![]() |
Osobiście wzór Chelsea bardziej mi się podoba. A sponsor? Ważne żeby sporo kasy było. Myślicie że Samsung dałby więcej niż np Era czy inny browar? Dałby tyle ile taka reklama jest warta na danym rynku, a nasz rynek jest g. warty.
|
Cytat:
Fajnie by było mieć znanego, bogatego i wiernego sponsora (znów się uczepię PEPSI) który wpisał by sobie nasz klub w swoją strategię marketingową. :) |
http://img716.imageshack.us/img716/4098/49105603.pnghttp://img230.imageshack.us/img230/2117/1906g.png
śliczne stroje . Powiem wam tak że te stroje co teraz ma Wisła to mi sie nudzą ponieważ są jednolite.Chętnie widział bym coś z dodatków tak jak na tych dwóch przykładach - paski itp |
http://img8.imageshack.us/img8/5774/mediaxl1441011.jpg
nA SZYCH ZAWODNIKÓW widział bym w takich strojach z dużym pasem na środku |
Te koszulki z pepsi lub orion co zrobił @dukat to miód z kaszanką. Coś pięknęgo, ale nie wierze żeby nam takie zrobili. To by było zbyt piękne.
|
Ja tam generalnie nie uznaje ciuchów z paskami hokejkami i "kotkami", umbro było dla mnie nieco bardziej nietypowe, zdecydowanie bardziej piłkarskie.
Jeszcze tak na koniec mała wizja lotto :) Taki typ koszulki mi się najbardziej podoba dopasowana, jednolita elegancja. :) No i nie oklepana marka :) Niech już będzie ten adidas i ten realowy wzór nie jest najgorszy, mam tylko nadzieje że z nowego, który zaprojektują specjalnie dla nas nie zrobią festynu (chociaż niestety adidas potrafi :( ). http://moonartz.com/wisla_lotto.jpg |
Cytat:
Sam jakiś czas temu napisałem, że adidas jest dla mnie trochę wioskowy i postaram się wyjaśnić, skąd takie odczucie nie tylko u mnie, ale u wielu osób. Otóż tak się składa, że dobrze pamiętam czasy, kiedy 3 paski adidasa w pewnych kręgach po prostu nobilitowały. Początek lat 90 to słodkie lata przaśności i kolorowego hajlajfu, który z dzisiejszej perspektywy jest po prostu, co tu się oszukiwać, wiochą i tyle. Lata bardzo popularnego disco polo, przydużych seledynowych garniturów w których paradowała nasza klasa polityczna, wreszcie lata potęgi bazarów, na których prym w sprzedaży wiodły dresy, przeważnie podróby. No i tu wkraczamy do clue całej sprawy. To się po prostu jakoś w naszej Polaków świadomości zagnieździło, te adidasowskie paski, będące podówczas synonimem jakości, oryginalności, a obecnie, przez wzgląd na tamte czasy, wioskowatości. Pamiętam jak ulice i osiedla opanowały cztery paski rozmaitych adonisów i adldosów. Na oryginalne trzy przez jakiś czas mogły sobie pozwolić tylko osiedlowe tuzy:) To był pewien, użyję może zbyt mocnego słowa, ale symbol kulturowy. Gówniarzem wtedy byłem, pamiętam jak wszyscyśmy w szkole łazili w tych czterech a później trzech paskach:) Z czasem już każdy mógł sobie pozwolić na porządniejszą garderobę, zresztą moda się też zmieniła i ogólne wyrobienie w kwestiach gustu, ale te trzy paski chyba mocno siedzą w naszej świadomości wspomnienia o tych śmiesznych z dzisiejszej perspektywy czasach, których symbolem był również przetuningowany maluch z naklejką "Pioneer" na tylnej szybie, czy kolorowe koszule z palmami, w których niektórzy ludzie chodzili do kościoła:) Trochę się rozpisałem, ale wydaje mi się, że coś w tym jest, co by uzasadniało subiektywne odczucia wielu osób odnośnie tej marki:) |
No ale teraz jest powiedziane, że nic nawet nie będą myśleć tylko dostajemy krój Realu Madryt a za rok będzie coś specjalnie przygotowane dla Wisły.
Teraz niech klub pracuje by na koszulki ściągnąć SAMSUNGA, PEPSI czy inna znaczną markę ;) |
Cytat:
Buduje się nowy stadion i nie widzę żadnej kampani, żadnych ruchów które pozwolą go zapełnić, czy zagospodarować tysiące metrów kwadratowych pod trybunami. Jak się spojrzy na Lecha czy Legię to tam widać że toś tym kieruje. A u nas? Hmm... jakoś to będzie - takim hasłem można określić to co się u nas dzieje. Mimo że jeszcze teraz Wisła ma jeszcze największy potencjał marketingowy w polskiej piłce, to niestety jest on trwoniony przez nieudolny zarząd (kolejny) i właściciela. Za dwa trzy sezony może już być przeciętniakiem ligowym, smutne to ale prawdziwe. PS Mam nadzieje że ktoś z PEPSI to czyta i sam się zgłosi z propozycją do naszego zarządu :P |
Mnie się tylko marzy, żeby Biała Gwiazda nie zniknęła w ogóle z koszulek, ale tak realnie patrząc to... pomarzyć zawsze można:D
|
w kroju jak Real będziemy wyglądać jak pedały
|
A mówi się coś w ogóle o sponsorze strategicznym? Chyba narazie wszystko wskazuje na to, że nowy sezon Wisła rozpocznie z TeleFoniką ;p
|
Cytat:
|
O ile w ogóle coś takiego jak 'marketing Wisły' istnieje.
|
Sami wyślijmy maila do marketingu Pepsi z projektami koszulek ;) mamy te same barwy, wiele nas łączy, ma to sens, zwłaszcza, że Pepsi sporo reklamuje się poprzez właśnie piłkę nożną.
To jak z poderwaniem fajnej laski, nie dowiemy się czy mamy szansę jak nawet nie podejdziemy sprawdzić :P |
Cytat:
Zdechł Poznań coś takiego podobno ma, wypowiadał się facet od marketingu w programie "Kluby ekstraklasy" |
Odbiegnę trochę od tematu z ostatnich postów, może mi ktos powiedziec do kiedy(dokładnie dzień i miesiąc) mamy podpisaną umowę z Umbro.
|
Te stroje Pepsi z Białą Gwiazdą są fenomenalne. Jeśli ktoś by mógł to niech mi zapoda zdjęcie jak w końcu maja wyglądać nasze stroje. Jakie ma aktualnie real bo jak się przegląda internet to wszędzie inne wzory itd., że idzie się pogubić. ;p
|
|
@Tanzen
Dzięki za zdjęcia. Wreszcie wiem o, które chodzi. Są całkiem ładne. Żadnych bajerów itd. Po prostu zwykły wzór. |
re
Cytat:
|
aha, i na specjalny model adidasa nie mamy co liczyć... raczej nikomu takich przysług nie robią
|
Cytat:
Czyli jak w takim razie mam interpretować ten fragment: Cytat:
|
re
Cytat:
dlatego adidas podeprze się na kolekcji regularnej, bez fikimiku, którą może sobie kupić każdy.. a otoczkę muszą stworzyć, żeby nas nakręcić.. sad, but true |
Cóż niektóre adidasy nie są takie złe, taki po dogłębnej analizie dotykowej jakości materiałów i szwów (ma poniższym modelu) mógłbym ewentualnie zaakceptować :]
http://moonartz.com/wisla_bet_at_babe.jpg |
Cytat:
ten sezon czyli 10/11 gramy w koszulkach a'la real przyszły sezon czyli 11/12 mamy własny wzór |
@mrówa
zobaczymy.. ala real, hehe może, ale pewnie sprzed 2 sezonów... men, nie można porównać skali biznesu.. bez szans @mrówa zapomnij ala real??!! skali biznesu nie da sie porównać!!! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
btw. do takich strojów musielibyśmy wymienić całą kadrę ;) |
Cytat:
|
czarny luku
musimy zrozumieć jedną rzecz - adidas ma to w dupie - jakie stroje miała ich ikona Legła - ala GKS Bełchatów?! przecież mieli takie same stroje - jedyna różnica była taka, że L miała to w ramach kontraktu, a GKS kupował (od pana Zenka z Kraksportu) o Realu można zapomnieć, a o specjalnym wzorze tym bardziej - zwłaszcza jeśli kontrakt jest podpisany na 2 lata - raczej nikt nie zmienia strojów co rok... tyle w kwestii komentarza |
bologu ja nie mówię ze Wisła będzie mieć te stroje tylko ze nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli z piłkarzami naszej ligi firmy maja kontrakty to dlaczego Wisła by go nie miała zawrzeć, a wtedy stroje sa robione pod zamówienie.
|
Ludzie projektując model strojów powiedzmy dla Realu, wyjściowo jest to na pewno kilka modeli, wiec po prostu dostosują jeden z tych który nie przeszedł selekcji - co wcale nie musi oznaczać brzydszy czy gorszy.
Pozostanie kwestia wdrożenia do produkcji, mają jakiś cykl i na pewno stroje dla Wisły nie są priorytetem wiec nam coś "oryginalnego" rzuca od przyszłego sezonu, coś co będzie na czasie i "specjalnie dla nas". Mi to nie przeszkadza, trzeba znać swoje miejsce w szeregu, mam nadzieje że będą schludne i proste. Więcej nie oczekuję. Patrząc na stroje Legii z tego sezonu to były paskudne, najładniejsze stroje (krój) miało moim zdaniem Zagłębie (hokejka). |
|
ta podkoszulka nie jest zła ale widział bym Wisełkę w innych strojach
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No właśnie czy nasz powstający pion marketingowy nie zdaje sobie sprawy jak ważna dla fanatyków czy nawet zwykłych kibiców(nie pikników niedzielnych) jest Biała Gwiazda na piersi? Ze w ten sposob dzwigna chyba nie najlepiej prosperującą sprzedaz koszulek, kilkukrotnie zwiekszając sprzedaz? Wiekszosc osob wlasnie taka koszulke z gwiazda kupiłaby napewno,a tej z logiem ssa za tak ciezkie pieniadze nie kupia nigdy...
PS. Inna sprawa to to, że Biała Gwiazda prezentuje sie na koszulkach dumnie, wymuszając szacunek i strach na przeciwniku:) .Takie mam przynajmniej wrażenie jak patrze na powyzsze wzory, Dumna i Wielka Biała Gwiazda, albo nijakie, niewidoczne logo ssa. |
Przyzwyczaiłem się do umbro... nie podoba mi się ;/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl