Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

marcin19876 11.04.2013 09:02

Brawo dla Śląska, szkoda że nie wygrali wyżej bo była ku temu okazja żeby nas rozjechali już w 1 połowie....

szprotson 11.04.2013 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomasz Kulawik
Jestem zadowolony z wyniku, jak i również z gry w drugiej połowie. Lepszy rezultat 1-2 niż 0-2

I na .... my narzekamy jak przeciez było rewelacyjnie. Ja .......e.
Trener motywator w chujjjjjjjjj

Kaan 11.04.2013 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1307605)
To chyba inny mecz oglądałeś, bo ja widziałem, że podał Sarkiemu idealnie mimo że sie poślizgnął, a wcześniej dwa razy wyprowadził Sobola na przewagę. To Boguski jest od przejmowania? Może jeszcze powinien łapać na spalone.

Przejmowania podań które są do niego adresowane. Tymczasem zbliżająca się piłka jest sygnałem dla Boguskiego że pora odpocząć kładąc się na murawie.

Blaszczu16 11.04.2013 10:17

W obliczu jakże przykrego dla mnie faktu, tj. mistrzostwa (aż nie może mi to przejść przez gardło) dla Legii, i prawdopodobnego jej awansu do finału PP, to Wisłę dzieli od przyszłorocznych pucharów jeden gol. Wystarczy strzelić jedną bramkę u siebie nie tracąc żadnej i Wisła gra w Lidze Europy. Pytanie tylko, czy będziemy mieć kim grać w pucharach? Można pokładać nadzieje w sumie tylko w Małeckim, a reszta? Strach pomyśleć co z nas zrobi taki Quarabach czy inna potęga z Azerbejdżanu czy z Kazachstanu. Nie mniej jednak, nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu bez udziału Wisły w pucharach.

fin3st 11.04.2013 11:11

Nie bój żaby, drużyna z Pucharu Polski zaczyna eliminacje bodajże od 3 rundy, wiec ewentualnie trafi się ktoś mocniejszy niż Karabach.

Drozd 11.04.2013 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1307621)
Przejmowania podań które są do niego adresowane. Tymczasem zbliżająca się piłka jest sygnałem dla Boguskiego że pora odpocząć kładąc się na murawie.

Tak jak pisałem, widziałem ostatnie 15 min i w tym czasie Boguski żadnej piłki nie stracił i wypracował Sobolowi dwa razy pozycję. Lepszego w końcówce nie było.

Oczywiście jego styl gry czyli próba gry do przodu wiąże się z ryzykiem straty albo faulu. Rozumiem, że można takich niuansów nie dostrzegać. Jednak lepszego piłkarsko zawodnika w Wiśle nie ma.

Każdy wie że 90 % skuteczności podania zależy od podającego, jak jest podanie o dupy to cudów się nie spodziewaj.

Niestety jak sie ma uprzedzenia to nawet dowód na dobre wyszkolenie jakim było podanie do Sarkiego można przedstawić tak żenująco jak to zrobiłeś.

donecki 11.04.2013 11:46

Wilka musi odsunąc w rewanżu i będzie dobrze-chrapek,illiev,sobol,sarki,mały,boguski-taki przód

szprotson 11.04.2013 13:03

jak będzie dobrze?

dobrze bedzie jak Śląsk nie bedzie chciał grać, tylko wtedy moze byc dobrze.

Grantar 11.04.2013 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1307599)
Wiedziałem, że Boguski jest drewniany ale nie przypuszczałem, że aż tak. Oglądałem wczoraj stosunkowo na luzie mecz i obserwowałem Boguskiego odkąd wszedł na murawę. Nie miał ani jednego przejęcia, był uprzedzany albo przepychany, miał tylko jedno celne podanie - podanie na skrzydło do Sarkiego ale prawdopodobnie udało mu się dlatego, że podczas zagrywania wy.......ił się.

Boguś mógł strzelić bramkę; ładnie wyszedł na czystą pozycję ale Iliev zamiast podać biegł 30 m potem się zatrzymał pokręcił i było po akcji .... (to było gdzieś około 55 minuty).
z resztą porównajmy Bogusia do osiągnięć Genkova ....

szprotson 11.04.2013 15:39

dobrze ze mu nie podał,bo nakładką to cięzko taką piłke uderzyc.(wcześniej jak Mały strzelił bramke tez miał zagranie do dzikiego i ...też mu nie zagrał) Przypadek ? Nie sądze. Ja sie nie dziwie takiemu Ilievowi ze mu nie che zagrać, skoro wie ze i tak odbije sie jak od drewna i przepadnie. A co jakby mu dograł na piłke stykową? Wtedy tez dziki odstawi nóżkę.

kiedyś były teksty ze lepiej mieć sredniego polaka niz sredniego obcokrajowca
Ja powiem tak.
Lepiej mieć słabego murzyna niż sredniego polaka. (nie mówie o11 murzynach tylko o 1 czy 2)
Wczoraj murzyn wszedł do gry, murzyn wyśmiewany ze nie grał w piłke ileś tam lat, że seler na głowie i że wogole masakra. I ten o to murzyn zrobił wiecej nieprzewidywalnych dla przeciwnika rzeczy niż np. taki Wilk przez całe życie.
Zaden z naszych aktorów nie ma w sobie ani nutki nieprzewidywalności która można zaskoczyć przeciwnika. Jedynie potrafia zaskakiwać siebie popełniając juniorskie błędy.
I mam pytanie do statystyków etc :
-Czy kiedykolwiek Cwetan Genkow minąl przeciwnika w akcji 1na1 ?Minął mam na myśli objechanie rywala...

aha,co mi sie jeszcze przypomniało z wczorajszego dramatu:
-Wczoraj widziałem conajmniej 3 schematy robione przez nasz klub( z wolnego, z auto i z akcji). Oczywiście zaden schemat nie wyszedł, ale tylko poprzez złe/niedokładne zagrania.
Na schemat z autu czekałem długo, bo przez ostatni rok to z tego miejsca oddawalismy piłke rywalowi, i dlatego sie ciesze ze trener to widział. No ale co z tego ze widział, ze nauczył jak wykonują to amatorzy którzy nie potrafią prosto piłki kopnąć? Na treningach z cieniem to wychodzi, ale cień nie potrafi zrobic pressingu niestety.

p.s. z 2 lata temu najeżdzało sie (sam to robiłem) na Sobola by kończył kariere bo grał piach. Teraz Sobol jak może to gra. To pokazuje jaki rozkład nastąpił w tej drużynie.
p.s.2 Kosa myśli dalej ze ma szybkość.....

Grantar 11.04.2013 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1307734)
dobrze ze mu nie podał,bo nakładką to cięzko taką piłke uderzyc.(wcześniej jak Mały strzelił bramke tez miał zagranie do dzikiego i ...też mu nie zagrał) Przypadek ? Nie sądze. Ja sie nie dziwie takiemu Ilievowi ze mu nie che zagrać, skoro wie ze i tak odbije sie jak od drewna i przepadnie. A co jakby mu dograł na piłke stykową? Wtedy tez dziki odstawi nóżkę..

Mam wrażenię że mówimy o innej sytuacji..... Poprostu szli dwóch na jednego ... nie rozumiem stwierdzenia że "dobrze że mu nie podał" dlaczego dobrze ??? bo straciliśmy szansę ... ? Obiektywnie to Iliev chyba chciał podać ale obrońca bardzo sprytnie odcinał Boguskiego od podania ... dobry piłkarz znalazłby jednak miejsce. Tak w ogóle to chodziło mi o to że fakt iż Boguski nie strzelił bramkę to nie tylko jego wina

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1307734)
kiedyś były teksty ze lepiej mieć średniego polaka niz średniego obcokrajowca
Ja powiem tak.
Lepiej mieć słabego murzyna niż średniego polaka. (nie mówie o11 murzynach tylko o 1 czy 2)
Wczoraj murzyn wszedł do gry, murzyn wyśmiewany ze nie grał w piłke ileś tam lat, że seler na głowie i że w ogole masakra. I ten o to murzyn zrobił wiecej nieprzewidywalnych dla przeciwnika rzeczy niż np. taki Wilk przez całe życie.
Zaden z naszych aktorów nie ma w sobie ani nutki nieprzewidywalności która można zaskoczyć przeciwnika. ...

Kompletnie nie rozumiem tego "narodowościowego" podejścia .... Sarki - zgadzam się że zrobił dobrą zmianę ale dlatego że ma czarną skórę ????? a ja bronię Boguskiego bo jest Polakiem ??? Nie !

wolfy 12.04.2013 00:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1307734)
-Czy kiedykolwiek Cwetan Genkow minąl przeciwnika w akcji 1na1 ?Minął mam na myśli objechanie rywala...

Nie wiem, czy była taka sytuacja, że rywal się wywrócił. Bo stojącego to raczej nie...

szprotson 12.04.2013 08:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1307803)
Kompletnie nie rozumiem tego "narodowościowego" podejścia .... Sarki - zgadzam się że zrobił dobrą zmianę ale dlatego że ma czarną skórę ????? a ja bronię Boguskiego bo jest Polakiem ??? Nie !

dlaczego dobrze ze mu nie podał? Bo jak dobry pilkarz pod do słabego i ten s.......i raz i drugi to potem juz mu nie gra bo wie ze trzecim razem tez s.......i. A to s.......enie powoduje frustracje nie tylko u podajacego ale u reszty piłkarzy. :)


to nie podejscie narodowosciowe tylko fakty. Chłop Sarki który wszedł, wg. mnie jest murzynem bo ma czarna skóre i tak będe na niego mówił, bo tak wyglada. Jakbyś oglądał puchar narodow afryki moze bys zrozumiał co mam na mysli pisząc murzyn - tam były druzyny napakowane gwiazdami czarnego lądu ale nie potrafiły grać, bo murzyni nadaja sie tylko do biegania przed siebie a do myślenia i podawania jest biały. I dlatego ja wole murzyna niz białego na skrzydle - zebys mnie zrozumiał ,majac do wyboru Serba i Polaka biere Naszego, ale majac do wyboru Nigeryjczyka i Polaka biore czarnego bo on ma własnie ten element latającej muchy wokół głowy dzieki czemu jest nieprzewidywalny, czyli coś czego polak nigdy miał nie bedzie.A nieprzewidywalnoscia sie zdobywa sie miejsce na boisku ,zdobya sie bramki i wygrywa mecze.

hejR22 12.04.2013 08:33

Wy sobie dzieci uważajcie na to co mówicie o czarnoskórym człowieku, bo pare za dużo powiedzianych słów może podchodzić pod rasizm, bo chyba nie musze wam przypominać sytuacji jak jakieś dziecko kibic Sląska obraził Érica Mouloungui i teraz ma przechlapane...

cfa 12.04.2013 08:42

Ja patrząc na Sarkiego chciałbym zobaczyc go w większym wymiarze czasowym. Bo za każdym razem jak wchodzi coś widac w jego grze ... ale ciężko to ocenic bo jak gra 10 czy 15 minut to jednak nie ma kiedy ...

comek 13.04.2013 20:26

W najbliższym meczu ze Śląskiem, wystawiłbym Sikorskiego, wiem, wiem, że najbliższą bramkę może znowu strzelić za rok, ale strzelił w ważnym meczu, więc mam nadzieję, że nabierze trochę pewności siebie i pokaże to w PP.
To Genkova nic nie mam, ale nie widać u niego agresji, waleczności. Wiadomo, że jak będzie miał okazje to ją wykorzysta, ale mimo wszystko postawiłbym na Sikora

firstborn 14.04.2013 19:37

o której mecz w srode...?

!!IRIVER!! 14.04.2013 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez firstborn (Post 1308479)
o której mecz w srode...?

18.30

10 znaków.

Adenalix 14.04.2013 20:28

Pareiko-Kiu,Chavez, Głowa, Bundoza - Mały, Wilk, Chrapi, Sobol, Guła - Iliev

comek 14.04.2013 21:48

Tak szczerze, to myślę, że Wisła będzie wyraźnie lepszą drużyną, ale padnie remis...
Dlaczego? Pecha w tym sezonie mamy na maxa.

Adenalix 14.04.2013 21:53

Pomyślałem sobie jeszcze, że fajnie wyszła połowa meczu z Sobolem na stoperze i Gargułą, więc mogę sobie wyobrazić skłąd: Pareiko-Jaliens,Sobol,Chavez,Bundoza-Wilk,Chrapek,Garguła,Kosa,Mały-Iliev.

comek suma szczęscia w życiu i sporcie równa się 0.

skeba 14.04.2013 23:23

Ostatni mecz w tym sezonie. Jeśli ten przegrają to nie widzę sensu przedłużać z nimi kontraktu. Już przegrali w tym sezonie wszystko. Mecz ostatniej szansy.

Dzimi 15.04.2013 00:48

Iiliev, jaki Iliev? Ludzie, umiecie analizować grę? Mecz z Legią dobitnie pokazał, że najsłabsze ogniwo ofensywy to niestety właśnie Ivica.

Gra ofensywna z Legią była tak dobra m.in. dzięki temu, że nie było kogoś, kto każdą akcje zwolni - przytrzyma piłkę, pokiwa się na pokaz albo z samym sobą, zanotuje głupią stratę czy zrobi żałosną symulkę w co 3 akcji... Ivica po prostu nie pasuje do naszego optymalnego stylu gry w ofensywie. Niech wchodzi tylko na końcówki, i trzyma się daleko od pierwszego składu.

St Yabol 15.04.2013 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1308549)
Iiliev, jaki Iliev? Ludzie, umiecie analizować grę? Mecz z Legią dobitnie pokazał, że najsłabsze ogniwo ofensywy to niestety właśnie Ivica.

Gra ofensywna z Legią była tak dobra m.in. dzięki temu, że nie było kogoś, kto każdą akcje zwolni - przytrzyma piłkę, pokiwa się na pokaz albo z samym sobą, zanotuje głupią stratę czy zrobi żałosną symulkę w co 3 akcji... Ivica po prostu nie pasuje do naszego optymalnego stylu gry w ofensywie. Niech wchodzi tylko na końcówki, i trzyma się daleko od pierwszego składu.

Iliev nie gral z legia?

zenobiusz27 15.04.2013 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1308561)
Iliev nie gral z legia?

Iliev nie grał w meczu z Legią.

skeba 15.04.2013 10:51

Cytat:

Iiliev, jaki Iliev? Ludzie, umiecie analizować grę? Mecz z Legią dobitnie pokazał, że najsłabsze ogniwo ofensywy to niestety właśnie Ivica.
Zostawcie go, niedzielny kibic.

Zwierze 15.04.2013 12:16

Proponuję czytać wypowiedzi kolegi do końca...

piter116 15.04.2013 12:18

Cytat:

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia rewanżowych meczów 1/2 finału Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 16 i 17 kwietnia.

16 kwietnia (wtorek):

Legia Warszawa - Ruch Chorzów, godz. 18:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

17 kwietnia (środa):

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, godz. 18:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Dorzucili do pieca...

zim zum 15.04.2013 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1308605)
Dorzucili do pieca...

Nie no myślę, że powinni sędziego z Pekinu ściągać na to spotkanie. A na mecz Legii z Ruchem sędziego z Buenos Aires.

piter116 15.04.2013 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1308606)
Nie no myślę, że powinni sędziego z Pekinu ściągać na to spotkanie. A na mecz Legii z Ruchem sędziego z Buenos Aires.

Mało mamy sędziów w Ekstraklasie? Po cholerę prowokować? Wszyscy wiemy jakie będzie gadanie gdy któryś z sędziów wykartkuje zawodnika na finał, nie podyktuje karnego czy nie podniesie chorągiewki przy spalonym. Sami budują fundamenty pod ewentualne teorie spiskowe.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl