![]() |
co do Skorzy, to jak byscie to inaczej ustawili?? Kogo za Lobo? Malego? Gral dzisiaj, robil wiecej wiatru i tyle, nic z tego nie wynikalo. Podobnie z Zienczukiem. Brak zmiennikow i tyle.. O ofensywnych srodkowych, to nawet nie pisze bo to smieszne jest, kazdy wie, ze jedynie Jirsak do takiego miana pretenduje(i dzisiaj wywiazal sie pieknie ze swojego zadania idealnie obslugujac Pawla)
O braku napastniak nie ma nawet co pisac, jak gral Niedzielan widzielismy, sadzicie, ze cos by zmienilo gdyby gral od poczatku??(moze ilosc zawalow by wzrosla..) Nie wiem, gdybac sobie mozna, ze moze Kmiecik by nas zbawil? Ale postawil by ktos z was na niego?? (bez sciemy) |
Cytat:
|
Cytat:
Brawo za walke |
Cytat:
|
Cytat:
Obawiam się czy po tak beznadziejnej "jesieni" tym, który może oczekiwać jakichkolwiek zakupów będzie jeszcze ... Pan Maciej |
Co do meczu : Remis bylby sprawiedliwy, ale wygralismy i mnie to niezmiernie cieszy. Obie druzyny zagraly na dobrym poziomie. Mecz mogl sie podobac.
Teorie spiskowe jak zwykle powalaja na kolana, tak samo "miazdzaca" przewaga Wisly. - Obiektywizm :) Dobry mecz Muchy,Choto,Rzeznika,Iwanskiego i ...Grzelaka. Karny dla Wisly ewidentny. Z drugiej strony Cleber powinien udac sie do psychologo bo az sie oplul krzyczac na Aru :| Ten facet ma wyjatkowe problemy z emocjami. Na trbunach przecietnie jak zwykle ostatnimi czasy. Dobrze ze mozna sobie zobaczyc w necie "z bliska" kontrowersyjne sytuacje. michu-kozlowek - Tak widzialem bo mam szybkie auto i szybki internet. Cos jeszcze ciekawego? Tak..wynik bylby inny hakby byl Boguski, tak samo wynik bylby inny gdyby wiatr wial 10 km szybciej. |
Cytat:
Żeby nie było gratuluję zwycięstwa, chociaż dziękujcie za odebranie Boguskiego. Wynik byłby inny :-) Kreseq- nie, to już wszystko :-) Dobranoc. Ty poniżej- z choinki się urywasz, przychodzisz tu i burdel robisz. Nie psuj opinii o kibicach Legii na naszym forum, 180 i nara. |
Cytat:
Choto, Iwański i Grzelak zagrali moim zdaniem jedynie dobry mecz. Oczywiście byli oni wyróżniającymi się zawodnikami bo i też nie mieli wymagających rywali. A Mucha, no cóż... niesamowita dyspozycja. Szkoda, że właśnie trafiła się na mecz z Wisłą :-/ |
Hehe może Grzelak jednak kiedyś będzie Brazylijczykiem ... mecz emocjonujący najbardziej szkoda tego słupka ... ale i tak Mistrzem Polski jest Wisła ... ;):)
|
Jak już zjechaliśmy kogo trzeba to wypadałoby podkreślić to, że to my graliśmy w tym meczu lepiej, Legia nie miała zbyt wielu sytuacji byli po prostu bardzo skuteczni i mieli w bramce Muchę. Z bardzo dobrej strony pokazał się dzisiaj Tomas, który podał dwie świetne piły do Brożka, szkoda tylko że Paweł wykorzystał tylko jedną z nich. Boguski, Paweł Brożek, Jirsak, Diaz według mnie cała 4 powinna grać, tylko oni mogą pociągnąć ten wózek do przodu. Nie obchodzi mnie ile kosztował Łobo po prostu są lepsi od niego, nawet zawodnicy którzy nie są przypisani nominalnie na jego pozycję.
|
Dobrze jest.
Statystyki nie kłamią. Lepiej przegrać z jakąś tam Legią niż z Polonią Bytom (z takimi się zdobywa majstra). co do meczu, mógł się podobać, cóż, Legia farta miała... gdyby nie J. Mucha, to by nawet nie pierdli. Trzeba przyznać że gdyby nie ich bramkarz to by mogli (......................). Wisła 1-2 Mucha PS. za dużo pod Legię gwizdali (do tego zawieszeniesze Boguskiego specjalnie przed meczem z Legią) i dlatego mnie to cieszy że mimo pomocy komisji (L)ili daliśmy radę!!! Dumny jestem że jako praktycznie jedyni gramy na czysto! Nikt nie lubi Wisły, ale my sobie poradzimy! TYLKO WISŁA!!! |
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda wyniku. Remis bylby sprawiedliwy a Wisła mogla sie pokusic nawet o zwyciestwo. Szkoda tych sytuacji Brozia ale przeciez on tez nie ebdzie strzelal wszystkiego co ma i wygrywal nam wszystkich meczow. |
Cytat:
|
Legia Warszawa- i tak opini naszym forumowym Legionistom nie popsujesz. Komu kibicujesz twoja sprawa, ale raczej polecam ci forum www.kibice.net. Tam znajdziesz odpowiednio wysoki dla siebie poziomxD.
|
Jest jeden pozytyw, za tydzien Mauro sobie odpocznie ;] Coby nie mowic wiekszosc akcji Legii w drugiej polowie szla po jego idiotycznych stratach gdzie zamiast podawac do wychodzacych zawodnikow on z uporem maniaka holowal pilke i sie przewracal...
|
Mecz dobry, porażka boli, ale mistrza nie zdobywa się w jednym meczu. Prawda taka że gdyby nie było w bramce Muchy to bramki by się sypały jedna za drugą, I tak na koniec Grzelak nie został ukarany za uderzenie sędziego a dziś bramkę strzelił są równi i równiejsi niestety :/
|
Cytat:
Mecz byl mozna powiedziec wyrownany, gdyz przewaga zmieniala sie co chwile. Wlasnie przez to cofniecie sie stracilismy duzo procent w posiadaniu pilki. Pawelek to bramkarz, ale nie na Wisle Krakow. Ma cos z Cabaja...Trzeba jednak przyznac ze strzal Cziniego obronil rewelacyjnie. Zbyt duzo strat jednej i drugiej strony, czasami zbyt dlugie kombinowanie ktore nigdy dobrze sie nie konczy. Pochwalilbym z Wisly Jirsaka,Brozka oraz Maleckiego. Ten ostatni moim zdaniem powinien grac przez caly mecz. Dziwne zachowanie przy wpuszczeniu Niedzielana, tutaj chyba blad trenera. Co do Iwanskiego to moim zdaniem jeden z najlepszych zawodnikow na boisku. Odbieral bardzo duzo pilek,rozgrywal i podawal w wielu przypadkach bardzo dobrze. Wazne ze mecz stal na wysokim poziomie jesli brac pod uwage nasza lige. Dla mnie to jak na dzien dzisiejszy mecz sezonu.Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie. Krawwy - Glupoty to piszesz Ty moj drogi. Zobacz w KTORA reke dostaje Rzeznik a potem wydawaj osady. Podpowiadam, nie w ta ktora chronil twarz. |
Cytat:
|
Dajcie już sobie na luz.
Baszczyński w nerwach po meczu, wreszcie powiedział coś sensownego : - że po przerwie,Wisła będzie inna. Ano, żeby nie była taka, jak powiedział Skorża : - że zanim kupią Brożkowi partnera, to Brożek już odejdzie. Legia wygrała zasłużenie a Wisła nie przegrała wyłącznie z powodu braku Boguskiego, gdyż mimo pustni ofensywnej, zwłaszcza na skrzydłach, to i tak Ijrsak czy Diaz a nawet Małecki, wypracowali Brożkowi i także Niedzielanowi, parę setek, a że ich nie wykorzystali, to już inna sprawa. Wisła kolejne punkty straciła przez defensywę, mimo jako tako wyglądającej od strony kadrowej ( 1 bramka obciąża Piotrka Brożka a 2 Baszcza .Głowa też nie zachwycał). Tak też było w innych prestiżowaych meczach, czy w pucharach, bo tak naprawdę ograliśmy tylko Beitar u siebie, gdyż mecz z Barceloną o nic na R22, to tak jak sparing z Liverpoolem czy Sevillą, nie dający Wiśle nic, poza wątpliwą satysfakcją. Dzisiaj Skorża postawił na swój żelazny skład i taktykę , która po raz kolejny w meczach o prestiż czy stawkę, się nie sprawdziła, tak jak i w pucharach. Wisła nie potrafi utrzymać wyniku ani się podnieść, gdy przegrywa. Wisła jest w trudnej sytuacji, bo część piłkarzy zbliża się do emerytury i już nic dobrego nie wniesie do gry a część się do Wisły nie nadaje, wskutek pomyłkowego trafienia do Wisły, mającej grać o cele najwyższe. Powstaje przepaść kadrowa i nie wierzę aby Cupiał był w stanie ją jednorazowo załatać. Nie ma ciągłości i rzetelności wzmocnień realnych a piłkarze trafiają wyłącznie za darmo i z przypadku i dlatego potem, takiego Diaza,Jirsaka,Marcello,Piotra Brożka,Boguskiego czy zapewne kolejnych, przerabia się na inne pozycje w roli zapchajdziur w miejscach akurat słabych albo pustych. A z 3 bramkarzy, żaden nie jest wart gry w Wiśle. Czy wyobrażacie sobie, że ta sama Wisła bez Brożka, będzie w stanie sobie poradzić w walce o mistrza ? Bo o kolejnych pucharach a nie LM, to możemy już tylko marzyć. Niestety nie da się w mistrzowskim klubie, grać bez konkurencji w składzie i rezerwowych albo na zasadach przestawiania tych samych klocków na planszy, nie mając przy tym ani jednego młodego, nadającego się do skladu na przyszłość. Bycie mistrzem i puchary zobowiązują a konkurencja zmusza, każdy klub mistrzowski na świecie, do inwestycji i planowych działań oraz wzmocnień a u nas nawet nie robi się reinwestycji. Taka kowbojska metoda pracy, szybko się obnaża i nie wytrzymuje profesjonalnej konkurencji. Informowałem o tym w letnim okienku, które Wisła postanowiła zamknąć, jeszcze przed jego otwarciem i pytam się , co dała ta przerwa w transferach ? Zaoszczędziliśmy grosze aby teraz wydać majątek, na ratowanie udanej walki o mistrza i puchary, tracąc przy tym prestiż w rankingach i kase z gry w pucharach. Albo liczne wzmocnienia na szybko i systematyczna wreszcie, planowa polityka w każdym kolejnym okienku, na miarę stawianych sobie wysokich celów, albo wracamy do roku 2007, po kolejnej destabilizacji w klubie. Na odebranie przez Cupiala kasy z Wisły, bez reinwestycji, obecna konkurencja w kraju a nie tylko zagranicą, już mu nie pozwoli, bez degradacji Wisły we wszelkich rankingach. |
Cytat:
Karny jak najbardziej w tej sytuacji oczywisty, ale rzecz jasna iti jest pod ochroną. Biorąc pod uwagę to co zrobiła komisja L(i/e)gii dyskwalifikując Boguskiego, jeden z lepszych zawodników Legii w tym meczu również grać nie powinien. |
Cytat:
|
Najbardziej boli to że gola walnął Grzelak, który powinien być zawieszony.
****, choć komisla (L)igi im pomaga, daliśmy radę i jestem dumny z chłopaków! Wy ****y, powiniście zawiesić całą podstapową 11 kę!!]] @ sotrty za literówjkę, z adużo %%%! |
kreseq jedną sobie zasłonił twarz a drugą miał akurat obok i sobie ją odbił chyba się na siatkarza nadaje bardziej
|
Cytat:
|
Cytat:
Po prostu staram sie byc w jakims tam stopniu obiektywny i uwazam ze powinien sedzia odgwizdac reke. Dokladnie. Wa_ter dostal dwa policzki bo raz ze jego ulubiony klub przegral, to jeszcze standardowo tegie baty od kibicow :) |
I tak Cie nie lubimy ;). Jesteś w końcu za Legią.
Co do meczu: Pisanie, że byliśmy lepsi od Legi mija się z prawdą. My mieliśmy więcej 100% sytuacji, oni częściej stwarzali zagrożenie pod naszą bramką. Remis byłby sprawiedliwy. Oj boli ta porażka. |
kreseq staraj się dalej i tak to sobie tłumacz
|
Wg mnie nieporozumieniem było wystawiać na ten mecz Łobodzińskiego, który jest bez formy. Małecki o niebo lepiej się pokazał nie tylko w tym meczu ale i w poprzednich...
Podobnie na drugiej stronie, gdzie lepiej prezentuje się Diaz od Zieńczuka. Ja rozumiem, że Zieńczuk czy Łobo to nazwiska i klasowi piłkarze, ale czy nie powinni grać, Ci którzy pokazują się najlepiej w danym okresie? No i bramkarza nam trzeba, takiego który nie popełniałby głupich błędów... |
Cytat:
Koleżko w kwestii trenera to lepiej wyluzuj bo Ci żyłka pęknie. Jeśli już dojdzie do takiej sytuacji, to uwierz mi, nie ja będę zwalniał Pana Skorżę a ty z pewnością będziesz miał G do gadania !! Więc proszę nie pisz do mnie więcej tego typu tekstów: "precz od...." Owszem nie jest on idealnym trenerem ale ta jesień do jego najlepszych w karierze trenerskiej z całą pewnością nie należy !! Pytanie tylko, jaką cierpliwością wykaże się.... Ponadto jeśli będziesz chciał coś więcej dodać w temacie, to zapraszam na priv, gdyż po pierwsze będziemy zbyt rozmywać temat a po drugie z Twoją znajomością kopanej lepiej się na forum nie popisuj. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl