dużą kasę będzie robił wszystko, żeby na siebie stadion choć częściowo zarabiał. I prawda jest taka, że na Wartę niestety nie ma tam za bardzo miejsca.. Najlogiczniej byłoby, gdyby miasto zaproponowało Warcie dawny stadion Olimpii na Golęcinie, który za naprawadę niewelką kasę da się dostosować do wymogów ligi. Warta, ktorą nie stać na grę na Bułgarskiej, miałaby własny, całkiem fajny stadion z perspektywą calkiem sporej przebudowy za kilka lat. Póki co, Warta wpierdala się między wódkę a zakąskę, w miejsce na które ją nie stać, w którym będzie mnożyć problemy, i w miejsce, za które finalnie płacić będzie za nią przynajmniej w części miasto i Lech. I tak jak lubię Wartę (klub z mojej dzielnicy w końcu), tak jestem bardzo przeciw jej grze na Stadionie Lecha.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl