Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

gigant 21.11.2008 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 632398)
gigant jakie gustowne zielone buty :D

Jeśli chcesz mnie ruszyć tą tablicą w linku, to błądzisz, ale dobrze ci radzę usuń zanim cię załatwię.:foch:

janko04 21.11.2008 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 632403)
Jeśli chcesz mnie ruszyć tą tablicą w linku, to błądzisz, ale dobrze ci radzę usuń zanim cię załatwię.:foch:


Oj nawet tego napisu nie widziałem :) i nie zamierzałem tego dać abyś to tak odebrał :)

Wybacz chodzilo mi o te dzieci i ich minki :) napisu nie widziałem :) tutaj napinamy sie kulturalnie:)

Lukasyno 21.11.2008 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 632110)
Piątek tygodnia koniec i początek jak śpiewał pewien kielecki Karzeł :D

Kibic Korony Kielce tak przy okazji http://big.photos.nasza-klasa.pl/322...edaea155a.jpeg przylansował się na n-k:D

Acha, a Madzi dajcie spokój.. zajęta jest..






..podobno:D

WINDEK 21.11.2008 23:59

Ja jej dam zajmowanie się :D

ktoś wyżej wspomniał, że kierowcy zaskoczyli zimę.. yyy.. chyba jednak nie ;] http://wiadomosci.onet.pl/1867221,11,item.html :D

Czyli, nic nowego.

A spotkanie było baaaaaardzo romantyczne :D :P xD

Uran235 22.11.2008 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 632443)
A spotkanie było baaaaaardzo romantyczne :D :P xD

Mogłeś zostać na noc, teraz ponoć w McDonaldzie serwują śniadania :D .

WINDEK 22.11.2008 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 632452)
Mogłeś zostać na noc, teraz ponoć w McDonaldzie serwują śniadania :D .

Wolę KFC, a w nim śniadanek nie ma :((( - McDonald to syf. :D

U mnie za oknem śniegu nie widać :)

ByQ 22.11.2008 00:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 632443)

ktoś wyżej wspomniał, że kierowcy zaskoczyli zimę.. yyy.. chyba jednak nie ;] http://wiadomosci.onet.pl/1867221,11,item.html :D

Czyli, nic nowego.

Nasi sie rzucili do roboty, widziałem już sol z piaskiem na chodnikach kolo przystanków ;o


Śnieg! Śnieg! Sezon rumu w plenerze/przed meczem czas zacząć!

Kamson 22.11.2008 00:47

Jaki śnieg?! U mnie nawet deszcz nie pada...

dj_ibutti 22.11.2008 00:49

AntyŚNIEG... AntyZIMA....

I Zime też, i zimę też, jebał, jebał.. chorzowski pies! :evil:

ByQ 22.11.2008 00:52

Miałem okazje teraz pół miasta przejechać i już gdzie nie gdzie pada ;]

Polly 22.11.2008 00:55

http://img209.imageshack.us/img209/5702/loloal5.jpg

michu-k 22.11.2008 00:58

Coś czuję że w niedzielę we Wrocławiu samochodem będzie kot :-)

Maciejo 22.11.2008 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 632077)
a Wam zdarzało sie w takim stanie iśc pracy ???

nie raz, nie dwa...:>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 632110)

Piątek tygodnia koniec i początek...

imprezy imprezy imprezy! początek imprezy!! :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 632195)
Madziu pokaż żę foteczki twoje :)

najpierw Ty pokaż swoją.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 632328)
Ja tylko niosę pomoc :foch:

pomógłbyś bardziej, zwracając się do jego rodziców, z prośbą o odłączenie neostrady.

może jakiś list, petycja do rodziców 004?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 632340)
od godziny 18 wypiłem z 4

rekord? zapamiętaj ten wieczór... pamiętasz jeszcze? czy jednak 4 to za wielki wyczyn?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 632398)
gigant jakie gustowne zielone buty :D

Po 1 : uczę sie na samych 4 i 5 wiec nie mam problemu z popuszczaniem jak niektórzy

Po 4: i prosze do mnie mowić Per janko:D

ad 1. też w podstawówce miałem 4 i 5, ba, nawet raz z paskiem miałem :foch:

ad 4. trzeba mieć wygląd i pieniądze :-P




nie wolno dopuścić do kaca!!!! :D

vote-for-mikey 22.11.2008 12:09

niezły burdel na tym skrzyżowaniu :D

luke1906 22.11.2008 12:39

alkohol to zło - oświadczam

markokrk 22.11.2008 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 632530)
alkohol to zło - oświadczam

co wy gadacie, alkohol jest dobry :P

kroko. 22.11.2008 13:24

alkohol to zło! dobrze,ze jest autopilot

MagdaTSW 22.11.2008 13:28

janko04:
foteczek nie pokaze. :)

Tomek_TS 22.11.2008 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 632530)
alkohol to zło - oświadczam

nie nie , kac to zło !

AYALA 22.11.2008 13:32

no ale świat na trzeżwo jest nie do przyjęcia
Lubie te piosenke o wódce http://pl.youtube.com/watch?v=1qSWSxC0zhc

kot_dżinks 22.11.2008 13:36

Potwierdzam słowa obu kolegów wyżej.

Maciejo 22.11.2008 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 632553)
nie nie , kac to zło !

kac? jaki kac?

do kaca nie wolno dopuścić :foch:

Arkas 22.11.2008 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 632553)
nie nie , kac to zło !

Trzeba umiec pic :P

Edit: Osz ku*wa ale sypie :shock:

AYALA 22.11.2008 13:50

przed snem jak sie już jest narąbanym warto ze dwie lub trzy szklanki wypic wody to zapobiega odwodnieniu i kac jest znacznie łagodniejszy,

kroko. 22.11.2008 13:58

jak sie jest narabanym to nie istnieje cos takiego jak szklanka

zawszewiernyts 22.11.2008 13:59

Przez tą waszą rozmowę mam smaka tylko na wódkę.
Od słów do czynów :D

Tomek_TS 22.11.2008 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 632563)
Trzeba umiec pic :P

Nie ucz ojca dzieci robic...

Above 22.11.2008 14:12

Gratulacje dla osób, które mają jeszcze letnie opony! :lol:

_ukoL 22.11.2008 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 632577)
Gratulacje dla osób, które mają jeszcze letnie opony! :lol:

Damy radę. :foch:

gigant 22.11.2008 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 632565)
przed snem jak sie już jest narąbanym warto ze dwie lub trzy szklanki wypic wody to zapobiega odwodnieniu i kac jest znacznie łagodniejszy,

Plus wiaderko owsu i nawet nazajutrz jeść nie trzeba, co na kacu jest nieraz niewykonalne.

Above 22.11.2008 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 632578)
Damy radę. :foch:

No pewnie.
Zawsze można iść z buta ;)

JacaTS 22.11.2008 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 632565)
przed snem jak sie już jest narąbanym warto ze dwie lub trzy szklanki wypic wody to zapobiega odwodnieniu i kac jest znacznie łagodniejszy,

Tak, pewnie. Mi się często-gęsto zapomina zdjąć buty i kurtkę, a tu jeszcze lać w siebie 3 szklanki... :shock:

WINDEK 22.11.2008 15:00

A wiecie, ja nie wiem jak to jest, ale choćbym był naprany tak, że ledwo się na nogach trzymam, to i tak potrafię zawitać jeszcze do łazienki, umyć buźkę, ząbki i rączki (raz mi się nawet zdarzyło nasmarować kremikiem :lol: ). Także nigdy się zaśmierdziany po wypiciu nie kładę :D Ale z tymi szklankami wody - chyba kiedyś spróbuję. :D

Tomek_TS 22.11.2008 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 632598)
Także nigdy się zaśmierdziany po wypiciu nie kładę

To gdzie Ty pijesz ze jestes "zasmierdziany" ?

luke1906 22.11.2008 15:13

co do mojego wcześniejszego wpisu, chyba po prostu się starzeję, albo może brak mi zaprawy
ostatnio nie jestem w stanie wypić więcej niż 2-3 piwa, wczoraj poszły 4 i mimo, że w ogóle nawet nie byłem chycony, to dziś rano łeb mnie napierdalał straszliwie

i tak, wypiłem przed spankiem 4 kubki wody z sokiem malinowym, nic nie pomogło
czasem mam wrażenie, że piwo które leją w knajpach to jakieś inne jest, jak kupisz butelkowe to całkiem inaczej smakuje, dodatkowo strasznie mi przeszkadza dym z papierochów, czekam niecierpliwie na całkowity zakaz palenia

aaa i jeszcze jedno - zima to zło!
marudzę dziś chyba

WINDEK 22.11.2008 15:16

Tomek_TS :foch:

Jak wracasz z imprezy to nie jesteś przepocony, twoja koszula i włosy nie śmierdzą papierosami, które palą współimprezowicze? Raczej o takie "zaśmierdzenie" mi chodziło.. a nie o takie stricte żulowskie - vide nowohuckie osiedla.. :shock:

MagdaTSW 22.11.2008 15:18

ale macie temat panowie :)
ciekawych rzeczy sie mozna o Was dowiedziec.

wojteq_NH 22.11.2008 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 632611)
o takie "zaśmierdzenie" mi chodziło.. a nie o takie stricte żulowskie - vide nowohuckie osiedla.. :shock:

no przepraszam bardzo... :foch:

WINDEK 22.11.2008 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojteq_NH (Post 632618)
no przepraszam bardzo... :foch:

Nie bulwersuj się tak :D Chodziło mi o tych co pod sklepami i na ławeczkach chleją, czy to piątek czy poniedziałek, czy czwartek. Czy leje czy gorąco czy -15 st. dla nich nie ma przeszkód. Tanie winiacze rządzą :D ;] Chyba nie zaprzeczysz, że takich gostków nie ma :D

gigant 22.11.2008 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 632602)
To gdzie Ty pijesz ze jestes "zasmierdziany" ?

i po co zęby kremujesz?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl