Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

element 07.02.2009 13:58

Powrót w wielkim stylu :-)
i dobrze. poczuje się pewniej.

martinius028 07.02.2009 13:58

Bravo Pepe oby tak dalej.

4fan_player 07.02.2009 14:00

Przydałoby się żeby jeszcze Beto strzelił.

piter116 07.02.2009 14:01

Albo się mylę albo to jest 1 gol Ćwielonga w 1 drużynie Wisły ? Nie licząc samobója w PE. Chyba, że rok temu cos strzelał w sparingach?

matizaq 07.02.2009 14:03

piter116 też mi się tak wydaje. Jak narazie ten Hajduch oprócz jednego kiksu na początku meczu ,gra dosyć pewnie. Ciekaw jestem czy miał jakąś szanse przy bramce....

PotiWisla 07.02.2009 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 669985)
Albo się mylę albo to jest 1 gol Ćwielonga w 1 drużynie Wisły ? Nie licząc samobója w PE. Chyba, że rok temu cos strzelał w sparingach?

Z tego co pamiętam Ćwielong strzelił jakiego gola w sparingu już kiedyś.

Chesteroski 07.02.2009 14:09

Strzelił w pierwszym sparingu po przyjściu do Wisły, później było tylko gorzej, możer teraz już będzie tylko lepiej, niech tylko zrzuci pare kilo...

matizaq 07.02.2009 14:09

Nie ma zbytnio okazji do porównania obydwu bramkarzy:
Hajduch miał jak narazie 7 czy 8 interwencji i wpuścił jedną bramke, Pawełek interweniował tylko raz.

"Po chwili atak na słowackiego bramkarza, niepewne wybicie Hajducha, który podbił piłkę na wysokość 15 metrów by ją złapać..."
"Poprawne wybicie piłki nogami w wykonaniu Hajducha."
"Zbyt lekkie uderzenie Jirsaka, Hajduch wyczuł intencję strzelca, pewna interwencja."
"Średniej jakości piąstkowanie Hajducha na róg..."
"Zagranie na linię pola karnego, skąd z pierwszej piłki uderzył Piotr Ćwielong. Udana interwencja Hajducha."
"Zbyt mocne zagranie do Marka Zieńczuka, pewny chwyt Hajducha"

PotiWisla 07.02.2009 14:10

Wisła Kraków - Omonia Nikozja 1:0 (1:0)

Gol: Ćwielong (43.)

To był pierwszy mecz Macieja Skorży jako trenera naszego klubu.

prawnik25 07.02.2009 14:18

Najsłabszy z przeciwników z jakimi mamy przyjemność grać podczas tej przerwy zimowej, a i tak mamy spore problemy z konstruowaniem ataków.

Jedno się wyjaśniło, na dzień dzisiejszy Beto nie będzie naszym wzmocnieniem a szkoda bo na niego liczyłem - kolejny zawodnik z zagranicy, który zapewne po krótkiej przygodzie w Wiśle opuści drużynę.

Bednarz miał pozyskać napastnika na teraz, a nie piłkarza który będzie w formie za 3 miesiące albo i dłużej...

Nie wiem jak dla was, ale ten cały transfer był przeprowadzany na wariata - nikt go nie obserwował bo jak skoro zawodnik ten leczył kontuzje

Bez Brożka nasz atak nie istnieje - nie ma co wyciągać pochopnych wniosków z bramki Ćwielonga- klasa przeciwnika- kiepska a jak już ktoś napisał Piotrek strzelał dla Wisły jedynie w Sparnigach i ME...

Moim zdaniem do końca lutego Bednarz powinien jednak sprowadzić napastnika, mimo wszystko- nie można wszystkiego zwalać na barki Brożka i od biedy Boguskiego!

Kolejny już kiepski występ Jirsaka- z tego zawodnika już chyba nic nie będzie, gdy dodamy Łobodzińskiego dwa sztandarowe wzmocnienia bednarza szlak trafił... a szkoda

matizaq 07.02.2009 14:24

Ja bym Beto dał jeszce trochę czasu. Nie wszyscy zawodnicy odrazu "zaskakują". Widać ,że chłopak ma zaległości itd. ale myśle ,że z każdym meczem,treningiem powinno być coraz lepiej.Ja cierpliwie czekam na pierwszy oficjalny mecz Beto w ekstraklasie

P.S Burliga wchodzi do ataku ?

Wasiu 07.02.2009 14:24

Błagam cie - zmien ten nick. Kompromitujesz tylko wszystkich ktorzy zapracowali na miano prawnikow.

jachting 07.02.2009 14:25

Prawnik wspaniały jesteś ,pierwsza połowa a ty już tyle wniosków wymodziłeś .

Żuczek 07.02.2009 14:28

Prawnik - a ty gdzie ten mecz oglądasz, że już tyle wniosków wyciągnąłeś?

rafalek 07.02.2009 14:31

najsłabszy? Mistrz i zdobywca pucharu Słowacji. Sprawdź za nim coś powiesz.

_ukoL 07.02.2009 14:35

Prawnik na trenera Wisły! On nawet bez oglądania meczu i tylko opierając się na relacji pisanej potrafi stwierdzić wiele "mądrych" wniosków. :lol: To czy Beto będzie wzmocnieniem pokażą najbliższe mecze Wisły na krajowym podwórku i podobnie z formą reszty zespołu. Dlatego nie pitol, proszę. :-)

prawnik25 07.02.2009 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 670006)
najsłabszy? Mistrz i zdobywca pucharu Słowacji. Sprawdź za nim coś powiesz.

A obecnie jest na 6 miejscu w tabeli, zanim coś napiszesz sprawdź, to samo my co z tego że jesteśmy Mistrzami Polski- ma to jakieś przełożenie na poziom sportowy... nie bądż infantylny...

matizaq 07.02.2009 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prawnik25 (Post 670010)
A obecnie jest na 6 miejscu w tabeli, zanim coś napiszesz sprawdź, to samo my co z tego że jesteśmy Mistrzami Polski- ma to jakieś przełożenie na poziom sportowy... nie bądż infantylny...

W dodatku wysprzedali kilku najlepszych zawodników.........Ale myśle ,że są na poziomie Brasov.

prawnik25 07.02.2009 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 670009)
Prawnik na trenera Wisły! On nawet bez oglądania meczu i tylko opierając się na relacji pisanej potrafi stwierdzić wiele "mądrych" wniosków. :lol: To czy Beto będzie wzmocnieniem pokażą najbliższe mecze Wisły na krajowym podwórku i podobnie z formą reszty zespołu. Dlatego nie pitol, proszę. :-)

Ja nie mam nic do Beto - tyle tylko że miał przyjść napastnik, który już teraz stanowiłby wzmocnienie naszej lini ataku- Co będziesz mówił gdy Beto złapie formę dopiero w maju, gdy walka o tytuł czy puchary będzie rozstrzygnięta- będzie musztarda po obiedzie jednym słowem i do tego mam uwagi...

Zaległości Beto nie nadrobi w miesiąc to chyba kazdy przeciętnie inteligentny wie i wiedział sztab szkoleniowy z dyrektorem na czele, chociaż Skorża wypowiadał się w tym temacie niejednoznacznie...

REMIS...

rafalek 07.02.2009 14:45

No i 1:1..:-/

_ukoL 07.02.2009 14:54

Ocenić Beto to będzie można po kilku kolejkach ligowych, a nie po sparingach w których co mecz Wisła gra w innych ustawieniach, itd. Sparing, a mecz o punkty to dwa różne światy ale zapewne nie dla fachowców rodem z wirtualnego menedżera...
No ale by to zrozumieć trzeba chociaż amatorsko dotknąć piłki, a nie podniecać się relacją na stronie TWSD.

piter116 07.02.2009 14:54

Niestety prawnik ma trochę racji. My potrzebujemy napastnika pokroju Chinjamy, wysokiego silnego i który przede wszystkim stwarza sobie sytuacje bramkowe. Beto bodajże uderzył dotychczas odkąd jest w Wiśle dwukrotnie.... Chciałbym, żeby to się zmieniło.. Co prawda nie możemy go oceniać tylko po meczach sparingowych, ale juz pomału widać jaki styl preferuje ten gracz.

medyk 07.02.2009 15:05

niech mi ktoś powie po co na boisko wchodzi Dawidowski? i tak z niego nic nie bedzie a tak to przynajmniej nie tracmy kasy na stroje i korki dla niego czy bilet na zgrupowanie, lepiej wziasc jakiegos młodego. A on do konca kontraktu nawet niech juz do klubu nie przyjezdza.

jachting 07.02.2009 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 670026)
Niestety prawnik ma trochę racji. My potrzebujemy napastnika pokroju Chinjamy, wysokiego silnego i który przede wszystkim stwarza sobie sytuacje bramkowe. Beto bodajże uderzył dotychczas odkąd jest w Wiśle dwukrotnie.... Chciałbym, żeby to się zmieniło.. Co prawda nie możemy go oceniać tylko po meczach sparingowych, ale juz pomału widać jaki styl preferuje ten gracz.

Chłopak ma zaległości i chyba mało kto się spodziewał że będzie od razu walił brameczki ,okres przygotowawczy trwa w najlepsze ,zobaczymy jak to będzie wyglądało w pierwszych meczach sezonu .
On umiejętności ma... kwestia czasu ,mam nadzieje że już po pierwszych meczach można będzie powiedzieć że mamy i gramy 2 napastnikami .

piter116 07.02.2009 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez antony1906 (Post 670032)
prawnik i piter o co wam chodzi ? dlaczego robicie z siebie debili, wyciągacie wnioski na podstawie relacji live i radia ? Gratulacje ! Proponuje puknąć się w łeb i odpocząć od forum.

Nie, po prostu widać pomału jaki styl preferuje Beto. Nie jest to na razie napastnik który sam stwarza sobie sytuacje jak wczesniej napisałem, ale bardziej obsługuje kolegów, co mnie trochę niepokoi. Ale jak mówie to jeszcze różnie może być i mam nadzieję, że się zmieni. Chciałbym by był to zawodnik, który odciąży Pawła w strzelaniu bramek.
Najważniejsze żeby Skorża był z niego zadowolony. A w wywiadach mówił, że ponoc jest to zawodnik jakiego szukali. Pożyjemy zobaczymy, nie ma co się kłócić.

PS: 4 remis z 5 spotkań sparingowych.....

Wasiu 07.02.2009 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 670037)

PS: 4 remis z 5 spotkań sparingowych.....

I bardzo dobrze. Ja zaluje ze tych wszystkich sparingow nie przegralismy. Moze choragiewki by sie na forum Amici Poznan przeniosly.

skeba 07.02.2009 15:25

Cytat:

W relacji live czy w radiu ?
hahaha
Autentycznie tacy ludzie są conajmniej wkur* Beto jest słaby bo nie strzelił gola. Myślenie 7 latka.
Napastnik jest rozliczany za bramki, a Beto w 5 sparingach oddał 2 strzały w światło bramki ??
Para Boguski - Brożek, a później długo nic

rafalek 07.02.2009 15:29

Brożek w zeszłym sezonie w sparingach nie strzelił ani jednej bramki - i co? Gówno! Teraz też ma tylko jedna i to tylko dzięki temu, że wiatr zniósł piłkę i zmylił bramkarza.

Marszałek 07.02.2009 15:43

Wg mnie bramka dla Słowaków była do wyciągnięcia, choć upierać się nie będę, bo ciężko z perspektywy kamery to ocenić, ale fatalnie przeszła Pawełkowi po rękach.

tofik 07.02.2009 15:50

Gdzie można zobaczyć bramki ?

Marszałek 07.02.2009 15:53

http://www.youtube.com/watch?v=MF_XpX9njGY

AYALA 07.02.2009 15:59

Beto pewnie jak wszytskim latynosom trzeba dac pewnie z rok na aklimatyzacje.Oby tylko miał kto wesprzec Brozia w ataku na wiosne.

tofik 07.02.2009 15:59

Pawełek - Czasu na reakcję niewiele. Chyba nic się nie dało zrobić, może gdyby to był Casillas :)

O Beto proszę się nie martwić, robi w ataku co trzeba. Kojarzy ktoś Emile Heskey'a ?
Część chce, by Brazylijczyk strzelał bramkę za bramką i odciążył Brożka. Tego raczej nie będzie, ale za to Brożek będzie miał łatwiej. Beto zgasi mu piłkę z obrońcą na plecach, Paweł nie będzie musiał tyrać sam w ataku. To już w pewnym stopniu może go odciążyć .

Ps. Chciałbym, by chociaż w jednym sparingu udało się zestawić taki skład:
Pawełek (lub nowy bramkarz) - Singlar, Głowack(Marcelo)i, Cleber, Pi.Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Boguski - Beto, Pa.Brożek

pawelo84 07.02.2009 16:25

Nie wiem, czemu niektórzy oceniają grę Wisły i przydatność Beto już teraz. Jest jeszcze drugie zgrupowanie na którym piłkarze będą łapać świeżość i dopiero wtedy zobaczymy jakim zawodnikiem jest Beto. To że Marcelo mówi, że Beto się Wisle przyda to jest napewno jakaś rekomendacja.

Co do Słowaka, ktoś mówi że jest stary. Przecież jest tylko rok starszy niż Pawełek ... W wieku Cassiliasa, młodszy 2 lata od Buffona, i o 10 od Van der Sara.

prawnik25 07.02.2009 16:25

Na dzisiejszej konferencji prasowej wbrew wcześniejszym zapowiedziom zabrakło Macieja Skorży. Pierwszy trener Wisły Kraków został zaproszony przez Bogusława Cupiała na rozmowę w cztery oczy. Jego miejsce na dzisiejszej konferencji zajął Rafał Janas, asystent trenera Skorży.

gdsmk 07.02.2009 16:46

Marcelo zagrał dziś świetnie, niezależnie czy na pomocy czy w obronie. Wszystkie górne piłki jego.

Beto z kolei nie wygrał chyba ani jednej, za to świetnie się zastawiał i równie dobrze dogrywał. Z paru jego piłek poszły groźne akcje. Szczególnie jedna była efektowna, gdy wypuścił Baszczyńskiego, i z jego centry głowkował Małecki.
Na plus Cleber (chociaż za tę akcję z kopaniem Słowaka powinien wylecieć), Brożek i Małecki, choć grał trochę zbyt indywidualnie.

Reszta ogólnie słabo, najsłabszy to chyba Cantoro. Hajduch w sumie nie miał okazji do wykazania się, ale wypadł solidnie i pewnie, za wyjątkiem pierwszej sytuacji, gdzie trochę odpuścił piłkę dla Beto.

saklak1906 07.02.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prawnik25 (Post 670074)
Na dzisiejszej konferencji prasowej wbrew wcześniejszym zapowiedziom zabrakło Macieja Skorży. Pierwszy trener Wisły Kraków został zaproszony przez Bogusława Cupiała na rozmowę w cztery oczy. Jego miejsce na dzisiejszej konferencji zajął Rafał Janas, asystent trenera Skorży.


Widze ze wrociles z banicji znowu sie napinasz.Czy Ty wogole masz pojecie ile kosztuje napastnik ktory od razu wskoczylby do skladu i strzelal bramiki na zawolanie? to Ci powiem grube miliony a do tego dolicz sobie pensje tez liczona w milionach. Jak na razie nas nie stac na takich.
Placzesz ze nikt Beto nie sprawdzil, a jak byly testy to plakales ze tracimy kase na testowanie zawodnikow. Marcelo tez nikt nie sprawdzal i tez byly obawy ze nic z niego nie bedzie a jest zupelnie inaczej, troche cierpliwosci ludzie.

Wes zastanow sie czego ty czlowieku chcesz od zycia. Juz snuj te swoje teorie, meczu nie widziales a wypisujesz jak to kiepsko sie nasi kopacze spisuja, co ty k...wa jasnowidz jestes.Wes pod uwage ze brakowalo kilku podstawowych zawodnikow i jest to pierwszy etap przygotowan do sezonu, etap na ktorym pracuje sie nad wytrzynaloscia a nie nad technika

kamilll1906 07.02.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 670073)
Co do Słowaka, ktoś mówi że jest stary. Przecież jest tylko rok starszy niż Pawełek ... W wieku Cassiliasa, młodszy 2 lata od Buffona, i o 10 od Van der Sara.

uwierz mi ze jakby Wisła miałaby sprowadzic Buffona , Cassillasa lub Van der Sara, to nikt by nie narzekal, ale co z tego ze ma tyle lat co Iker, poziom napewno 3 klasy nizszy

rafalek 07.02.2009 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prawnik25 (Post 670074)
Na dzisiejszej konferencji prasowej wbrew wcześniejszym zapowiedziom zabrakło Macieja Skorży. Pierwszy trener Wisły Kraków został zaproszony przez Bogusława Cupiała na rozmowę w cztery oczy. Jego miejsce na dzisiejszej konferencji zajął Rafał Janas, asystent trenera Skorży.


Boże, żeby to nie było to o czym myślę. Może po prostu pyta się czy chce tego Hajducha czy nie... albo informuje, że na transfery przeznaczone zostało ok 3 mln €:D

Edyta:

4fan_player - nie miałbym nic przeciwko temu.

4fan_player 07.02.2009 17:05

Taa rafalek może najlepiej 10 milionów?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl