Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

Maciejj 01.04.2009 17:19

Glukozamina jako tako jest placebo bo chrzastki nie da sie odbudowac ale........... w połaczeniu z asparginem bardzo dobrze robi na stawy - super nawadnia i dziala rozkurczowo na sciagna

do suplementacji stałej

AYALA 02.04.2009 09:02

czy picie 3 kaw dziennie wpływa negatywnie na trening na siłowni ? Wiem że kofeina podnosi hormon stresu kortyzol a on źle wpływa na mięśnie.Nigdy nie paliłem ale jestem uzależniony od kawy , mam kilku kumpli co palą nałogowo i maja świetne wyniki na siłowni, wiec może to są mity że niektóe używki szkodzą ? Byłbym wdzięczny za Wasze opinie.

West 02.04.2009 09:53

kawa wyplukuje magnez ,
glowny objaw niedoboru magnezu na silowni to skurcze,
ZMA Olimpu albo alternatywa
apteczne ZMA czyli Filomag B6 + Zincas forte. bez recepty , ogolny koszt w granicach 15-18 zl.

fcz1985 02.04.2009 10:07

Ja pię 3 kawy dziennie i potrafie sam wszamć tabliczkę czeklolady (ale codziennie jej nie jem;P ) i powiem Wam, że skurczy już dawno nie miałem. W życiu ne brałem odżywek nie licząc śmiesznego HMB przez 2 miesiące na początku liceum. Kurczaki, ryby, ryż, kawa, czekolada lub magnez w postaci tabletek i daje rade

Jarza 02.04.2009 10:12

...a z drugiej strony kofeina zarzucona przed treningiem działa pobudzająco i dodaje większe kopyto na treningu

Wasiu 04.04.2009 21:19

Witam.
Mam w domu 2 hantle po 4 kilo i jeden 10 kilo oraz drążek do podciągania. Mógłby mi ktoś jakieś ćwiczenia na klatkę i plecy polecic ?

godzilla 04.04.2009 23:10

http://www.sfd.pl/Trening_Armstronga...442964-s1.html

godzilla 04.04.2009 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 702481)
czy picie 3 kaw dziennie wpływa negatywnie na trening na siłowni ? Wiem że kofeina podnosi hormon stresu kortyzol a on źle wpływa na mięśnie.Nigdy nie paliłem ale jestem uzależniony od kawy , mam kilku kumpli co palą nałogowo i maja świetne wyniki na siłowni, wiec może to są mity że niektóe używki szkodzą ? Byłbym wdzięczny za Wasze opinie.

palenie szkodzi, a na pewno nie pomaga, teraz jak juz nie pale doszedlem do wniosku ze lepiejbylo mi kupowac pol kilo filetu z kurczaka niz paczke fajek dziennie napewno lepiej bym na tym wyszedl...

matt1906 06.04.2009 14:08

Mam pytanie co sobie kupić do domu najlepiej, zamiast chodzenia na siłownie (altas - jak tak, to jaki najlepiej itp)

Jarza 06.04.2009 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 704374)
Mam pytanie co sobie kupić do domu najlepiej, zamiast chodzenia na siłownie (altas - jak tak, to jaki najlepiej itp)

Wszystko zależy od tego co planujesz robić w domu ;)

Tutaj masz fajnie wszystko pokazane no i firma dobra
http://www.ecentrum.kelton.pl/index.php

Przy większych zakupach to i posłużą Ci poradą i rabatem :D


Mi się takie coś podoba, ale wielkie to niemiłosiernie jest...
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/45/295

WiślakNH 07.04.2009 14:41

Najlepiej wejdz na tą stronkę i zobacz co i jak robić mając hantle http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Wasiu 13.04.2009 20:43

Mam takie jedno pytanie jeszcze.
Cwicze sobie w domu splita i sie zastanawiam - co lepsze?
Trening 6 razy w tygodniu, kazdego dnia inna partia miesni czy 3 razy w tygodniu i polaczyc (nogi + barki, klata + biceps, plecy + triceps)

Jak uwazacie ?

fcz1985 13.04.2009 20:50

Ja łącze i ćwicze 3-4 razy w tyg. Organizm może odpocząć.

Lysy 13.04.2009 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gieerzet (Post 700087)
Nle nie powinno się dużej partii mięśni jaką jest klatka robić 2 razy w tygodniu. Bo nie zdązy się zregenerować. Biceps ? Znam takich co robią, ale raz w tygodniu wystarczy.
Chyba o to chodziło...

Ja zawsze priorytetową partie mięśni robiłem dwa razy w tygodniu ;-) Jeden intensywny trening, a drugi luźny i źle na tym nie wyszedłem :-)

Jarza 14.04.2009 10:28

Mam pytanie - gdzie trenujecie i jakie siłownie polecacie?
Może byśmy zrobili sobie jakiś ranking siłowni, co Wy na to?
Byłoby raz a dobrze wszystko zebrane w jednym miejscu...

Z mojej strony:

Relaks na Mogilskiej - fajna siłownia - maszyny może nie pierwszej nowości, ale dają radę. Wolne ciężary jak najbardziej ok. Osobno salka do aerobów - bieżnie, rowerki, orbitreki.
Do tego jest Aerobik, Solarka, Sauna, Fryzjer (polecam osobiście bo męskie 20 zeta, a fryzjerka konkretna), Masaże itd. :)
Czasem się zdarzy, że jest tłoczno, ale da się przeżyć

WiślakNH 14.04.2009 10:36

Ja polecam Eden na Lotnisku w Hucie - sprzęt wystarczający - rowerki,bieżnie rozdzielone od reszty maszyn,szatnie z prysznicami zadbane :D
Do tego fitness,solarka
W sali fitness widziałem kiedyś jak dwóch gości sparowało sobie na rękawice :) takie urozmaicenie

Piotrek1991 14.04.2009 11:59

Polecam siłownie na Wiśle ;]
Bardzo opłacalne opcje łączonych karnetów, plazmy, projektor, dobra muzyka, fajna obsługa ;) sporo sprzętu i obciążenia, salka do kickboxingu, solarium, sauna...

Mam pytanie- czy trenując 6 razy w tygodniu mogę biegać w 7 dzień czy lepiej zostawić go na regeneracje? Jeżeli nie w 7 to czy np bieganie po treningach w dzień 5 i 6?

Jarza 14.04.2009 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek1991 (Post 708587)
Mam pytanie- czy trenując 6 razy w tygodniu mogę biegać w 7 dzień czy lepiej zostawić go na regeneracje? Jeżeli nie w 7 to czy np bieganie po treningach w dzień 5 i 6?

Ja bym zostawił jeden dzień na regenerację...
A co ćwiczysz?

EDIT:

Ar222: Jeśli ćwiczysz 3 razy w tygodniu to w pozostałe dni możesz spokojnie sobie pobiegać

Najlepsze spalanie tłuszczu jest jak biegasz po wysiłku, wtedy metabolizm już jest rozruszany i organizm zaczyna spalać tłuszcz bardziej efektywnie

A ładujecie jakieś spalacze? Czy sama dietka?
Ja osobiście od niedawna testuję Thermo Shape i dodaktowo przed treningiem łykam 2 kapsułki L-Carnitine Thermo

Ar222 14.04.2009 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek1991 (Post 708587)
Mam pytanie- czy trenując 6 razy w tygodniu mogę biegać w 7 dzień czy lepiej zostawić go na regeneracje? Jeżeli nie w 7 to czy np bieganie po treningach w dzień 5 i 6?

Mnie też interesuje ta kwestia. Ćwiczę 3 razy w tygodniu

pn-brzuch,klatka,triceps
śr-brzuch,grzbiet,biceps,przedramiona
pt-brzuch,barki,nogi

Skoro zrobiło się ciepło, to chętnie bym pobiegał coby zgubić sadło :) Lepiej w te same dni przed albo po treningu czy np przeznaczyć na to 2-3 z pozostałych dni?

Ar222 14.04.2009 15:22

Ok, dzięki wielkie :)

Piotrek1991 14.04.2009 22:16

Cwicze 2 razy kickboxing, 2 razy MMA, 2 razy siłownia (2 spore superserie i 2 spore interwały).

gumi1906 14.04.2009 22:31

sa tu jacys spece od treningow biegaczy? pozdro

Jarza 15.04.2009 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek1991 (Post 708950)
Cwicze 2 razy kickboxing, 2 razy MMA, 2 razy siłownia (2 spore superserie i 2 spore interwały).

No to może zrób sobie jeden dzień odpoczynku.
Albo jakiś basen w ramach regeneracji...

Jesz jakieś odżywki? Czy na sucho jedziesz wszystko?

hudinho 15.04.2009 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gumi1906 (Post 708954)
sa tu jacys spece od treningow biegaczy? pozdro

napisz o co ci dokladnie chodzi to napewno ktoś ci pomoże;)

Piotrek1991 15.04.2009 15:00

Teraz na sucho, zbieram fundusze na białko i aminokwasy ;]

gumi1906 15.04.2009 15:04

no potrzebuje kogos kto ma treningowe plany na bieganie na konretne dystanse itp

Arked 15.04.2009 20:49

Nie wiecie czy jest w Krakowie sklep w którym sprzedają białko od Ostrowi?

Jarza 16.04.2009 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek1991 (Post 709154)
Teraz na sucho, zbieram fundusze na białko i aminokwasy ;]

BCAA byłoby wskazane... takie BCAA X'tra z Activlabu jest za 69 zł pucha 500g i zbiera niezłe recenzje sam próbowałem i powiem Ci, że warto....


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 709331)
Nie wiecie czy jest w Krakowie sklep w którym sprzedają białko od Ostrowi?

Może być problem ze znalezieniem tego w KRK


Cytat:

Pierwotnie napisane przez gumi1906 (Post 708954)
sa tu jacys spece od treningow biegaczy? pozdro

fajny artykuł o interwałach - może coś się przyda?
http://www.sfd.pl/Interwa%C5%82y_od_...3-t489760.html

FTC1899 22.04.2009 20:53

Temat jest dość długi, i nie bardzo mam czas go całego przewertować, więc jeżeli ktoś będzie tak miły i odpowie mi na 2 pytania:

Jakie posiłki i picie polecacie, a jakie odradzacie, trenując 3 razy tygodniowo na siłowni? nie chodzi mi tu o jakąś specjalistyczną dietę, bo na taką na razie nie ma szans, chodzi o jakieś podpowiedzi co jeść i pić do treningu, a czego nie :)

Druga kwestia, pierwsze 3 miesiące jadę na sucho, później myślałem o zapodaniu jakiejś kreatynki, coś przy okazji jej zażywania w posiłkach należy zmienić ?

Pozdrawiam.

Lysy 22.04.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 709331)
Nie wiecie czy jest w Krakowie sklep w którym sprzedają białko od Ostrowi?

Aż tak zależy Ci na siedzeniu na kiblu :-) Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś dobrej marki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl