![]() |
Powrót w wielkim stylu :-)
i dobrze. poczuje się pewniej. |
Bravo Pepe oby tak dalej.
|
Przydałoby się żeby jeszcze Beto strzelił.
|
Albo się mylę albo to jest 1 gol Ćwielonga w 1 drużynie Wisły ? Nie licząc samobója w PE. Chyba, że rok temu cos strzelał w sparingach?
|
piter116 też mi się tak wydaje. Jak narazie ten Hajduch oprócz jednego kiksu na początku meczu ,gra dosyć pewnie. Ciekaw jestem czy miał jakąś szanse przy bramce....
|
Cytat:
|
Strzelił w pierwszym sparingu po przyjściu do Wisły, później było tylko gorzej, możer teraz już będzie tylko lepiej, niech tylko zrzuci pare kilo...
|
Nie ma zbytnio okazji do porównania obydwu bramkarzy:
Hajduch miał jak narazie 7 czy 8 interwencji i wpuścił jedną bramke, Pawełek interweniował tylko raz. "Po chwili atak na słowackiego bramkarza, niepewne wybicie Hajducha, który podbił piłkę na wysokość 15 metrów by ją złapać..." "Poprawne wybicie piłki nogami w wykonaniu Hajducha." "Zbyt lekkie uderzenie Jirsaka, Hajduch wyczuł intencję strzelca, pewna interwencja." "Średniej jakości piąstkowanie Hajducha na róg..." "Zagranie na linię pola karnego, skąd z pierwszej piłki uderzył Piotr Ćwielong. Udana interwencja Hajducha." "Zbyt mocne zagranie do Marka Zieńczuka, pewny chwyt Hajducha" |
Wisła Kraków - Omonia Nikozja 1:0 (1:0)
Gol: Ćwielong (43.) To był pierwszy mecz Macieja Skorży jako trenera naszego klubu. |
Najsłabszy z przeciwników z jakimi mamy przyjemność grać podczas tej przerwy zimowej, a i tak mamy spore problemy z konstruowaniem ataków.
Jedno się wyjaśniło, na dzień dzisiejszy Beto nie będzie naszym wzmocnieniem a szkoda bo na niego liczyłem - kolejny zawodnik z zagranicy, który zapewne po krótkiej przygodzie w Wiśle opuści drużynę. Bednarz miał pozyskać napastnika na teraz, a nie piłkarza który będzie w formie za 3 miesiące albo i dłużej... Nie wiem jak dla was, ale ten cały transfer był przeprowadzany na wariata - nikt go nie obserwował bo jak skoro zawodnik ten leczył kontuzje Bez Brożka nasz atak nie istnieje - nie ma co wyciągać pochopnych wniosków z bramki Ćwielonga- klasa przeciwnika- kiepska a jak już ktoś napisał Piotrek strzelał dla Wisły jedynie w Sparnigach i ME... Moim zdaniem do końca lutego Bednarz powinien jednak sprowadzić napastnika, mimo wszystko- nie można wszystkiego zwalać na barki Brożka i od biedy Boguskiego! Kolejny już kiepski występ Jirsaka- z tego zawodnika już chyba nic nie będzie, gdy dodamy Łobodzińskiego dwa sztandarowe wzmocnienia bednarza szlak trafił... a szkoda |
Ja bym Beto dał jeszce trochę czasu. Nie wszyscy zawodnicy odrazu "zaskakują". Widać ,że chłopak ma zaległości itd. ale myśle ,że z każdym meczem,treningiem powinno być coraz lepiej.Ja cierpliwie czekam na pierwszy oficjalny mecz Beto w ekstraklasie
P.S Burliga wchodzi do ataku ? |
Błagam cie - zmien ten nick. Kompromitujesz tylko wszystkich ktorzy zapracowali na miano prawnikow.
|
Prawnik wspaniały jesteś ,pierwsza połowa a ty już tyle wniosków wymodziłeś .
|
Prawnik - a ty gdzie ten mecz oglądasz, że już tyle wniosków wyciągnąłeś?
|
najsłabszy? Mistrz i zdobywca pucharu Słowacji. Sprawdź za nim coś powiesz.
|
Prawnik na trenera Wisły! On nawet bez oglądania meczu i tylko opierając się na relacji pisanej potrafi stwierdzić wiele "mądrych" wniosków. :lol: To czy Beto będzie wzmocnieniem pokażą najbliższe mecze Wisły na krajowym podwórku i podobnie z formą reszty zespołu. Dlatego nie pitol, proszę. :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zaległości Beto nie nadrobi w miesiąc to chyba kazdy przeciętnie inteligentny wie i wiedział sztab szkoleniowy z dyrektorem na czele, chociaż Skorża wypowiadał się w tym temacie niejednoznacznie... REMIS... |
No i 1:1..:-/
|
Ocenić Beto to będzie można po kilku kolejkach ligowych, a nie po sparingach w których co mecz Wisła gra w innych ustawieniach, itd. Sparing, a mecz o punkty to dwa różne światy ale zapewne nie dla fachowców rodem z wirtualnego menedżera...
No ale by to zrozumieć trzeba chociaż amatorsko dotknąć piłki, a nie podniecać się relacją na stronie TWSD. |
Niestety prawnik ma trochę racji. My potrzebujemy napastnika pokroju Chinjamy, wysokiego silnego i który przede wszystkim stwarza sobie sytuacje bramkowe. Beto bodajże uderzył dotychczas odkąd jest w Wiśle dwukrotnie.... Chciałbym, żeby to się zmieniło.. Co prawda nie możemy go oceniać tylko po meczach sparingowych, ale juz pomału widać jaki styl preferuje ten gracz.
|
niech mi ktoś powie po co na boisko wchodzi Dawidowski? i tak z niego nic nie bedzie a tak to przynajmniej nie tracmy kasy na stroje i korki dla niego czy bilet na zgrupowanie, lepiej wziasc jakiegos młodego. A on do konca kontraktu nawet niech juz do klubu nie przyjezdza.
|
Cytat:
On umiejętności ma... kwestia czasu ,mam nadzieje że już po pierwszych meczach można będzie powiedzieć że mamy i gramy 2 napastnikami . |
Cytat:
Najważniejsze żeby Skorża był z niego zadowolony. A w wywiadach mówił, że ponoc jest to zawodnik jakiego szukali. Pożyjemy zobaczymy, nie ma co się kłócić. PS: 4 remis z 5 spotkań sparingowych..... |
Cytat:
|
Cytat:
Para Boguski - Brożek, a później długo nic |
Brożek w zeszłym sezonie w sparingach nie strzelił ani jednej bramki - i co? Gówno! Teraz też ma tylko jedna i to tylko dzięki temu, że wiatr zniósł piłkę i zmylił bramkarza.
|
Wg mnie bramka dla Słowaków była do wyciągnięcia, choć upierać się nie będę, bo ciężko z perspektywy kamery to ocenić, ale fatalnie przeszła Pawełkowi po rękach.
|
Gdzie można zobaczyć bramki ?
|
|
Beto pewnie jak wszytskim latynosom trzeba dac pewnie z rok na aklimatyzacje.Oby tylko miał kto wesprzec Brozia w ataku na wiosne.
|
Pawełek - Czasu na reakcję niewiele. Chyba nic się nie dało zrobić, może gdyby to był Casillas :)
O Beto proszę się nie martwić, robi w ataku co trzeba. Kojarzy ktoś Emile Heskey'a ? Część chce, by Brazylijczyk strzelał bramkę za bramką i odciążył Brożka. Tego raczej nie będzie, ale za to Brożek będzie miał łatwiej. Beto zgasi mu piłkę z obrońcą na plecach, Paweł nie będzie musiał tyrać sam w ataku. To już w pewnym stopniu może go odciążyć . Ps. Chciałbym, by chociaż w jednym sparingu udało się zestawić taki skład: Pawełek (lub nowy bramkarz) - Singlar, Głowack(Marcelo)i, Cleber, Pi.Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Boguski - Beto, Pa.Brożek |
Nie wiem, czemu niektórzy oceniają grę Wisły i przydatność Beto już teraz. Jest jeszcze drugie zgrupowanie na którym piłkarze będą łapać świeżość i dopiero wtedy zobaczymy jakim zawodnikiem jest Beto. To że Marcelo mówi, że Beto się Wisle przyda to jest napewno jakaś rekomendacja.
Co do Słowaka, ktoś mówi że jest stary. Przecież jest tylko rok starszy niż Pawełek ... W wieku Cassiliasa, młodszy 2 lata od Buffona, i o 10 od Van der Sara. |
Na dzisiejszej konferencji prasowej wbrew wcześniejszym zapowiedziom zabrakło Macieja Skorży. Pierwszy trener Wisły Kraków został zaproszony przez Bogusława Cupiała na rozmowę w cztery oczy. Jego miejsce na dzisiejszej konferencji zajął Rafał Janas, asystent trenera Skorży.
|
Marcelo zagrał dziś świetnie, niezależnie czy na pomocy czy w obronie. Wszystkie górne piłki jego.
Beto z kolei nie wygrał chyba ani jednej, za to świetnie się zastawiał i równie dobrze dogrywał. Z paru jego piłek poszły groźne akcje. Szczególnie jedna była efektowna, gdy wypuścił Baszczyńskiego, i z jego centry głowkował Małecki. Na plus Cleber (chociaż za tę akcję z kopaniem Słowaka powinien wylecieć), Brożek i Małecki, choć grał trochę zbyt indywidualnie. Reszta ogólnie słabo, najsłabszy to chyba Cantoro. Hajduch w sumie nie miał okazji do wykazania się, ale wypadł solidnie i pewnie, za wyjątkiem pierwszej sytuacji, gdzie trochę odpuścił piłkę dla Beto. |
Cytat:
Widze ze wrociles z banicji znowu sie napinasz.Czy Ty wogole masz pojecie ile kosztuje napastnik ktory od razu wskoczylby do skladu i strzelal bramiki na zawolanie? to Ci powiem grube miliony a do tego dolicz sobie pensje tez liczona w milionach. Jak na razie nas nie stac na takich. Placzesz ze nikt Beto nie sprawdzil, a jak byly testy to plakales ze tracimy kase na testowanie zawodnikow. Marcelo tez nikt nie sprawdzal i tez byly obawy ze nic z niego nie bedzie a jest zupelnie inaczej, troche cierpliwosci ludzie. Wes zastanow sie czego ty czlowieku chcesz od zycia. Juz snuj te swoje teorie, meczu nie widziales a wypisujesz jak to kiepsko sie nasi kopacze spisuja, co ty k...wa jasnowidz jestes.Wes pod uwage ze brakowalo kilku podstawowych zawodnikow i jest to pierwszy etap przygotowan do sezonu, etap na ktorym pracuje sie nad wytrzynaloscia a nie nad technika |
Cytat:
|
Cytat:
Boże, żeby to nie było to o czym myślę. Może po prostu pyta się czy chce tego Hajducha czy nie... albo informuje, że na transfery przeznaczone zostało ok 3 mln €:D Edyta: 4fan_player - nie miałbym nic przeciwko temu. |
Taa rafalek może najlepiej 10 milionów?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl