Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

Karherop 29.09.2019 08:45

Ale ile rok temu mieli parchaci straty do 4 miejsca po 9 kolejkach? Oswiece Cię. 13 punktów. I na tym miejscu była Wisła. Jak się skończył sezon wszyscy wiemy.

Takie wnioski można wyciągać na podstawie tej fazy sezonu. Śląsk jest wychwalany a nie wygrał od 5 spotkań.

Nikt nie mówi że wygramy z palcem w dupie. Drużyna musi to zwycięstwo sobie wyrwać, wywalczyć i pokazać na boisku ze na to zasługuje.

Jaroo1 29.09.2019 10:27

Ocenianie po 5 meczach, 10 czy 15 to tak jakby co x kolejek kasować tabelę i od nowa startować ligę. Sezon to 30-36 meczów i tyle w temacie. Nikt za 5 czy 10 kolejek nie zostaje mistrzem, nie spada, a ni nie gra w pucharach

Arkadiusz.Czerepach 29.09.2019 18:37

cudu nie było

panowie jesteście godni podania ręki , chciałem walki i była !

JŻS

JacekFan 29.09.2019 18:39

Tylko pytanie czy on ma moc sprawczą coś zmienić?

Arkadiusz.Czerepach 29.09.2019 18:43

pomyliłem wątek

brylant17 29.09.2019 18:48

Prawdziwy trener poszedł do Płocka.Popracować do końca roku i się pożegnać

kbr 29.09.2019 19:53

Jest sporo do poprawiania, ale co da zmiana trenera? I dlaczego póki mieliśmy tego "prawdziwego trenera" nie punktowaliśmy jak teraz lock? Może to nie kwestia trenera, ale kadry?

czaro 29.09.2019 20:00

Czy teza, że Sobol trenował a Stolarczyk menedżerował jest poparta czymś więcej niż przypadkowy komentarz z forum/tt, który rozniósł się pośród kibiców? W to, że pomagał i że z Jopem pracowali na wyniki - nie wątpię. Ale gdzieś mi już mignęło nawet zdanie, że każdy, kto obserwował treningi, wie, że Stolarczyk nie trenuje. To już mnie zdziwiło. Czy ktoś obserwował, czy tylko tak piszecie w emocjach po derbach?

Myślę, że wyniki ponad stan w zeszłym roku są największym wrogiem dzisiejszego Stolarczyka. Kibice oczekują od niego cudów, lepienia krakowskiej Barcelony. Nikt nie spodziewał się, że Stolarczyk wypali, ale wypalił (czym mnie bardzo zaskoczył) i ulepił nam fajną drużynę. W zasadzie zrobił to dwa razy, po exodusie zimowym dokończył rundę wiosenną w niezłym stylu i później w rundzie finałowej graliśmy dno. Teraz widocznie nie ma z czego lepić i ma mniej szczęścia.

Na podstawie dostępnej mi wiedzy: trener musi zostać. Musi się uczyć i rozwijać oraz pracować z zawodnikami. Pokazał, że warto dawać mu czas. Nie gramy o mistrzostwo, spaść raczej nie spadniemy. Na rozliczenia przyjdzie jeszcze czas. Cierpliwości.

Może warto pomyśleć o uzupełnieniu sztabu po ostatnich odejściach.

Adrio 29.09.2019 20:06

Ale kim mamy grać? To że mamy pół składu kontuzjowanego a pół po kontuzji to nie wina Stolara. Gramy: emerytami, odrzutami z innych klubów i juniorami. Jezeli Sobnol był taki dobry to ógl przejąć klub przed Stolarem.


Dajmy mu popracować i dajy jakiś zawodników do grania. Nie mamy za cel wygrania ligi tylko utrzymanie.

czaro 29.09.2019 20:10

Tak.

10 znaków.

bridgeburner 29.09.2019 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1543691)
Jest sporo do poprawiania, ale co da zmiana trenera? I dlaczego póki mieliśmy tego "prawdziwego trenera" nie punktowaliśmy jak teraz lock? Może to nie kwestia trenera, ale kadry?

Jak kadra jest taka słaba to powinniśmy grać defensywnie i liczyc na stałe fragmenty
A u nas wszystko wrzuca Sadlok i wszystkie piłki idą w krzaki albo na pierwszego obrońcę i tak od początku sezonu
Jedyna bramkę zdobyliśmy po nielicznym rogu wykonywanym przez Vukana
Sorry ale dla mnie Stolar jedzie na opinii z pierwszej swojej rundy, w bardzo trudnych warunkach ok, trzeba mu to oddać ale rundy która skończyliśmy na zaledwie 10 miejscu mając w składzie Ondraska, Kostala, Kolara, Imaza, Korta, Halilovica, Arsenica
Potem już było tylko gorzej
Balaniuka się Stolar pozbył bo liczył że Brożek cały sezon rozegra? Czy, że Drzazga nauczy się nagle grać jako 9?

czaro 29.09.2019 20:14

Twój argument to miecz obosieczny. Drużyna grała tak dobrze, bo miała dobrych piłkarzy czy może teraz gra źle, bo nie ma kim grać?

kbr 29.09.2019 20:56

Trudno jest wymagać czegoś od Stolara przy takiej sytuacji finansowo-organizacyjnej. Co rundę odchodzi kilku zawodników, a przychodzą tylko tacy, którym nie przeszkadza wizja opóźnień w wypłatach. Kadrę cementują zawodnicy doświadczeni, emocjonalnie związani z Wisłą, jak Brożek, czy Błaszczykowski. Tylko, że sam widzisz jak wygląda ich zdrowie...

W takich warunkach NIE DA SIĘ zbudować czegoś sensownego. Można i trzeba wymagać korekcji błędów. Przede wszystkim chodzi o SFG, oraz oraz to rozgrywanie piłki od tyłu. Ale naprawdę, zmiana trenera nic nam nie da. Tylko pogorszy chaos. Przypomnij sobie jak wyszliśmy na zwolnieniu Moskala, po poprzedniej porażce w Derbach przy R22. Dlatego nie ma co działać pod wpływem emocji, tylko trzeba brać się do roboty, bo ważne mecze przed nami.

Pepinho 30.09.2019 06:05

Żeby myśleć o zmianie trenera Wisła musiałaby mieć na teraz zawodników w formie, których nowy trener poustawiałby na boisku, ogarnął to taktycznie i personalnie.
W tej chwili pod względem sportowym prezentujemy poziom I-ligowy, lecimy w dół tabeli a po kolejnych 3 spotkaniach wylądujemy w strefie spadkowej.
Dla mnie kluczowe czy ratownicy Wisły w zimie jak będzie źle nie s.......ą czy wezmą się do roboty i uratujemy ligowy byt de facto przyszłość tego klubu.
Po tym co zaprezentowały władze od czerwca do końca sierpnia to nie widzę niestety światełka nadziei że są w stanie ogarnąć to sportowo, zwyczajnie się na tym nie znają - takiej liczby ogórków nie sprowadziliśmy od czasu gry jeszcze w I lidze.
Kwestia może mało popularna ale tu trzeba powiedzieć sobie jasno drużyny tacy zawodnicy jak Błaszczykowski, Wasilewski czy Boguski nie dadzą rady pociągnąć bo też z różnych względów zdrowotnych, aktualnej formy nie są tego w stanie wykonać.

Ogryzek 30.09.2019 07:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepinho (Post 1543749)
Żeby myśleć o zmianie trenera Wisła musiałaby mieć na teraz zawodników w formie, których nowy trener poustawiałby na boisku, ogarnął to taktycznie i personalnie.
W tej chwili pod względem sportowym prezentujemy poziom I-ligowy, lecimy w dół tabeli a po kolejnych 3 spotkaniach wylądujemy w strefie spadkowej.
Dla mnie kluczowe czy ratownicy Wisły w zimie jak będzie źle nie s.......ą czy wezmą się do roboty i uratujemy ligowy byt de facto przyszłość tego klubu.
Po tym co zaprezentowały władze od czerwca do końca sierpnia to nie widzę niestety światełka nadziei że są w stanie ogarnąć to sportowo, zwyczajnie się na tym nie znają - takiej liczby ogórków nie sprowadziliśmy od czasu gry jeszcze w I lidze.
Kwestia może mało popularna ale tu trzeba powiedzieć sobie jasno drużyny tacy zawodnicy jak Błaszczykowski, Wasilewski czy Boguski nie dadzą rady pociągnąć bo też z różnych względów zdrowotnych, aktualnej formy nie są tego w stanie wykonać.

Takich zapewne jakich posiadał mega potężny Płock przed przyjściem Sobola.

Nie jestem zwolennikiem zmiany trenera. Ale jeżeli trener nie analizuje swoich meczy to pojawia się problem.
Co mecz dajemy 100 naszym rywalom bo z siłą maniaka piłujemy rozgrywanie od tyłu w KAŻDEJ sytuacji. Co mecz słabizna przy stałych fragmentach gry.

Panie trenerze czy zastanowił Pan się nad tym? Czy dalej będziemy "piłować" powolne klepanie piłeczki w ataku pozycyjnym z którego nic nie wynika dla nas?

wściekłe pięści węża 30.09.2019 08:35

Brak wyciągania wniosków przez Stolara wprost poraża.

Skoro nie tworzymy sytuacji bramkowych, to do zerzygania powinniśmy ćwiczyć stałe fragmenty gry, bo ich co mecz jest przynajmniej kilka. Skoro Sadlok nie potrafi dośrodkować, to może warto sprawdzić, czy potrafi ktoś inny?

Vukan wciąż bez formy i wciąż pierwsza 11stka. Wiem, że kadra jest wąska, ale ....a mać, naprawdę nie ma żadnej rywalizacji? Może jak usiądzie na ławce nawet kosztem teoretycznie słabszego piłkarza, to mu się zechce bardziej?

W pale mi się nie mieści, że można wciąż popełniać te same błędy.

Trenerze, pobudka!

Arked 30.09.2019 08:44

Myślisz, że Stolarczyk mając ich na treningu codziennie nie wie kto jak wykonuje stałe fragmenty?

Myślisz, że Savicević bez formy by grał gdyby w kadrze w tym momencie był ktokolwiek lepszy na jego miejsce?

Można wyciągać sobie wnioski w nieskończoność ale często są one takie, że wyżej dupy nie podskoczysz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1543751)
TPanie trenerze czy zastanowił Pan się nad tym? Czy dalej będziemy "piłować" powolne klepanie piłeczki w ataku pozycyjnym z którego nic nie wynika dla nas?

Mam nadzieję, że dalej będziemy to robić. Wróci forma fizyczna i zdrowie, to wrócą efektowne zwycięstwa. Nad takim stylem pracuje się latami i nie należy tego odpuszczać przy chwilowych niepowodzeniach. Nie ma nic gorszego niż doraźne ciułanie punktów bo wtedy gdy szczęście i forma przestają dopisywać to drużyna nie ma nic. Ani stylu, ani punktów.

wściekłe pięści węża 30.09.2019 09:02

Cytat:

Myślisz, że Stolarczyk mając ich na treningu codziennie nie wie kto jak wykonuje stałe fragmenty?
Ja ich widzę co tydzień i wiem jak SFG wykonuje Sadlok i ta wiedza mi wystarczy, żeby wnosić i zmianę tego wykonwcy, skoro nic z tych SFG nie mamy. Skoro nie umiemy dograć bezpośrednio ze stojącej piłki, to niech rozgrywają krótko. Może akurat z tego coś będzie?

Cytat:

Myślisz, że Savicević bez formy by grał gdyby w kadrze w tym momencie był ktokolwiek lepszy na jego miejsce?
Co do Vukana, to tak jak pisałem - niech zagra ktoś słabszy od niego, to może coś wyniesie z tego meczu. Co na po Vukanie, który stwarza zagrożenie jedynie pod swoją bramką? To samo może zrobić junior, ale jemu to można wybaczyć.

Cytat:

Można wyciągać sobie wnioski w nieskończoność ale często są one takie, że wyżej dupy nie podskoczysz.
Nie kwestionuję tego, że mamy słabą kadrę, ale możemy albo nad tym załamać ręce, siąść i płakać, albo próbować dobrać taktykę tak, żeby wyciągnąć max z tego co mamy.

A my mamy taktykę pod innych wykonawców niż nasi piłkarze.

kopaczoholik 30.09.2019 20:32

Według mnie chorobą eklapy jest zmienianie trenerów jak rękawiczek... W naszej historii też już przerabialiśmy częste wymiany trenerów i jakoś nie kojarzę aby to przynosiło jakiś cudowny skutek na dłuższą metę...

Tylko szaleniec może domagać się zmiany trenera, w szczególności w naszej sytuacji!
Sobolewski wygrał parę meczy z Wisłą Płock i już tu na forum pojawiają się głosy, że jest lepszy od Stolarczyka, ba, że wyniki Stolarczyka wynikały ze współpracy z Sobolewskim... Po prostu żal coś takiego komentować... W naszej lidze co sezon objawia się "cudowny" trener... którego blask znika po sezonie... Oczywiście mam nadzieje, że Sobolewskim będzie osiągał coraz to lepsze wyniki z sezonu na sezon ale bądźmy poważni... kilka udanych meczy Wisły Płock i od razu mamy cudotwórce... Eh kibice...
Nasza liga jest na dnie po ciągle zmieniamy trenerów... ot spójrzcie na Legie Warszawa... zmieniają trenerów a wyniki dalej dalece poniżej oczekiwań... tylko kasy coraz mniej ....

Na szczęście osoby, które obecnie zarządzają klubem mają więcej rozumu, niż rozgrzane głowy co poniektórych kibiców!

Mam nadzieję, że Stolarczyk wyprowadzi drużynę z kryzysu u zamknie gębę malkontentom.

Adrio 30.09.2019 20:58

Popatrzcie co robi Runjaić w Pogonii. Dostał zaufanie, dostał czas i buduje drużyne po swojemu i od walki o utrzymanie na tą chwile są liderem.


Dajmy popracować Stolarowi, dajmy mu czas i stabilizację a z pewnością coś z tego będzie.

masada 30.09.2019 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1543703)
Jak kadra jest taka słaba to powinniśmy grać defensywnie i liczyc na stałe fragmenty
A u nas wszystko wrzuca Sadlok i wszystkie piłki idą w krzaki albo na pierwszego obrońcę i tak od początku sezonu
Jedyna bramkę zdobyliśmy po nielicznym rogu wykonywanym przez Vukana
Sorry ale dla mnie Stolar jedzie na opinii z pierwszej swojej rundy, w bardzo trudnych warunkach ok, trzeba mu to oddać ale rundy która skończyliśmy na zaledwie 10 miejscu mając w składzie Ondraska, Kostala, Kolara, Imaza, Korta, Halilovica, Arsenica
Potem już było tylko gorzej
Balaniuka się Stolar pozbył bo liczył że Brożek cały sezon rozegra? Czy, że Drzazga nauczy się nagle grać jako 9?

Ech, a ja myślę, że trzeba mieć pamięć muszki owocówki, żeby nie skojarzyć, że tych piłkarzy w dużej mierze Stolarczyk właśnie zbudował od zera, bo na starcie zeszłego sezonu czytając te nazwiska większość załamywała ręce, poniekąd słusznie obawiając się o utrzymanie w lidze.

Na starcie każdej rundy (z nie najgorszym skutkiem) chłop stara się klecić z tego co dostaje jako tako działającą całość, przy okazji grając jednak w większości piłkę, którą chce się oglądać, a nie bułę, jaka gra 3/4 tej buraczanej ligi i dalej źle..

Ludzie, mamy obronę z której wypada ktoś taki jak Niepsuj i zaczyna się dramat, czy wam to naprawdę nie daje do myślenia? Gramy przecież w większości piłkarzami odpalonymi z innych drużyn i emerytami (z całym szacunkiem dla nich)!

Ja wiem, przerżnęliśmy derby i gra ostatnio nie wygląda różowo, ale bez przesady po prostu..

Wierzę głęboko w Maćka, że wyciągnie wnioski i się spokojnie utrzymamy, a może nawet zawalczymy o ósemkę, bo wymaganie od niego w tej sytuacji więcej to czyste wariactwo.

bridgeburner 01.10.2019 08:50

A gdzie ja napisałem że ich nie zbudowal/odbudowal?
Imaz, Ondrasek czy Arsenic bardzo dobre mecze mieli w Wiśle przed przyjsciem Stolarczyka również więc może nie przesadzajmy
Sam się śmiałem z ludzi którzy przed rozpoczęciem sezonu twierdzili że mamy skład na pierwszą 5 ale teraz to widzę jest przesada w drugą strone
Śląsk ma lepsza druzyne? Górnik, Płock, Zagłębie?

Stelio 01.10.2019 09:02

Cytat:

Popatrzcie co robi Runjaić w Pogonii. Dostał zaufanie, dostał czas i buduje drużyne po swojemu i od walki o utrzymanie na tą chwile są liderem.


Dajmy popracować Stolarowi, dajmy mu czas i stabilizację a z pewnością coś z tego będzie.

Warto dodać, że Pogoń nie ma 30 mln długu, ma wsparcie od miasta, budowany jest nowoczesny i funkcjonalny stadion a sam klub ma bogatego sponsora w postaci grupy azoty. Nie ma co porównywać Runjaica do Stolara bo jeden ma zawodników na poziomie a drugi dostaje odrzuty z tego samego klubu (vide Niepsuj czy Kort). Czasami niektórzy dalej zapominają, że sportowo i finansowo przed nami nie jest tylko legia i lech ale ponad połowa ligi...

szprotson 01.10.2019 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1543797)
Warto dodać, że Pogoń nie ma 30 mln długu, ma wsparcie od miasta, budowany jest nowoczesny i funkcjonalny stadion a sam klub ma bogatego sponsora w postaci grupy azoty. Nie ma co porównywać Runjaica do Stolara bo jeden ma zawodników na poziomie a drugi dostaje odrzuty z tego samego klubu (vide Niepsuj czy Kort). Czasami niektórzy dalej zapominają, że sportowo i finansowo przed nami nie jest tylko legia i lech ale ponad połowa ligi...

Do tego maja sponsora w razie potrzeby duzego kontraktu (azoty) i na kazdej pozycji co najmniej 1 lepszego zawodnika.

MMTS 01.10.2019 09:45

Myślę, że prawd jest kilka.
Po pierwsze Stolar gwiazd za bardzo w drużynie nie ma, co widać po składzie. Nie oznacza jednak, że nie wyciągnie więcej z tych których ma. Nawet z Bashy, który jest szklany i ma wahania formy.
Po drugie widać, że budowa drużyny traktowana jest jak proces, czyli potrzeba czasu żeby obejrzeć finalny efekt. Problem tylko taki, że proces powinno obserwować się w niezmienionych warunkach, a tu akurat najważniejszy warunek, czyli piłkarze, zmieniają się zbyt często.
Po trzecie, faktycznie coś w tym jest, że Stolar częściowo nie wyciąga wniosków, mimo że inteligentny z niego gość. Pytanie dlaczego? Czy dał się zdominować przez starszyznę/kolegów i pozwala np. Sadlokowi wykonywać SFG czy na treningach Sadlok zamienia się w Messiego i gra wszystko na nos, a potem pod presją takie gówno. Czy może Chuca zadziwia na treningach lekkością i dryblingiem a na meczu pali się po dwóch nieudanych zagraniach i ciężko tu o jakieś wnioski na wprost, tylko chodzi o ciągłą, detaliczną pracę z każdym z piłkarzy?
W każdym razie nie można mu jednak zarzucić, że całkowicie beznamiętnie podchodzi do oceny sytuacji. Wybryk Boguskiego nie pozostawił bez odpowiedzi...
Zadajmy sobie pytanie, czy przypadkiem nie jest tak, że zamiast pieprznięcia ręką w stół preferuje kulturalny, poukładany sposób zarządzania i prowadzenia drużyny. Taki dorosły, bez krzyków i emocji, co w przypadku kryzysowych sytuacji sprawdza się długofalowo, a nie w 5 minut i efekty zobaczymy za jakiś czas. I może dlatego tak jest na rękę współpraca z nim zarządowi, który sam prowadzi podobną komunikację i styl w biznesie. I może tym bardziej takie podejście jest widoczne teraz, kiedy zabrakło energii Radka, który właśnie w taki sposób uzupełniał się ze Stolarczykiem.
W każdym razie dajmy czas. I najlepiej 2-3 lata stabilnego składu.

wolfy 01.10.2019 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1543796)
Śląsk ma lepsza druzyne? Górnik, Płock, Zagłębie?

Wszystkie wymienione drużyny mają więcej pieniędzy od Wisły (pomoc miasta, brak cesji etc.). Czy mają lepsze składy? Zagłębie na pewno, nie wiem czemu znalazło się na liście. Cała reszta pewnie też, zwłaszcza jeżeli chodzi o ławkę. Wątpliwości można mieć kiedy wszyscy są zdrowi i w formie. Aktualna kadra Wisły jest gorsza od wszystkich wymienionych ekip. Ale jeżeli nie załapałeś tego widząc Boguskiego/Klemenza grających na prawej obronie, to szkoda czasu na dyskusję z Tobą...

Mam odruch wymiotny czytając po każdej słabszej serii "czy drużyny X, Y i Z mają lepszy skład?". Kiedyś tym Uber trenerem był Lettieri, teraz trener Śląska, kluczem jest że trafiają tam drużyny którym teraz żre, a pół raku temu mogły rozpaczliwie bronić się przed spadkiem.

Kto w naszej sytuacji wspomina nawet o zmianie trenera albo jest idotą albo ma kilkanaście lat. Nie można obserwować ciągłych zmian trenerów z kuriozalnych powodów oderwanych od realiów (brzydko gra, przegrał derby) od ponad dwudziestu lat i nie zauważyć, że nic to nie daje poza satysfakcją kilku przygłupów którzy "zemścili się" na trenerze. Cupiał miał wiele idiotycznych zwyczajów a ten był najgorszy, mógł sobie na to pozwalać kiedy Wisła była absolutnie najbogatsza ale potem była równia pochyła i 5-6 trenerów na rok.

Skompromitowałeś się tymi tekstami o zwolnieniu trenera po derbach, za długo tu jesteś żeby nie pamiętać czym to się kończy.

Pomijam już czysto akademickie pytanie "kto za Stolara?", żeby tylko nie czytać głupawych wywodów o młodych zdolnych trenerach marzących tylko o pracy z piłkarzami takimi jak Janicki czy Niepsuj, bo naczytałem się ich dość, tylko nazwiska się przez lata zmieniają.

kowalkowskij 01.10.2019 15:25

Trza ściągnąć w trybie pilnym Dariusza W.

Armin 01.10.2019 15:31

Drużyna w podobnym albo i słabszym składzie pyknela bez problemu Legię i inne mocne ekipy i do końca walczyła o górną ósemkę. Obecna sytuacja to nie wina zawodników. Odszedł Sobolewski do Płocka, resztę sobie sami dopowiedzcie. Potrzebny ktoś nowy bo będzie spadek.

bridgeburner 01.10.2019 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543801)
Wszystkie wymienione drużyny mają więcej pieniędzy od Wisły (pomoc miasta, brak cesji etc.). Czy mają lepsze składy? Zagłębie na pewno, nie wiem czemu znalazło się na liście. Cała reszta pewnie też, zwłaszcza jeżeli chodzi o ławkę. Wątpliwości można mieć kiedy wszyscy są zdrowi i w formie. Aktualna kadra Wisły jest gorsza od wszystkich wymienionych ekip. Ale jeżeli nie załapałeś tego widząc Boguskiego/Klemenza grających na prawej obronie, to szkoda czasu na dyskusję z Tobą...

Mam odruch wymiotny czytając po każdej słabszej serii "czy drużyny X, Y i Z mają lepszy skład?". Kiedyś tym Uber trenerem był Lettieri, teraz trener Śląska, kluczem jest że trafiają tam drużyny którym teraz żre, a pół raku temu mogły rozpaczliwie bronić się przed spadkiem.

Kto w naszej sytuacji wspomina nawet o zmianie trenera albo jest idotą albo ma kilkanaście lat. Nie można obserwować ciągłych zmian trenerów z kuriozalnych powodów oderwanych od realiów (brzydko gra, przegrał derby) od ponad dwudziestu lat i nie zauważyć, że nic to nie daje poza satysfakcją kilku przygłupów którzy "zemścili się" na trenerze. Cupiał miał wiele idiotycznych zwyczajów a ten był najgorszy, mógł sobie na to pozwalać kiedy Wisła była absolutnie najbogatsza ale potem była równia pochyła i 5-6 trenerów na rok.

Skompromitowałeś się tymi tekstami o zwolnieniu trenera po derbach, za długo tu jesteś żeby nie pamiętać czym to się kończy.

Pomijam już czysto akademickie pytanie "kto za Stolara?", żeby tylko nie czytać głupawych wywodów o młodych zdolnych trenerach marzących tylko o pracy z piłkarzami takimi jak Janicki czy Niepsuj, bo naczytałem się ich dość, tylko nazwiska się przez lata zmieniają.

Nadal uwazam ze po przegranych Derbach trener powinien byc zwolniony- nie napisalem nigdzie, ze od razu-wystarczy ze po rundzie
Jestem tu na tyle długo zeby pamietac ze dzieki szybkiej wymianie zdziadzialego Kasperczaka(przy drugim podejsciu) na powaznego trenera zdobylismy ostatnie mistrzostwo
To ze widze Klemenza/Boguskiego nie jest wina slabosci kadry tylko okolicznosci- mamy 2 prawych obronców- pokaz mi klub na naszym poziomie który ma wiecej i decyzji Stolarczyka - ktory wolal ich wystawic zamaist majacego pojecie o grze na tej pozycji Szote - vide mundial u-20 gdzie z powodzeniem grał na boku obrony
Kto z Zaglebia gralby u nas w pierwszej 11? Bohar, Starzynski i Czerwinski i kto jeszcze?, 3 z 5 zawodników ktorzy robili im gre w zeszlym sezonie odeszło
Nasza kadra nie jest taka slaba zeby odpadac z II ligowcem z pucharu, zeby nie zrobic 2 składnych akcji z Korona, w derbach, zeby sie połozyc przed Plockiem czy zeby na 10 meczów w 1 stworzyc zagrozenie ze stałych fragmentów gry
Pogadamy za 4 kolejki na koniec rundy, jak bedziemy w strefie spadkowej jedynie przed ŁKS-em, z drugim wyznawca jedynej slusznej taktyki klepania piłki do usranej smierci u steru, Kazkiem
Tylko my w przeciwienstwie do ŁKS - u nie możemy spaść, bo jak spadniemy to nas nie ma

czaro 01.10.2019 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1543804)
Jestem tu na tyle długo zeby pamietac ze dzieki szybkiej wymianie zdziadzialego Kasperczaka(przy drugim podejsciu) na powaznego trenera zdobylismy ostatnie mistrzostwo

To raczej nietrafione stwierdzenie.

Kasperczak może i był już wtedy zdziadziały, ale nie miał kim grać (serio, był problem ze skompletowaniem ławki - jeśli dobrze pamiętam), Maaskant raczej poważnym trenerem nie był, ale dostał od razu cały zestaw nowych piłkarzy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl