![]() |
Korek, stołeczny :)
http://incredimazing.com/static/medi...0/deadlock.jpg |
|
http://film.gazeta.pl/filmnews/1,945..._Lectera_.html
i pod spodem komentarz: "nie mogę się już doczekać scen tanecznych i spiewu Hannibala!" :D:D:D |
Cytat:
|
|
a ludzie sie dalej bawią:)
http://www.youtube.com/watch?v=EBOV9...eature=related |
hahahaha! Wiadomo, że każdy koncert tych niby-artystów jest z playbacku, lecz to wygląda tak komicznie, że nie da się nie śmiać :D
|
|
|
|
Cytat:
:D |
Skład wisły na mecz z Legia wg. interii :D
http://img219.imageshack.us/img219/6...tuuage8.th.jpghttp://img219.imageshack.us/images/thpix.gif |
|
|
Bajka o małpach
Dawno, dawno temu, w pewnej wiosce w Indiach pewien mężczyzna obwieścił, że będzie kupował małpy płacąc po $10 za sztukę. Wieśniacy, widząc, że małp dookoła jest pod dostatkiem, wyruszyli do lasu, aby je łapać. Mężczyzna kupił tysiące małp po $10, ale kiedy ich populacja zaczęła się zmniejszać, wieśniacy zaprzestali starań. Mężczyzna zatem ogłosił, że zapłaci za małpę po $20. To sprawiło, że wieśniacy wzmogli starania i znowu zaczęli łapać małpy. Wkrótce populacja małp jednak spadła jeszcze bardziej i ludzie zaczęli wracać do swoich gospodarstw. Stawka została podniesiona do $25 , ale małp zrobiło się tak mało, że problemem było w ogóle zobaczyć jakaś małpę, a co dopiero ją złapać. Mężczyzna zatem ogłosił, że kupi małpy po $50 za sztukę! Ponieważ jednak musiał udać się do miasta w ważnych interesach, jego asystent pozostał w wiosce, aby prowadzić skup w jego imieniu. Pod jego nieobecność asystent zaproponował wieśniakom: Popatrzcie na tę ogromną klatkę i te wszystkie małpy, które skupił. Sprzedam je wam po $25 , a gdy mężczyzna wróci z miasta, odsprzedacie mu je po $50 . Wieśniacy wydobyli swoje oszczędności i wykupili wszystkie małpy. I nigdy więcej nie zobaczyli już ani owego mężczyzny ani jego asystenta - tylko same małpy. Witajcie na WALL STREET! |
|
Opalenizna Błaszczykowskiego:-)
http://sport.interia.pl/raport/elms2.../duze,893950,6 |
|
Cytat:
|
ściągnijcie, przesłuchajcie, podajcie dalej:
http://rapidshare.com/files/158080054/jestem...mp3.html .mp3 - niestety autor nieznany. |
|
Przychodzi facet do apteki i wręcza receptę. Zakłopotana aptekarka
długo ogląda ją i wytęża wzrok ponieważ na recepcie napisane jest coś takiego: "CCNWCMKJ DMJSINS". W końcu rezygnuje i prosi o pomoc kolegę, Pana Czesia. Ten bez zastanowienia bierze lekarstwo z szafki i podaje facetowi, na co ze zdziwieniem patrzy aptekarka. Po załatwieniu wszystkich formalności i wyjściu faceta, pyta: - Panie Czesiu, skąd Pan wiedział co tu jest napisane? Na to Pan Czesiu: - A, to mój znajomy lekarz napisał "Cześć Czesiu, nie wiem co mu ****a jest, daj mu jakiś syrop i niech spierdala". nie wiem czy było :) |
|
|
Wstyd sie przyznać, ale zaparkowałbym tak samo:
http://www.youtube.com/watch?v=c0yS0...eature=related |
|
http://www.smog.pl/wideo/20873/smiec...ym_tempie_wow/
rozwalilo mnioe to :D |
http://www.joemonster.org/filmy/1182...iniecie_korkow może tak w krakowie zrobić ?? :P
|
im 18. Do i have potential? filmik z zebranymi zdjeciami:lol:
http://www.joemonster.org/filmy/9432..._mam_potencjal |
|
http://www.axejet.pl/?id=106069 - nie wiem czy było, ale wklejam :P
|
|
Cytat:
Widzieliście wypowiedz Palikota w programie Dorota Gawryluk Konfrontacje? Podobna :), jak ktoś znajdzie niech wrzuci. |
Nie wiem czy było, gadający pies: http://pl.youtube.com/watch?v=qXo3NFqkaRM
|
|
|
http://i32.tinypic.com/33e5rtt.jpg obczajcie nowe gta :D
|
Cytat:
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl