![]() |
http://i35.tinypic.com/1zx1c1f.jpg
gdyby jakoś zabudowali tą wentylację na zewnątrz i trochę jakoś odświeżyli beton to by ładnie wszystko wyglądało.. a to to wygląda jak nieskończona trybuna :-P |
No Racja Gdyby CoŚ ZrobiĆ Z Tym Betonem... Eh Beznadziejny Jest Najlepsza By Byla Jakas Ladna Granitowa Ciemna Elewacja Jak Np Na Emirates Stadium Ii Wlasnie Te NieszczĘsne Ii Wrecz Dziwne Wentylacje....
|
chciało Ci się klikać shifta przy każdym słowie?
nasz stadion przynajmniej narazie nie musi być ładny :P priorytet to wykończenie go tak, żeby jak najwięcej mogło wejść a upiększenia itd itp przyjdą z czasem, jest inny priorytet ;) |
Cytat:
|
Po co malować teraz beton, skoro musieliby to znowu robic po wybudowaniu kolejnych trybun. Myśle że na to przyjdzie czas, a te wentylacje można w bardzo łatwy sposób zasłonić, wystarczy zrobić banery reklamowe i myśle że miasto równiez na to wpadnie. :))
|
Tak sie zastanawiam czy nie lepiej byłoby gdyby przetarg na budowę trybuny wschodniej wygrała jakieś inne duże i poważne konsorcjum inne niż Budimex. Cos mi sie wydaje że oni już za bardzo rozpastwili się na terenie budowy naszego stadionu. Niby istnieje ryzyko, że później jeśli coś będzie nie tak to firmy będą na wzajem zwalać winę na siebie. Wiadomo, że decydującym kryterium będzie cena i tylko ona zdecyduje o wyborze. Mam nadzieje że będzie ona rozsądna:)
|
Już lepiej, żeby zasadzili tam bluszcz i żeby to wszystko tam obrosło :lol:
|
http://www.krakow.pl/miasto/krakow_go/?id=4.html
filmik numer dwa - nowa poglądowa wizualizacja funkcji wnętrza stadionu. |
Zainstalowalem Directshow player, instalowalem jeszcze raz WMP , kodeki zainstalowane i ni chuja.
"cannot create directshow player" help. @ sciagne opere, moze na tym pojdzie, a w miedzy czasie prosze o pomoc. moze jakis sprawdzony link do sciagniecia tego directshow player, albo jakies najnowsze kodeki czy cus. |
http://www.krakow.pl/miasto/krakow_go/?id=4.html
Mi link działa, ta wizualizacja jakoś zacyzna mnie przekonywać. Stadion wygląda solidnie, można wreszcie zobaczyć jak to dokładnie bedzie wyglądać. Szczególnie fajna jest ta druga "wizualka" gdzie stadion buduje sie od podstaw. Na powiększeniu można dokładnie zobaczyć jak będą wyglądac narożniki i o ile będą wyższe od trybun za bramkami |
Cytat:
Stadion fajny. Nie ma co narzekać. Oczywiście mógłby być jakiś efektowny "obwarzanek" czy inne cuda ale co tam... jest ok |
2 godziny pracy i zonk.
jak ktos da rady to sciagnac na dysk to niech wrzuci. |
Całkiem obiecująco wygląda ta wizualka. Poza tą asymetrią między dachem na A/B, a tym na C spowodowaną przez okrąglak to jest całkiem, całkiem. Odległość od trybun nie powinna być aż tak odczuwalna, a niebieski dobre ujednolica widok z lotu ptaka. Mnie tylko nurtuje czy te dziury pomiędzy sektorami nie będą miały wpływu na akustykę.
Ściągnąłem sobie te filmiki na HD. Jak ktoś chce to wrzuciłem na rapidshare: http://rapidshare.com/files/142172056/wisla.wmv.html http://rapidshare.com/files/142172666/wisla2.wmv.html Bez odpowiednich kodeków to wam i tak raczej nie pójdzie. Ściągnijcie sobie ffdshow i odpalcie pod wmp. |
Linki działają bez problemów pod Firefox 3.0.1
|
Jak tak obejrzałem tą wizualke to odniosłem wrażenie że ludzie z narożników będą mieli zasłonięty widok przez dach E i D. Mam nadzieje, że to przewidzieli i nie będzie takich problemów:)
|
Cytat:
|
Te dizury pomiedzy sektorami sa straszne :/
Na prawde to jest w mojej prywatnej opini straszny syf. Reszta prezentuje sie dla mnie ok, ale te dziury wszystko psuja.. |
Link do artykułu z onetu:
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html Nic ciekawego tam nie ma za wyątkiem: Cytat:
|
Cytat:
http://img372.imageshack.us/img372/6...fford15ij6.jpg Skończcie zatem powtarza w kółko i naokrągło farmazon, że dach D zasłoni widocznoś z narożników |
Artykuł mówiący o przygotowaniach do Euro 2012 w Krakowie :
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,8...zerwowych.html zródło: gazeta.pl |
O boże i znow to samo narzekanie itp.... Ludzie ten 2 filmik byl tutaj z 2-3 msc temu!! On pojawil sie wtedy jak makiete pokazali. To jest jeszcze wizualka zanim wymyslono obnizanie murawy...
Z drugiej strony smieszne ze trybuna sie buduje a my nie widzielismy finalnej wizualizacji.. edit: a ten artykul w gazecie archaiczny taki jak ten projekt ktory gosc tam wkleil, sprzed roku. Jesli kraków nie spelnia wymogów odnosnie komnuikacji to ja jestem swiety Walenty.. 1. Pod sam stadion podjezdzaja tramwaje z jednej strony, jadace na Rynek gdzie jest kilkanascie lini autobusowych, tramwajowych. 2. Na nogach pod aleje ze stadionu jest 10min na nogach i tam ogromna ilosc autobusow, a nie wykluczone ze bedzie szla tamtedy nitka tramwajowa. 3. Przy rozbudowie Reymonta i zrobieniu z niej 2 pasmowki, beda jezdzily autobusy. 4. Fan zone moze byc zaraz przy stadionie na bloniach, nie trzeba nigdzie dojezdzac 5. Polaczenie komnikacyjno-hotelowe: Przylatuje sobie Pan X ktoremu zalezy ogladnac mecz i szybko wrocic do domu na balice o godz 15, przechodzi 50 metrow melduje sie 5 gwiazdkowym Raddissonie, je obiadek o godz 18 wsiada w szynobusa, godz 18.25 jest na stacji kolejowej, idzie sobie 5 min na rynek siedzi 1,5h. O godz 20 idzie badz jedzie mpk lub taxi na mecz o 22.30 mecz sie konczy a Pan wracajac ponownie szynobusem jest 23.30 w Hotelu z powrotem. Spokojnie sie wysypia wstaje rano i leci. Czy ktos mi moze wskazac choc jedno miasto z EURO 2008 o tak swietnym polaczeniu? Nie bylo. To jest takie pieprzenie z tymi wymaganiami .Dla porownania: Klagenfurt - zero tramwajow, autobusow bardzo malo, na stadion mozna bylo tylko dojsc na nogach ok 20-30min z centrum, najblizsze lotnisko jakies 150km, stadion w polu kukurydzy, hoteli 4 czy 5 gwiazdkowych ja tam nie widzialem, a jak byly to malo lub daleko od centrum Wiele mozna by wymieniac.... |
stadion z wyglądu będzie przyzwoity, ale nie mogę sobie darować, że to wszystko mogło wyglądać lepiej.
Kraków przy tych Klagenfurtach jest wzorem. Będą super mistrzostwa |
nie wiem czy zauważyliście ale Hydrobudowa składa protest odnośnie przetargu..
|
Przecież przetarg jeszcze nie rozstrzygnięty więc o co im chodzi??
|
protest jest na SIWZ
|
przejeżdżałem dzisiaj na rowerze obok stadionu: zdjęli ogrodzenie i troche weszli na chodnik co było powodem zamknięcia ul. Reymnana dla ruchu ulicznego.
|
Cytat:
|
Mądrze prawisz. Nam odliczają jakieś dotacje sprzed 10 lat z budżetu państwa tak jakby to miało coś wspólnego z przygotowaniami do Euro, a przy innych stadionach już tak skrupulatni nie są. W efekcie pańśtwo najsłabiej dotuje stadion Wisły z całej szóstki. To efekt politycznej wojny, prezydent Krakowa to lewak więc konkurent PO, dlatego rząd platformerski stara mu obniżyć poparcie zmniejszając dotację na stadion Wisły. To samo robili pisowcy wstawiając Kraków na listę rezerwową. Majchrowski nie jest człowiekiem z mojej bajki, ale jak się widzi takie przekręty kosztem miasta to się nóż w kieszeni otwiera.
|
http://www.tottenhamhotspur.com/news...kow100908.html
widzieliście to? ktoś wkleił w temacie o wyjeździe do Londynu przecież to jest wstyd jak cholera, i jeszcze pobierać kasę za bilet na takie miejsca ****a zasieki jak na wojennym froncie dramat |
Oddalono protes jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę:
http://zdit.krakow.pl/images/stories/odp_protest.pdf A tu cała strona http://zdit.krakow.pl/sprawy-urzedu/...roznikami.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl