Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Bronex 10.09.2008 23:34

Moim zdaniem to Polacy się skompromitowali dzisiaj. Sądzę ,że prędzej by ogoliła amatorów z San Marino reprezentacja polskich A-klasowych piłkarzy z LZS-ów i może w lepszym stylu. Prawda jest taka ,że póki co w tej drużynie jest paru chłopaków rokujących na przyszłość. Dobrze by było ,żeby prowadził ich w następnych meczach prawdziwy trener a nie mister tralala który ma pretensje do całego świata tylko nie do siebie. Mecz nudny momentami przyprawiający o mdłości. Myślałem ,że Leo będzie miał trochę honoru i po meczu ogłosi swoją dymisję. Tymczasem on postanowił kompromitować nasz kraj dalej za dobrą kasę co miesiąc. Poza żenującym stylem gry naszych kopaczy było kilka takich znamiennych rzeczy które mnie szczerze ubawiły.

1) Wypowiedź Juskowiaka o tym ,że piłkarze San Marino to jednak nie kelnerzy. Może lepiej byłoby powiedzieć szczerze i bliżej prawdy ,że Polacy to frajerzy.

2) Pytanie do Jop od Patyry : Czy "kochacie" Mistera Tralala i stoicie za nim murem? Jop: Tak oczywiście to wspaniały fachowiec. Nie dziwię się Jopowi ,że to mówi. Żaden normalny trener by go do składu nie wystawił w takiej dyspozycji . Nie jego jedynego z resztą.

3) Adaś Kokoszka w reklamie... hehehe . Ten chłopak chyba tylko będzie w reklamach grał póki co... śmieciuch mały.

4) Mister Tralala po meczu (jak zwykle merytorycznie) "Atmosfera wokół drużyny, nierówna murawa nie pozwoliły grać w piłkę" Frajerzyna ...

PS. weszło.com standardowo jedzie po Leosi jak po suce http://www.weszlo.com/news/1110
Mnie zastanowiły dwa wątki wyszczególnione w tym newsie > ironiczny gest Ebiego po bramce< oraz ta sugestia o tym dobieraniu się do tłumaczki ... jak myślicie kto jest tym specjalistą .... ;-) (Iwińskiego z SLD nie typuję).

1q2 11.09.2008 01:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 601186)
mister tralala

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 601186)
Polacy to frajerzy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 601186)

Frajerzyna ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 601186)
PS. weszło.com standardowo jedzie po Leosi jak po suce

Stac cie na cos wiecej niz obrazanie trenera i bawienie sie w adwokata milicji?

Bóg Trybun (objawion) 11.09.2008 08:51

Ale bardziej ciekawa od bezczynnej glacy w słońcu Brazylii jest reakcja Smolarka po strzeleniu gola. Beenhakker chciał mieć bożka w ekipie, bożek (nie mylić z brożkiem) się wypiął na Yodę.

Już pomijając jazdy, które obydwu panom się przytrafiają - im częściej widzę jak Beenhakker ustawia Smolarka na lewej pomocy, tym bardziej traci bożek na legendzie. Prawie dynamiczny, prawie kreatywny, prawie drybler. Wszędzie gra pod faul, wozi zamiast konstruować. Zachowuje się tak, jakby nie wychodził z szesnastki (i nie mam tu na myśli pozaboiskowych podbojów, chociaż obydwa rodzaje akcji dałoby się podsumować jednym określeniem : pi****lenie).

Tylko czego się spodziewać po napastniku, którego wstawia się na bok pomocy?

medyk 11.09.2008 09:04

http://www.weszlo.com/news/1112

a jak wy to odebraliscie ?

Marszałek 11.09.2008 09:45

Podobnie,że Ebi chciał coś przekazać panu Bennhakerowi. A,że ten ostatni to ślepawy albo średnio kapujący, to Ei pewnie nic nie wskórał. Z drugiej strony jaie muszą być fatalne nastroje skoro piłkarz wykonuje takie gesty pod adresem trenera. Jak zwykle głupi ma zawsze szczęście i magika z Tobago uratowały Czechy i Szwajcaria.
Ci ostatni skompromitowali się z kelnerami a Czesi dali ciała remisując z Irlandią. A co do Czechów,uważam,że ich czas już ewidentnie minął, teraz podobnie jak my będą jechać na legendzie przez kolejnych 40 lat. To już nie Ci sami chłopcy co byli za czasów Bryhnera. Szczerze mówiąc nie wiem kto wyjdzie tej grupy.

kaelowiec 11.09.2008 10:49

o co chodzi z tym Wichnairiem ?

z kim w ślimaka poleciał ??

http://www.weszlo.com/blog/6/204

sa juz gole na yuotubie ?

Bronex 11.09.2008 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 601196)
Stac cie na cos wiecej niz obrazanie trenera i bawienie sie w adwokata milicji?

Mnie na już nic więcej nie stać czekam aż TY się wykażesz.

Adwokat milicji . Dobre sobie. Gdyby nie ta "milicja" to byście dzisiaj wszyscy z maczugami latali, a na każdą kosę wcześniej czy później znalazłby się kamień. Większość ludzi wypisujących takie dyrdymały jak np. Eustachy ma z góry wypaczony obraz świata. Dla nich policjant to nie człowiek , tylko pies ,ścierwo z założenia. Mówienie o metodach stalinowskich , stalinizmie i policyjnych oprawcach to grube nadużycie. Dla tych wszystkich ciężko represjonowanych przez policję świat jest czarno-biały , dawanie i dostawanie po mordzie. Bandyci niech szaleją a psy cicho w budach siedzieć. Prawda jest taka ,że policjant w tym kraju nic nie może. Może co najwyżej spokojnie stać i się przyglądać jak szumowina mu ubliża i wali go w pysk. Już o aspekcie rodzinnym ,finansowym nie wspominam. Za takie śmieszne pieniądze to nie wiem czy ktokolwiek w normalnym kraju narażałby siebie (zdrowie i życie) i rodzinę na stres. Widzisz 1Q2 to jest wszystko kwestia doświadczeń. Ja znam prywatnie kilku policjantów ,którzy przez swoje zaangażowanie w tej pracy zyskali wdzięczność ofiar przestępstw (np.ofiary porwań dla okupu) ,ale stracili prawie całe swoje życie rodzinne a także zdrowie. Dlatego przez pryzmat swoich obserwacji i relacji z nimi mam do nich szacunek. Przede wszystkim ci ludzie wiedzą jedno - co to znaczy strach. Jednocześnie nie odżegnuję się opinii ,że policjanci też mogą mieć jak każdy inny człowiek skłonności do nieuzasadnionej agresji. Tacy ludzie nie powinni być eliminowani z policji. Po prostu oni nigdy nie powinni się w niej znaleźć.

Jeśli chodzi o "starannie wyselekcjonowanych" i "trenera" Leo Beenhakkera to takie jest moje zdanie i póki co go nie zmienię. Beenhakkerowi ostatnimi czasy zarzucają wiele rzeczy . Z niektórymi oskarżeniami można polemizować ale póki co w jednym panuje zgoda - Leo przez ostatnie dziesięć spotkań skompromitował nasz kraj i nie ma wstydu ,żeby się podać do dymisji.

_ukoL 11.09.2008 11:59

Wszystko można zrozumieć no ale żeby cholera jasna San Marino było lepiej poukładane w obronie niż "orły" Beenhakkera to już niepokoi i to bardzo. Całe szczęście w tej grupie zapowiada się, że każdy może pokonać każdego ( nie licząc San Marino ) i do ostatniej kolejki w grze pozostanie kilka drużyn.

P.S. Szkoda mi jedynie Błaszczykowskiego, bo wyprzedza On resztę Polskich kopaczy o kilka lat świetlnych, łącznie ze Smolarkiem.

Eustachy 11.09.2008 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex
Większość ludzi wypisujących takie dyrdymały jak np. Eustachy ma z góry wypaczony obraz świata. Dla nich policjant to nie człowiek , tylko pies ,ścierwo z założenia. Mówienie o metodach stalinowskich , stalinizmie i policyjnych oprawcach to grube nadużycie. Dla tych wszystkich ciężko represjonowanych przez policję świat jest czarno-biały , dawanie i dostawanie po mordzie. Bandyci niech szaleją a psy cicho w budach siedzieć. Prawda jest taka ,że policjant w tym kraju nic nie może. Może co najwyżej spokojnie stać i się przyglądać jak szumowina mu ubliża i wali go w pysk.

Wybacz drogi kolego, ale to ty wypisujesz dyrdymaly. Nigdzie nie napisalem, ze KAZDY policjant to dla mnie "nie człowiek , tylko pies ,ścierwo z założenia". Zachowaj te pomyje dla siebie i wyluzuj z laski swojej jesli mozesz. Jezeli jestes(?) porzadnym policjantem, ktory "swoim zaangażowaniem w tej pracy zyskał wdzięczność ofiar przestępstw", to szacunek dla Ciebie i tobie podobnym.
Natomiast nigdy nie doczekasz sie z mojej strony szacunku dla milicjantow, ktorych od szumowin odroznia to, ze nosza odznake i wobec wielu swoich wykroczen, czy wrecz przestepstw (nazwijmy rzeczy po imieniu), bardzo czesto sa calkowicie bezkarni.
Jesli uwazasz, ze takich ludzi w policji nie ma, to z przykroscia stwierdzam, ale to twoj swiat jest czarno-bialy, albo najzwyczajniej "palisz glupa".

Cytat:

...Bandyci niech szaleją a psy cicho w budach siedzieć...
prosze nie kpij sobie ze mnie i nie pobuj wmawiac, ze staje w obronie bandytow, bo w jednej chwili stajesz sie po prostu smieszny

PS.
Goraco pozdrawiam Ciebie oraz twoich dobrodusznych i praworzadnych kolegow policjantow ! :-p
Naszej polskiej policji, niestety ciagle brakuje takich ludzi.

Marszałek 11.09.2008 14:18

Dobrze zagraliśmy, tylko weźcie pod uwagę,ze jakbyśmy grali z Luksemburgiem, albo Lichtenstainem, to by nas powieźli z tych sytuacji, które miało San Marino.

kubawislak 11.09.2008 16:40

Ten mecz pokazał jasno jesteśmy obecnie na tym poziomie co kadra Bońka. Nawet wynik ten sam. Na prawdę nie spodziewałem się aż tak słabej gry, w pewnym momencie myślałem, że wyłączę TV(W momencie gdy miał wejść Krzynówek, to przeszło mi na myśl, że może zmienić Kubę, każdy z ans wie że obecnie jest "the best", ale po nim( Beenhakkerze) spodziewałem się wszystkiego). Nie mam pojęcia co się dzieje z naszą piłką, niestety Leo też nie wie jak odrodzić na nowo naszą reprezentacją, "a nawet ja mam jakiś pomysł", a mianowicie oprzeć grę na młodych zawodnikach, oprzeć grę na Lubie Błaszczykowskim tak jak to zrobili w ManU z Ronaldo. Więc jeżeli masz jakiś honor to podaj się do dymisji, bo jeżeli nie wejdziemy do MŚ z tak łatwą grupą to wybaczcie ale to jest kompletne dno. My w obecnej chwili powinniśmy spokojnie awansować z pierwszej pzoycji, gdyż: Czesi mają niesamowity problem, kompletną masakrę, grają fatalnie, w ich ślady idą nasi kolejni południowi sąsiedzi, wychodzi na to, ze najlepszą drużyną w "naszej" grupie jest ślowenia, która rzeczywiści ma jakiś styl. A Leo?!?!? w jednym z wywiadów asekurował swój styl, że tak gra Wisła, Legia, że owszem mógłby dac 5 snajperów ale któ by im podawał piłki kopali ją do nich obrońcy. Tu ma facet rację, ale no właśnie ale co... No otó ż to że wczoraj graliśmy jednym po 30 min 2 napsatnikami a nasza gra wyglądała na wykopywywaniu piłki, jaka róznica, ano taka że wtedy jest 5 w polu karnym czyli większa możliwość, że któryś z nich strzeli bramkę.

gackos 11.09.2008 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 601186)
1) Wypowiedź Juskowiaka o tym ,że piłkarze San Marino to jednak nie kelnerzy. Może lepiej byłoby powiedzieć szczerze i bliżej prawdy ,że Polacy to frajerzy.

Ja bym się nie zdziwił gdyby któryś z nich był kelnerem, przecież to amatorzy:D
Ale nie ma co biadolić, Szwajcarzy przegrali z Luksemburgiem, widać poziom się coraz bardziej wyrównuje. Ważne są 3 punkty, chociaż styl mógłby być troszkę lepszy, jednak z takimi drużynami gra się zawsze ciężko.

A tak troszkę poza tematem: na kogo leciały wczoraj te k***y, bo słabo było słychać, mi się wydawało w pewnym momencie, że na Engela?

michu-k 11.09.2008 17:13

Dlaczego filmiki na youtube z bramką Smolarka i jego gestem zostały pousuwane?

gackos 11.09.2008 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 601368)
Dlaczego filmiki na youtube z bramką Smolarka i jego gestem zostały pousuwane?

W przyczynach usunięcia jest napisane, że Sportfive rości sobie prawa do nagrania.

1q2 11.09.2008 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 601230)
Podobnie,że Ebi chciał coś przekazać panu Bennhakerowi. A,że ten ostatni to ślepawy albo średnio kapujący, to Ei pewnie nic nie wskórał. Z drugiej strony jaie muszą być fatalne nastroje skoro piłkarz wykonuje takie gesty pod adresem trenera. .

Wiesz, mnie akurat takie kozaczenie sie niezbyt podoba - niezaleznie kto by byl trenerem.Ebi malo gral przez caly ten rok wiec o to ze i mniej gral ostatnimi czasy w kadrze, to do siebie najbardziej powinien miec pretensje.

Generalnie to za miesiac sie okaze czy jest sens by Benhauer pracowal dalej z kadra, czy nie - Gramy z bedaca w podobnej dolinie reprezentacja i jak wypadniemy slabo, to rzeczywscie nie ma juz co tego ciagnac.

Tyle ze trzeba sie zastanowic, kto nastepny - lud powie Kasperczak - ja jestem jak najbardziej przeciw ale to poprzez swoj prywatny negatywny do niego stosunek - natomiast obiektywnie to mozna sprobowac -zamienimy staruszka na staruszka:>Tyle ze
a - nie wiadomo czy bedzie wolny
b - nie wiadomo czy dotrwa do Euro 2012(w sensie nie czy dozyje a czy kadra juz wczesniej przy nim nie oklapnie tak jak przy Benhalerze) a wiadomo ze najgorzej by bylo, by na pol roku przed , znow nastapily zmiany.

kubawislak 11.09.2008 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gackos (Post 601361)
Ja bym się nie zdziwił gdyby któryś z nich był kelnerem, przecież to amatorzy:D
Ale nie ma co biadolić, Szwajcarzy przegrali z Luksemburgiem, widać poziom się coraz bardziej wyrównuje. Ważne są 3 punkty, chociaż styl mógłby być troszkę lepszy, jednak z takimi drużynami gra się zawsze ciężko.

Poziom się wyrównuje?!?!? nie przesadzajmy, jak ja patrzyłem wczoraj na grę w ataku San Marino to" zal.pl" Widac, ze są amatorami, ta piłka w ogóle im się nogi nie trzyma, ni mają pojęcia co z nią zrobić, zero techniki, wszystko to czysty przypadek, to nasi właśnie zagrali jak frajerzy...

Pablooo 11.09.2008 20:34

Kto pisze, że się poziom wyrównuje i się ciężko gra z amatorami, to jest idiotą. Sorry :lol:


To chyba w takim razie Polska równa do amatorów - piekarzy, kucharzy, bankowców, studentów. Jeśli tak, to ok.. Tylko niech nasze gwiazdory, które inkasują sporą kasę, zamkną mordy i nie robią z siebie nie wiadomo kogo. Są pipami zwykłymi i tyle. Krzynówek gadający, że ZROBIĄ WSZYSTKO żeby pokonać San Marino to uśmiech politowania.. nic więcej.

Ciężko się gra z takim przeciwnikiem? Trudny rywal? :rotfl:

Dajcie zagrać trzecioligowej polskiej drużynie z ambitnymi chłopakami, to sklepią San Marino 5:0.

gackos 12.09.2008 08:12

Może troszkę źle się wraziłem, chodziło mi o to, że jeżeli drużyna broni się całym zespołem i w dodatku na takim boisku to napewno nie łatwo się z nią gra. Poza tym jak "normalnej" drużynie strzeli się bramkę, wtedy bedzie ona dążyć do wyrównania, a takie San Marino dalej się broni, bo to dla nich korzystny rezultat. Co nie zmienia faktu, iż nasi powinni im pyknąć z 5:0, tylko trzeba troszkę chcieć. Ale poprzednie eliminacje też nie zaczęły się pomyślnie, więc liczę, że teraz tez będzie coraz lepiej. A z tym wyrównywaniem poziomu to może faktycznie za bardzo się rozpędziłem, bardziej chodziło mi o przegraną Szwajcarów.

PS. Poza tym jak poziom się wyrównuje, to może też oznaczać, że druga dryżyna się cofneła w rozwoju, a nie że pierwsza poszła do przodu.

Pozdro

Bóg Trybun (objawion) 12.09.2008 09:46

Zamiast gadać o poziomie czy innej truskawie wypadałoby zadać pytanie - jaką trzeba mieć wiarę w swój zespół, żeby wystawić przeciw SM kwartet drwali + defensywnego pomocnika?

Kubawiślak pisze, że chłopcy z SM nie mają techniki. Pozwolę się nie zgodzić. Mają dryg do piłki, jak wszystkie Italiańce. Tylko różnica między utalentowanym Franco z poczty a zawodowym piłkarzem Euzebiuszem powinna razić po oczach przede wszystkim w 2 dziedzinach: w przygotowaniu kondycyjnym i przygotowaniu taktycznym. I to profesjonalista Euzebiusz ma być tym silniejszym & kumatszym na boisku od zapracowanego pocztowca.

Teraz niech ktoś wyjaśni mi - kogóż to tak pieczołowicie asekurował podczas meczu nasz narodowy brytan Mariusz Lewandowski (przy całej sympatii do niego, konstruować nie umi, rozbijać by chciał, tylko nie bardzo było kogo w sobotę) - plejmejkera z kraju kawy który każdą akcję zaczyna dryblingiem, a może robił za dodatkowego stopera ("co 3 głowy to nie jedna, naszym celem Andy Selva!")?

Benhauer brnie w błędach. Piszczek poza szybkością nie ma żadnych argumentów piłkarskich, dokłada mu do towarzystwa walczaka Sagana, stawia na skrzydle Smolarka zamiast umieścić go jak najbliżej szesnastki rywali (spryt, gra pod faul, nos do bramek). Teraz spróbujcie zebrać do kupy takie towarzystwo i przeprowadzić składną akcję...

Jeżeli chciał narzucić tempo i rozpukać ich taktyką - to po co na boisku M. Lewandowski?...
Jeżeli chciał ich zajechać motoryką ( a takie mam niestety wrażenie) to po kiego na rozegraniu postawił na Rogera?..

Moc Yody gaśnie....

leszekm 12.09.2008 11:27

Gwiazda San Marino: Polacy grali jak amatorzy

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,56..._amatorzy.html

Uran235 16.09.2008 03:00

Koszernym się nudzi, zamknęli już wszystkich amatorów hasania z widelcami po mieście, to muszą znaleźć nowy temat.
Fragment wywiadu z Arboledą.
Cytat:

Podobno chciałby pan grać w reprezentacji Polski?

- Zawsze marzyłem o reprezentacji Kolumbii, ale u nas decydują układy, trenerzy biorą do kadry "swoich" piłkarzy, więc nigdy w niej nie grałem. Nawet w juniorach, co sprawia, że mógłbym teraz grać dla Polski. Gdybym dostał taką propozycję, powiedziałbym: "tak", ale dotąd ani nikt z PZPN, ani selekcjoner mnie o to nie pytali. Pytają kibice. A ponieważ w Polsce czuję się świetnie, więc mówię: "Jeśli chcecie Arboledę w kadrze, to jestem gotowy".
Ja się pytam po co takie głupie pytania? Przecież na szczęście dzięki nowym przepisom FIFA nie można tak bezkarnie ściągać obcokrajowców do reprezentacji. Po nadaniu obywatelstwa trzeba poczekać jeszcze kilka lat na możliwość gry w kadrze.

A tu mała perełka z tego samego wywiadu.
Cytat:

Jak z Pana polskim?

- Co raz lepiej. Potrafię już zamówić po polsku coś do jedzenia.
Jak widać pan "redaktor" powinien najpierw zainteresować się swoim polskim.

Ogryzek 16.09.2008 08:51

W PS (wiadomo warszawski szmatławiec) piszą że Benhakker da szansę Sosinowi w meczu z Czechami. Całkiem ciekawe. Mam nadzieje że powołuje go nie po to aby mieć alibi dla kolejnego odrzuconego z kadry jak Jeleń (po 1 nieudanym meczu z Ukrainą) i żeby na końcu powołać swojego ulubieńca Zahorskiego:)

szczebrzeszcz 16.09.2008 09:40

Uran, to jest literówka, czetso takie powstaja przy wklepywaniu tekstu na kompa

i to bo nie wiem do którego tematu wsadzić(moze nowy temat :> )
http://sport.onet.pl/0,1248685,1825968,wiadomosc.html

Cytat:

Zbigniew Boniek najprawdopodobniej będzie kandydował w wyborach na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej - donosi "Przegląd Sportowy". Jego najgroźniejszym przeciwnikiem w walce "o stołek" będzie także były piłkarz Grzegorz Lato. Kandydować będą jeszcze Tomasz Jagodzińki i Ryszard Czarnecki.

madenn 16.09.2008 10:32

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,56...la_Polski.html

Arboleda grający dla Polski to na pewno lepszy pomysł niż Roger , który już ma nasze obywatelstwo

medyk 16.09.2008 10:33

Boniek na trenera się nie nadawał ale myśle ze w PZPN zrobilby wreszcie porzadek, zna smak profesjonalnego futbolu jest niezalezny finansowo wiec w dupie ma układy. Takiego kogos nam trzeba.

Aro1234 16.09.2008 23:17

Cytat:

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił zasady przedsprzedaży biletów na mecz eliminacji MŚ 2010 Polska - Czechy (Chorzów - Stadion Śląski, 11 października 2008, g. 20.30). Będzie ona prowadzona w dniach 17.09 - 2.10.2008. Zamówienia zbiorowe przyjmowane będą od 16.09 do 3.10.2008.

Ceny biletów na to spotkanie wynoszą: 30, 60, 90, 120, 150 i 200 złotych.

Indywidualna przedsprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie przez Internet. Rezerwacji można dokonywać od 17.09. do 02.10.2008 na stronie http://www.kupbilet.pl/. W okresie przedsprzedaży internetowej nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w innych punktach dystrybucyjnych. Do zakupu niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL osoby dla której bilet będzie przeznaczony. Jedno zamówienie może obejmować maksymalnie pięć biletów.

Zlecenia zbiorowe biletów od podmiotów prawnych realizowane będą przez Śląski Związek Piłki Nożnej (tel. (32) 256-43-25; faks: (32) 256-27-45) w okresie od 16.09 do 03.10.2008. Termin realizacji zamówienia oraz warunki dokonania wpłaty za bilety podane będą w potwierdzeniu przyjęcia realizacji.

Sprzedaż biletów na terenie Śląska w okresie od 07.10 do 11.10.2008
prowadzona będzie w następujących punktach sprzedaży:

Śl. ZPN
godz. 09.00 - 18.00
Katowice ul. Francuska 32
tel. (032) 256 21 78, 256 -43-25, 209-15-18

Stadion Śląski
godz. 09.00 - 18.00
Chorzów ul. Katowicka 9
tel. (032) 241 60 05

Rybnik (Podokręg)
godz. 09.00 - 18.00
ul. Białych 7
tel. (032) 422 17 11

Zabrze (Podokręg)
godz. 09.00 - 18.00
ul. Wolności 406
tel. (032) 278 19 82

Częstochowa - OZPN
godz. 09.00 - 18.00
ul. Śląska 22
tel. (043) 324 64 18
z portalu pilka.pl

Bóg Trybun (objawion) 17.09.2008 01:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 603640)
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,56...la_Polski.html

Arboleda grający dla Polski to na pewno lepszy pomysł niż Roger , który już ma nasze obywatelstwo

Nie kpij.

Ten gość reprezentuje nas tak jak turysta hotel, w którym zamieszkał z braku laku.

Tiramisu 17.09.2008 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 603640)
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,56...la_Polski.html

Arboleda grający dla Polski to na pewno lepszy pomysł niż Roger , który już ma nasze obywatelstwo

A może czas przestać wyznawać zasadę "lepszy-gorszy" tylko przyjąć do wiadomości, że niektóre pomysły są chore. W tym przypadku obydwa.

Amfre 23.09.2008 10:13

Najbliższe mecze reprezentacji Polski:
Polska - Czechy, 11 października g. 20:30 - Chorzów - el. MŚ 2010
Słowacja - Polska, 15 października g. 20:15 - Bratysława - el. MŚ 2010

Ktos się wybiera?

Bóg Trybun (objawion) 23.09.2008 10:36

Tak, Charcerze i Romany.

Stone Island 28.09.2008 10:01

hej
ktos wie kiedy Leo zapoda liste powołań na najblizsze mecze?

SZYMEK_TSW 28.09.2008 11:04

http://www.weszlo.com/news/1298

Tu takie kluczowe kwestie w sprawie Leo pod którymi chyba prawie każdy może się podpisać

pchelas 28.09.2008 16:14

A Wichniarek znów strzela, Leoooooo....

1q2 29.09.2008 16:07

bardzo ciekawy wywiad z Globiszem ,co prawda ameryki nie odkryl, bo chocby u nas na forum od lat toczy sie dyskusja o szkoleniu a w zasadzie o braku szkolenia młodziezy.

http://www.sport.pl/sport/1,65026,57...as=3&startsz=x

dla niektorych kontrowersyjny moze byc watek pro Benhalerowy ale pozatym to chyba do niczego sie przyczepic nie mozna.Smutna chora rzeczywistosc.

fst 29.09.2008 23:09

Zawodnik Lecha pójdzie śladami Rogera?

Obrońca Lecha Poznań Manuel Arboleda to kolejny obcokrajowiec, który chce grać w koszulce z orłem na piersi. Czy dostanie taką szansę?
- Nie wiem, nie wszystko zależy ode mnie. Ale oczywiście mam taką nadzieję - mówi Arboleda w rozmowie ze Sportowymi Faktami.

- Jeżeli nadarzy się taka możliwość grania w kadrze Leo Beenhakkera, czemu nie? Polska ma dobry zespół i wielu solidnych piłkarzy. Gdyby pojawiła się więc szansa, abym grał w kadrze Leo Beenhakkera, bym się bardzo cieszył - twierdzi.

Źródło: onet.pl

No jak tak dalej pójdzie to każdy lepszy zagraniczny zawodnik w naszej lidze będzie wyrażał taka chęć gry w polskiej reprezentacji... Po pewnym czasie paradoksalnie w naszej kadrze było by więcej obcokrajowców niż Polaków... :|

MCX 30.09.2008 11:35

Selekcjoner reprezentacji Polski, Leo Beenhakker, powołał kadrę na mecze el. MŚ z Czechami (11 października w Chorzowie) i Słowacją (15 października w Bratysławie).

Beenhakker decyzję ogłosił na konferencji prasowej. Rozpoczął ją od prośby do dziennikarzy, aby nie pytali go o sytuację związaną z zawirowaniami w PZPN.

Holender powiedział o kontuzjach Grzegorza Bronowickiego i Bartosza Bosackiego. Z ich usług nie mógł zatem skorzystać. Z grupy 24 zawodników w kadrze znalazło się 10 zawodników z klubów polskich i 14 z zagranicy.

Powołania otrzymali:

bramkarze: Łukasz Fabiański, Wojciech Kowalewski, Artur Boruc

obrońcy: Marcin Wasilewski, Grzegorz Wojtkowiak, Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Piotr Polczak, Dariusz Dudka, Marcin Kowalczyk, Jakub Wawrzyniak

pomocnicy: Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger Guerreiro, Radosław Majewski, Jakub Błaszczykowski, Jacek Krzynówek, Łukasz Piszczek, Rafał Boguski, Tomasz Bandrowski

napastnicy: Euzebiusz Smolarek, Paweł Brożek, Łukasz Sosin, Robert Lewandowski

Lista rezerwowa:

Łukasz Załuska, Paweł Golański, Tomasz Jodłowiec, Seweryn Gancarczyk, Łukasz Garguła, Wojciech Łobodzinski, Marek Saganowski.

źródło: onet.pl

-------

Nie chciałbym być złym prorokiem ale wydaje mi się, że to będą 2 ostatnie mecze Beenhakkera jako selekcjonera naszej reprezentacji.

piter116 30.09.2008 11:38

Chyba tylko Beenhakker uważa Wawrzyniaka za lepszego od Piotrka Brożka.
Jeszcze tutaj Cabaja brakuje.

spirit 30.09.2008 11:43

obrońcy: Piotr Polczak

Buahahahahah :rotfl:

I tyle w temacie.

Sensej 30.09.2008 11:55

A o Kokoszcze już Leo zapomniał De Zeuw zarobił co miał zarobić i kij mu w nery.

Czuje że Polczak jest nastepnym w kolejce. Majewski powołany? Chyba kontuzje ma

pasikonik 30.09.2008 13:57

jakby ok
tylko wciaz brakuje Jelenia i Wichniarka, moze Sikory

za to bez kitu z tym Polczakiem i to qwa w podstawowych powolaniach, Wawrzyniak tez gowno robi lepiej dac szanse jakiemus z Wislaków. np Brozkowi


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl