![]() |
Jesli ktoś szuka pracy jako Kucharz lub zastanawia sie nad zmiana pracy pisać
Wiecej info na PW. Pozdro :) |
Poszukujemy do naszej nowej restauracji Kto wypuścił Skowronka na Klinach Borkowskich
otwarcie już niebawem:) Pracowników na stanowiska: Kucharz Pizzer Kelner Kelnerka Pomoc kuchni Prosimy przysyłać Cv na adres mailowy Kaczkowy: [email protected] Wszelkie szczegóły pod nr telefonu 790 339 794 Oraz Trzy Kaczki szukaja Kucharzy. profil FB, https://www.facebook.com/Trzy-Kaczki-1460088620956330/ |
Pracował lub pracuje ktoś dla allegro w Poznaniu?
Jak tak to proszę o priv, mam parę pytań. |
A ktoś próbować zająć się blogowaniem ?
|
Tak, bloga nikt nie czytal i musialem dalej chodzic do prawdziwej pracy.
|
Może nie do końca jest to oferta pracy, ale poszukuję osoby biegłej w dziedzinie chłodnictwa, tzn. znającego budowę, zasadę działania, umiejącego sprawdzić urządzenie pod kątem sprawności przed zakupem takich urządzeń jak witryny chłodnicze, konserwatory na lody, szafy mroźnicze. Osoby biegłe w temacie zapraszam na priv, tam przedstawię szczegóły.
|
Chcesz zacząć swoją przygodę z piłką od Wisły Kraków? Akademia Piłkarska Wisła Kraków zaprasza chętne osoby do odbycia bezpłatnego stażu. Poszukujemy osób, które chciałyby spróbować swoich sił w biurze prasowym Akademii oraz w naszej strukturze skautingowej.
http://akademiawisly.pl/staz-w-akademii-wisly/ |
|
Witam wszystkich Wiślaków. Poszukuje pracy sezonowej przy zbieraniu bądź fizycznej za granicą, gdyby ktokolwiek miał jakiś kontakt proszę o priv :)
|
Wisla.TV poszukuje
http://www.facebook.com/wislakrakowt...65288433608112 |
Pieniądze NA PRAWDĘ są w internecie, trzeba tylko wiedzieć gdzie są i je podnieść. Ja sam zacząłem przygodę 1,5 miesiąca temu, jestem w szoku jak łatwo można pomnożyć swój budżet. Tu nie ma pracy, ale jest konsekwencja, regularność i cierpliwość. Kto wie ten wie. Być może tego szukałeś/aś, sprawdź, to nic nie kosztuje, najwyżej poprostu się wycofasz. Do niedawna sam nie wierzyłem że jest coś takiego jak kasa z internetów, przynajmniej dla szarego człowieka. Dziś wiem że jest. Podstawa to pracować z właściwymi ludźmi którzy już wiedzą to i owo, czemu warto poświecić czas a czemu nie.
Będziesz zainteresowany/a - zgłoś się, sprawdź, |
Czy ktoś z Was lub Waszych rodzin lub znajomych pracuje w Grupie Eurocash?
Proszę o wiadomość. |
PRACA SZUKA CZŁOWIEKA!
Krakowska firma specjalizująca się w remontach i wykańczaniu mieszkań i domów, poszukuje do pracy fachowców, solidnych, niepijących i odpowiedzialnych. Zakres obowiązków (m.in.): -Malowanie -Szpachlowanie -Elektryka Praca na terenie Krakowa. Możliwość stałego zatrudnienia, stawka w zależności od posiadanego doświadczenia. Kontakt w sprawie pracy wyłącznie telefonicznie: 733 341 704 |
Pracuje ktoś jak przedstawiciel handlowy ? Co to za praca ? Pchać się w to ? Nie mam doświadczenia w tym fachu. Chcualbym zaczac od zera. Pytanie czy warto..
|
Zależy w jakiej branży. Jeśli jesteś odporny na stres i umieć sprzedawać/dogadać sie z ludzmi i sprawiasz wrazenie godnego zaufania to warto spróbować.
|
Pracujesz/pracowałeś jako PH ? Możesz napisać par słów więcej na priv
|
Przede wszystkim zwracaj uwagę na to, jak skonsturowane są plany sprzedażowe, które będziesz miał realizować. Ważne, żebyś postarał się odpowiedzieć sobie na pytanie czy one w ogóle są osiągalne, jak wpływają na podstawę wypłaty itp.
Większość cwaniaczków, którzy zatrudniają na takie stanowiska obiecuje 10 tyś miesięcznie pod warunkami zrealizowania progów.Później okazuje się, że rynek jest trudny tak, że plan jest nieosiągalny i większość miesięcy kończysz z podstawą bez dodatków na poziomie 2 tys PLN np. Chociaż są ludzie, którym na takich pozycjach dobrze się pracuje i są w stanie sporo zarobić. Wszystko zależy od branży, Twoich umiejętności i rynku na jakim działasz. Inaczej sprzedaje się garki przez telefon, a jeszcze inaczej obsługuje sprzedaż części zamiennych dla firm transportowych...zakres jest bardzo szeroki, a wszystko i tak będzie się rozbijało o postanowienia wynikające z umowy o pracę. |
Kolosalne znaczenie w pracy PH ma też to, czy pracujesz u producenta, czy u dystrybutora np. hurtownia. To są dwie zupełnie różne specyfiki pracy. Jeżeli producent, to pytanie jaką pozycję ma marka na rynku?
|
Jakby ktoś z was potrzebował szkoleń bhp niedrogo lub innych usług związanych z bhp to piszcie priv, pomagam osobie z rodziny rozkręcić działalność
|
Szukam Elektryka do prac dorywczych. Najchętniej z Krowodrzy, Bronowic lub okolic. Płatne po każdej wykonanej pracy.
|
Macie pomysły gdzie dziewczyny koło 30tki mogą szukać bezstresowej pracy , zarobek ok 2500 ?
Jedna po fizjoterapii druga mgr żywienia publicznego, czy jakoś tak |
Warto pchać się w kurierkę ? słyszałem,że niezły zapierdziel jest i praktycznie praca od 7-19
|
Odradzam. Przynajmniwj DPD.Robota praktycznie na akkord. Dostajesz mase paczek i konczysz gdy je rozwieziesz.Efekt jest taki że, robisz ok. 12 godzin dziennie. A plqcone masz jak za zwykły etat. No i nawet nie masz czasu na kanapkę, bo każde 10min zwłoki to 10 minut później w domu.
|
Cytat:
Początek na pewno ciężki chyba ze ktoś wprowadzi fajnie w prace. |
Chyba jednak sobie odpuszczę i zostanę tu gdzie jestem choć kusi lepsza kasa....
|
Cytat:
|
Tylko pytałem, bo chciałem zmienić robotę żadnych konkretów na razie, bardziej myślałem o DPD...Z doświadczeniem nie będzie problemu bo wożę, dzieci/młodzież 9-osobowym busem po całym regionie
|
Ponoć zależy od rejonu jaki dostaniesz... Ale najlepsze rejony są już dawno obstawione i ich nikt nie popuści.
To już chyba nie ten czas kiedy na kurierce było dobrze. Inna sprawa to skrajnie niekorzystne umowy z firmą. Jak dla mnie, przy jednym samochodzie gdzie sam będziesz jeździł to jest dramat... |
u mnie w firmie mamy DHLa. Kurier ktory mnie obsluguje wlasnie odchodzi i z ciekawosci zapytalem LEO WHY?
powiedzial ze rok to jest maks w tej pracy, a chlopak jest wytrwaly :) Z reguly mowil ze nowi to po tygodniu odpadaja albo ich wyjebuja bo rozwoza 20 paczezk dziennie a nie 80 .... takze ORKA... |
MatMario Racja i do tego na zapchaj dziurę bo większego rejonu nie dostaniesz..
szprotson Do tego masz jeszcze odbiory paczek.... No nic,moje przepuszczenia się sprawdziły nie ma co się pchać w to |
praca kuriera jest dobra ale jako dorywcza praca. sam tak pracowałem w DHL, płatne od stopa , jazda swoim samochodem ( mam auto na gaz ) , jeździłem po Bieżanowie i Kurdwanowie, paczki od 20 do 50 szt niestety się skończyło po okresie świątecznym .
Dzisiaj zaczynam jazdę na Poczcie Polskiej , też dorywczo, swój samochód, płatne od paczki. na start mam dostać 30 paczek. |
To już lepsza kurierka na rowerze.
Nie wiem jak teraz ale jak kumpel pracował kilka lat temu to płacone było od paczki - ile przewiozłeś tyle kasy. Minus taki że deszcz, śnieg - trzeba jechać :) |
Kurierka na rowerze z listami? Na nowe dętki nie zarobisz;)
|
Dajcie juz spokój z tym kurierem. Nie dosc ze praca ciężka i mało opłacalna, to przede wszystkim bezrozwojowa.
|
A ty w HR robisz? :D Bezrozwojowa.... uuuu no dramat.
|
1000+ chca dać, wiec jaka ....a praca Pany? :D
|
I podatki w górę
|
Cytat:
|
Znacie w Krakowie jakieś dobre kursy dla osób chcących zacząć szkolić się w danej profesji? Interesują mnie bardziej zawody techniczne. Programowanie, grafika, elektronika itp. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że mogą być dość drogie (kwoty rzędu kilka-kilkadziesiąt tysięcy złotych).
|
Szukam pracy w zawodzie Archiwista (dwuletnia szkoła o profilu archiwisty zakładowego). Posiadam uprawnienia do pracy w archiwach państwowych, a także w archiwach zagranicznych. Pracy jest mnóstwo poza Krakowem, niestety zależy mi jedynie na pracy w Krk.
Gdyby ktoś coś słyszał, będę bardzo wdzięczny za priv. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl