Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Lon(TS)don 09.07.2008 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_06 (Post 564431)
WAŻNE I PILNE

Jaką stronę polecacie do wrzucania zdjęć w ilościach hurtowych - chodzi o zdjęcia artykułów do tematu Historia Wisły - Konkurs. Photobucket buy się nadał?


Ja używam www.picasaweb.com
jest szybkie , laduje zdjecia hurtowo, przejrzyste, nie sprawia mi zadnych problemow, musisz byc zarejestrowany w goolge




Czy Aleksander to Olek? imię oryginalne i zmiękczenie.. oznacza to samo imię?

Chorynatrzykolory 09.07.2008 16:57

tak :) ........

Maciejo 09.07.2008 17:27

na pewno? na przykład już teraz Aleksandra i Ola to są różne imiona, aczkolwiek na Aleksandry mówi się Ola :) ale można już dać córeczce na imię w urzędzie Ola i będzie Ola, a nie Aleksandra :) ale to zawiłe wszystko :)

Lon(TS)don 09.07.2008 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 564690)
na pewno? na przykład już teraz Aleksandra i Ola to są różne imiona, aczkolwiek na Aleksandry mówi się Ola :) ale można już dać córeczce na imię w urzędzie Ola i będzie Ola, a nie Aleksandra :) ale to zawiłe wszystko :)

A ty skąd masz pewność jak działają urzędy?
No właśnie o to mi chodzi. Chcę Olka, ale niekoniecznie Aleksandra, więc do urzędu zgłaszam Olek czy Aleksander (Olek to zmiękczenie)??

Czy napewno Ola to pojedyńcze imię a nie tylko zmiękczenie od Aleksandry?

born2b3k 09.07.2008 20:48

mam koleżankę co w dowodzie ma Magda a nie Magdalena :) wiec mysle ze jak zgłosisz Olek to tak pewnie wpisza rejestru

Manson33 09.07.2008 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 564645)
Zna ktoś program przeróbki plików np AVI na taki format żeby telefon komórkowy go odczytał.
Kiedyś miałem takowy lecz zapomniałem jego nazwę i mam problem z odszukaniem go lub podobnego.

Nie musisz ściągać programu, przerobisz na stronie podanej niżej.

http://media-convert.com/convert/

Z programów polecam ten: http://www.pazera-software.pl/produc...3gp-converter/

gris 09.07.2008 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 564645)
Zna ktoś program przeróbki plików np AVI na taki format żeby telefon komórkowy go odczytał.
Kiedyś miałem takowy lecz zapomniałem jego nazwę i mam problem z odszukaniem go lub podobnego.

Na tej stronie masz krok po kroku opisane:

http://formaty.com/index.php?option=...=81&Itemid=166

gris 09.07.2008 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lon(TS)don (Post 564660)

Czy Aleksander to Olek? imię oryginalne i zmiękczenie.. oznacza to samo imię?

Tak to jest jedno i to samo imię. Kiedyś była taka piosenka jak Kwaśniewski kandydował na prezydenta "Olek Olek wygraj! Na prezydenta tylko Ty" :rotfl::rotfl:

Maciejo 09.07.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lon(TS)don (Post 564696)
Czy napewno Ola to pojedyńcze imię a nie tylko zmiękczenie od Aleksandry?

tak, na pewno. było swego czasu głośno o tym w tv. tak samo jak kolega podał wyżej Magda, a Magdalena. kiedyś Magda to był skrót od Magdaleny.

nie wiem jak jest z Aleksandrem vel. Olkiem. musiałbyś podpytać w Waszym urzędzie, tam będą wiedzieli chyba najlepiej.

wisl@k_TS 09.07.2008 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M.C (nowy kleparz) (Post 564906)
A ja odnośnie Bułgarii to mam inne pytanie...Chodzi o kluby go-go??Jakie ceny i czy wogóle popularne są?

Pamietam w Złotych Piaskach taki klub, cena 1€ za wstep. Jesli chodzi o popularnosc, umiarkowana raczej.

wislak_olkusz 09.07.2008 23:51

gdzie można sprawdzić wczorajsze wyniki brazylijskiej SERIE C (odpowiednik naszej III ligi) ?

Kamyk 10.07.2008 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 564930)
gdzie można sprawdzić wczorajsze wyniki brazylijskiej SERIE C (odpowiednik naszej III ligi) ?

Szukaj na tej stronie http://futbol24.com/stat_main_91/Brasil.html.
najlepsza jaka jest z wynikami.

WzT 10.07.2008 12:08

Orientuje się ktoś może do kiedy jest czas zapisać się na jakieś studia, co jest do tego potrzebne i ile mniej więcej czasu to zajmuje. Trochę to zaniedbałem przez prace i teraz nie jestem w temacie.
Jeszcze jak by ktoś mógł mi polecić jakieś uczelnie na które się chodzi raz na dwa tygodnie i poziom nie jest za bardzo wygórowany, ważne dla mnie jest też to żeby dawali legitymacje na podstawie której będę miał zniżki na MPK i PKP

Precel z makiem 10.07.2008 18:02

mam takie pytanie skąd ściągnąć mecz Wisły?? chodzi mi o Poznań i Górnik w rundzie jesiennej

St@chu 10.07.2008 18:40

http://www.sport-video.pl/ tu jest sporo całych spotkań w tym również z ligi polskiej.. Powinieneś tam znaleźć czego szukasz....

swirson 10.07.2008 18:43

Achtung Achtung!!! Siostra potrzebuje mieć zrobione EKG i prześwietlenie płuc na Turystykę na AWF. Gdzie to zrobią za hajs od kopa jutro?

Kamyk 10.07.2008 18:47

Jak się nazywa ta kobitka z angielskiego "Mam talent" ? Nie wiem która to edycja czy 07 czy 08.

PvD 10.07.2008 18:57

Zna ktoś stronę z halami spotowymi coś na wzór stadiony.net? nie koniecznie musi to być strona polska

felipe 10.07.2008 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swirson (Post 565364)
Achtung Achtung!!! Siostra potrzebuje mieć zrobione EKG i prześwietlenie płuc na Turystykę na AWF. Gdzie to zrobią za hajs od kopa jutro?

sprawdź priv

TSW Fanatyk 10.07.2008 20:57

Jak się nazywają rośliny które łapią owady?

chory byłem jak my to na biologi omawiali ;p

dzięki

ToTylkoJa 10.07.2008 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 565447)
Jak się nazywają rośliny które łapią owady?

owadożerne?
http://bio.binertia.com/podstrony/botanika.html

wisl@k_TS 10.07.2008 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 565447)
Jak się nazywają rośliny które łapią owady?

Rosiczka sie nazywa :)

Q13SON 11.07.2008 10:45

Połączenie komunikacją miejską z dworca/rynku pod stadion Wawelu ...

edit. Zna ktoś może nazwę przystanku na którym trzeba wysiąść żeby dostać się na stadion?

usiu 11.07.2008 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 565681)
Połączenie komunikacją miejską z dworca/rynku pod stadion Wawelu ...

tramwaje 4,8,12,13,14,24

WzT 11.07.2008 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 565681)
Zna ktoś może nazwę przystanku na którym trzeba wysiąść żeby dostać się na stadion?

Głowackiego bodajże.

wislak_olkusz 11.07.2008 13:20

Podajcie prosze wynik dzisiejszego meczu siatkowki Japonia - Włochy.

Bobic 11.07.2008 13:29

Japonia-Włochy 3-0

wislak_olkusz 11.07.2008 14:01

o ja .......e...

sory za OT...

Mario Nh 11.07.2008 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 565376)
Zna ktoś stronę z halami spotowymi coś na wzór stadiony.net? nie koniecznie musi to być strona polska

Znam tylko takie coś:

Hale sportowe

...jeśli zadowala

wisl@k_TS 11.07.2008 19:05

Czy jest jakiś sposób żeby nie wydać 20 zł a mieć konto Premium na Rapidshare? :)

TSW Fanatyk 11.07.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 565893)
Czy jest jakiś sposób żeby nie wydać 20 zł a mieć konto Premium na Rapidshare? :)

http://shp.net.pl/modules.php?name=D...dShare_Premium

ja znam tylko taki...

MatMario 11.07.2008 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 565893)
Czy jest jakiś sposób żeby nie wydać 20 zł a mieć konto Premium na Rapidshare? :)

allegro jest tansze.

kgwiazdak 11.07.2008 21:19

problem na dniach, kupuję laptopa, najchetniej 17 calowy, cena do okolo 2000zl, NAJBARDZIEJ MILE WIDZIANY SZPEC NA PRIV :) pozdrawiam

medyk 11.07.2008 22:11

zastanow sie nad tymi 17"

wisl@k_TS 11.07.2008 22:53

Czy do wygodnego korzystania z internetowego buka (np. Bet At Home) niezbędne jest internetowe konto?

Tomek_TS 11.07.2008 23:02

Wie kto moze ile kosztuje sciagniecie simlocka do NOKII N73 ME?

gris 11.07.2008 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 566030)
Czy do wygodnego korzystania z internetowego buka (np. Bet At Home) niezbędne jest internetowe konto?



Z tego co wiem to nie, ale konto musisz mieć.

TSW Fanatyk 12.07.2008 08:52

Czy wam też na głównej stronie wislakrakow.pl wyskakuje reklama której się nie da wyłączyć?

Jest jakiś program który blokuje wyskakiwanie reklam?

darotsok73 12.07.2008 09:22

jest tylko bukmacherka ,innych reklam nie mam

JacobusTSW 12.07.2008 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 566094)
Czy wam też na głównej stronie wislakrakow.pl wyskakuje reklama której się nie da wyłączyć?

Jest jakiś program który blokuje wyskakiwanie reklam?

Podbijam, mi się otwierała reklama, chyba banku, rozwijała się i mimo wciskania krzyżyka się nie zamykała...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl