![]() |
Mam pytanie, bardziej elektroniczne, więc tu a nie w mam pytanie. Otóż: zamierzam kupić jakiś telewizor, przystępne pieniądze, wielkość nie mniej niż 37 cali.Chcę do niego podpiąć C+ najprawdopodobniej jeszcze w SD. I znalazłem takie coś:
http://allegro.pl/37-lg-37ld420-full...764159233.html oraz http://allegro.pl/raty-plazma-42-kra...766734332.html . Jeden LCD drugi Plazma, miliony artykułów są o wyższości LCD nad Plazmą i odwrotnie. A jak jest w rzeczywistości ? Opłaca się dołożyć "stówkę" i mieć 42 cale i 600 Hz? Dzięki Mat, bardziej chodziło mi na spojrzenie od strony technicznej. Wydaję mi się , że 50 Hz to jednak za mało mimo,że ponoć ludzkie oko więcej nie wychwyci.A przy widowiskach sportowych i szybkim przemieszczaniu się obrazu im więcej, może oznaczać lepiej. Zatem, padnie na plazmę. |
Dla mnie zasada jest prosta. Im większy tym lepszy. Cali nigdy za dużo, szybko się przyzwyczajasz i óźniej myślisz sobie że ten tv to za mały wziąłem. A co do tych dwóch modeli to się nie wypowiadam, ale najlepiej podejść do sklepu i obejrzeć jaki dają obraz bo to bardzo osobista rzecz i tak naprawdę jeden lubi obraz z tego, inny z tego.
|
Cytat:
|
Mam jakieś dziwne problemy z lapkiem czasmi przygasa robi się grafika jakby 16-bit i za chwilę wraca do normalności.Doda, że robi się tak na podłączonym zasilaniu jak i bez lapek to Toshiba Satellite L655 może to magiczny tryb eco?
|
mam do wystawienia na allegro netbooka lenovo ideapad (takiego: http://www.proline.pl/?p=IBM+59-055359), kolor ciemno-czerwony, 1gb ramu, procesor Intel Atom 1,66ghz, 250gb dysk twardy i wystawiam go jako nowy, ponieważ był jedynie sprawdzony czy działa i nie ma żadnych śladów użytkowania (wygrany w konkursie). i teraz pytanie - za ile go wystawić, żeby poszedł po fajnej cenie, ale poszedł. ewentualnie, jakby ktoś był chętny to może pisać.
|
Mam pytanie odnośnie karty graficznej, która będzie lepsza?
1. http://allegro.pl/gigabyte-gts-450-5...732970688.html 2. http://allegro.pl/mega-promocja-asus...760292947.html |
Cytat:
|
Ktoś, kto bardzo dobrze zna się na komputerach (albo w piraceniu^^) - kontakt na pw.
|
Czy ktos wie jak odzyskac haslo dostepu do sieci bezprzewodowej z kompa? Nie, nie moge zrobic resetu routera. Windows7 i nie mam uprawnien administratora.
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=yw32xeDKM_Y I link do forum: http://haker.com.pl/threads/18476-Ja...s%C5%82o-WI-FI |
czy na takim sprzecie:
płyta asus m2n-e procek athlon 3500+ pamięć ddr2 kingston 3gb dysk 260 gb grafika geforce 9600gt opłaca się instalować windows 7? teraz mam xp bo do visty się nie przekonałem jak widziałem u innych i chyba słusznie, ale windows 7 już zrobił na mnie wrażenie |
Cytat:
|
Co sadzicie o netbookach firmy MSI ? Warto kupowac czy raczej zainwestowac w np w ASUSa ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do pytania użytkownika neq, dotyczącego instalacji W7, to zależy do czego wykorzystuje się swój sprzęt. Test XP/Visty/7 |
Szukam programiku do pobierania filmików/mp3 z yotube.Free Video downloader odpada bo nie chce pobierać :/ Co proponujecie? tylko, żeby nie było dużo kombinowania
|
Może troche nie na temat. Wie ktoś jak ściągnąć simlocka z T-mobile move?
|
Cytat:
|
Jaki laptop polecacie do 1500 zł? Laptop zdecydowanie do internetu/nauki. Jaka firma najlepsza? Ewentualnie proszę o podanie konkretnego modelu.
|
Cytat:
Na pewno warto polecić Della http://www.x-kom.pl/p/70803-notebook...64-czarny.html Najtańszy model jaki znalazłem ale Dell produkuje dobry sprzęt więc powinien się dobrze spisywać pod względem wykonania. "Wnętrzności" trochę przestarzałe ale w zupełności powinny wystarczyć do nauki i internetu. Poza tym za tą cenę nowe procesory to rzadkość. Kolejnym wartym uwagi jest Lenovo http://www.x-kom.pl/p/70977-notebook...00-dvd-rw.html Produkt IBM cechuję się porzadną aluminiową obudową (która sie świetnie prezentuje) Wyposażenie niczego sobie, trochę mało ramu ale do internetu wystarczy, poza tym jest jedno wolne miejsce na kość ram więc jak będzie potrzeba można dokupić i wówczas będzie dobej jakości laptop. Problemem w tym laptopie jest matryca z małym kontrastem i niską jasnoscią ale to nie powinno być problemem przy domowym użytku laptopa. Kolejny laptop to Toshiba http://www.x-kom.pl/p/65217-notebook...50-dvd-rw.html O ile wyspozażenie tego laptopa za taką cenę jest bardzo dobre, to cierpi na tym jakość wykonania obudowy, która będzie najniższa z powyższych trzech laptopów ale za to cea i wyposażenie niczego sobie. Ostatni laptop Acera http://www.x-kom.pl/p/60789-notebook...20-dvd-rw.html Uwagi podobne jak w przypadku Samsunga, aczkolwiek firma Acer jest najtańsza ze względu na niską jakość produktów i słabą reputację, osobiście bym się w niego nie zaopatrzył. |
Potrzebuję lapka do akademika. Może być używany, w granicach 1500. Głównie nauka, internet, od czasu do czasu żeby się dało w jakieś gry popykać (choć to nie priorytet). Propozycje?
|
Cytat:
http://www.groupon.pl/ jest tam taki Dell za 1500 i do nauki jest jak najbardziej odpowiedni, gorzej z graniem (chyba że strategie i gry przeglądarkowe). Kupon zawsze można zwrócić do 10 dni jak znajdziesz coś ciekawszego w tym okresie. W obecnym momencie ciężko będize znaleźć coś nowego za tą cenę. Warto przeglądać allegro w poszukiwaniu ciekawych ofert bo można trafić na jakąś okazje, które sie zdarzają w przypadku komputerów, których jest całkiem spora ilość na allegro |
Zacząłem się rozglądać na Allegro, jeden model wpadł mi w oko:
http://allegro.pl/ibm-t60p-t7400-v52...835266363.html Jakieś opinie? Taktowanie, RAM, dysk twardy, rozdzielczość i cena jak najbardziej spełniają moje wymagania, ślady użytkowania mi nie przeszkadzają. Jedynie nie wiem, co myśleć o karcie graficznej. ATI FireGL V5250 - niewiele mi mówi ta nazwa. Jakaś w miarę rozsądna jest? |
Czy ktos by sie podjal zlozenia komputera pod autocad ?
nie interesuja mnie gry i muzyka. ma byc megawydajny do grafiki 2d i 3d |
Cytat:
|
Cytat:
Osobiście bym nie kupił lapka z pękniętą obudową. Poza tym touchpad wytarty, a komputer wygląda na 2-3 lata użytkowania, więc bateria będzie słabo trzymała. Karta w testach nieco mniej wydajna niż radeon 4350 albo GF 305M. Dysk twardy mały. O tej serii możesz tu poczytać http://www.notebookcheck.pl/Recenzja...60.1050.0.html Obczaj tego lapka. Parametry na tą cenę są fajne: http://allegro.pl/notebook-samsung-n...834555309.html Cytat:
Płyta główna: ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA 1155 417 zł Pamięć Good Ram GR1333D364L9/8GDC 2x4GB 174 zł Karta graficzna: PNY NVIDIA Quadro 2000 1747 zł Dysk twardy: Dysk Western Digital Caviar Green, 3.5'', 1TB, SATA/600, 64MB 199 zł Zasilacz: Zasilacz OCZ ModXStream Pro 500W modularny SLI PSU 225 zł Cena zestawu: 3961zł Do tego napęd DVD, obudowa i zestaw pod autocada gotowy. Warto jeszcze swoją pastę kupić jakiś Arctic Silver i ewentualnie lepsze chłodzenie do procesora (z chłodzeniem można poczekać i wymienić później jak temperatury będą za wysokie albo boxowe będzie za głośne). Grafika i procesor z najwyższej półki. Karta graficzna dedykowana do AutoCAD, można kupić tańszą-słabszą i mocniejszą-droższą. Firma PNY nie ma obecnie lepszej karty dedykowanej do AutoCAD. Są mocniejsze karty ale dedykowane raczej do Solid Worksa, AutoCad nie jest taki wymagający. Zestaw bardzo wydajny jak na tą cenę. Można niektóre części (zasilacz, dysk twardy, pamięć) podmienić na lepsze ale chyba nie ma sensu. Popytaj jeszcze na innych forach ;) |
mam pytanie odnośnie karty graficznej , potrzebuje kupić używaną. /agp
gdzie w Krakowie mogę kupić używane karty graficzne w miarę rozsądnej cenie ?potrzebuje kompa tylko do neta muzyki zdjęć i czasami filmów więc wymagania co do karty graficznej nie są wygórowane :) miałem geforce 4 mx4400 ale mi padła. dzięki za odpowiedź. |
Cytat:
http://allegro.pl/listing.php/showca...074%5D%5B1%5D= http://allegro.pl/listing.php/showca...074%5D%5B1%5D= |
Mam problem z routerem wi-fi, Aster internet 30/60. W dzien predkosc jest prawidłowa, ok 30 mb a w nocy zamiast 60 mam do 20 mb. Czytałem że jest to wina routera lecz nie za bardzo się znam na wifi (na kablu predkosc jest prawidlowa). Wie ktoś jak to rozwiązać aby rozwinęło maksymalną prędkość? EPC2925 to moj router.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl