Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

pirat.z.karaibow 07.08.2009 16:59

I już 1:0 dla Lechii. Cracovia w pierwszej lidze.

szczaq21 07.08.2009 17:01

Starozakonnych wielu na meczu:D 200 osób szkoda gadać

kuba126 07.08.2009 17:02

2:0 Lechia!!!!

Wojtas 07.08.2009 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczaq21 (Post 775288)
Starozakonnych wielu na meczu:D 200 osób szkoda gadać



Ale tylko tyle biletow pejściasci dostali ,policja niezgodzila sie na udzial kibicow..


0;2 :lol:

SZYMEK_TSW 07.08.2009 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczaq21 (Post 775288)
Starozakonnych wielu na meczu:D 200 osób szkoda gadać

Więcej ich być nie może z powodu braku zgody na imprezę masową

Nehiar 07.08.2009 17:07

Naprawdę po tych 20 min. i 2 meczach mogę powiedzieć, że Cracovia słabiutka jest .... Nie wiem co ona w Ekstraklasie robi, ŁKS już prezentuje się lepiej.

szczaq21 07.08.2009 17:07

A to nie wiedziałem mój błąd, ale i tak jak by mieli więcej biletów tak ich liczba nie była by większa.

sqallpl 07.08.2009 17:17

Lechia gra dobrze i gra swoje. Cracovia jest tragiczna.

Karny, 1:3

Nehiar 07.08.2009 17:18

3-1 :P Polczak strzelił

tylko_na_kilka_dni 07.08.2009 17:19

oni sa niesamowici. Strzelaja na 2-1 i za minute karny :lol: i 3-1. Brawo Lechia!!

BRTS39 07.08.2009 17:25

Moze ktos oglada trasmisje moglby ktos opisac co zrobil cabaj czy bylo to cos zajebistego czy zwykly faul.
sory za pismo

AS82 07.08.2009 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczaq21 (Post 775288)
Starozakonnych wielu na meczu:D 200 osób szkoda gadać

skad wiesz ze tylu ?

Fuks 07.08.2009 17:28

tyle napisali na wyborczej w relacji (199 osob dokladnie)

tylko_na_kilka_dni 07.08.2009 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 775305)
Moze ktos oglada trasmisje moglby ktos opisac co zrobil cabaj czy bylo to cos zajebistego czy zwykly faul.
sory za pismo

rzucil sie po pilke, ale pilkarz Lechii 'dziubna' ja pierwszy i w efekcie Cabaj zlapal go za nogi. Tak mniej wiecej to wygladalo;]

KuLwIk 07.08.2009 17:39

Jeszcze Lechia okaże się czarnym koniem tych rozgrywek :)

For_FuN_ 07.08.2009 17:56

Cracovia to glowny kandydat do spadku(zreszta juz spadli, ale zostali, a takie rzeczy tylko w naszej lidze mozliwe) i wiadomo o tym nie od dzisiaj ;).

iiYama 07.08.2009 18:17

Cabaj szaleje, zaliczył asystę na 5-2 dla Biało-Zielonych :)

FredzIo 07.08.2009 18:19

Cabaj puścił cabaja. Buhaha. Mnie to dziwi od lat, że Cracovia pozbywa się takich piłkarzy jak Skrzyński, Baran, Nowak i inny, a taki Cabaj który regularnia zawala kilka bramek w sezonie jeszcze sie umocnil i dostal opaske kapitana. HAHAHHA 2:6.

sqallpl 07.08.2009 18:19

6:2 :D Pięknie

lodecki 07.08.2009 18:20

"Takie Cabaje zalicza Marcin Cabaj" 5-2 Lechijka, Lechia swietnie juz 6-2 :)

tylko_na_kilka_dni 07.08.2009 18:20

6-2 brawo LECHIA!!

Gordian 07.08.2009 18:20

komentarz mistrzostwo: "Może to jest sparing? hahaha" :D

AS82 07.08.2009 18:20

6-2 hahahahaha az zmienilem podpis

piter116 07.08.2009 18:21

Żurek ma ładną bekę z Cracovii : )

Dubi 07.08.2009 18:21

Cracovia naprawdę jest słaba .2-6 LOL
ps. kto komentuje spotkanie, głos i gadka podobna do ... Cymańskiego z PIS-u :)

cpc88 07.08.2009 18:23

hahahaha brawo lechia!!!!!:)

pirat.z.karaibow 07.08.2009 18:24

Elegancko. W I lidze ich miejsce. Kto wie czy nie niżej.

CAŁY KRAKÓW ŚMIEJE SIĘ Z PARCHÓW! :lol:

AS82 07.08.2009 18:27

Lechia bedzie bankowo liderem z takim ilansem bramkowym po 2 kolejkach

killzone 07.08.2009 18:28

Trzymajmy takie beznadziejne druzyny w tej lidze na sile, to napewno podniesiemy poziom tych rozgrywek... dramat. Naprawde wolalbym ten ŁKS.

konrad1991tsw 07.08.2009 18:31

Czy gole na 5-2 i 6-2 strzelił ten Nowak który grał w Cracovii ? Jeśli tak to ich pięknie dobił ;)

FredzIo 07.08.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 775353)
Trzymajmy takie beznadziejne druzyny w tej lidze na sile, to napewno podniesiemy poziom tych rozgrywek... dramat. Naprawde wolalbym ten ŁKS.

No chyba nie łudziłeś się, że drużyna która była niżej o 8 miejsc od ŁKS'u będzie prezentować się choć w połowie tak dobrze...

bebeto 07.08.2009 18:32

Hehe... ale mina trenejrooo...

pirat.z.karaibow 07.08.2009 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 775356)
Czy gole na 5-2 i 6-2 strzelił ten Nowak który grał w Cracovii ? Jeśli tak to ich pięknie dobił ;)

Dokładnie. To ten Nowak. Paweł Nowak.

AS82 07.08.2009 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 775358)
Hehe... ale mina trenejrooo...

Wywala go szybko (Płatka)

bebeto 07.08.2009 18:35

Ciekawe czy Stawowy przylezie..., podobno były rozmowy...

killzone 07.08.2009 18:35

Fredzio

No wiec o tym mowie. Jezeli ktos spada sportowo to nie powienien miec prawa do gry na danym szczeblu. I zadne licencje innych druzyn nie powinny nikogo ratowac, bo nie oszukujmy sie taka postawa starozakonnych byla do przewidzenia(moze nie az w takich rozmiarach, ale jednak)

Przedewszystkim pozycja w lidze a pozniej licencja.

Kocur 07.08.2009 18:35

Jest taka możliwość że klub się sam wycofa z rozgrywek ?

Jak widać droga od zielonego stolika do zielonej murawy jest za daleka ...

StelmiOriginal 07.08.2009 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 775361)
Ciekawe czy Stawowy przylezie..., podobno były rozmowy...

Uwazaj jeszcze prof. Smuda przyjdzie ;]

koyoot 07.08.2009 18:42

Cos pieknego. Lechia pogromila Cracovie. Zwyciestwo jest bezdyskusyjne. Mozna sie spodziewac zaraz dymisji trenera Cracovii:P.

Dubi 07.08.2009 18:42

teraz Craxa z gra z Legiaz i Lechem... będzie dwucyfrówka?:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl