![]() |
Cytat:
Ja używam www.picasaweb.com jest szybkie , laduje zdjecia hurtowo, przejrzyste, nie sprawia mi zadnych problemow, musisz byc zarejestrowany w goolge Czy Aleksander to Olek? imię oryginalne i zmiękczenie.. oznacza to samo imię? |
tak :) ........
|
na pewno? na przykład już teraz Aleksandra i Ola to są różne imiona, aczkolwiek na Aleksandry mówi się Ola :) ale można już dać córeczce na imię w urzędzie Ola i będzie Ola, a nie Aleksandra :) ale to zawiłe wszystko :)
|
Cytat:
No właśnie o to mi chodzi. Chcę Olka, ale niekoniecznie Aleksandra, więc do urzędu zgłaszam Olek czy Aleksander (Olek to zmiękczenie)?? Czy napewno Ola to pojedyńcze imię a nie tylko zmiękczenie od Aleksandry? |
mam koleżankę co w dowodzie ma Magda a nie Magdalena :) wiec mysle ze jak zgłosisz Olek to tak pewnie wpisza rejestru
|
Cytat:
http://media-convert.com/convert/ Z programów polecam ten: http://www.pazera-software.pl/produc...3gp-converter/ |
Cytat:
http://formaty.com/index.php?option=...=81&Itemid=166 |
Cytat:
|
Cytat:
nie wiem jak jest z Aleksandrem vel. Olkiem. musiałbyś podpytać w Waszym urzędzie, tam będą wiedzieli chyba najlepiej. |
Cytat:
|
gdzie można sprawdzić wczorajsze wyniki brazylijskiej SERIE C (odpowiednik naszej III ligi) ?
|
Cytat:
najlepsza jaka jest z wynikami. |
Orientuje się ktoś może do kiedy jest czas zapisać się na jakieś studia, co jest do tego potrzebne i ile mniej więcej czasu to zajmuje. Trochę to zaniedbałem przez prace i teraz nie jestem w temacie.
Jeszcze jak by ktoś mógł mi polecić jakieś uczelnie na które się chodzi raz na dwa tygodnie i poziom nie jest za bardzo wygórowany, ważne dla mnie jest też to żeby dawali legitymacje na podstawie której będę miał zniżki na MPK i PKP |
mam takie pytanie skąd ściągnąć mecz Wisły?? chodzi mi o Poznań i Górnik w rundzie jesiennej
|
http://www.sport-video.pl/ tu jest sporo całych spotkań w tym również z ligi polskiej.. Powinieneś tam znaleźć czego szukasz....
|
Achtung Achtung!!! Siostra potrzebuje mieć zrobione EKG i prześwietlenie płuc na Turystykę na AWF. Gdzie to zrobią za hajs od kopa jutro?
|
Jak się nazywa ta kobitka z angielskiego "Mam talent" ? Nie wiem która to edycja czy 07 czy 08.
|
Zna ktoś stronę z halami spotowymi coś na wzór stadiony.net? nie koniecznie musi to być strona polska
|
Cytat:
|
Jak się nazywają rośliny które łapią owady?
chory byłem jak my to na biologi omawiali ;p dzięki |
Cytat:
http://bio.binertia.com/podstrony/botanika.html |
Cytat:
|
Połączenie komunikacją miejską z dworca/rynku pod stadion Wawelu ...
edit. Zna ktoś może nazwę przystanku na którym trzeba wysiąść żeby dostać się na stadion? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Podajcie prosze wynik dzisiejszego meczu siatkowki Japonia - Włochy.
|
Japonia-Włochy 3-0
|
o ja .......e...
sory za OT... |
Cytat:
Hale sportowe ...jeśli zadowala |
Czy jest jakiś sposób żeby nie wydać 20 zł a mieć konto Premium na Rapidshare? :)
|
Cytat:
ja znam tylko taki... |
Cytat:
|
problem na dniach, kupuję laptopa, najchetniej 17 calowy, cena do okolo 2000zl, NAJBARDZIEJ MILE WIDZIANY SZPEC NA PRIV :) pozdrawiam
|
zastanow sie nad tymi 17"
|
Czy do wygodnego korzystania z internetowego buka (np. Bet At Home) niezbędne jest internetowe konto?
|
Wie kto moze ile kosztuje sciagniecie simlocka do NOKII N73 ME?
|
Cytat:
Z tego co wiem to nie, ale konto musisz mieć. |
Czy wam też na głównej stronie wislakrakow.pl wyskakuje reklama której się nie da wyłączyć?
Jest jakiś program który blokuje wyskakiwanie reklam? |
jest tylko bukmacherka ,innych reklam nie mam
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl