Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

rafalek 27.05.2009 20:39

Wiem, że do dziwnie brzmi, ale Puziol to jest odpowiednie fonetyczne wypowiadanie Puyol...

A co do meczu - po bramce Manchester nie wiedział co robić i szkoda, że Barca ich nie dobiła. Po przerwie jeszcze jedna bramka dla każdej z drużyn i Barca wygrywa 2:1

małolatTS 27.05.2009 20:44

Do kompletu w "Radzie Mędrców" brakuje tylko Strejlała :)

a mecz... Manchester zaczął fajnie, może po przerwie się obudzą i zacznie się wreszcie coś dziać bo na razie nuda panie nuda..

Wiślak-1990 27.05.2009 20:48

Krysia Wygra mecz dla MU. Do boju UTD!!!

Krissu 27.05.2009 21:04

Co ten matoł wygaduje, że w 99 roku w finale LM Scholes zdobył gola?!
Jego wcześniejszy kwiatek jaki wychwyciłem to: "Na trybunach Książę Williams"

diablo885 27.05.2009 21:14

no i stalo sie, pisalem wczensiej ze man u obnizyl loty w defensywie(szczegolnie vidic z ferdinandem) i po meczu:) visca el barca!

banasik 27.05.2009 21:14

cuda na kiju - messi walnął z bani...

za rok wróci normalność - mówię wam!

diablo885 27.05.2009 21:16

banasik- jaka normalnosc?

Galileo 27.05.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 735894)
żebyscie sie nie zawiedli fanatycy Barcy:P

na razie się nie zawodzą :D

z dwojga złego, już lepiej żeby Barca wygrała, i to mówię ja kibic Realu :P

WILU TS 27.05.2009 21:17

Kur...BOZIAN KRKIC

Normalność już jest :) zwycięża prawdziwy football a nie siła :)

banasik 27.05.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 736004)
banasik- jaka normalnosc?

taka normalność, że sędziowie nie będą przekręcać meczów na korzyść barcelony i że jakiś zespół nie wyjdzie na mecz z nimi z kilogramem gówna w majtach

magowski 27.05.2009 21:17

banasik jest z tych ludzi którzy patrzą ale nie widzą.

diablo885 27.05.2009 21:18

banasik- zmien dilera

banasik 27.05.2009 21:20

taka jest prawda - drużyny srają przed wyjściem na mecz, a tak nie może być

WILU - prawdziwy football = SIŁA

niech sie skończy era wygibasów i innej wszelkiej maści chujowości bo to przypomina gimnastyke artysyczna anie piłkę

diablo885 27.05.2009 21:22

koles to ze jestes fanem Realu i nie lubisz Barcy to nie powinno miec zadnego znaczenia.. Barca gra ladnie dla oka i do tego skutecznie i to sie ludzia podoba..

mcovalski 27.05.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736010)
taka jest prawda - drużyny srają przed wyjściem na mecz, a tak nie może być

WILU - prawdziwy football = SIŁA

niech sie skończy era wygibasów i innej wszelkiej maści chujowości bo to przypomina gimnastyke artysyczna anie piłkę

Niezły jesteś :rotfl: Cilu trudno Barca wygra ale jednak trzeba oddać honor że najlepsza drużyna w przekroju całej edycji.

banasik 27.05.2009 21:25

mi sie nie podoba

ta "piłeczka" straciła swój urok, brakuje takich rzeźników jak np. Keane czy jemu podobni

teraz to to jest ****a balet a nie futbol... szkoda - zawsze mądry, siłowy futbol wygrywał z miliardem podań, a teraz wszyscy podniecają się barceloną bo umieją poklepać...

futbol to nie finezja, futbol to sport dla facetów

ToTylkoJa 27.05.2009 21:27

banasik- frustru frustru?

Ale Barca klepie MU :] Brawo

banasik 27.05.2009 21:28

ehh człowieku - jeżeli powiesz, że dzisiejszy futbol równa się z tym sprzed paru(nastu) lat to wypowiesz największą głupotę świata

wolę mecz pełen walki, niż mecz, w którym zawodnicy padają jak muchy po uderzeniu piłeczką w główkę

diablo885 27.05.2009 21:28

co za typ, futbol to sport dla facetow haha to co powiesz o rugby?? sport dla bab? bez kitu jakbym slyszal kibica gorszej strony blon

magowski 27.05.2009 21:29

banasik to ogladanij sobie lige polską tam masz drwala na drwalu. Tylko nie żadne tam Wisła - Legia bo jeszcze za szybko bedą grali tylko Odra - Cracovia czy coś takiego.

Dżołkmen 27.05.2009 21:31

Banasik, to sie przezuć na futbol amerykański, albo rugby jak Ci sie podoba siłowa gra i nie nudź nas tą swoja nienawiścią do Barcy, bo tylko sie ośmieszasz. A Barca jak to Barca, gra swoje i puchar jej sie należy.

banasik 27.05.2009 21:31

rugby jest właśnie przykładem najlepszego sportu

pokaż mi "finezyjny" zespół rugby?

NIE MA TAKICH - i dlatego ten sport się rozwija, a piłka nożna leci w dół

i nie wyzywaj mnie od kibiców gorszej strony, bo kabel wszystko łyknie...

ludzie nie rozróżniacie SŁABEJ GRY od MOCNEJ SIŁOWEJ GRY, nie wyjeżdżajcie mi tutaj z Odra - Cracovia, bo to jest śmieszne

diablo885 27.05.2009 21:34

nie wyzywam cie koles bo nie sprawia mi takie cos przyjemnosci przez internet tylko pisze ze zacchowujesz sie jak kibic z kaluzy ktory nie umie przyjac porazki na klate

banasik 27.05.2009 21:35

porażkę umiem przyjąć, natomiast nie mogę przełknąć upadku futbolu - kiedyś najlepszego teraz coraz słabszego sportu

Romy S. 27.05.2009 21:37

No banasik teraz futbol się podniósł po ataku Vidica na Messiego - męsko było nie ma co.

Tiramisu 27.05.2009 21:37

banasik :O. Barcelona upadkiem futbolu,,,,, Hm,, Idź dalej jarać swoje weed.

ToTylkoJa 27.05.2009 21:39

proponuje wszystkie posty banasika przenieść do ''łapu capu'' ;D po co cytować, jak mogą zrobić to od razu admini ;D

Barca na tronie, Barca w potrójnej koronie!

banasik 27.05.2009 21:40

Tak, Barcelona i inne zespoły hiszpanskie sprawiają, że piłka nożna stała się grą dla jebanych lalek nie mających za grosz honoru, ambicji, woli walki. Te gwiazdorki chcą tylko, zeby zera na koncie się zgadzały, nie dają z siebie 100%, nie zostawiają serca na boisku.

Krissu 27.05.2009 21:40

Bez reweli mecz.

O wiele bardziej podobał mi się Barca 6:2 Real.

Strzala 27.05.2009 21:40

Banasik rozpaczaj dalej po twojej chelsea, ponownie sie kompromitujesz.

Może tak zgoda WISŁA i BARCA :)

gromaders 27.05.2009 21:41

banasik chyba o 1 lolka za dużo żeś spalił bo gadasz takie brednie że aż żal cie słuchać, Barca gra niesamowitą piłkę i tyle, wole widzieć piękne akcje niż łamiące się kości...

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

diablo885 27.05.2009 21:42

hah jak to nie zostawiaja serca na boisku? to kto wedlug ciebie zostawia serce na boisku i ma sukcesy?

Grzadq 27.05.2009 21:42

Banasik, rozwaliłeś mnie ...

Barca zasłużyła na to, ta gra w środku pola, to wszystko ... no aż chce się patrzeć na tą grę :)

Nehiar 27.05.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736028)
Tak, Barcelona i inne zespoły hiszpanskie sprawiają, że piłka nożna stała się grą dla jebanych lalek nie mających za grosz honoru, ambicji, woli walki. Te gwiazdorki chcą tylko, zeby zera na koncie się zgadzały, nie dają z siebie 100%, nie zostawiają serca na boisku.

No ****a to żeś dojebał ... Wystarczy powiedzieć - Puyol walczył tyle co cały MU w tym meczu ...

banasik 27.05.2009 21:43

gromaders - a ja wolę na odwrót - kwestia gustu, jednak nie tylko ja tak mówię.

Strzala - nie rozpaczam po Chelsea, choc w moim odczuciu to oni zasłużyli na LM skrupulatną grą w dwu meczu z barceloną oraz wczesniej

nehiar - jak to co pokazał Poyol nazywasz walką to bez obrazy... ale .......isz głupoty

_ukoL 27.05.2009 21:44

Ale szczerze to jeden z nudniejszych finałów w ostatnich latach...
W całym meczu praktycznie dominowała Barcelona poza drobnymi wyjątkami.
Bez rewelacji.

1q2 27.05.2009 21:44

Olejcie chłopa bo mu chyba jaranie wyżarło resztki mózgu.

A co do meczu - nie spodziewałem się ani takiego meczu ani takiego wyniku.nikomu nie kibicowałem więc cieszę się że wygrał dziś lepszy zespół.

Marszałek 27.05.2009 21:45

Mecz średni. Ot kopanina z elementami cyrkowych sztuczek. Gratuluje Barcelonie, że wygrała, ale ****a ustawionego meczu z CHFC to nie zapomnę. Nie lubię ich, mam w dupie to,że dobyli LM. By wam ****a Real w.......ił w decydującym meczu, kiedyś tam w przyszłości. By Puyol samobója w 90 minucie meczu z Realem sobie strzelił,by Eto się obraził na cały świat, by wam stadion zamknęli, choć nie wiem za co,bo kibiców nie macie. By was ****a los pokarał Majewskim w sztabie szkoleniowym. Żeby wam sklep z kosmetykami zamknęli. I w ogóle ****a.

igortsw 27.05.2009 21:46

Hmmm, a ja po bramce Messiego spodziewałem sie zrywu MU i wyniku 2:2, albo 2:3 już w podstawowych 90 minutach, szkoda bo po pierwszych minutach myślałem ze będzie ciekawiej.

zim zum 27.05.2009 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736028)
Tak, Barcelona i inne zespoły hiszpanskie sprawiają, że piłka nożna stała się grą dla jebanych lalek nie mających za grosz honoru, ambicji, woli walki. Te gwiazdorki chcą tylko, zeby zera na koncie się zgadzały, nie dają z siebie 100%, nie zostawiają serca na boisku.


:lol: a brutalni angole maja cristiano ronaldo :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl