![]() |
Galeria FOTO z meczu Wisła - Piast
http://www.naszaliga.pl/news/galeria...,,piast,.html? http://i33.tinypic.com/6psw2q.jpg |
|
|
Galeria FOTO z meczu Korona - Wisła
http://www.naszaliga.pl/news/galeria...,,wisla,.html? |
|
Galeria FOTO z meczu Wisła - Legia
http://www.naszaliga.pl/news/galeria...7152012,.html? http://i34.tinypic.com/2n9c7ly.jpg |
Chyba ten kanał jeszcze nie został podany.
Znalazłem na youtubie skróty meczów z lat 2001-2004, pokazane są tylko bramki Wisły. http://www.youtube.com/user/Watts1906#g/p |
|
|
|
|
http://i46.tinypic.com/2duxnqp.png http://i47.tinypic.com/2mmik5x.png Ruch Chorzów - Wisła Kraków 720x416 | XviD | C+Sport L!VE 1:0 Niedzielan (12.53 MB) 1:1 Piotr Brożek (12.79 MB) 1:2 Marcelo (12.64 MB) 1:3 Małecki (11.56 MB) CAŁY MECZ DO POBRANIA! - tutaj |
Galeria z meczu Ruch - Wisła Kraków 1:3 http://waszapilka.pl/galleries,179
http://waszapilka.pl/pictures/smallG...rand=813428645 |
Mauro Cantoro - warto obejrzeć http://www.youtube.com/watch?v=OvsBPhHqLmk
|
|
|
|
Wisła Kraków - Mistrz Jesieni 2009 Kod:
Info:http://up.programosy.pl/foto/screensx_min.jpg Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 By Dawidex44 |
|
|
|
Czy ma ktos moze zdjecie w duzej rozdzielczosci naszego czerwonego sektoru (calego) z meczu z Legia lub z oprawy z tego meczu ABG (zeby bylo ja widac cala) ? Z góry dzieki...
http://img707.imageshack.us/img707/8174/abgs.jpg Najbardziej, zalezalo by mi na tym zdjeciu w wiekszej rozdzielczosci... |
Cytat:
|
Cytat:
|
witam .
szukam zdjęcia koszulki WIsły sprzed kilku lat z logiem ŻYWIEC !! dziękuje z góry |
Cytat:
z Żywcem nie mieliśmy koszulki. Buło za to logo Tyskie-go. |
|
2005.11.22 Wisła - Cracovia 3-0
Orange Ekstraklasa 2005/2006 - kolejka 4, 22 listopada 2005, 18:30
2005.11.22 Wisła - Cracovia 3-0 1-0 Maciej Stolarczyk 38' 2-0 Marcin Kuźba 48' 3-0 Dariusz Dudka 59' Widzów: 13.000 Sędzia: Krzysztof Słupik (Tarnów) Kod:
http://hotfile.com/dl/23683532/406bb88/2005.11.22_Wisa_-_Cracovia_3-0_1_poowa.zip.001.html+++ UEFA CUP, 2008.09.18, 21:10 Tottenham Hotspur FC - Wisła Kraków 2-1 David Bentley 33, Darren Bent 73 - Tomáš Jirsák 34 Widzów: 35.751 Kod:
http://hotfile.com/dl/23718150/569a45a/SPURS_V_WISLA_KRAKOW.zip.001.html |
|
Cytat:
|
|
|
Wisła Kraków na Remes Cup Ekstra:
http://www.naszaliga.pl/news/galeria...,ekstra,.html? http://i47.tinypic.com/262nyap.jpg |
Cytat:
Mozecie dac to na inny serwer bo ciagle wyskakuje ERROR:evil: |
|
|
Schalke 04 - Wisła Kraków 1:4 (1:1)
Gelsenkirchen, 10.12.2002 r. Kod:
http://rapidshare.com/files/337946946/Schalke.04.-.Wis_a.Krak_w._1.po_owa_.part1.rar |
Mam takie pytanie do Was, drodzy Wiślacy. Ostatnio poszukiwałem w internecie meczy Wisły do ściągnięcia (chodzi o mecze el. do LM i puchar UEFA z lat 2000-2004). I wpadłem na pomysł, jakby SKWK, jako potężny głos spytał TVP Kraków o udostępnienie meczy Wisły. Mogliby np. sprzedawać na DVD mecze, a zysk szedłby na ruch kibicowski. Wysylalem listy do TVP ale nie odpisują...
To samo można by zrobić z meczami z sezonu 2002/2003 z Canal+. Mysle ze sprzedaz na DVD cieszyłaby się wielką popularnością. Podbijam, myśle że jakby mecze sprzedawano po np. 3-5zł za płytkę/mecz to zysk by szedł na grafitti, oprawy etc. A ze zbiorkami krucho ostatnio... Kazdy chcialby miesc jakas pamiatke z tamtych lat i pokazać potomnym Co myslicie o tym? :) |
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl