![]() |
Kupie FIFA 08 na PC (jak cos to Priv)
|
ostatnie godziny:
-Buty Puma Budoka 43 białe nowe BCM. -Samson XP300 - aktywna kolumna głośnikowa. Zapraszam |
dwa nowe telefony samsung f 300 i sony ericsson k 550 i
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ100310315 oraz http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ100310560
jeszcze mam do sprzedania nowy namiot handlowy http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ100311291 nowy stół handlowy http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ100311082 nowy dekoder cyfra + pionek 1430 z gwarancja http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ100310824 kontakt pw lub gg 13325096 |
do usunięcia
|
Sprzedam Xbox 360 ma miesiąc, jeszcze jest na niego gwarancja Jest z jednym padem, kablami, słuchawkami i jakimiś grami. Xbox jest przerobiony. Cena 800 złotych. Jeżeli są jakieś pytanie to pisać na p.w..
|
|
Kupię książkę Encyklopedia Historyczna Świata Tom 1 - Prehistoria. Autor J. Kozłowski.
Bardzo pilne. |
Mam do sprzedania koszulke Pidżamy Porno (unikat, limitowana edycja) dostałam ją na ostatnim koncercie Strachów na Lachy, są na niej podpisy całego zespołu (przód) a z tyłu jest autograf rzuf`ia i Gwiazda - na moje specjalne życzenie.
Nie chcę jej wystawiać na allegro bo szkoda mi żeby Gwiazda poszła w przypadkowe ręcę. to jest dokładnie taka koszulka, tyle że ma autografy i rozmiar jest L (jest dość duża) http://www.allegro.pl/item502703329_unikat_koszulka_pidzama_porno_finali sta_nowa_bcm.html cena wywoławcza to 30 zł - proszę oferty na priva - koniec aukcji ustalam na niedzielę 25.01.2009 (północ) będę edytowała posta i informowała o aktualnej cenie. I teraz chyba najważniejsze, całość wylicytowanej kwoty należy wpłacić na konto UW (podane w ABG), po zaksięgowaniu podanej kwoty wyślę koszulkę na własny koszt w razie pytań pytajcie :) a oto zdjęcia tej koszulki: http://i44.tinypic.com/1zwkeiu.jpg aktualna cena: ...... (20.01.2009) |
|
Sprzedam czapeczkę reeboka.
Mało używana, rzadko noszona. ;) prawie nóweczka. ;] rozmiar z metki: M(58cm). http://i42.tinypic.com/o056ic.jpg za 30zł. myślę że mogę ja opylić :D ewentualna licytacja na Priv :P + ew. koszty przesyłki ;p |
NIKE SHOX RIVALRY JEDYNE TAKIE ! ! !
http://allegro.pl/item535029724_jedy...x_rivalry.html ewentualne oferty na priv ! ______ sprzedam telefon LG KE970 SHINE ! ! ! http://allegro.pl/item535062919_supe...970_shine.html ZAPRASZAM ! |
Kupię , sprzedam , zamienię
Witam wszystkich Kibiców!
Chcąc wspomóc fundację Owsiaka i chore dzieci, postanowiłam wystawić na aukcji charytatywnej autografy, które zdobyłam od piłkarzy Wisły Kraków w 2000 roku. Są to podpisy m.in. TOMASZA FRANKOWSKIEGO, MARKA ZAJĄCA, RADOSŁAWA KAŁUŻNEGO, BOGDANA ZAJĄCA i MACIEJA ŻURAWSKIEGO. Taka okazja już nigdy się nie powtórzy! Pokażmy, że nie jest nam obojętny los chorych dzieciaczków. Zapraszam wszystkich do udziału w aukcji, z której cały zysk jest przeznaczony na rzecz WOŚP. http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=248387 |
|
http://allegro.pl/show_item.php?item=536004701
Maska Jason'a z filmu Friday The 13th. |
Sprzedam nokie 6103 -nie chce się włączyć.
|
Cytat:
|
A nie słyszałeś o ludziach którzy kupują uszkodzone telefony , aby je zreperować i sprzedać?
|
Niestety, taki niedzisiejszy jestem i do głowy mi nie przyszło żeby skupować złom, naprawiać go i z powrotem wystawiać na allegro. No ale najwyraźniej, złoty interes.
Korzystając z okazji przypomnę o mojej aukcji -> http://www.allegro.pl/item531755755_... alarstwo.html |
sprzedam Play Station Portable ( PSP )
zapraszam na priv |
Sprzedam aminokwasy firmy olimp. 2x Anabolic amino 360 mega caps, data ważności 20.08.2010 2x anabolic amino 180 mega caps, data wazżności 07.08.2010 oraz AAKG 150 mega caps, data ważności 23.07.2010
|
sprzedam radio samochodowe VDO Dayton cd 2202 za 100 zł
|
do usunięcia
|
Witam, mam do sprzedania:
DOMENE : LIVE-EURO2012.eu http://allegro.pl/item530517443_live...ok_cenowy.html ODTWARZACZ MP3 http://allegro.pl/item531331645_odtw...gwarancja.html 7 Książek + Plyta CD - Nauka ECDL http://allegro.pl/item532135284_zdaj...omplet_cd.html Kalendarze 2009 + Vlepki - JP Stop Policyjnej Prowokacji http://allegro.pl/item535419847_kale...acab_hwdp.html Telefon Sony Ericsson K550i http://allegro.pl/item537141661_sony...m_gratisy.html |
Kupię książkę "Historia architektury Krakowa w zarysie" M.Fabiański, J.Purchla.
Jakby ktoś akurat chciał sprzedać, to odsyłam do mnie na priv. :) |
Kazali to podbijam na nowej :D
Cytat:
|
Sprzedam siedmiotomowy cykl "Mroczna Wieża" S. Kinga wydany przez wydawnictwo Albatros, oprawa miękka. Trzy pierwsze tomy czytane raz reszta nowiutka.
Cena 250 zł za całość. |
|
Kupie samą gitare do Guitar Hero 3
Jak ktos ma na zbyciu to chętnie kupie Pozdrawiam |
ostatnie godziny!!! zapraszam:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=533211672 |
|
Meczówka -ADIDAS- Ajax Amsterdam, XL
http://www.allegro.pl/item541158912_adidas_climacool_ajax_amsterdam_mecz owa_xl.html |
Sprzedam niepowtarzalną i trudno dostępną deske kompatybilną z Playstacion2 deska działa na grach typu tony howk ,ssx ..itd cena ok 180zl do uzgodnienia zapraszam na priva. POZDRO!!!!OTO ONA http://img175.imageshack.us/img175/1448/beznazwyzd6.jpg
|
Sprzedam Fife 09 na PC
PW... |
mam do sprzedania LG KT520 z simlockiem na Play'a, miesiąc używany, pudełko, papiery, ładowarka, karta 1gb, ma małą ryskę na wyświetlaczu ale ledwo widoczną... aparat 3mpix... zainteresowani sprawdzą sobie na necie resztę parametrów... TANIO!! odbiór w krk. oferty na prv.
|
Do sprzedania kilka kurtek zimowych firm Rossignol, The North Face i Columbia.
Kurtki takie jak na zdjeciach, dostepne w roznych rozmiarach. Kontakt priv. http://i42.tinypic.com/29yfjvm.jpg http://i39.tinypic.com/noc7ph.jpg http://i40.tinypic.com/21bvu69.jpg http://i44.tinypic.com/2roiys3.jpg http://i41.tinypic.com/21nm987.jpg http://i41.tinypic.com/23t01o0.jpg http://i44.tinypic.com/tag0g2.jpg http://i44.tinypic.com/25p4huq.jpg http://i39.tinypic.com/5p1ter.jpg http://i44.tinypic.com/1zbexj9.jpg http://i39.tinypic.com/2lc5z81.jpg http://i43.tinypic.com/1o8wfr.jpg |
SPODNIE REPORTER ORAZ BLUZA OFF THE LIP
ZAPRASZAM DO KUPNA ! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2785049 |
SPRZEDAM NAWIGACJĘ - NAJTANIEJ !! TOMTOM 920,PILOT,BLUETOOTH,POKROWIEC
http://www.allegro.pl/item543546921_...pokrowiec.html zapraszam do licytacji |
do usunięcia
|
Witam Poszukuje szala Wandy Kraków jeśli ktoś posiada takowy przypadkiem i chciał by sprzedać odkupię na pewno się dogadamy co do ceny Pozdrawiam
|
http://www.schumacher-fanclub.com/me...nd-vest-04.jpg
Taka kamizelka/ocieplacz do sprzedania, raz ubrana w domu w celu przymierzenia. Rozmiar XL, stan nowa. Cena do ugadania w granicach rozsądku. Pozdrawiam wszystko na priv! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl