![]() |
A oglądacie gale UFC? wg mnie dużo lepsze.
|
Cytat:
oglądnąłem jeszcze raz walkę Pudziana i teraz mnie to zaczęło śmieszyć, takiego haosu dawno nie widziałem... a i dziś wielki rewanż Machida vs Rua :) będzie się działo :D |
Ale gdzie Ty porównujesz w ogóle UFC do KSW? To jest pare klas różnicy, i chyba nikomu nie trzeba o tym mówić. Więc nie ma co pisać że "wg mnie dużo lepsze"
Dziś w nocy rozpocznie się Gala UFC 113 a tu przedstawione wyniki ważenia http://www.fight24.pl/ufc-113-wyniki-wazenia/ Walka która wzbudzi największe emocje to walka: Lyoto Machida vs. Mauricio Rua Jestem zwolennikiem, stylu tego pierwszego, więc mam nadzieje że Lyoto dopisze do swojego rekordu kolejną wygraną walkę i mam nadzieję że będzie to KO. Dla niewiedzacych rekord Machidy to 16-0. Rekord Mauricio 18-4. Jeste to rewanż walki z października ubiegłego roku, kiedy to przez decyzje wygrał Lyoto Machida(co wywnioskować z rekordu można:P) |
Jakiś czas temu prowadziłem akademicką dyskusję z ojcem na temat Pudziana w MMA. Twierdził on, że jest on nie do ruszenia, że każdego będzie w stanie zadusić jak kurczaka. Okazało się, że to ja miałem rację i tacy goście pokroju Bruce'a Lee, czy Benny'ego Urqideza (moi idole z przeszłości) wypuktowaliby Pudziana jak dzieciaka. Cieszy mnie, że technika, szybkość i wytrzymałość są ważniejsze od statycznej siły.
Żeby ktoś jeszcze zniszczył Wałujewa. Może Adamek :p Dobra czas na mecz... |
Cytat:
|
Cytat:
A żeby nie psuć koniunktury na pudziana pewnie nie pokaże żadna polska TV walki z Sylvią. Jak się mylę to przepraszam. |
Cytat:
|
Cytat:
|
na jakiej stronce można znalezc filmy z walkami z ostatniego UFC?
|
Cytat:
[http://www.megaupload.com/?d=X95K6FMC] [http://www.megaupload.com/?d=RJRC6ZOW] może ktoś zassać kto ma b. szybkie łącze i zobaczyć czy działa ?:) |
http://www.mma-core.com/videos/_Maur...010723&tid=100
Machida vs Shogun |
Cytat:
|
A ma ktos samą walke Pudziana?
|
Cytat:
http://rapidshare.com/files/384927172/KSW.13.Pudzianowski.vs.Kawaguchu.2010.avi możesz sobie wybrać :) |
Każdy tutaj ma inne zdanie ale w jednym musicie mi przyznać rację ... Panowie powiedzcie mi kur... po co oni wzieli tą rurę która w połowie gali śpiewała... fałszowała, skrzeczała aż wyłączyłem telewizor.... Albo musi komuś cos dawać albo to jakaś totalna pomyłka .
PS. Najlepsze wejście miał Kułak :D:D:D Nie ma to jak wjazd czołgiem ;) |
To będzie w końcu transmisja telewizyjna walki Pudziana?
|
Tak, gala jest na Polsacie o 3 nad ranem.
|
Cytat:
Tak na koniec, ciekawostka. Mariusz często jeździ po remizowo-wiejskich dyskotekach, na których jest jedną z głównych atrakcji, kilka razy był także obecny w mojej okolicy. Na jednej z imprez, po swym występie, w luźnej gadce przy piwku z kilkoma zwykłymi chłopakami, zapytany czy "koksił" zaśmiał się tylko, potem jeszcze coś wspominał, że był taki epizod w jego karierze... |
Zobaczymy dzisiaj w nocy czy mu ten koks uszami nie wyjdzie :)
A swoją drogą nieważne czy koksił czy nie - trzymam kciuki za Pudziana jako Polaka :) |
Brał koks czy nie, Pudzianowski zaczął trenować na poważnie sztuki walki, a więc trening na masę zastąpił w dużej mierze treningiem wytrzymałościowym. Dlatego utrata masy jest czymś zupełnie normalnym, a nawet pożądanym w tym przypadku.
|
Przecież oficjalnie powiedział ze stosował, tylko kto teraz nie bierze?To jest akurat najmniejszy problem z tym gościem.
|
Pudzian stanie się przeciętniakiem. Straci masę i siłę statyczną do strong menów, a w mma nie potrafi praktycznie nic.
Nie wróżę mu sukcesu. |
A tam koksy. Koksy to wpieprzaja nawet szachisci. Pudzian musial jakies ciezkie hormowy w siebie szprycowac, bo inaczej, by taki zwierzak z niego sie nigdy nie zrobil.
|
Cytat:
Racja, naszprycował się hormonami, opieprzał się na treningach męcząc tylko partie plażowicza i siła/masa tylko od tych "hormonów' mu przybyła... :foch: |
To kiedy w końcu ta walka?
|
Cytat:
|
A nie trochę później?
|
Gala zaczyna sie o 2 a walka Pudziana pewnie kolo 3 czy 4. Lepiej ogladac juz od 2 w nocy :P Bedzie rowniez walczyl inny Polak, Łukasz Jurkowski
|
Cytat:
|
Ja zaś czytałem że walka koło 5/6 ;)
A co do Pudziana to ja myślałem że koks w strong manach jest legalny. Przecież jakby nie był na koksie to by sobie mógł na IO z marszu pojechać i w kategorii +105 sobie rekreacyjnie złoto w podnoszeniu ciężarów zdobyć;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl