Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Legia Warszawa - Wisła Kraków niedziela 26.10.2008 godz.17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4969)

wolfy 28.10.2008 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 620730)
Twój zarzut- piłkarze Legii czują się bezkarni na boisku. Dałem przykłady, że tak nie jest. I to w spotkaniach na szczycie. Widzisz, coraz bardziej Twoja teoria o spisku staje się śmieszna

Podałeś przykłady dwójki graczy i to w dość przypadkowych sytuacjach. Ma się to do tego co napisałem nijak.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl