Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

WiselkaMLP 30.12.2008 23:27

jutro pora postawic noworocznego stsa :D

KLEPARZ 31.12.2008 00:00

Witam!
Jeśli ktoś Was typuje z pozytywnym skutkiem , zna się na jakiś dyscyplinach ( NBA, NHL, piłka nożna, koszykówka ) proszę o kontakt na priva.
Pzdr.

konrad1991tsw 31.12.2008 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 649876)
jutro pora postawic noworocznego stsa :D

Trzeba dobrze zacząc Nowy Rok :> . Jakieś pomysły co zagrac na 01.01.2009 ?

gris 31.12.2008 00:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 649934)
Trzeba dobrze zacząc Nowy Rok :> . Jakieś pomysły co zagrac na 01.01.2009 ?


Proponuje poker (rozbierany), ruletka (rosyjska), butelka (czystej):lol::lol:

pan Dudi 31.12.2008 11:43

I standardowo zachłanność mnie zgubiła. Edmonton dostało od Ottawy i **** bombki strzelił.

WiselkaMLP 31.12.2008 14:43

ROZPISOWY 2 z 3

Minnesota - Saj Jose 2.10 2 A
Anaheim - Columbus 1.75 1 B
Washngton - Tampa Bay 1.75 1 C

Blacha92 01.01.2009 01:15

Panowie czy któryś z Was gra systemami w Toto Mixie?

bori79 01.01.2009 18:38

Washington - Tampa Bay typ: nieparzysta ilość bramek kurs: 1.45
Toronto - Buffalo typ: 1 kurs 2.55

Grudzień zamkniety na plusie, blisko 8% zysku na kapitale i skutecznośc 58%.
Strefa typów.

PrawdziwośćDlaGry 01.01.2009 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650258)
Panowie czy któryś z Was gra systemami w Toto Mixie?

ja czasami grywam. a raczej już grywałem. a o co chodzi? :)

bori79 04.01.2009 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bori79 (Post 650411)
Washington - Tampa Bay typ: nieparzysta ilość bramek kurs: 1.45
Toronto - Buffalo typ: 1 kurs 2.55

Buffalo nie weszło



typ na dzisiaj:
Real Madrid - Villarreal typ: powyżej 2,5 gola kurs: 1,65
i taki lekko ryzykowny
Celta Vigo - Hercules typ: 2 kurs 3,35




Typy bukmacherskie

Lucas 04.01.2009 13:40

Walkę z bukami w 2009 czas zacząć :D

Real Madryt - Villarreal over 2,5 (1,65) 1:0
Vienna - Villach 1 (1,70) 5:2

Kurs: 2,80

ehh..a miałem stawiać tylko singla z Vienną

Vashut 04.01.2009 14:03

ja w tym roku golę buków aż miło, wczoraj wszedł Magnitogorsk z handicapem, Sporting i Jokerit, na dzisiaj zagrałem m.in Rangersów, Lugano i portugalski duet.. wczoraj wygrał Sporting, ostatnio obydwie straciły punkty u siebie a teraz mają przeciętnych rywali..

BRTS39 06.01.2009 22:06

juz nie czaje czy dzis sa mecze pucharu króla czy tylko FC Barcelona grała?

kalvin 06.01.2009 22:53

Na dziś gram Pittsburg-Atlanta 1.
Typ na przełamanie serii porażek gospodarzy. W najbliższym czasie już chyba nie będą mieli lepszej okazji, bo Atlanta to jedna z najsłabszych drużyn w NHL. Mam nadzieję że Pingwiny nie zawiodą :)

BRTS39 07.01.2009 19:59

rozwiazalem juz swoj problem ... wczoraj był 6 a dzisiaj 7 a ja myslem inaczej heh

_KRIS_ 09.01.2009 10:14

co sadzicie o kuponie.. zamierzam go póśić za 20zl dodam ze to mój pierwszy kupon od paru miesięcy
Aston Villa-West Bromwich 1
Arsenal-Bolton 1
Stoke-Liverpool 2
Lyon-Lorient 1

Marcinnno 09.01.2009 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _KRIS_ (Post 654507)
co sadzicie o kuponie.. zamierzam go póśić za 20zl dodam ze to mój pierwszy kupon od paru miesięcy
Aston Villa-West Bromwich 1
Arsenal-Bolton 1
Stoke-Liverpool 2
Lyon-Lorient 1


Wydaje mi się,że w dużej części jest to nie opłacalne bo zyskać masz szansę,ale w piłce niespodzianki się zdarzają zbyt niskie kursy by w razie czego stracić 20 dyszki.

MCX 09.01.2009 14:34

Ja bym odpuścił Arsenal.
Moim zdaniem powinni wygrać ALE mają zdziesiątkowaną obronę, wystąpią bez Silvestra i Toure.
Do składu powracają natomiast Denilson i Toure.
Kolejną kwestią jest kiepska forma Arsenalu w ostatnich tygodniach.
Lepiej puść zamiast tego mecz Rennes albo Fiorentiny.
Kursy wyższe i drużyny w lepszej formie.

Kamil_mchw 09.01.2009 15:38

w betclicku jest promocja dla stałych użytkowników... że jak wpłacisz do 80 zł. to podwoją ci tą sumę... i mam takie pytanie... bo tak się składa że wpłaciłem i w regulaminie jest napisane że muszę obrócić tą kwotą 3 razy po minimalnym kursie 1.20... ale chodzi o ten bonus czy całym 160zł. mam obrócić 3 razy?? mogę zrobić np. tak że wpłacę sobie 80zł. dostane bonus, wypłacę moje 80zł. i obrócę 3x tylko tym bonusem??


edit:
_KRIS_ ja też bym odpuścił Arsenal... nie wiem czemu :]
a może pomyślałbyś nad np. Juve, albo Inter, Barca...
ja obstawiłem Aston Villa, Barca, Inter i Liverpool...
podobny kurs do twojego...

a na drugim (trochę szalonym) mam:
Vallencia, Lyon, "Anorthosis"(tam gdzie gra Sosin:P), real, Napoli... ale to tylko za dyszkę zagrałem, więc jeśli przegrał to nie będe płakał:D
pozdro

Martinho 09.01.2009 15:46

w kazdym buku jest tak ze musisz postawic zaklady na laczna sume trzykrotnosci bonusu czyli 240 zlotych i wtedy mozesz z buka wyplacic calosc a nie tylko pieniadze niebonusowe. Minimalny kurs 1.20 obowiazuje tez kazdy zaklad w zakladzie akumulowaym

_KRIS_ 09.01.2009 17:05

cóż póściłem zanim ktoś mi odpisał ale spróbuje najwyżej będzie kapota ale dzięki za opinie i pomoc :)

Martinho 09.01.2009 18:42

Na jutro polecam typy:

Victoria Azarenka - Marion Bartoli 1 1.44
Olympique Lyon - Lorient 1 1.40
Stoke - Liverpool 2 1.40

Dla odważnych:
Palermo - Atalanta 1 2.00

Blacha92 10.01.2009 15:23

Panowie jakieś typy na sobote wieczor i niedziele , najlepiej do grania systemem 4z5?

lyjg0108 10.01.2009 16:06

要顶一下
 
贵站太好了,我很喜欢 ,我要顶一下wedding albumwedding photographywedding photographer

kuczmen 10.01.2009 17:12

Cześc Blacha

na jutro proponuje:

Mallorca -Real M. typ.2 -kurs. 1.75
Atletico Madryt -Bilbao 1 -kurs 1.58
Fiorentina - Lecce 1 -kurs 1.35
Napoli - Catania 1 -kurs 1.55
Palermo - Bergamo 1 -kurs 1.95
Pozdrawiam

Vashut 10.01.2009 17:27

typy na rozpiske 2 z 3

Auxerre- OM 2 0-2
Mu -Chelsea 1
Mallorca- Real 2

+ pewniaki
Juve- Siena 1
Lugano-Ambri 1 3-1
Davos-Biel 1 5-1

te dwa ostatnie mecze gram kurcze za 100zł w bet-at-home, inne już weszły wczoraj- Sparta P, Slavia, Magnitogorsk, Eisbaren.. do wygrania w sumie ok .6 stów, oby się udało :]

Bufon144 10.01.2009 17:31

może nie na temat ale na stronie www.sts.pl sprawdze sobie główną wygraną.. koleś z moich okolic czyli Brzesko zgranął 32 tys..:) czy jest jakaś róznica puszczając 15 kuponów po 180 zł niz eden cały za 2700??:)

ARO_SKW 10.01.2009 18:04

Arsenal - Bolton 1 , 1.35
Lyon - Lorient 1, 1.4
Juventus - Siena 1, 1.3

Stawka solidna ;)

1q2 10.01.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bufon144 (Post 655283)
może nie na temat ale na stronie www.sts.pl sprawdze sobie główną wygraną.. koleś z moich okolic czyli Brzesko zgranął 32 tys..:) czy jest jakaś róznica puszczając 15 kuponów po 180 zł niz eden cały za 2700??:)

Chyba chodzi o to ze do jakiejs kwoty wygranej nie placi sie podatku a ze kazdy kupon liczy sie oddzielnie wiec wiesz juz o co biega;)

Dzis fartem wszedl dubel Everton&Arsenal - jak ogladalem mecz tych drugich to na prawde niczym sie ta gra Arsenalu nie roznila od naszych najslabszych meczy.

Na wieczor Florida i zastanawiam sie nad Marsylia.

Blacha92 10.01.2009 21:36

Możecie mi podać buka który by spełniał dwa warunki:
1.Minimalna wpłata 5 zł.
2.Zakładanie konta i wypłacania pieniędzy bez okazywania dowodu

_KRIS_ 10.01.2009 21:38

powiedzcie mi co jest jak mam na kuponie everton ktorzy mi wszedl i fulham ktory zostal mecz odwolany??

Bobic 10.01.2009 21:40

No własnie mam taka sama sytuakcję na kiedy mecz został przełozony??

Vashut 10.01.2009 22:13

nic, ten mecz jest liczony jako 1.0 = nie psuje wam kuponu ale też nie poprawia, możecie iśc po kasę do buków

Bobic 10.01.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vashut (Post 655412)
nic, ten mecz jest liczony jako 1.0 = nie psuje wam kuponu ale też nie poprawia, możecie iśc po kasę do buków

A co jesli gram przez neta??

1q2 10.01.2009 22:30

to samo = czekasz na rozliczenie a to moze potrwac.

Tobi1906 10.01.2009 22:32

Na jutro zespoly ktore musza wygrac!


Espanyol i Betis Sevilla! -1 a kursy w granicach 2,0 -2,2

KLEPARZ 10.01.2009 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 655391)
Możecie mi podać buka który by spełniał dwa warunki:
1.Minimalna wpłata 5 zł.
2.Zakładanie konta i wypłacania pieniędzy bez okazywania dowodu

Bet-at-Home.
Wpłate masz bez ograniczeń ( przeważnie u buków minimum to 40 zł )
Wypłata na konto bankowe lub MB bez potwierdzania tożsamości :)

Martinho 11.01.2009 00:14

Jesli chodzi o przeliczanie kursów na 1.0 to jest tak jezeli np. mecz się nie odbedzie w ogole (np. w przeciwnik nie wyjdzie na kort bo ma kontuzje). U bukow internetowych moze byc taki zaklad zaliczony jako wygrany o kursie 1.0, ale u niektoeych(wszystkich?) naziemnych jest 3-dniowy okres waznosci (np w STSie) tzn ze jezeli przelozony mecz odbedzie sie do 3 dni to mecz jest i 'siądzie" to zaliczany jest po obstawianym kursie.

1q2 11.01.2009 00:44

U interntowych w wiekszosci jest chyba okres 24 h, ale czesto jak wiadomo ze mecz sie nie odbedzie w tym terminie to rozliczaja szybciej.

Na noc Filadelfia a na jutro Atletico miejmy nadzieje ze wygra;)

Maniek_Olkusz 11.01.2009 07:26

A mi cos takiego weszlo:D:
http://www.efortuna.pl/kupon/pokaz-kupon.php?odkaz_sazenky=ID9a1e5e2cd5b438049d7b41d1 e5b55974

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bufon144 (Post 655283)
może nie na temat ale na stronie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bufon144 (Post 655283)
www.sts.pl sprawdze sobie główną wygraną.. koleś z moich okolic czyli Brzesko zgranął 32 tys..:) czy jest jakaś róznica puszczając 15 kuponów po 180 zł niz eden cały za 2700??:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 655312)
Chyba chodzi o to ze do jakiejs kwoty wygranej nie placi sie podatku a ze kazdy kupon liczy sie oddzielnie wiec wiesz juz o co biega;)

Przy kazdym kuponie od stawki jest odliczane 10% (czyli jak wplacasz 10 zl to defakto tak naprawde stawka wynosi 9 zl). A co do wysokich wygranych (od 2 lub 2,5 tys zł) to jest odliczany podatek od wygranej (dokladnie nie wiem jak to sie liczy bo nigdy nie stawialem za takie kwoty, ale jak chcesz to sie dowiem) i dlatego jest roznica w 15 kuponach za 180 zl kazdy niz jeden za 2700zl.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl