Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

<3 Wisla Kraków 10.12.2015 21:00

Jesli ktoś szuka pracy jako Kucharz lub zastanawia sie nad zmiana pracy pisać
Wiecej info na PW.
Pozdro :)

<3 Wisla Kraków 28.12.2015 20:41

Poszukujemy do naszej nowej restauracji Kto wypuścił Skowronka na Klinach Borkowskich
otwarcie już niebawem:)
Pracowników na stanowiska:
Kucharz
Pizzer
Kelner
Kelnerka
Pomoc kuchni
Prosimy przysyłać Cv na adres mailowy Kaczkowy:
[email protected]
Wszelkie szczegóły pod nr telefonu 790 339 794


Oraz Trzy Kaczki szukaja Kucharzy.


profil FB,
https://www.facebook.com/Trzy-Kaczki-1460088620956330/

nero 16.03.2016 20:59

Pracował lub pracuje ktoś dla allegro w Poznaniu?
Jak tak to proszę o priv, mam parę pytań.

oracze 20.03.2016 09:08

A ktoś próbować zająć się blogowaniem ?

MatMario 20.03.2016 17:55

Tak, bloga nikt nie czytal i musialem dalej chodzic do prawdziwej pracy.

Kolumbus 20.03.2016 20:44

Może nie do końca jest to oferta pracy, ale poszukuję osoby biegłej w dziedzinie chłodnictwa, tzn. znającego budowę, zasadę działania, umiejącego sprawdzić urządzenie pod kątem sprawności przed zakupem takich urządzeń jak witryny chłodnicze, konserwatory na lody, szafy mroźnicze. Osoby biegłe w temacie zapraszam na priv, tam przedstawię szczegóły.

panowie 13.04.2016 10:30

Chcesz zacząć swoją przygodę z piłką od Wisły Kraków? Akademia Piłkarska Wisła Kraków zaprasza chętne osoby do odbycia bezpłatnego stażu. Poszukujemy osób, które chciałyby spróbować swoich sił w biurze prasowym Akademii oraz w naszej strukturze skautingowej.

http://akademiawisly.pl/staz-w-akademii-wisly/

Porter 13.04.2016 11:31

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik...oferta,4513808

Może ktoś chętny?

Matti1231 14.07.2016 21:09

Witam wszystkich Wiślaków. Poszukuje pracy sezonowej przy zbieraniu bądź fizycznej za granicą, gdyby ktokolwiek miał jakiś kontakt proszę o priv :)

rav 24.08.2016 20:17

Wisla.TV poszukuje
http://www.facebook.com/wislakrakowt...65288433608112

tommiyacht 05.09.2016 20:03

Pieniądze NA PRAWDĘ są w internecie, trzeba tylko wiedzieć gdzie są i je podnieść. Ja sam zacząłem przygodę 1,5 miesiąca temu, jestem w szoku jak łatwo można pomnożyć swój budżet. Tu nie ma pracy, ale jest konsekwencja, regularność i cierpliwość. Kto wie ten wie. Być może tego szukałeś/aś, sprawdź, to nic nie kosztuje, najwyżej poprostu się wycofasz. Do niedawna sam nie wierzyłem że jest coś takiego jak kasa z internetów, przynajmniej dla szarego człowieka. Dziś wiem że jest. Podstawa to pracować z właściwymi ludźmi którzy już wiedzą to i owo, czemu warto poświecić czas a czemu nie.
Będziesz zainteresowany/a - zgłoś się, sprawdź,

TIR_DO_SŁUBIC 19.08.2017 17:54

Czy ktoś z Was lub Waszych rodzin lub znajomych pracuje w Grupie Eurocash?

Proszę o wiadomość.

wojtole14 08.09.2017 09:32

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA!

Krakowska firma specjalizująca się w remontach i wykańczaniu mieszkań i domów, poszukuje do pracy fachowców, solidnych, niepijących i odpowiedzialnych.

Zakres obowiązków (m.in.):
-Malowanie
-Szpachlowanie
-Elektryka

Praca na terenie Krakowa. Możliwość stałego zatrudnienia, stawka w zależności od posiadanego doświadczenia.
Kontakt w sprawie pracy wyłącznie telefonicznie: 733 341 704

Marcin_fan 17.01.2018 10:20

Pracuje ktoś jak przedstawiciel handlowy ? Co to za praca ? Pchać się w to ? Nie mam doświadczenia w tym fachu. Chcualbym zaczac od zera. Pytanie czy warto..

LanceTS 17.01.2018 22:22

Zależy w jakiej branży. Jeśli jesteś odporny na stres i umieć sprzedawać/dogadać sie z ludzmi i sprawiasz wrazenie godnego zaufania to warto spróbować.

Marcin_fan 18.01.2018 12:37

Pracujesz/pracowałeś jako PH ? Możesz napisać par słów więcej na priv

Vinci 19.01.2018 06:53

Przede wszystkim zwracaj uwagę na to, jak skonsturowane są plany sprzedażowe, które będziesz miał realizować. Ważne, żebyś postarał się odpowiedzieć sobie na pytanie czy one w ogóle są osiągalne, jak wpływają na podstawę wypłaty itp.

Większość cwaniaczków, którzy zatrudniają na takie stanowiska obiecuje 10 tyś miesięcznie pod warunkami zrealizowania progów.Później okazuje się, że rynek jest trudny tak, że plan jest nieosiągalny i większość miesięcy kończysz z podstawą bez dodatków na poziomie 2 tys PLN np.

Chociaż są ludzie, którym na takich pozycjach dobrze się pracuje i są w stanie sporo zarobić. Wszystko zależy od branży, Twoich umiejętności i rynku na jakim działasz. Inaczej sprzedaje się garki przez telefon, a jeszcze inaczej obsługuje sprzedaż części zamiennych dla firm transportowych...zakres jest bardzo szeroki, a wszystko i tak będzie się rozbijało o postanowienia wynikające z umowy o pracę.

Barti 19.01.2018 07:57

Kolosalne znaczenie w pracy PH ma też to, czy pracujesz u producenta, czy u dystrybutora np. hurtownia. To są dwie zupełnie różne specyfiki pracy. Jeżeli producent, to pytanie jaką pozycję ma marka na rynku?

IncognitoTSW 28.01.2018 15:09

Jakby ktoś z was potrzebował szkoleń bhp niedrogo lub innych usług związanych z bhp to piszcie priv, pomagam osobie z rodziny rozkręcić działalność

cuba libre 05.03.2018 17:51

Szukam Elektryka do prac dorywczych. Najchętniej z Krowodrzy, Bronowic lub okolic. Płatne po każdej wykonanej pracy.

ted 18.05.2018 11:11

Macie pomysły gdzie dziewczyny koło 30tki mogą szukać bezstresowej pracy , zarobek ok 2500 ?

Jedna po fizjoterapii druga mgr żywienia publicznego, czy jakoś tak

brylant17 27.07.2018 14:45

Warto pchać się w kurierkę ? słyszałem,że niezły zapierdziel jest i praktycznie praca od 7-19

JudasPriest 27.07.2018 17:09

Odradzam. Przynajmniwj DPD.Robota praktycznie na akkord. Dostajesz mase paczek i konczysz gdy je rozwieziesz.Efekt jest taki że, robisz ok. 12 godzin dziennie. A plqcone masz jak za zwykły etat. No i nawet nie masz czasu na kanapkę, bo każde 10min zwłoki to 10 minut później w domu.

Lemoniadowy Joe 27.07.2018 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1510834)
Warto pchać się w kurierkę ? słyszałem,że niezły zapierdziel jest i praktycznie praca od 7-19

Nie pracowałem ale z opowieści zależy od sytuacji. rejonu można zarobić i nawet godzinowo nie aż tak długo pracować ale to trzeba dobrze trafić a poza tym działasz na własna rękę i ich to nie obchodzi ze Ci sie samochód zepsuł czy coś bo mogą byc kary.

Początek na pewno ciężki chyba ze ktoś wprowadzi fajnie w prace.

brylant17 27.07.2018 18:50

Chyba jednak sobie odpuszczę i zostanę tu gdzie jestem choć kusi lepsza kasa....

Lemoniadowy Joe 27.07.2018 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1510850)
Chyba jednak sobie odpuszczę i zostanę tu gdzie jestem choć kusi lepsza kasa....

W jakiej firmie dostałes propozycje?

brylant17 27.07.2018 19:21

Tylko pytałem, bo chciałem zmienić robotę żadnych konkretów na razie, bardziej myślałem o DPD...Z doświadczeniem nie będzie problemu bo wożę, dzieci/młodzież 9-osobowym busem po całym regionie

MatMario 27.07.2018 20:26

Ponoć zależy od rejonu jaki dostaniesz... Ale najlepsze rejony są już dawno obstawione i ich nikt nie popuści.
To już chyba nie ten czas kiedy na kurierce było dobrze. Inna sprawa to skrajnie niekorzystne umowy z firmą. Jak dla mnie, przy jednym samochodzie gdzie sam będziesz jeździł to jest dramat...

szprotson 28.07.2018 00:19

u mnie w firmie mamy DHLa. Kurier ktory mnie obsluguje wlasnie odchodzi i z ciekawosci zapytalem LEO WHY?
powiedzial ze rok to jest maks w tej pracy, a chlopak jest wytrwaly :) Z reguly mowil ze nowi to po tygodniu odpadaja albo ich wyjebuja bo rozwoza 20 paczezk dziennie a nie 80 ....
takze ORKA...

brylant17 28.07.2018 12:59

MatMario Racja i do tego na zapchaj dziurę bo większego rejonu nie dostaniesz..

szprotson Do tego masz jeszcze odbiory paczek....


No nic,moje przepuszczenia się sprawdziły nie ma co się pchać w to

m954 06.08.2018 13:43

praca kuriera jest dobra ale jako dorywcza praca. sam tak pracowałem w DHL, płatne od stopa , jazda swoim samochodem ( mam auto na gaz ) , jeździłem po Bieżanowie i Kurdwanowie, paczki od 20 do 50 szt niestety się skończyło po okresie świątecznym .
Dzisiaj zaczynam jazdę na Poczcie Polskiej , też dorywczo, swój samochód, płatne od paczki. na start mam dostać 30 paczek.

Kocur 06.08.2018 14:00

To już lepsza kurierka na rowerze.
Nie wiem jak teraz ale jak kumpel pracował kilka lat temu to płacone było od paczki - ile przewiozłeś tyle kasy. Minus taki że deszcz, śnieg - trzeba jechać :)

m954 06.08.2018 19:12

Kurierka na rowerze z listami? Na nowe dętki nie zarobisz;)

JudasPriest 06.08.2018 22:23

Dajcie juz spokój z tym kurierem. Nie dosc ze praca ciężka i mało opłacalna, to przede wszystkim bezrozwojowa.

MatMario 06.08.2018 23:24

A ty w HR robisz? :D Bezrozwojowa.... uuuu no dramat.

szprotson 07.08.2018 11:25

1000+ chca dać, wiec jaka ....a praca Pany? :D

brylant17 07.08.2018 16:24

I podatki w górę

JudasPriest 07.08.2018 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1511777)
A ty w HR robisz? :D Bezrozwojowa.... uuuu no dramat.

Robię co mogę żeby osiągnąć sukces. Trzeba korzystać póki jest sie młodym i zajść jak najwyżej, zeby z.wiekiem nie bylo problemu. W kurierce nie masz jak awansować, nie masz kiedy się szkolić. Będąc kurierem nie dojdziesz nigdzie. Chyba ze cgesz cala życie robic za 2500

Brozinho_23 15.01.2019 21:25

Znacie w Krakowie jakieś dobre kursy dla osób chcących zacząć szkolić się w danej profesji? Interesują mnie bardziej zawody techniczne. Programowanie, grafika, elektronika itp. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że mogą być dość drogie (kwoty rzędu kilka-kilkadziesiąt tysięcy złotych).

Kamyk 16.01.2019 20:00

Szukam pracy w zawodzie Archiwista (dwuletnia szkoła o profilu archiwisty zakładowego). Posiadam uprawnienia do pracy w archiwach państwowych, a także w archiwach zagranicznych. Pracy jest mnóstwo poza Krakowem, niestety zależy mi jedynie na pracy w Krk.


Gdyby ktoś coś słyszał, będę bardzo wdzięczny za priv.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl