![]() |
Wiem, że do dziwnie brzmi, ale Puziol to jest odpowiednie fonetyczne wypowiadanie Puyol...
A co do meczu - po bramce Manchester nie wiedział co robić i szkoda, że Barca ich nie dobiła. Po przerwie jeszcze jedna bramka dla każdej z drużyn i Barca wygrywa 2:1 |
Do kompletu w "Radzie Mędrców" brakuje tylko Strejlała :)
a mecz... Manchester zaczął fajnie, może po przerwie się obudzą i zacznie się wreszcie coś dziać bo na razie nuda panie nuda.. |
Krysia Wygra mecz dla MU. Do boju UTD!!!
|
Co ten matoł wygaduje, że w 99 roku w finale LM Scholes zdobył gola?!
Jego wcześniejszy kwiatek jaki wychwyciłem to: "Na trybunach Książę Williams" |
no i stalo sie, pisalem wczensiej ze man u obnizyl loty w defensywie(szczegolnie vidic z ferdinandem) i po meczu:) visca el barca!
|
cuda na kiju - messi walnął z bani...
za rok wróci normalność - mówię wam! |
banasik- jaka normalnosc?
|
Cytat:
z dwojga złego, już lepiej żeby Barca wygrała, i to mówię ja kibic Realu :P |
Kur...BOZIAN KRKIC
Normalność już jest :) zwycięża prawdziwy football a nie siła :) |
Cytat:
|
banasik jest z tych ludzi którzy patrzą ale nie widzą.
|
banasik- zmien dilera
|
taka jest prawda - drużyny srają przed wyjściem na mecz, a tak nie może być
WILU - prawdziwy football = SIŁA niech sie skończy era wygibasów i innej wszelkiej maści chujowości bo to przypomina gimnastyke artysyczna anie piłkę |
koles to ze jestes fanem Realu i nie lubisz Barcy to nie powinno miec zadnego znaczenia.. Barca gra ladnie dla oka i do tego skutecznie i to sie ludzia podoba..
|
Cytat:
|
mi sie nie podoba
ta "piłeczka" straciła swój urok, brakuje takich rzeźników jak np. Keane czy jemu podobni teraz to to jest ****a balet a nie futbol... szkoda - zawsze mądry, siłowy futbol wygrywał z miliardem podań, a teraz wszyscy podniecają się barceloną bo umieją poklepać... futbol to nie finezja, futbol to sport dla facetów |
banasik- frustru frustru?
Ale Barca klepie MU :] Brawo |
ehh człowieku - jeżeli powiesz, że dzisiejszy futbol równa się z tym sprzed paru(nastu) lat to wypowiesz największą głupotę świata
wolę mecz pełen walki, niż mecz, w którym zawodnicy padają jak muchy po uderzeniu piłeczką w główkę |
co za typ, futbol to sport dla facetow haha to co powiesz o rugby?? sport dla bab? bez kitu jakbym slyszal kibica gorszej strony blon
|
banasik to ogladanij sobie lige polską tam masz drwala na drwalu. Tylko nie żadne tam Wisła - Legia bo jeszcze za szybko bedą grali tylko Odra - Cracovia czy coś takiego.
|
Banasik, to sie przezuć na futbol amerykański, albo rugby jak Ci sie podoba siłowa gra i nie nudź nas tą swoja nienawiścią do Barcy, bo tylko sie ośmieszasz. A Barca jak to Barca, gra swoje i puchar jej sie należy.
|
rugby jest właśnie przykładem najlepszego sportu
pokaż mi "finezyjny" zespół rugby? NIE MA TAKICH - i dlatego ten sport się rozwija, a piłka nożna leci w dół i nie wyzywaj mnie od kibiców gorszej strony, bo kabel wszystko łyknie... ludzie nie rozróżniacie SŁABEJ GRY od MOCNEJ SIŁOWEJ GRY, nie wyjeżdżajcie mi tutaj z Odra - Cracovia, bo to jest śmieszne |
nie wyzywam cie koles bo nie sprawia mi takie cos przyjemnosci przez internet tylko pisze ze zacchowujesz sie jak kibic z kaluzy ktory nie umie przyjac porazki na klate
|
porażkę umiem przyjąć, natomiast nie mogę przełknąć upadku futbolu - kiedyś najlepszego teraz coraz słabszego sportu
|
No banasik teraz futbol się podniósł po ataku Vidica na Messiego - męsko było nie ma co.
|
banasik :O. Barcelona upadkiem futbolu,,,,, Hm,, Idź dalej jarać swoje weed.
|
proponuje wszystkie posty banasika przenieść do ''łapu capu'' ;D po co cytować, jak mogą zrobić to od razu admini ;D
Barca na tronie, Barca w potrójnej koronie! |
Tak, Barcelona i inne zespoły hiszpanskie sprawiają, że piłka nożna stała się grą dla jebanych lalek nie mających za grosz honoru, ambicji, woli walki. Te gwiazdorki chcą tylko, zeby zera na koncie się zgadzały, nie dają z siebie 100%, nie zostawiają serca na boisku.
|
Bez reweli mecz.
O wiele bardziej podobał mi się Barca 6:2 Real. |
Banasik rozpaczaj dalej po twojej chelsea, ponownie sie kompromitujesz.
Może tak zgoda WISŁA i BARCA :) |
banasik chyba o 1 lolka za dużo żeś spalił bo gadasz takie brednie że aż żal cie słuchać, Barca gra niesamowitą piłkę i tyle, wole widzieć piękne akcje niż łamiące się kości...
BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
hah jak to nie zostawiaja serca na boisku? to kto wedlug ciebie zostawia serce na boisku i ma sukcesy?
|
Banasik, rozwaliłeś mnie ...
Barca zasłużyła na to, ta gra w środku pola, to wszystko ... no aż chce się patrzeć na tą grę :) |
Cytat:
|
gromaders - a ja wolę na odwrót - kwestia gustu, jednak nie tylko ja tak mówię.
Strzala - nie rozpaczam po Chelsea, choc w moim odczuciu to oni zasłużyli na LM skrupulatną grą w dwu meczu z barceloną oraz wczesniej nehiar - jak to co pokazał Poyol nazywasz walką to bez obrazy... ale .......isz głupoty |
Ale szczerze to jeden z nudniejszych finałów w ostatnich latach...
W całym meczu praktycznie dominowała Barcelona poza drobnymi wyjątkami. Bez rewelacji. |
Olejcie chłopa bo mu chyba jaranie wyżarło resztki mózgu.
A co do meczu - nie spodziewałem się ani takiego meczu ani takiego wyniku.nikomu nie kibicowałem więc cieszę się że wygrał dziś lepszy zespół. |
Mecz średni. Ot kopanina z elementami cyrkowych sztuczek. Gratuluje Barcelonie, że wygrała, ale ****a ustawionego meczu z CHFC to nie zapomnę. Nie lubię ich, mam w dupie to,że dobyli LM. By wam ****a Real w.......ił w decydującym meczu, kiedyś tam w przyszłości. By Puyol samobója w 90 minucie meczu z Realem sobie strzelił,by Eto się obraził na cały świat, by wam stadion zamknęli, choć nie wiem za co,bo kibiców nie macie. By was ****a los pokarał Majewskim w sztabie szkoleniowym. Żeby wam sklep z kosmetykami zamknęli. I w ogóle ****a.
|
Hmmm, a ja po bramce Messiego spodziewałem sie zrywu MU i wyniku 2:2, albo 2:3 już w podstawowych 90 minutach, szkoda bo po pierwszych minutach myślałem ze będzie ciekawiej.
|
Cytat:
:lol: a brutalni angole maja cristiano ronaldo :lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl