![]() |
Ja nie wiem w jaki Ty mecz ogladałes,Barca prowadziła cały czas gre a Czelsi się tylko broniła i grała typowy anty futbol.
|
Barca pokazuje w tym sezonie wszystko. Gra do końca z Valencia czy Chelsea a z drugiej strony gromi rywali jak Real czy Sevillę. Abstrahując w ogóle od tego że błędy mniej więcej rozłożyły się w dwumeczu po równo (skąd wiesz banasik że zamiast Eto'o w polu karnym nie stał by Abidal który wiedziałby lepiej jak się zachować w polu karnym a nie powinien dostać czerwa?) to chelsea odpadła zasłużenie, za chamską grę w pierwszym meczu, typowa dla MAŁYCH drużyn grających na boisku lepszego o klasę przeciwnika. Aha i może wspomnij jeszcze o debilu ballacku, na którym chyba się wzorujesz.
|
mic - tak, Real Madrid fan, 2-6 bolało, ale już to przebolałem, bo zorientowałem się z taką obroną Real niczego nie osiągnie
kreseq - reka pike raz oraz to co stało się w 96 minucie (uderzył lecącą w światło bramki piłkę ręką, gdyby nie zainterweniował, to valdes musiałby sie napocić, lub prawdopodobnie wpuściłby bramkę EDIT: Kris - drużyny które grały ofensywnie na camp nou dostawały trzy sztuki na wejście. Chelsea zagrała porządnie na wyjeżdize a u siebie przycisnęła i nie wiem co masz do Ballacka, który wiedział ze w tym momencie łysol odbiera im finał LM? PotiWisla - mam nadzieje ze piszesz o 1. meczu |
Cytat:
Co to jest "klasyczny wacek" ? Gol Chelsea - spadala pilka, kopnal i wpadlo. Chyba nie uwazasz ze wlasnie tak chcial strzelic? 2 cm wyzej i nic by nie bylo Jak masz tyle lat ze mozesz pic ten alkohol wszedzie to zachowuj sie tak, bo narazie cholernie sie zalisz bo boli Cie ze to Barcelona wygrala a nie Chelsea przegrala. Czasem antyfutbol wygrywa, tym razem naszczescie tak nie bylo Poza tym, jak mozna kogos cisnac w meczu, w ktorym posiadanie pilki jest 30-70 %? Nie rozumiem. Moze wytlumacz mi, bo piszesz ze cisneli, wiec ja sie zapytam Ciebie, co im dalo to cisniecie ? Bramka Barcy strzal zycia ? Raczej normalna bramka, takie czesto padaja na stadionach. |
http://www.blaugrana.pl/zdjecia/news...b6657f8008.jpgZ nieopisanym żalem zawiadamiamy, iż po nagłej, niespodziewanej, zapoczątkowanej w ubiegłą sobotę chorobie, w dniu 06.05.2009 umarł antyfutbol.
Pogrążeni w smutku i łączący się w bólu z przyjaciółmi z Madrytu kibice klubów angielskich |
Cytat:
A ja przypomniałem sytuację sprzed roku, kiedy to mocarne MU męczyło się z Barcą w kryzysie, której nic nie wychodziło. edit: właśnie zapomniałem również o sytuacji z pierwszego meczu, kiedy to Ballack faulował wychodzącego prawie na czystą pozycję Inieste. Faul odgwizdał, tylko zapomniał wyciągnąć żółtą kartkę...a, że Ballack już miał żółć, to wiadomo co to oznacza |
http://www.youtube.com/watch?v=DsxB2hRLI58 - to dla tych, ktorzy mowia ze nie bylo reki w ostatniej minucie, ewidentny lokietek. Pilkarze Barcy grali w tym spotkaniu w siatkowke :D.
http://www.youtube.com/watch?v=Iq_PxjLcsnM - Drogba ladnie to podsumowal. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
obie bramki w moim odczuciu przypadkowe, strzały życia po prostu for_fun_ pokazał wam powtórkę po raz kolejny, dalej mówicie że powinien być tylko 1 karny? |
Nie wiem,poprostu nie wiem jak kibice Chelsea mogą mówić ,że ich zespół był lepszy. Świat się kończy. Sędzie mógł podyktować karnego bądź nie mógł. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kibice Chelsea widzieli 2 karne,ale nie widzieli też nurkującego Anelki i czerwonej dla Abidala. Gdyby sedzia gwizdnął tą jedenastkę to takie same protesty byłyby z drugiej strony,bo...gdzie mają sobie te ręce wsadzić piłkarze jeśli trzymając je przy sobie są nastrzelani . Bo niech mi ktoś powie-jaki cel miał Anelka przy ręce Pique kiedy podniósł pilkę a wokoło był tylko on i obrońca? Tak czy inaczej-antyfutbol pokonany.
|
Skoncz pisac non stop o tych "putkach" bo wychodzisz na wielkiego frustrata.
Jakby nie byl to mecz Chelsea-Barca tylko Izolator Boguchwala - Inter Gnojnica tez bys tak plakal ? Czy tylko boli Cie wygrana Barcy ? Z mojej strony ciesze sie bardzo ze antyfutbol przegral. Poza tym karny to nie bramka |
Chodzi mi o to że prawie pobił sędziego kiedy ten nie podyktował karnego, normalnie wzór profesjonalizmu. Powinien za to czerwo dostać. Czy nasi piłkarze w Atenach zaatakowali w ten sposób tego Rileya? Stawka była taka sama! My kibice możemy się ponapinac na forum ale ballack nie miał prawa zrobić tego co zrobił. Skoro możesz pić to idź do monopolowego za róg kup sobie skrzynkę browaru i przy niej usnij bo już nawet Chelsea nie potrafiła Ci sprawić radości niszcząc "tą slabiutka skorumpowaną grająca bez stylu putke farsę" :)
|
Cytat:
|
Cytat:
NABIĆ RĘKĘ (co wykonał) i wywalczyc rzut karny po prostu!! w polu karnym obrońcy zazwyczaj trzymają rece za plecami żeby właśnie nie być "nastrzelonym" odnosnie drugiego karnego: w świetle przepisów jeżeli zawodnik zagraniem ręką powiększa swoją powierzchnię i blokuje dostęp do bramki to jest rzut karny |
Ale jaki antyfutbol i jaki piekny futbol? Chyba, ze to pierwsze w wykonaniu Barcy(1 celny strzal na bramke w calym meczu i kompletna bezsilnosc), a Chelsea tworzyla sobie sytuacje za sytuacja(szkoda, ze niewykorzystane, ale jesli pilkarze z Katalonii caly czas fauluja...).
Nie ma natomiast watpliwosci, ze Man Utd rozniesie Barcelone w finale i chyba tylko dlatego obejrze ten mecz, bo po tym co dzisiaj obejrzalem odechciewa sie ogladania meczow pilkarskich. P. S - Widze, ze niektorzy od niedawna ogladaja pilke, ale polecam obejrzenie spotkania z MS 98 Wlochy - Chile i co tam robi Baggio, i co robi sedzia...takie karne sie odgwizduje, a tutaj byly ewidentne conajmnie 2, bo w pierwszej polowie Toure ciagnal Drogbe za koszulke, az w koncu go powalil w polu karnym. Polecam porozmawiac o tych sytuacjach z ekspertem, a najlepiej zawodowym sedzia pilkarskim :). |
Aha...no to tak na marginesie gratuluje piłkarzom Chelsea umiejętności piłkarskich skoro będąc jeden na jeden z obrońcą rywala wybierają oszkuiwanie. A decyzja o rzucie karnym po nastrzelonej ręce pozostaje w gestii i interpretacji arbitra-ten podjął taka a nie inną decyzję. Nie każdy musi zabijąc piłkę nożną. Czasami warto poprstu grać,a nie liczyć na korzyści po kontrowersyjnych decyzjach. Antyfutbol plus sedzia? Nie za wiele?
|
banasik czemu nie płakałeś po meczu Real Barca, gdzie sędzia nie podyktował karnego za faul na Inieście? Od kiedy jesteś taki sprawiedliwy? I nie obchodzi mnie to, że Barca prowadziła. Karny to karny, czyż nie?
|
Cytat:
|
A kibicom Cheslea ,proponuje przewietrzyć sie, frustracja jutro bedzie mniejsza. Mecz sie skończył,rozumiem bardzo Wasze rozczarowanie-trudno. Sam wiele razy to przeżywałem,jednak warto przyjąć to z honorem. Zmierzyly się dwie silne drużyny. Jedna z nich zagra w finale.Tyle. Ten dzień tak jak po pogromie w Madrycie jest dla Kibiców Blaugrany.
|
slaskWKSslask - taki zawodnik jak Anelka wykorzystał to, że pike jest młokosem, który zapomina o trzymaniu rąk za sobą i to wykorzystał, sędzia nie "zabił" by tego meczu gdyby podyktował karnego, ba, musiał to zrobić.
ToTylkoJa - ty mówisz o meczu wygranym przez putki 6:2, przy czym gdyby nie Casillas mogła być dwucyfrówka i mówisz o jednej sytuacji?... |
Nie wiem czy rozniesie jeśli wrócą Puyol i Henry do składu FCB. Natomiast myślę że na dobre wyjdzie Barcy zamiana lewego obrońcy z trochę niepewnego Abidala na Sylvinho. Kroi się ekstra mecz :) aha i jeszcze jedno - nie martwcie się kibicami chelsea bo ich to nie ma, są tylko sfrustrowani kibice madryckiego Realu :)
|
chłopcze bo inaczej chyba się nie da napisać (bez urazy). Po pierwsze nie jestem kibicem Chelsea po 2 jak nazwać grę Barcelony jak Chelsea grało anty... po 3 Anelka chciał sobie przerzucić piłkę na prawo to a b poczytaj przepisy gry w piłkę nożną i odp czy to była naturalna pozycja piłkarza tzn ta wystawiona ręka i czy jej posawa nie przyczyniła się do tego że piłka zmieniła kierunek?
|
Cytat:
kolega tym jednym zdaniem odpowiedział na wszystkie wasze pytania odnośnie czy był, czy nie było karnego |
Uhuhuhuhu ale tutaj gorąco w tym temacie.
Ile fanow Chelsea ,no no niespodziewalem sie az tyle.:) ja tylko chce,zby United nie zdobyli LM,wiec Barcelona czysto pilkarsko bedzie dla nich trudniejszym przeciwnikiem . W kazdym razie wole final z Hiszpanska druzyna ktora bedzie mogla postawic sie MU. |
banasik pewnie specjalnie napisałeś nazwisko piłkarza Barcy tak jak napisałeś ,więc odpowiem Ci równie uszczypliwie, bo humoru nic mi nie zmąci ,że pan panienka umięjętności ma takie,że nie podejrzewałbym go o ten wariant. :) Sędzie zabił meczy pokazując czerwoną kartkę. a mimo zabitego meczu ,zabito tez antyfutbol czelsi.
|
Cytat:
Ciekawi mnie co byloby gdyby to byl mecz np Chelsea-Real :) |
a ja Anelke właśnie o to podejrzewam, bo nie miał szansy wyjść z korzyścią z tej sytuacji , zauwazył błąd to to wykorzystał
EDIT: mic - jak kazdy kibic cieszyłbym sie z awansu Realu, ale zachowałbym choć trochę obiektywizmu, a nie nawijał cały czas "Chelsea antyfutbol, putki supermegawyjebana gra" |
Cytat:
W poprzednim meczu racja - Chelsea zagrała tak by nic nie stracić , nie podejmując w ogóle walki o strzelenie jakiejkolwiek bramki ale dziś wd. mnie pokazała jak się powinno przeciwko tak dobrej drużynie, jak Barca, grać. Wolałem finał Barca-MU ale spodziewałem się też czegoś zupełnie innego po Barcelonie dziś. Nie dość że była słabsza, to jakby nie patrzeć, sędzia wypaczył wynik meczu - ale to przecież norma w co 3 meczu , gdzie by nie był grany i kto by nie sędziował. Ja po prostu nie potrafie zrozumieć włodarzy największych klubów że wolą zabawe w stylu - dziś będziemy mieli karnego którego nie było, za tydzień nie będzie karnego, który był , za dwa puści spalonego a za trzy zatrzyma akcje gdzie spalonego nie było itp itd Bo każdy wie że gdyby oni się zbuntowali i powiedzieli w końcu dość tym niekończącym się błędom, zainwestujmy w powtórki to cała ta banda z Platinim na czele, musiała by wymięknąć - ale widzę że to wszystkim na ręke jest więc nie mam żadnego zamiaru ani płakać po Chelsea - choć awans jej się należał ani ganić sędziego który myli się dokładnie tak samo jak i piłkarze. |
banasik mówie tylko o fakcie. A może jestem rozczarowany, że nie było dwucyfrówki? Może przez sędziego, który nie podyktował prawidłowego karnego?
jestem też ciekaw, czy płakałeś po meczu Atletico Real, gdzie sędzia przekręcił waszych rywali zza miedzy. Swoją droga widać, jak bardzo boli Cię ta sobotnia porażka. Widzisz tylko to, co źle sędzia robił dla Chelsea, ale to, jak krzywdził Barcę w dwumeczu już dla Ciebie nie jest ważne. No bo i po co? I co chcesz osiągnąć przez nazywanie ludzi związanych z Barcą putkami? Ale jeśli sprawia Ci to przyjemność, to proszę bardzo. Ale pachnie mi to kompleksami zza Błoń ;] |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl