Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

calieri 12.11.2010 21:13

Ale na pierwszy kontakt, na krótkim odcinku boiska jaka gra, może to i przypadkowo ale i tak pięknie:D
I jeszcze Mario wszystko broni, w ogóle nasi skrzydeł dostali i obrona pięknie i w końcu atak zaskakuje;D

Bialix 12.11.2010 21:14

Mario, świetna obrona :) A komentator z żalem "Widać że w Legii gra Vdrojlak słabszy mecz". No jakże mi przykro :D

Bialix 12.11.2010 21:15

A teraz chłopaki przesadzili z tym zagraniem :D

Wiślak709 12.11.2010 21:15

Pawełek jaki sie w tym sezonie pewny zrobił jak konkurencje poczuł :D

Teqcontroller 12.11.2010 21:15

Cikos z meczu na mecz się rozkręca.

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 21:16

cudownie legla legla warszawa haha

calieri 12.11.2010 21:18

No kur.... żółta za to. Toż to specjalnie, nie patrzył na piłkę. A Cikos pięknie.

tarantulaw2 12.11.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1009856)
Pawełek jaki sie w tym sezonie pewny zrobił jak konkurencje poczuł :D

To też, ale myślę, że zmiana trenera bramkarzy też coś dała.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1009858)
Cikos z meczu na mecz się rozkręca.

I oby tak zostało.

Bialix 12.11.2010 21:20

Karny :D HEHEHE

Wiślak709 12.11.2010 21:20

Mały Kocham!!!!!!!!!!!!

krowczax 12.11.2010 21:20

Dzisiejsy dzien jest piekny :D

tarantulaw2 12.11.2010 21:20

Karny ! Jedziemy z nimi ;)

Tymczasem Żydzew 1:1 ze Starozakonnymi.

Undertaker 12.11.2010 21:20

Nie ma karnego i masz coś jeszcze Heero do powiedzenia??

Bialix 12.11.2010 21:21

I 3:0!!!!! Znowu wracamy na szczyt :)

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 21:21

rzut karny haha :)

Wiślak709 12.11.2010 21:21

goooooooooooooooooooool

PhantomRanger 12.11.2010 21:21

Pasiaki remisują, a my mamy karny :)

Bialix 12.11.2010 21:21

Undertaker, jak nie ma jak jest i to wykorzystany :D

Elendil 12.11.2010 21:21

taki mecz to ja rozumiem :) BRAWO WISŁA, BRAWO MASKAANT

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 21:21

jest jest jest kocham Wisle!!!!!! WISLA PANY!!!!!!

calieri 12.11.2010 21:21

Sędzia odrobił przewiny;d

Wiślak709 12.11.2010 21:22

legła legła warszawa :-D

tarantulaw2 12.11.2010 21:22

I jest trójka ;)

HEDu 12.11.2010 21:22

Ale gramy !!!!!!!!!! Jak tak bedziemy w kazdym meczu grać to łoho... tylko Bunoza niech sie poprawi !

Heero 12.11.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Undertaker (Post 1009866)
Nie ma karnego i masz coś jeszcze Heero do powiedzenia??

Teraz mogę powiedzieć, że sędzia myli się w dwie strony :)

Evil_ 12.11.2010 21:23

wcisnąć komuś Bunoze jak najszybciej.

Teqcontroller 12.11.2010 21:23

haha 3:0 hahahaha lalalala

zieniu.nazawsze 12.11.2010 21:23

I Wisła żegna frajera...

tarantulaw2 12.11.2010 21:24

Brawa dla Tomka Jirsaka, świetny występ dzisiaj.

szczepanwislak 12.11.2010 21:24

no już chyba nie przegramy :)
Znów piątek szczęśliwy :)
a może jeszcze coś wpadnie dla nas :)
oby !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl