Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

South 16.07.2009 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 761974)
Po to płacisz za pociąg, żeby mógł być wynajęty nawet jeśli nim nie jedziesz. Inaczej ponad połowa osób pojechała by samochodem, a reszta by została na lodzie, albo musiałaby płacić niebotyczne sumy za pociąg. Tak trudno zrozumiec? [...]

PS: gdyby mecz był na Wiśle to ręcze, że bilet by był przynajmniej po 30zł

12345667890

PvD 16.07.2009 22:14

Ty dbasz o swój interes tylko i wyłącznie i byś ty miał jak najlepiej. SKWK musi i chce zadbać o wszystkich.

Tak dwa rodzaje i każdy bierze bez przejazdu ,a potem siada w pociąg. Tylko mi nie mów o kontrolach przy wsiadaniu bo sprawdzać 2000 osob na Dworcu to jakaś paranoja, a poza tym nie powiem małolatom wypier....choć kupiliscie bilet na mecz bez pociągu, a przyszli na dworzec.



W_S pomożesz zorganizować kolejny wyjazd?!

Kolejne pytanie przykladowo na wczorajszy mecz sprzedano 2200 biletów załóżmy ze byłoby z przejazdem i bez. Autami jedzie niech nawet 1000, czym ma jechać pozostałe 1200? Ciebie to pewnie g...o obchodzi bo nie interesuje Cię jak małolat z Bieżanowa Prądnika tam dotrze! Ty jedziesz i to najważniejsze.

Sewko 16.07.2009 22:21

dokladnie PvD ma racje - do tego dochodzi nieprzyjazny teren a jak to mowia "w kupie sila" wiec nie narzekac tylko kupowac i jezdzic pociagiem - nikt Was tam nie pogryzie...

W_S 16.07.2009 22:26

Macie po części rację. Teraz drugie pytanie. jakaś pula biletów przeznaczona na mecze będą do nabycia w sosnowcu ?

alterego 16.07.2009 22:59

a dziękować dziękować

do SKWK nie przejmujcie się biadoleniem - róbcie swoje:)

salek 17.07.2009 07:16

na 99% nie będzie można kupować biletów w Sosnowcu. Tak jak to było na meczu z Levadią.

saklak1906 17.07.2009 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sewko (Post 763270)
po pierwszej wizycie w sosnowcu takie pytanie - karnety w starej formie papierkowej maja byc - a co bedzie jezeli znowu dopadnie nas wczorajsza aura i wszystko bedzie mokre i nie bedzie sie nadawac do uzytku...?
wiem czarny scenariusz ale po pierwszej wizycie w sosnowcu zyciowy...

Woreczek foliowy taki z samo zapieciem i problemu nie bedzie( koszt 50 groszy). Albo solidny worek na smieci i plecak zabezpieczony wraz z ubraniami. Taki problem to nie problem

_gilardino_ 17.07.2009 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 763354)
na 99% nie będzie można kupować biletów w Sosnowcu. Tak jak to było na meczu z Levadią.

Skąd się wzięło tyle ludzi na krytej skoro nie sprzedawali biletów?

PvD 17.07.2009 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 763431)
Skąd się wzięło tyle ludzi na krytej skoro nie sprzedawali biletów?

Sponsorzy, działacze, VIPy zaproszenia, róznego rodzaju karty wstepu ?:>

palikot 17.07.2009 12:14

tak? w koszulkach co rozdawali na Legii? dziwne, ja słyszałem, ze tam bilety były w kasach... mógłby ktos potwierdzić?

yogul 17.07.2009 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 763502)
tak? w koszulkach co rozdawali na Legii? dziwne, ja słyszałem, ze tam bilety były w kasach... mógłby ktos potwierdzić?

kibice Wisły co mają inne prawo niż my, znajomości etc.

Grisza1 17.07.2009 16:03

Zawalił w tym wszystkim marketing i umiejętnośc przekazywania decyzji. Trzeba było ogłosic, ze karnety sa po 270, wiec 30 zl za bilet, a pociag finansuje klub. Kasa wyszlaby ta sama, i nikt by sie nie buntowal, bo w Krakowie tyle się mniej wiecej za bilet na mecz placilo. i Byłoby po kłopocie. Tak jak w tej bajce o królu. Krol mial dwoch magów. Wezwał ich do siebie i zapytal o losy krolestwa. Jeden odpowiedzial, że umrą wszyscy poddani. Krol kazal go stracic. Drugi stwierdzil, ze krol bedzie zyc najdluzej ze wszystkich w krolestwie. Krol kazal go nagrodzic, choc powiedzial dokladnie to samo, co ten pierwszy. Wiec zanim cos sie pusci na strone i w eter, trzeba wiedziec, jak powiedziec.

samkicker 12.08.2009 17:47

wie ktoś może czy przy zakupie karnetów spisują nr pesel czy tylko wystarczy pokazać dowód?

zim zum 06.03.2010 09:58

Można jakoś doprecyzować tego newsa w sprawie karnetów ?

Sektory 2 i 3 łuki za bramkami.....a z planu stadionu na stronie żydów wynika, że sektory 2 i 3 są wzdłuż boiska http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=6595&x=0

M89 06.03.2010 10:43

Dokładnie, poza tym czy obowiązują jakieś zasady (czy kto pierwszy ten lepszy...), oraz w którym miejscu będzie młyn?

Kaszalot 06.03.2010 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 864951)
Dokładnie, poza tym czy obowiązują jakieś zasady (czy kto pierwszy ten lepszy...), oraz w którym miejscu będzie młyn?

po takim starcie sezonu i patrzac na frekwencje w Sosnowcu raczej nie trzeba sie obawiac ze wszystkie karnety zejda, wiec selekcji raczej nie bedzie

cebulka997 06.03.2010 11:43

Beda potrzebne Karty Kibica do zakupu karnetu?

massoud 06.03.2010 19:37

na której będzie młyn?

R33 07.03.2010 08:44

I czy wiadomo już czy dojazd na własną rękę czy spod R22 (chodzi mi o to czy jest to jeszcze możliwe czy już upadło?)?

maciekwislak17 07.03.2010 10:49

cebulka997 tak będą potrzebne kk.

Arkas 11.03.2010 17:32

Wiadomo, ile zeszło już m/w karnetów ?

Donki 11.03.2010 17:35

A ja takie pytanko w Poniedzialek kupie jeszcze bilet na sektor 3 ??

Deivid 11.03.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 867666)
A ja takie pytanko w Poniedzialek kupie jeszcze bilet na sektor 3 ??

biletu nie kupisz, co najwyżej możesz kupic karnet

Donki 11.03.2010 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deivid (Post 867669)
biletu nie kupisz, co najwyżej możesz kupic karnet

sorki chodzilo mi oczywiscie o karnet ;)

Szyman423 11.03.2010 18:03

sorki chodzilo mi oczywiscie o karnet ;)[/quote]
Myśle że tak, kupisz. Chyba nie ma takiego wzięcia po niezbyt udanym początku rundy.

rafil 11.03.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 867663)
Wiadomo, ile zeszło już m/w karnetów ?

40% wg głównej

Donki 11.03.2010 19:39

A czy karnetów jest sprzedawanych tyle ile pomiesci stadion na SS czy jest jakies ograniczenie ?/

zim zum 11.03.2010 19:57

pewnie nie ma ograniczeń

massoud 11.03.2010 21:46

JESTEŚ WIŚLAKIEM ? MUSISZ KUPIĆ KARNET Ruszyła sprzedaż karnetów http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/

PS zmieńcie nazwe tego tematu

zim zum 12.03.2010 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 867777)
JESTEŚ WIŚLAKIEM ? MUSISZ KUPIĆ KARNET Ruszyła sprzedaż karnetów http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/

PS zmieńcie nazwe tego tematu

wrzuć info na naszą klasę


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl