![]() |
Mój kolega napisał że Mickiewicz pisał w Młodej Polsce :D co mu za to grozi?:D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja mam pytanie mogę gdzieś wejść na jakąś stronę oke cke i sprawdzić wypracowanie co tam napisałem heheh ? A jeśli połowę pisałem w czasie ze MIAŁ takie takie a później drugą połowę że MA takie takie ?:D to bardzo źle będzie ?
|
Cytat:
o 15;00 na onet.pl mają być wyniki.. tylko ja Wam radzę, nie czytać tych wyników. Czemu ? Bo tam będzie klucz...odpowiedź możecie mieć dobrą - klucz uzna że złą. Więc sobie podliczacie punkty i macie zonka potem, że nie zdaliście, stres itd... Ja czekam na wyniki 30 czerwca, bo przeiceż to jest sprawa indywidualna sprawdzającego, czy dana odpowiedź według niego mieści się w kluczu, czy nie. pzdr |
A konretnie minus 30. Bo brak za rozwinięcie tematu + coś jeszcze za 5.
|
Cytat:
Przecież za taką głupotę powinni oblewać, nie każdy musi mieć maturę... |
Cytat:
kuzwa, czemu mi tak w obstawianiu meczy nie idze... ;p ogolnie nie tak zle, ale znajac zycie zdam na minimum albo wcale :D |
Dość proste , ja osobiście wybrałem chłopów i jestem bardzo ciekaw czy tam ma być Weronka czy Weronika , bo spotkałem się z 2 formami ?
Ja napisałem Weronika(Weronka) .:D A jesli ta Weronika to był by błąd to ile pkt. idzie się paść? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ej słuchajcie, mam pytanie, bo jak miałem ten test z czytania o hipnozie i pytania i pisałem do nich odpowiedzi, ale mi nie wystarczyło miejsca i pisałem pod wyznaczonymi liniami, to mi zaliczą?
|
Cytat:
|
Cytat:
A ta Weronka/Weronika- to w zasadzie nie jest nic ważnego. Więc nie udupią nas. W razie czego będziemy się odwoływać, skutecznie. |
Aro1234 widzę swój chłop, z tego co pamiętam, też byłeś hardcore i bez powtórki z lektur:D
|
Cytat:
Mówiłam,że będzie Pan Tadeusz,a tak nie chcieliście :P Widzę,że nie tylko dla mnie czytanie było dosyć łatwe,aż się zdziwiłam,bo przez 3 lata pisania diagnoz zawsze było głupie pytania i łatwe czytanie albo na odwrót Jaką daliście tezę do tych eksperymentów czy coś takiego? |
Kumpel który zrobiłem ten sam "błąd" stwierdził że ten cały Bylica mówił per Weronika a Hanka per Weronka . Jesli to prawda to już zupełny luz , jesli nie to chyba faktycznie tez nie ma się czym martwić :P
Jak to się mówiło 1 kl. gimnazjum - niech się gonią :D Weroniki. W Polsce imię to nadawane jest od XIII wieku, również w formach Weronka, Werunka. Zdrobnienia: Wera, Werka, Weronisia, Weronka |
Cytat:
do koleżanki Wiślaczki - ja tam preferuje opis lub recenzję... ;] tezy nie wpisałem, pominąłem to zadanie - dla mnie jakaś paranoja... ;] |
Ja jeszcze zapytam Was- jak odnieśliście się do Bylicy? Chodzi mi o drugą część tematu.
|
a Jak daliście to ostanie zadanie informacja a opinia ? tabelka
bo ja dałem chyba Info info opinia infor Albo opinia na miejscu drugim dałem albo na trzecim :D a WY ? |
Opisu nigdy nie mogę zapamiętać, jak się pisze. Co ma być na początku,co później. Wolę rozprawki :D
Przy pytaniu z też odezwało się u mnie myślenie biologiczne :lol: i zaczęłam się zastanawiać czy teza może być pytaniem, czy twierdzeniem itp. jak te wszystkie problemy badawcze,hipotezy i tematy na biologii :) U nas fizyk, który siedział w komisji po 30 minutach zasnął :) Ksiądz w trakcie jak poszli po arkusze pomodlił się z nami,a za nim zaraz przyszedł drugi fizyk i kazał nam rzędami zrobić falę :D TSW_PDW też mam jedną opinię tylko :D |
Ja jak przeczytałem pierwsze zdanie, że bylica był ruchany czy coś w tym stylu to beka i od razu stwierdziłem, że nie temat dla mnie, bo bym im wpisał adres www.redtube.com i kazał sobie pooglądać:D
|
Czyli chodzi Ci o jego kontakty z córkami ?
Napisałem że WerONIKA robi go w jajo , nie troszczy się o niego , jak najmniejszym kosztem zapewnia mu przeżycie choc powinna o niego dbac , nie daje mu jeść , natomiast Hanka kocha ojca , proponuje mu pomóc , a cały ten Bylica kocha obie , nie potrafi sie zbunotwac przecvwiko Weronice . wczesniej jeszcze opisałem jego wyglad zewnetrzny. |
Cytat:
|
djjmajczyk to samo napisałem :D:D o córki jak o nich pisałem
|
Mam pytanie do osób, które pisały rozszerzoną. Trudne było? Na podstawie samych fragmentów dało się to napisać czy nie za bardzo?
|
Aaaaaa...:D
Napisałem ,że starzy ludzie maja jednym słowem przewalone - sa traktowani jako balast , ludzie tylko do wyżywienia , 0 pożytku z nich na roli , nie sa szanowani , napisałem ,że jedynie wyjątki takie jak Hanka dbaja o ludzi w podeszyłym wieku. |
Cytat:
A wracając do naszego problemu Weronki-Weroniki. Gryzie mnie to i nie daje mi to przestać myśleć. Trzeba coś wykombinować, zapytać kogoś jak to wygląda w oczach egzaminatorów. Nie mam zamiaru się w****iać do 1 lipca :-P Czy w Chłopach była jeszcze jakaś Weronika? Czy nie było takiej bohaterki? Bo nie kojarzę :-) Edit: http://fakty.interia.pl/raport/matur...0372,,22266233 ----> Niekoniecznie podbudowujące http://fakty.interia.pl/raport/matur...5708,,22266643 ----> Podbudowujące. http://fakty.interia.pl/raport/matur...0131,,22264899 ----> Podbudowujące dwa Czyli- jest chyba dobrze. |
Jeśli Weronka to zamiennik/zdrobnienie dla Weroniki to chyba nie będzie problemu . Jak zobaczę jeszcze raz pytania to lookne czy ten Bylicy nie mówił Weronika przypadkiem.
Była jedna Weronika vel. Weronka :P Wg. mnie to można zamiennie stosować , przypisaliśmy jej właściwe cechy (córka starego Bylicy) a że piszemy pełnym imieniem zamiast zdrobnieniem ? Myślę ,że to nie będzie błąd ani rzeczowy a tym bardziej kardynalny . http://fakty.interia.pl/raport/matur...2,1,22267326,3, pirat.z.karaibow to już chyba nasz(i jak widać nie tylko nasz ) problem wyjaśnia |
Lektur przeczytanych 0... A matura zdana... Chyba się będę śmiał z tych co stukali te 3 lata:D
|
wredny.bardzo ja tak samo :)
|
Cytat:
|
A ja w ostatnim mam inf op inf inf. Może pkt chociaż dostanę.
|
panowie 3 rażące błędy rzeczowe i egzaminator moze nie ocenic pracy i wystawić 0... wiec jesli raz ktos pomylił epoke, imię bohaterki to odejmą ci 1 pkt za bl rzeczowy.
|
Cytat:
|
i tak stracisz punkt z klucza :-P(np za brak podania epoki) po za tym, nie spodziewałem sie ze temat bedzie tak prosty. Wogóle nie chcieli odnosić sie do całosci poematu. Ja czytałem kolejne wersy tych fragmentów z PT i wypisywałem cechy w eseju... po kolei jak idzie :-)
|
WERONIKA - imię o niejasnej etymologii. Najprawdopodobniej pochodzi z języka greckiego od słów: phero- ("nieść") oraz nike ("zwycięstwo") i stanowi oboczną wersję imienia Berenika. Tradycja wywodzi je od greckiego określenia iere eikon ("święte oblicze"), co związane jest z biblijnym przekazem o tzw. chuście (mandylionie) św. Weroniki, na której odbiła się twarz Chrystusa.
Zdrobnienia: Weroniczka, Weronka Weronka to zdrobnienie od Weroniki bądź forma dialektyczna tego imienia. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Na rozluźnienie. Albo powaga, albo prowokacja, ale śmieszne :-) Cytat:
Cytat:
|
pisaliście ze będzie Pan Tadeusz i był,jedyna ksiązka z której się lepiej przygotowałem ;) ale i tak wybrałem chłopów. Wg.mnie ta matura główna była łatwiejsza niż próbne
pozwodzenia wszystkim życze ;) |
A jak napisałem że Pan Tadeusz to epopeja narodowa i tłem jest przemarsz wojsk napoleońskich przez Litwę to za to są jakieś dodatkowe pkt?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl