Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

PotiWisla 06.05.2009 22:47

Ja nie wiem w jaki Ty mecz ogladałes,Barca prowadziła cały czas gre a Czelsi się tylko broniła i grała typowy anty futbol.

Kris54 06.05.2009 22:47

Barca pokazuje w tym sezonie wszystko. Gra do końca z Valencia czy Chelsea a z drugiej strony gromi rywali jak Real czy Sevillę. Abstrahując w ogóle od tego że błędy mniej więcej rozłożyły się w dwumeczu po równo (skąd wiesz banasik że zamiast Eto'o w polu karnym nie stał by Abidal który wiedziałby lepiej jak się zachować w polu karnym a nie powinien dostać czerwa?) to chelsea odpadła zasłużenie, za chamską grę w pierwszym meczu, typowa dla MAŁYCH drużyn grających na boisku lepszego o klasę przeciwnika. Aha i może wspomnij jeszcze o debilu ballacku, na którym chyba się wzorujesz.

banasik 06.05.2009 22:48

mic - tak, Real Madrid fan, 2-6 bolało, ale już to przebolałem, bo zorientowałem się z taką obroną Real niczego nie osiągnie

kreseq - reka pike raz oraz to co stało się w 96 minucie (uderzył lecącą w światło bramki piłkę ręką, gdyby nie zainterweniował, to valdes musiałby sie napocić, lub prawdopodobnie wpuściłby bramkę

EDIT:

Kris - drużyny które grały ofensywnie na camp nou dostawały trzy sztuki na wejście. Chelsea zagrała porządnie na wyjeżdize a u siebie przycisnęła i nie wiem co masz do Ballacka, który wiedział ze w tym momencie łysol odbiera im finał LM?

PotiWisla - mam nadzieje ze piszesz o 1. meczu

mic 06.05.2009 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 722438)
staram sie patrzec, patrze i widze:

przewage Chelsea przez cały mecz

karne

JEDEN celny strzał barcelony w dodatku był to klasyczny "wacek"

mic - mam na tyle lat, żeby móc zgodnie z prawem pić alkohol na całym świecie, zadowolony z odpowiedzi?

Przewage przez caly mecz, tylko w czym ? Bo posiadaniu pilki ? Nie. W celnych strzalach, owszem ale byly prosto w Valdesa.

Co to jest "klasyczny wacek" ?
Gol Chelsea - spadala pilka, kopnal i wpadlo. Chyba nie uwazasz ze wlasnie tak chcial strzelic? 2 cm wyzej i nic by nie bylo

Jak masz tyle lat ze mozesz pic ten alkohol wszedzie to zachowuj sie tak, bo narazie cholernie sie zalisz bo boli Cie ze to Barcelona wygrala a nie Chelsea przegrala. Czasem antyfutbol wygrywa, tym razem naszczescie tak nie bylo

Poza tym, jak mozna kogos cisnac w meczu, w ktorym posiadanie pilki jest 30-70 %? Nie rozumiem.
Moze wytlumacz mi, bo piszesz ze cisneli, wiec ja sie zapytam Ciebie, co im dalo to cisniecie ?

Bramka Barcy strzal zycia ? Raczej normalna bramka, takie czesto padaja na stadionach.

slaskWKSslask 06.05.2009 22:49

http://www.blaugrana.pl/zdjecia/news...b6657f8008.jpgZ nieopisanym żalem zawiadamiamy, iż po nagłej, niespodziewanej, zapoczątkowanej w ubiegłą sobotę chorobie, w dniu 06.05.2009 umarł antyfutbol.

Pogrążeni w smutku i łączący się w bólu z przyjaciółmi z Madrytu

kibice klubów angielskich

ToTylkoJa 06.05.2009 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 722437)

No chyba nie powiesz, że MU gra bez stylu...

nie powiem. Mają styl, ale czy Barca nie ma?
A ja przypomniałem sytuację sprzed roku, kiedy to mocarne MU męczyło się z Barcą w kryzysie, której nic nie wychodziło.


edit: właśnie zapomniałem również o sytuacji z pierwszego meczu, kiedy to Ballack faulował wychodzącego prawie na czystą pozycję Inieste. Faul odgwizdał, tylko zapomniał wyciągnąć żółtą kartkę...a, że Ballack już miał żółć, to wiadomo co to oznacza

For_FuN_ 06.05.2009 22:51

http://www.youtube.com/watch?v=DsxB2hRLI58 - to dla tych, ktorzy mowia ze nie bylo reki w ostatniej minucie, ewidentny lokietek. Pilkarze Barcy grali w tym spotkaniu w siatkowke :D.

http://www.youtube.com/watch?v=Iq_PxjLcsnM - Drogba ladnie to podsumowal.

grzechu1991 06.05.2009 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 722447)
nie powiem. Mają styl, ale czy Barca nie ma?
A ja przypomniałem sytuację sprzed roku, kiedy to mocarne MU męczyło się z Barcą w kryzysie, której nic nie wychodziło.

Broń Boże, nikt stylu Barcelonie nie odmawia. Nawet trzeba przyznać, że ich styl jest niesamowity, i czasami ręce same układają sie do oklasków. Ano męczyło się. Mogło sie nie męczyć gdyby Ronaldo sie nie podpalił, no ale cóż, to gdybanie. Zauważ, też, że Cl była ostatnią szansą na zdobycie czegokolwiek w tamtym sezonie co dodatkowo ich zmobilizowało, i mimo kryzsu zagrali b. przyzwoite mecze.

tomekk81 06.05.2009 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 722426)
Ale jezeli spekulujemy to mamy na uwadze, że NIE BYŁOBY po wszystkim.

i po raz kolejny tłumaczę - 3 karne bo:

dwie ręki
popychany Drogba w polu karnym

A czy Ty widziałeś kiedykolwiek wcześniej jakiś mecz?

banasik 06.05.2009 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 722445)
Przewage przez caly mecz, tylko w czym ? Bo posiadaniu pilki ? Nie. W celnych strzalach, owszem ale byly prosto w Valdesa.

Co to jest "klasyczny wacek" ?
Gol Chelsea - spadala pilka, kopnal i wpadlo. Chyba nie uwazasz ze wlasnie tak chcial strzelic? 2 cm wyzej i nic by nie bylo

Jak masz tyle lat ze mozesz pic ten alkohol wszedzie to zachowuj sie tak, bo narazie cholernie sie zalisz bo boli Cie ze to Barcelona wygrala a nie Chelsea przegrala. Czasem antyfutbol wygrywa, tym razem naszczescie tak nie bylo

ale co putkom z tego posiadania przyszło? Chelsea cisnęła w tym meczu cały czas, a gościom po prostu wyszło jedno uderzenie

obie bramki w moim odczuciu przypadkowe, strzały życia po prostu

for_fun_ pokazał wam powtórkę po raz kolejny, dalej mówicie że powinien być tylko 1 karny?

slaskWKSslask 06.05.2009 22:56

Nie wiem,poprostu nie wiem jak kibice Chelsea mogą mówić ,że ich zespół był lepszy. Świat się kończy. Sędzie mógł podyktować karnego bądź nie mógł. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kibice Chelsea widzieli 2 karne,ale nie widzieli też nurkującego Anelki i czerwonej dla Abidala. Gdyby sedzia gwizdnął tą jedenastkę to takie same protesty byłyby z drugiej strony,bo...gdzie mają sobie te ręce wsadzić piłkarze jeśli trzymając je przy sobie są nastrzelani . Bo niech mi ktoś powie-jaki cel miał Anelka przy ręce Pique kiedy podniósł pilkę a wokoło był tylko on i obrońca? Tak czy inaczej-antyfutbol pokonany.

mic 06.05.2009 22:58

Skoncz pisac non stop o tych "putkach" bo wychodzisz na wielkiego frustrata.
Jakby nie byl to mecz Chelsea-Barca tylko Izolator Boguchwala - Inter Gnojnica tez bys tak plakal ? Czy tylko boli Cie wygrana Barcy ?

Z mojej strony ciesze sie bardzo ze antyfutbol przegral.

Poza tym karny to nie bramka

Kris54 06.05.2009 22:59

Chodzi mi o to że prawie pobił sędziego kiedy ten nie podyktował karnego, normalnie wzór profesjonalizmu. Powinien za to czerwo dostać. Czy nasi piłkarze w Atenach zaatakowali w ten sposób tego Rileya? Stawka była taka sama! My kibice możemy się ponapinac na forum ale ballack nie miał prawa zrobić tego co zrobił. Skoro możesz pić to idź do monopolowego za róg kup sobie skrzynkę browaru i przy niej usnij bo już nawet Chelsea nie potrafiła Ci sprawić radości niszcząc "tą slabiutka skorumpowaną grająca bez stylu putke farsę" :)

PotiWisla 06.05.2009 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 722452)
for_fun_ pokazał wam powtórkę po raz kolejny, dalej mówicie że powinien być tylko 1 karny?

Tak.Ja wciąż uważam ze tylko jeden karny się należał.

banasik 06.05.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez slaskWKSslask (Post 722455)
Nie wiem,poprostu nie wiem jak kibice Chelsea mogą mówić ,że ich zespół był lepszy. Świat się kończy. Sędzie mógł podyktować karnego bądź nie mógł. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kibice Chelsea widzieli 2 karne,ale nie widzieli też nurkującego Anelki i czerwonej dla Abidala. Gdyby sedzia gwizdnął tą jedenastkę to takie same protesty byłyby z drugiej strony,bo...gdzie mają sobie te ręce wsadzić piłkarze jeśli trzymając je przy sobie są nastrzelani . Bo niech mi ktoś powie-jaki cel miał Anelka przy ręce Pique kiedy podniósł pilkę a wokoło był tylko on i obrońca? Tak czy inaczej-antyfutbol pokonany.


NABIĆ RĘKĘ (co wykonał) i wywalczyc rzut karny po prostu!!

w polu karnym obrońcy zazwyczaj trzymają rece za plecami żeby właśnie nie być "nastrzelonym"

odnosnie drugiego karnego: w świetle przepisów jeżeli zawodnik zagraniem ręką powiększa swoją powierzchnię i blokuje dostęp do bramki to jest rzut karny

For_FuN_ 06.05.2009 23:01

Ale jaki antyfutbol i jaki piekny futbol? Chyba, ze to pierwsze w wykonaniu Barcy(1 celny strzal na bramke w calym meczu i kompletna bezsilnosc), a Chelsea tworzyla sobie sytuacje za sytuacja(szkoda, ze niewykorzystane, ale jesli pilkarze z Katalonii caly czas fauluja...).

Nie ma natomiast watpliwosci, ze Man Utd rozniesie Barcelone w finale i chyba tylko dlatego obejrze ten mecz, bo po tym co dzisiaj obejrzalem odechciewa sie ogladania meczow pilkarskich.

P. S - Widze, ze niektorzy od niedawna ogladaja pilke, ale polecam obejrzenie spotkania z MS 98 Wlochy - Chile i co tam robi Baggio, i co robi sedzia...takie karne sie odgwizduje, a tutaj byly ewidentne conajmnie 2, bo w pierwszej polowie Toure ciagnal Drogbe za koszulke, az w koncu go powalil w polu karnym. Polecam porozmawiac o tych sytuacjach z ekspertem, a najlepiej zawodowym sedzia pilkarskim :).

slaskWKSslask 06.05.2009 23:03

Aha...no to tak na marginesie gratuluje piłkarzom Chelsea umiejętności piłkarskich skoro będąc jeden na jeden z obrońcą rywala wybierają oszkuiwanie. A decyzja o rzucie karnym po nastrzelonej ręce pozostaje w gestii i interpretacji arbitra-ten podjął taka a nie inną decyzję. Nie każdy musi zabijąc piłkę nożną. Czasami warto poprstu grać,a nie liczyć na korzyści po kontrowersyjnych decyzjach. Antyfutbol plus sedzia? Nie za wiele?

ToTylkoJa 06.05.2009 23:03

banasik czemu nie płakałeś po meczu Real Barca, gdzie sędzia nie podyktował karnego za faul na Inieście? Od kiedy jesteś taki sprawiedliwy? I nie obchodzi mnie to, że Barca prowadziła. Karny to karny, czyż nie?

mic 06.05.2009 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 722461)
Ale jaki antyfutbol i jaki piekny futbol? Chyba, ze to pierwsze w wykonaniu Barcy(1 celny strzal na bramke w calym meczu i kompletna bezsilnosc), a Chelsea tworzyla sobie sytuacje za sytuacja(szkoda, ze niewykorzystane, ale jesli pilkarze z Katalonii caly czas fauluja...).

Nie ma natomiast watpliwosci, ze Man Utd rozniesie Barcelone w finale i chyba tylko dlatego obejrze ten mecz, bo po tym co dzisiaj obejrzalem odechciewa sie ogladania meczow pilkarskich.

P. S - Widze, ze niektorzy od niedawna ogladaja pilke, ale polecam obejrzenie spotkania z MS 98 Wlochy - Chile i co tam robi Baggio, i co robi sedzia...takie karne sie odgwizduje, a tutaj byly ewidentne conajmnie 2, bo w pierwszej polowie Toure ciagnal Drogbe za koszulke, az w koncu go powalil w polu karnym.

Chodzi o sytuacje w koncowce meczu, gdy Baggio wchodzil z boku pola karnego i kopnal pilka w reke obroncy ? Jezeli o ta to sedzia zostal po tym meczu zawieszony

slaskWKSslask 06.05.2009 23:06

A kibicom Cheslea ,proponuje przewietrzyć sie, frustracja jutro bedzie mniejsza. Mecz sie skończył,rozumiem bardzo Wasze rozczarowanie-trudno. Sam wiele razy to przeżywałem,jednak warto przyjąć to z honorem. Zmierzyly się dwie silne drużyny. Jedna z nich zagra w finale.Tyle. Ten dzień tak jak po pogromie w Madrycie jest dla Kibiców Blaugrany.

banasik 06.05.2009 23:06

slaskWKSslask - taki zawodnik jak Anelka wykorzystał to, że pike jest młokosem, który zapomina o trzymaniu rąk za sobą i to wykorzystał, sędzia nie "zabił" by tego meczu gdyby podyktował karnego, ba, musiał to zrobić.

ToTylkoJa - ty mówisz o meczu wygranym przez putki 6:2, przy czym gdyby nie Casillas mogła być dwucyfrówka i mówisz o jednej sytuacji?...

Kris54 06.05.2009 23:06

Nie wiem czy rozniesie jeśli wrócą Puyol i Henry do składu FCB. Natomiast myślę że na dobre wyjdzie Barcy zamiana lewego obrońcy z trochę niepewnego Abidala na Sylvinho. Kroi się ekstra mecz :) aha i jeszcze jedno - nie martwcie się kibicami chelsea bo ich to nie ma, są tylko sfrustrowani kibice madryckiego Realu :)

Zwierze 06.05.2009 23:08

chłopcze bo inaczej chyba się nie da napisać (bez urazy). Po pierwsze nie jestem kibicem Chelsea po 2 jak nazwać grę Barcelony jak Chelsea grało anty... po 3 Anelka chciał sobie przerzucić piłkę na prawo to a b poczytaj przepisy gry w piłkę nożną i odp czy to była naturalna pozycja piłkarza tzn ta wystawiona ręka i czy jej posawa nie przyczyniła się do tego że piłka zmieniła kierunek?

banasik 06.05.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 722471)
chłopcze bo inaczej chyba się nie da napisać (bez urazy). Po pierwsze nie jestem kibicem Chelsea po 2 jak nazwać grę Barcelony jak Chelsea grało anty... po 3 Anelka chciał sobie przerzucić piłkę na prawo to a b poczytaj przepisy gry w piłkę nożną i odp czy to była naturalna pozycja piłkarza tzn ta wystawiona ręka i czy jej posawa nie przyczyniła się do tego że piłka zmieniła kierunek?


kolega tym jednym zdaniem odpowiedział na wszystkie wasze pytania odnośnie czy był, czy nie było karnego

Wojtas 06.05.2009 23:11

Uhuhuhuhu ale tutaj gorąco w tym temacie.

Ile fanow Chelsea ,no no niespodziewalem sie az tyle.:)


ja tylko chce,zby United nie zdobyli LM,wiec Barcelona czysto pilkarsko bedzie dla nich trudniejszym przeciwnikiem .
W kazdym razie wole final z Hiszpanska druzyna ktora bedzie mogla postawic sie MU.

slaskWKSslask 06.05.2009 23:11

banasik pewnie specjalnie napisałeś nazwisko piłkarza Barcy tak jak napisałeś ,więc odpowiem Ci równie uszczypliwie, bo humoru nic mi nie zmąci ,że pan panienka umięjętności ma takie,że nie podejrzewałbym go o ten wariant. :) Sędzie zabił meczy pokazując czerwoną kartkę. a mimo zabitego meczu ,zabito tez antyfutbol czelsi.

mic 06.05.2009 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 722470)
nie martwcie się kibicami chelsea bo ich to nie ma, są tylko sfrustrowani kibice madryckiego Realu :)

Amen :)

Ciekawi mnie co byloby gdyby to byl mecz np Chelsea-Real :)

banasik 06.05.2009 23:13

a ja Anelke właśnie o to podejrzewam, bo nie miał szansy wyjść z korzyścią z tej sytuacji , zauwazył błąd to to wykorzystał

EDIT: mic - jak kazdy kibic cieszyłbym sie z awansu Realu, ale zachowałbym choć trochę obiektywizmu, a nie nawijał cały czas "Chelsea antyfutbol, putki supermegawyjebana gra"

1q2 06.05.2009 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 722457)

Z mojej strony ciesze sie bardzo ze antyfutbol przegral.

Nie przesadzaj z tym antyfutbolem , jak dla mnie dziś to antyfutbol zagrała Barca, mając 70% piłke i oddając 1 celny strzał...w 93 minucie.

W poprzednim meczu racja - Chelsea zagrała tak by nic nie stracić , nie podejmując w ogóle walki o strzelenie jakiejkolwiek bramki ale dziś wd. mnie pokazała jak się powinno przeciwko tak dobrej drużynie, jak Barca, grać.

Wolałem finał Barca-MU ale spodziewałem się też czegoś zupełnie innego po Barcelonie dziś.
Nie dość że była słabsza, to jakby nie patrzeć, sędzia wypaczył wynik meczu - ale to przecież norma w co 3 meczu , gdzie by nie był grany i kto by nie sędziował.

Ja po prostu nie potrafie zrozumieć włodarzy największych klubów że wolą zabawe w stylu - dziś będziemy mieli karnego którego nie było, za tydzień nie będzie karnego, który był , za dwa puści spalonego a za trzy zatrzyma akcje gdzie spalonego nie było itp itd

Bo każdy wie że gdyby oni się zbuntowali i powiedzieli w końcu dość tym niekończącym się błędom, zainwestujmy w powtórki to cała ta banda z Platinim na czele, musiała by wymięknąć - ale widzę że to wszystkim na ręke jest więc nie mam żadnego zamiaru ani płakać po Chelsea - choć awans jej się należał ani ganić sędziego który myli się dokładnie tak samo jak i piłkarze.

ToTylkoJa 06.05.2009 23:16

banasik mówie tylko o fakcie. A może jestem rozczarowany, że nie było dwucyfrówki? Może przez sędziego, który nie podyktował prawidłowego karnego?
jestem też ciekaw, czy płakałeś po meczu Atletico Real, gdzie sędzia przekręcił waszych rywali zza miedzy.

Swoją droga widać, jak bardzo boli Cię ta sobotnia porażka. Widzisz tylko to, co źle sędzia robił dla Chelsea, ale to, jak krzywdził Barcę w dwumeczu już dla Ciebie nie jest ważne. No bo i po co?

I co chcesz osiągnąć przez nazywanie ludzi związanych z Barcą putkami? Ale jeśli sprawia Ci to przyjemność, to proszę bardzo. Ale pachnie mi to kompleksami zza Błoń ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl