![]() |
Brawo dla Śląska, szkoda że nie wygrali wyżej bo była ku temu okazja żeby nas rozjechali już w 1 połowie....
|
Cytat:
Trener motywator w chujjjjjjjjj |
Cytat:
|
W obliczu jakże przykrego dla mnie faktu, tj. mistrzostwa (aż nie może mi to przejść przez gardło) dla Legii, i prawdopodobnego jej awansu do finału PP, to Wisłę dzieli od przyszłorocznych pucharów jeden gol. Wystarczy strzelić jedną bramkę u siebie nie tracąc żadnej i Wisła gra w Lidze Europy. Pytanie tylko, czy będziemy mieć kim grać w pucharach? Można pokładać nadzieje w sumie tylko w Małeckim, a reszta? Strach pomyśleć co z nas zrobi taki Quarabach czy inna potęga z Azerbejdżanu czy z Kazachstanu. Nie mniej jednak, nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu bez udziału Wisły w pucharach.
|
Nie bój żaby, drużyna z Pucharu Polski zaczyna eliminacje bodajże od 3 rundy, wiec ewentualnie trafi się ktoś mocniejszy niż Karabach.
|
Cytat:
Oczywiście jego styl gry czyli próba gry do przodu wiąże się z ryzykiem straty albo faulu. Rozumiem, że można takich niuansów nie dostrzegać. Jednak lepszego piłkarsko zawodnika w Wiśle nie ma. Każdy wie że 90 % skuteczności podania zależy od podającego, jak jest podanie o dupy to cudów się nie spodziewaj. Niestety jak sie ma uprzedzenia to nawet dowód na dobre wyszkolenie jakim było podanie do Sarkiego można przedstawić tak żenująco jak to zrobiłeś. |
Wilka musi odsunąc w rewanżu i będzie dobrze-chrapek,illiev,sobol,sarki,mały,boguski-taki przód
|
jak będzie dobrze?
dobrze bedzie jak Śląsk nie bedzie chciał grać, tylko wtedy moze byc dobrze. |
Cytat:
z resztą porównajmy Bogusia do osiągnięć Genkova .... |
dobrze ze mu nie podał,bo nakładką to cięzko taką piłke uderzyc.(wcześniej jak Mały strzelił bramke tez miał zagranie do dzikiego i ...też mu nie zagrał) Przypadek ? Nie sądze. Ja sie nie dziwie takiemu Ilievowi ze mu nie che zagrać, skoro wie ze i tak odbije sie jak od drewna i przepadnie. A co jakby mu dograł na piłke stykową? Wtedy tez dziki odstawi nóżkę.
kiedyś były teksty ze lepiej mieć sredniego polaka niz sredniego obcokrajowca Ja powiem tak. Lepiej mieć słabego murzyna niż sredniego polaka. (nie mówie o11 murzynach tylko o 1 czy 2) Wczoraj murzyn wszedł do gry, murzyn wyśmiewany ze nie grał w piłke ileś tam lat, że seler na głowie i że wogole masakra. I ten o to murzyn zrobił wiecej nieprzewidywalnych dla przeciwnika rzeczy niż np. taki Wilk przez całe życie. Zaden z naszych aktorów nie ma w sobie ani nutki nieprzewidywalności która można zaskoczyć przeciwnika. Jedynie potrafia zaskakiwać siebie popełniając juniorskie błędy. I mam pytanie do statystyków etc : -Czy kiedykolwiek Cwetan Genkow minąl przeciwnika w akcji 1na1 ?Minął mam na myśli objechanie rywala... aha,co mi sie jeszcze przypomniało z wczorajszego dramatu: -Wczoraj widziałem conajmniej 3 schematy robione przez nasz klub( z wolnego, z auto i z akcji). Oczywiście zaden schemat nie wyszedł, ale tylko poprzez złe/niedokładne zagrania. Na schemat z autu czekałem długo, bo przez ostatni rok to z tego miejsca oddawalismy piłke rywalowi, i dlatego sie ciesze ze trener to widział. No ale co z tego ze widział, ze nauczył jak wykonują to amatorzy którzy nie potrafią prosto piłki kopnąć? Na treningach z cieniem to wychodzi, ale cień nie potrafi zrobic pressingu niestety. p.s. z 2 lata temu najeżdzało sie (sam to robiłem) na Sobola by kończył kariere bo grał piach. Teraz Sobol jak może to gra. To pokazuje jaki rozkład nastąpił w tej drużynie. p.s.2 Kosa myśli dalej ze ma szybkość..... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
to nie podejscie narodowosciowe tylko fakty. Chłop Sarki który wszedł, wg. mnie jest murzynem bo ma czarna skóre i tak będe na niego mówił, bo tak wyglada. Jakbyś oglądał puchar narodow afryki moze bys zrozumiał co mam na mysli pisząc murzyn - tam były druzyny napakowane gwiazdami czarnego lądu ale nie potrafiły grać, bo murzyni nadaja sie tylko do biegania przed siebie a do myślenia i podawania jest biały. I dlatego ja wole murzyna niz białego na skrzydle - zebys mnie zrozumiał ,majac do wyboru Serba i Polaka biere Naszego, ale majac do wyboru Nigeryjczyka i Polaka biore czarnego bo on ma własnie ten element latającej muchy wokół głowy dzieki czemu jest nieprzewidywalny, czyli coś czego polak nigdy miał nie bedzie.A nieprzewidywalnoscia sie zdobywa sie miejsce na boisku ,zdobya sie bramki i wygrywa mecze. |
Wy sobie dzieci uważajcie na to co mówicie o czarnoskórym człowieku, bo pare za dużo powiedzianych słów może podchodzić pod rasizm, bo chyba nie musze wam przypominać sytuacji jak jakieś dziecko kibic Sląska obraził Érica Mouloungui i teraz ma przechlapane...
|
Ja patrząc na Sarkiego chciałbym zobaczyc go w większym wymiarze czasowym. Bo za każdym razem jak wchodzi coś widac w jego grze ... ale ciężko to ocenic bo jak gra 10 czy 15 minut to jednak nie ma kiedy ...
|
W najbliższym meczu ze Śląskiem, wystawiłbym Sikorskiego, wiem, wiem, że najbliższą bramkę może znowu strzelić za rok, ale strzelił w ważnym meczu, więc mam nadzieję, że nabierze trochę pewności siebie i pokaże to w PP.
To Genkova nic nie mam, ale nie widać u niego agresji, waleczności. Wiadomo, że jak będzie miał okazje to ją wykorzysta, ale mimo wszystko postawiłbym na Sikora |
o której mecz w srode...?
|
Cytat:
10 znaków. |
Pareiko-Kiu,Chavez, Głowa, Bundoza - Mały, Wilk, Chrapi, Sobol, Guła - Iliev
|
Tak szczerze, to myślę, że Wisła będzie wyraźnie lepszą drużyną, ale padnie remis...
Dlaczego? Pecha w tym sezonie mamy na maxa. |
Pomyślałem sobie jeszcze, że fajnie wyszła połowa meczu z Sobolem na stoperze i Gargułą, więc mogę sobie wyobrazić skłąd: Pareiko-Jaliens,Sobol,Chavez,Bundoza-Wilk,Chrapek,Garguła,Kosa,Mały-Iliev.
comek suma szczęscia w życiu i sporcie równa się 0. |
Ostatni mecz w tym sezonie. Jeśli ten przegrają to nie widzę sensu przedłużać z nimi kontraktu. Już przegrali w tym sezonie wszystko. Mecz ostatniej szansy.
|
Iiliev, jaki Iliev? Ludzie, umiecie analizować grę? Mecz z Legią dobitnie pokazał, że najsłabsze ogniwo ofensywy to niestety właśnie Ivica.
Gra ofensywna z Legią była tak dobra m.in. dzięki temu, że nie było kogoś, kto każdą akcje zwolni - przytrzyma piłkę, pokiwa się na pokaz albo z samym sobą, zanotuje głupią stratę czy zrobi żałosną symulkę w co 3 akcji... Ivica po prostu nie pasuje do naszego optymalnego stylu gry w ofensywie. Niech wchodzi tylko na końcówki, i trzyma się daleko od pierwszego składu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Proponuję czytać wypowiedzi kolegi do końca...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl