Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   UFC, MMA, K-1 i inne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6486)

BRTS39 08.05.2010 13:52

A oglądacie gale UFC? wg mnie dużo lepsze.

TSW Fanatyk 08.05.2010 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 894664)
A oglądacie gale UFC? wg mnie dużo lepsze.

dużo? heh nie ma porównania. Tam chłopy ważą po 265 (120 kg) i napierd***ją się przez 15 min.
oglądnąłem jeszcze raz walkę Pudziana i teraz mnie to zaczęło śmieszyć, takiego haosu dawno nie widziałem...

a i dziś wielki rewanż Machida vs Rua :) będzie się działo :D

Jachcik 08.05.2010 14:25

Ale gdzie Ty porównujesz w ogóle UFC do KSW? To jest pare klas różnicy, i chyba nikomu nie trzeba o tym mówić. Więc nie ma co pisać że "wg mnie dużo lepsze"

Dziś w nocy rozpocznie się Gala UFC 113
a tu przedstawione wyniki ważenia
http://www.fight24.pl/ufc-113-wyniki-wazenia/

Walka która wzbudzi największe emocje to walka:
Lyoto Machida vs. Mauricio Rua
Jestem zwolennikiem, stylu tego pierwszego, więc mam nadzieje że Lyoto dopisze do swojego rekordu kolejną wygraną walkę i mam nadzieję że będzie to KO.
Dla niewiedzacych rekord Machidy to 16-0. Rekord Mauricio 18-4.
Jeste to rewanż walki z października ubiegłego roku, kiedy to przez decyzje wygrał Lyoto Machida(co wywnioskować z rekordu można:P)

LAW 08.05.2010 14:55

Jakiś czas temu prowadziłem akademicką dyskusję z ojcem na temat Pudziana w MMA. Twierdził on, że jest on nie do ruszenia, że każdego będzie w stanie zadusić jak kurczaka. Okazało się, że to ja miałem rację i tacy goście pokroju Bruce'a Lee, czy Benny'ego Urqideza (moi idole z przeszłości) wypuktowaliby Pudziana jak dzieciaka. Cieszy mnie, że technika, szybkość i wytrzymałość są ważniejsze od statycznej siły.

Żeby ktoś jeszcze zniszczył Wałujewa. Może Adamek :p Dobra czas na mecz...

Pajdo88 08.05.2010 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 894663)
To nie powinien sie nazywac Johann Blachovitz ?

Nie wiem nie obchodzi mnie to w sumie jak sie kto nazywa

tofik 08.05.2010 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 894623)
To całe ksw ma żenująco niski poziom... jest dużo innych gal w których jest na co popatrzeć...

Pudzian moim zdaniem sobie tylko wstydu narobi w usa. Myślałem że przez te kilka miesięcy popracuje nad techniką i kondycją tu lipa. Wyglądało to na "styl festynowy".

Ktoś napisał że przy masie 120 kg nie jest łatwo mieć dobrą kondycję. ok w porządku ale pierwszą rundę powinien przetrwać spokojnie a nie tylko 2 minuty...

Po Mamedzie spodziewałem się czegoś więcej. Trudno. Powinien opuścić ksw i zostać na galach w japoni albo usa.

Ja napisze więcej. On jest gorszy niż Bob Sapp!. I to o klasę. Jak będzie tak leciał z cepami na Sylvię czy kogokolwiek, to wyłapie strzała i pójdzie spać. Jestem tego pewny!
A żeby nie psuć koniunktury na pudziana pewnie nie pokaże żadna polska TV walki z Sylvią. Jak się mylę to przepraszam.

John1906 08.05.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter19 (Post 894615)
Czy przy walce Błachowicza z Orłowskim było słychać: GKS, GKS, GKS?? Bo coś takiego słyszałem a podobno obaj są z Katowic. Ktoś wie czy któryś z nich jest zaangażowany kibicowsko??

Jan Błachowicz jest z Cieszyna, a nie z Katowic. I nie jest kibicem GieKSy.

Pajdo88 08.05.2010 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 895160)
Jan Błachowicz jest z Cieszyna, a nie z Katowic. I nie jest kibicem GieKSy.

Błachowicz jest w ekipie PsychoFans(Ruch) a w spodku moglo byc troche GieKSy i temu pewnie darli morde

Kolumbus 09.05.2010 09:45

na jakiej stronce można znalezc filmy z walkami z ostatniego UFC?

TSW Fanatyk 09.05.2010 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 895271)
na jakiej stronce można znalezc filmy z walkami z ostatniego UFC?

http://www.sfd.pl/UFC_113_walki_do_zassania!-t593812-s2.html


[http://www.megaupload.com/?d=X95K6FMC]
[http://www.megaupload.com/?d=RJRC6ZOW]

może ktoś zassać kto ma b. szybkie łącze i zobaczyć czy działa ?:)

tofik 09.05.2010 10:56

http://www.mma-core.com/videos/_Maur...010723&tid=100
Machida vs Shogun

TSW Fanatyk 09.05.2010 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 895312)

ja nie polecam oglądania walk w necie na jakiś stronkach :) dlaczego? a no dlatego że po długości buforującego się filmiku można określić jak zakończyła się walka, radzę ściągać całe gale :)

Maciuś 09.05.2010 15:07

A ma ktos samą walke Pudziana?

TSW Fanatyk 09.05.2010 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 895447)
A ma ktos samą walke Pudziana?

http://hotfile.com/dl/41936616/536d48f/KSW.13.Pudzianowski.vs.Kawaguchu.2010.avi.html


http://rapidshare.com/files/384927172/KSW.13.Pudzianowski.vs.Kawaguchu.2010.avi

możesz sobie wybrać :)

OPTIMUS_(konto_usunięte) 10.05.2010 23:36

Każdy tutaj ma inne zdanie ale w jednym musicie mi przyznać rację ... Panowie powiedzcie mi kur... po co oni wzieli tą rurę która w połowie gali śpiewała... fałszowała, skrzeczała aż wyłączyłem telewizor.... Albo musi komuś cos dawać albo to jakaś totalna pomyłka .

PS. Najlepsze wejście miał Kułak :D:D:D Nie ma to jak wjazd czołgiem ;)

FredzIo 19.05.2010 09:44

To będzie w końcu transmisja telewizyjna walki Pudziana?

szarkoz 19.05.2010 10:01

Tak, gala jest na Polsacie o 3 nad ranem.

simone 21.05.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 894587)
On się chyba jakimiś odżywkami szprycował, może ograniczył ich spożywanie i z utrata 15 kg masy utracił tez wiele siły.

A widziałeś kiedyś jakieś afery dopingowe w świecie Strongmenów? Coś raczej cichutko o tym... To stosunkowo młoda dyscyplina (tym bardziej w Polsce), więc mechanizmy walki z dopingiem nie są tak rozbudowane jak choćby w lekkiej atletyce. Bardzo wątpliwe (przynajmniej dla mnie) by Pudzian był całkowicie czysty, nie wiem czy możliwe jest "na sucho" dojście do takich wyników.
Tak na koniec, ciekawostka. Mariusz często jeździ po remizowo-wiejskich dyskotekach, na których jest jedną z głównych atrakcji, kilka razy był także obecny w mojej okolicy. Na jednej z imprez, po swym występie, w luźnej gadce przy piwku z kilkoma zwykłymi chłopakami, zapytany czy "koksił" zaśmiał się tylko, potem jeszcze coś wspominał, że był taki epizod w jego karierze...

Kocur 21.05.2010 17:36

Zobaczymy dzisiaj w nocy czy mu ten koks uszami nie wyjdzie :)

A swoją drogą nieważne czy koksił czy nie - trzymam kciuki za Pudziana jako Polaka :)

Arked 21.05.2010 17:41

Brał koks czy nie, Pudzianowski zaczął trenować na poważnie sztuki walki, a więc trening na masę zastąpił w dużej mierze treningiem wytrzymałościowym. Dlatego utrata masy jest czymś zupełnie normalnym, a nawet pożądanym w tym przypadku.

Kolumbus 21.05.2010 17:50

Przecież oficjalnie powiedział ze stosował, tylko kto teraz nie bierze?To jest akurat najmniejszy problem z tym gościem.

tofik 21.05.2010 17:58

Pudzian stanie się przeciętniakiem. Straci masę i siłę statyczną do strong menów, a w mma nie potrafi praktycznie nic.
Nie wróżę mu sukcesu.

JacaTS 21.05.2010 17:59

A tam koksy. Koksy to wpieprzaja nawet szachisci. Pudzian musial jakies ciezkie hormowy w siebie szprycowac, bo inaczej, by taki zwierzak z niego sie nigdy nie zrobil.

tomorow 21.05.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 902786)
A tam koksy. Koksy to wpieprzaja nawet szachisci. Pudzian musial jakies ciezkie hormowy w siebie szprycowac, bo inaczej, by taki zwierzak z niego sie nigdy nie zrobil.

Proste myślenie...
Racja, naszprycował się hormonami, opieprzał się na treningach męcząc tylko partie plażowicza i siła/masa tylko od tych "hormonów' mu przybyła... :foch:

simone 21.05.2010 18:58

To kiedy w końcu ta walka?

Donki 21.05.2010 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 902808)
To kiedy w końcu ta walka?

Dzisiaj w nocy, o 2 ?

yoda79 21.05.2010 19:05

A nie trochę później?

Jaroo1 21.05.2010 19:12

Gala zaczyna sie o 2 a walka Pudziana pewnie kolo 3 czy 4. Lepiej ogladac juz od 2 w nocy :P Bedzie rowniez walczyl inny Polak, Łukasz Jurkowski

TSW Fanatyk 21.05.2010 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 902818)
Gala zaczyna sie o 2 a walka Pudziana pewnie kolo 3 czy 4. Lepiej ogladac juz od 2 w nocy :P Bedzie rowniez walczyl inny Polak, Łukasz Jurkowski

gdzieś czytałem że Łukasz ma jakieś problemy z więzadłami ale zapewniał że na gali wystąpi.

UniaTarnówZKS1928 21.05.2010 19:56

Ja zaś czytałem że walka koło 5/6 ;)


A co do Pudziana to ja myślałem że koks w strong manach jest legalny. Przecież jakby nie był na koksie to by sobie mógł na IO z marszu pojechać i w kategorii +105 sobie rekreacyjnie złoto w podnoszeniu ciężarów zdobyć;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl