![]() |
o jakiej stawce piszesz? o tej podwórkowej kopanej na Białorusi :lol:
oszczędź śmiechu.. |
Dla mnie wystarczy, że jest frajerem i piz*ą, nie chciałbym go widzieć w Wiśle za nic.
|
Cytat:
Dałeś teraz do pieca:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: |
i kolejna bramka! bravo Warszawa, bravo Legia! bravo Sebastian!
|
Ten Homel to II ligowiec Polski, po pierwszym meczu pisałem że Legia musi przejść mimo że nic nie graja bo ci Białorusini to kopacze znacznie słabsi od graczy z Kaukazu na których Polskie drużyny trafiały w ostatnich latach.
|
Ładna brama Iwańskiego. Z wolnego potrafi chłop uderzyć.
|
Cytat:
|
W srodek bramki to i ja potrafie uderzyć...co nie zmienia faktu że styl siermiężny i bez zbytniego polotu na Homel starczy ale w dalszej fazie może być ciężko
|
no to bedzie dzisiaj feta w Wawie - zeby tylko starowki nie zdemolowali znowu :)
fantastyczny rezultat na trudnym terenie :D |
Przypominam, że Homel gra już bez 4 podstawowych graczy. Czyli 10 zespół ligi białoruskiej w rezerwowym składzie. Na ich tle to i Kmita Zabierzów wypadłby jak MU.
|
Dopoki Urban i Szul prowadza LEgie jestem spokojny o to ze bedziemy wyzej od nich w tabeli .Urban przereklamowany trener jak dla mnie
|
nie no, szacunek dla Legii. Po tak katastrofalnym pierwszym meczu i braku Tejksiura myślałem, że odpadną. Że tamci będą się murować i lyczyć na kontry. I na początku tak było. Ale gol dodał Legii skrzydeł i dalej się jakoś potoczyło.
Ale jakby Lech przegrał, to bym się nie obraził. A Lewandowski to niech sobie samobója wbije. Tak,wiem,Lech wygra 5-0, a Lewandowski walnie hattricka... |
Po prostu Legia dysponuje kreatywnymi pomocnikami. Co by nie mówić, ale Szałachowski, Roger, Iwański i Radovic grając obok siebie gwarantuja stworzenie jakiegoś "wiatru" pod bramką rywala.
Mnie wynik nie dziwi, Legia jest jak na nasze realia klubem poukładanym, także martwmy się lepiej o siebie. Z większą niecierpliwością czekam na spotkanie Lecha. Czuję, że będzie na co popatrzeć ;) |
Ludzie z kim oni graja to jest poziom naszej 2 ligi albo jeszcze gorzej ...
|
Z kim by nie grali, licza sie pkt do rankingu i tyla. Dlatego ja sie ciesze ze zwyciestwa Legii. Mam nadzieje, ze Lech tez wygra.. pamietajmy, ze to dziala takze na nasza korzysc.
|
Odnosze sie tylko do wszystkich "ochów" i "achów" w tym topicu nad gra Iwanskiego i "kreatywnego" Szalachowskiego...
|
E tam chujowka.
po Wilnie wiecej było o nas mowy w tv gazetach a tak to jutro nikt o tym pisac nie bedzie. A My swoje, **** z wynikami bez fetowania Kaki. |
Legia okropnie grała.chociaż koniec to już na luzie sobie grali,ale początek to masakra.chaotycznie jak w Azerbejdżanu.
|
No nie mów Kijek, że tylko na tym Ci zależy by o Tobie w mediach mówili :D
A przy okazji: wychodzi na to , że bardziej sie opłaca startować z niższej pozycji rankingowej. Trafia się na słabszych rywali, łatwiej wygrywać to i o punkciki rankingowe łatwiej A może to nie takie proste, jak mi się wydaje? |
o której jest Lech?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bardzo podobaly mi sie bramki Szalachowskiego. To jest dobry chlop. Jak tylko bedzie zdrowy, Legia bedzie miala z niego wiele pociechy.
Natomiast Urban na swoje szczescie uniknal kompromitacji, jaka byloby odpadniecie na tym etapie z takimi ogorkami. W pierwszym meczu w Warszawie, wygladalo to o wiele gorzej, przez co podejrzewalem, ze z awansem do kolejnej rundy, legionisci beda mieli ogromne klopoty. Skonczylo sie jednak na bezlitosnym ogoleniu leszczy :) |
Legia grą nie powalała na kolana, ale wygrała. Zwycięsców się nie sądzi. Ja z ich ocenom wole się wstrzymać, bo nie wierze żeby Legia była aż tak słaba jak grała w tych 3 meczach do tej pory...
Z kolei Lech to dziś raczej sie przejedzie po tym Chazarze(?), goście są jeszcze słabsi niż ten Homel... |
Cytat:
Rok temu widzialem, jak Dinamo Zagrzeb meczylo sie z nimi niemilosiernie i awansowalo dalej dopiero po dogrywce. To samo Dinamo, ktore pozniej gladko wyeliminowalo z rozgrywek amsterdamski Ajax... Do tego nie wiem, czy slyszales co mowil komentator meczowy. Ci goscie maja 2.5 razy wiekszy budzet niz Lech, a ich najlepszy zawodnik zarabia 400 tys.euro. W Polsce jeszcze nikt nigdy nie zdecydowal sie tyle placic jakiemukolwiek pilkarzowi... |
Oj Leszkowi cos dzisiaj nie idzie 1-1, a i Azerowie jakos lepiej wygladaja niz u siebie
|
1-1 HT
Ten Khazar to nawet solidny zespół w Ekstraklasie spokojnie by sie utrzymał. |
Azerowie zdecydowanie lepsi niż w pierwszym meczu na neutralnym terenie, jakoś nie mogę dobrze życzyć LechoAmice wiec do boju Azerzy czy też Azery a może Azerowie :)
Sedzio? ... Ty wiesz co |
Lech jak teraz odpadnie to bedzie mistrzostwo swiata. Frajerska bramka w stylu wczorajszej Brozka i moga miec nerwowke w 2 polowie. Niby maja przewage ale niewiele z niej wynika - sytuacji klarownych brak.
|
Napompowany balon z Poznania może dzisiaj dostać pierwsze ułucie. Mam nadzieje, że tak się stanie. Bo stopień nadęcia tego zespołu grającego na licencji Amiki jest tak wielki jak Himalaje. Taki mały rykoszecik w 90 min. :) będzie pierwszym kubłem zimnej wody dla tych co już rozdzielili medale w nadchodzącym sezonie.
Na trybunach przegląd flag skorumpowanych klubów Zagłębia Lubin, Arki, Cracovii. Doping smentny, zresztą nigdy nim nie powalali. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl