![]() |
Ale na pierwszy kontakt, na krótkim odcinku boiska jaka gra, może to i przypadkowo ale i tak pięknie:D
I jeszcze Mario wszystko broni, w ogóle nasi skrzydeł dostali i obrona pięknie i w końcu atak zaskakuje;D |
Mario, świetna obrona :) A komentator z żalem "Widać że w Legii gra Vdrojlak słabszy mecz". No jakże mi przykro :D
|
A teraz chłopaki przesadzili z tym zagraniem :D
|
Pawełek jaki sie w tym sezonie pewny zrobił jak konkurencje poczuł :D
|
Cikos z meczu na mecz się rozkręca.
|
cudownie legla legla warszawa haha
|
No kur.... żółta za to. Toż to specjalnie, nie patrzył na piłkę. A Cikos pięknie.
|
Cytat:
Cytat:
|
Karny :D HEHEHE
|
Mały Kocham!!!!!!!!!!!!
|
Dzisiejsy dzien jest piekny :D
|
Karny ! Jedziemy z nimi ;)
Tymczasem Żydzew 1:1 ze Starozakonnymi. |
Nie ma karnego i masz coś jeszcze Heero do powiedzenia??
|
I 3:0!!!!! Znowu wracamy na szczyt :)
|
rzut karny haha :)
|
goooooooooooooooooooool
|
Pasiaki remisują, a my mamy karny :)
|
Undertaker, jak nie ma jak jest i to wykorzystany :D
|
taki mecz to ja rozumiem :) BRAWO WISŁA, BRAWO MASKAANT
|
jest jest jest kocham Wisle!!!!!! WISLA PANY!!!!!!
|
Sędzia odrobił przewiny;d
|
legła legła warszawa :-D
|
I jest trójka ;)
|
Ale gramy !!!!!!!!!! Jak tak bedziemy w kazdym meczu grać to łoho... tylko Bunoza niech sie poprawi !
|
Cytat:
|
wcisnąć komuś Bunoze jak najszybciej.
|
haha 3:0 hahahaha lalalala
|
I Wisła żegna frajera...
|
Brawa dla Tomka Jirsaka, świetny występ dzisiaj.
|
no już chyba nie przegramy :)
Znów piątek szczęśliwy :) a może jeszcze coś wpadnie dla nas :) oby ! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl