Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

joy_division 16.06.2008 21:28

No to "pierwsze koty za płoty" jak to mówią.

Bronex 16.06.2008 21:30

Boże niechaj się to już skończy . W niektórych momentach tak trudno być Polakiem...

Żenada , żenada.... ARTUR BORUC to jedyny człowiek ,który na tych mistrzostwach prezentował zajebisty poziom reszta to dno dna. Leo do dymisji c h u j z Listkiewiczem ...

Smolarek w tak zwanej samotnej szarży. Strzela nad poprzeczką. Niech ten mecz się już skończy.

Tom'ash 16.06.2008 21:30

Ebi ładnie, szkoda tylko że Zachorski oddał piłkę bramkarzowi za darmo.

Chorynatrzykolory 16.06.2008 21:30

i powiedzcie mi co myśli sobie osoba , która ogląda taki mecz , i nie interesuje się piłką nożną? Jeszcze bardziej zniechęci się do piłki. Przykład- moja Matka :( .

Dżołkmen 16.06.2008 21:33

Chociaż by Leo przy.......ił temu Biliciowi albo sędziemu to by nas zapamiętali na tych mistrzostwach....

laurence 16.06.2008 21:34

international level ****a jego mać

gigant 16.06.2008 21:35

A moja żona wykrzyczała przed chwilą "ja pierdoooolę". Zaczynam sie jej bać. Jednak to prawda, okres babami rządzi.

Bronex 16.06.2008 21:35

"""Najbardziej irytującym piłkarzem meczu wybieram Pewość Siebie Dariusza Dudki."""" -korespondent zczuba.pl

spidey 16.06.2008 21:35

Holendrzy niech spierdzielają z kadry. Lindemany i inne Bobokaczmarki, spadać na drzewo...

kisiel92 16.06.2008 21:35

Koniec! Hura! Koniec blamażu Polski!

Tom'ash 16.06.2008 21:36

Zdajecie sobie sprawę, że gdyby nie dyspozycja Boruca to każdy ten mecz przegrywalibyśmy 0-3, 0-4. Wtedy nikt by nie mówił, że Grecja jest najsłabsza na mistrzostwach.

Wilku 16.06.2008 21:36

Ale optymizmem tryskałem myśląc o remisie.. :lol:

Leo pa pa..

"Niezły" wynik.. w Celowcu dwa razy po grzbiecie, w Wiedniu fuksiarski remis (choć była szansa na fuskiarskie zwycięstwo).


:/



Wynik Lwa na wielkich turniejach: 5 remisów, 5 porazek (Holandia, TiT, Polska) - wybitny szkoleniowiec..


Dobranoc.

Bronex 16.06.2008 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dżołkmen (Post 552616)
Chociaż by Leo przy.......ił temu Biliciowi albo sędziemu to by nas zapamiętali na tych mistrzostwach....

... czy na tym stadioniku nie ma kibiców WARSZAWSKIEGO LEGIONU ZAGŁADY przerwać mecz przerwać mecz - zaczynamy karnawał na Łazienkowskiej i już trybuny się palą.... hehhe

Fajne podsumowanie relacji z czuba na gazecie - "koniec meczu. Jeszcze tu k u r w a wrócimy !!! Z Olem" ( ;-) )

Jeremi 16.06.2008 21:39

Boruc .................................................. .................................................. ......................brazylijczyk................ .................................................. ............................muchy w smole............................................. ..................................nasze piłkarzyki

pio 16.06.2008 21:40

na kolejnym turnieju Polacu byli źle przygotowani pod względem motorycznym i fizycznym, a to klucz do sukcesu....

South 16.06.2008 21:40

leooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :lol:

Bronex 16.06.2008 21:40

Roger wygląda na przygnębionego. Prawdopodobnie wreszcie sobie uświadomił, w co się wpieprzył.

Manson33 16.06.2008 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 552595)
Proszę o powazną odpowiedź. Czy my wysłalismy tam druzynę uprawiającą tę dyscyplinę w której rozgrywane są mistrzostwa?

Odpowiedź na te i inne pytania związane z czymś co dumnie nazywa się Reprezentacją Polski zna zapewne Radosław Sobolewski.
Na 100% jego decyzja o zakończeniu przygody z koszulką z Białym Orłem miała jakieś drugie dno,
a że dna jakiego sięgnęła nasza kadra Radek dotykać nie chciał to i odszedł w samą porę.

Boruc - długo, długo nic i nikt, a w porywach Roger - jedyne dwa plusy tych ME.
Reszcie towarzystwa śmiało można podziękować - na EURO 2012 i tak zagramy więc czas na jakieś wynalazki typu Zahorski czy inny Majewski.

joy_division 16.06.2008 21:41

Już za cztery lata, już za cztery lata.....

pan_premier 16.06.2008 21:43

na szybko:
Boruc
Dudka, Wawrzyniak i Sagan
niezła zmiana Smolarka, Roger znów grął za dużo dla siebie i niestety dużo słabiej niz w poprzednich meczach


cviekawe czy Kuba wsadzi gwóźdź do trumny jakze sympatycznego i skromnego Leo

medyk 16.06.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 552627)
na kolejnym turnieju Polacu byli źle przygotowani pod względem motorycznym i fizycznym, a to klucz do sukcesu....

dokładnie Turcja potrafiła od 75min strzelić 3 bramki

PANOM JUŻ DZIĘKUJEMY!

saklak1906 16.06.2008 21:44

ZENADA, nic innego mi nie przychodzi do glowy, przeciez Oni nie mieli wogole woli walki.
Krzynowek out, Wasilewski out mam nadzieje ze ich wiecej w kadrze nie zobacze, sa cincy jak polisilver po dziesieciu goleniach.
Do Dutki to trzeba bedzie doplacic zeby go sprzedac, Lobodzinski nawet nawet, Roger i Boruc poziom Europejski reszta to nawet w naszej lidze by nie zablyszczala.

Leo to sie sam do siebie smial i w glowe pukal ze przyja ta prace

Mario Nh 16.06.2008 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wilku (Post 552624)
Ale optymizmem tryskałem myśląc o remisie.. :lol:

Leo pa pa..

W końcu ktoś to napisał !

W zasadzie Roman Kołtoń powiedział wszystko ( jak go nie lubicie ) tak dziś miał 100% racji.

Zdominowani na boisku, zdominowani na trybunach... niestety przykra to prawda...

Nie będę już poruszał tematu powołań, przygotowań, taktyki czy innych chwytów Leo...

To już trzeci całkowicie spalony wielki turniej w jego karierze.

Ja się tylko zastanawiam jak sie na tym turnieju znaleźliśmy.

Wojtas 16.06.2008 21:46

Kto w tym meczu MUSIAL WYGRAC????A kto chcial???

Chorwacja czy Polska????Bo juz sie pogubilem ???

Z E N A D A

_ukoL 16.06.2008 21:47

Naszych piłkarzy nie ma co porównywać do Turków, panowie...
Gdzie Wy chcecie równać drwali do magików, bo tak można porównać
Polskę i inne w ogóle reprezentacje może Austria to też takie jak my
kulosy za przeproszeniem :P.

Witoldon 16.06.2008 21:48

Czuje się oszukany... Nie żartuję, kolejny raz szumne zapowiedzi trenerów i piłkarzy przed wielką imprezą, a na sam koniec jest jedno wielkie g..... Nie widzę, żadnej różnicy między Janasem, Engelem a Leo. Polska jest drużyną eliminacji a na mistrzostwach nawet Mourinho by nam nie pomógł.

joy_division 16.06.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manson33 (Post 552631)
Odpowiedź na te i inne pytania związane z czymś co dumnie nazywa się Reprezentacją Polski zna zapewne Radosław Sobolewski.
Na 100% jego decyzja o zakończeniu przygody z koszulką z Białym Orłem miała jakieś drugie dno,
a że dna jakiego sięgnęła nasza kadra Radek dotykać nie chciał to i odszedł w samą porę.

Przed tym meczem nad tym samym sie zastanawiałem. Sobol głupi nie jest, coś tam się musiało wydarzyć.

Bronex 16.06.2008 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joy_division (Post 552641)
Przed tym meczem nad tym samym sie zastanawiałem. Sobol głupi nie jest, coś tam się musiało wydarzyć.

Tak Panowie. Mnie też swego czasu bardzo zdziwiła decyzja o zakończeniu reprezentacyjnej kariery Sobolewskiego , ale na to żeby się jakoś wyczerpująco o rzeczywistych motywach swojej decyzji wypowiedział nie ma co liczyć bo sami wiecie jak on z mediami rozmawia - "Nie dziękuję spytajcie kogoś innego".

Może ta konferencja Błaszczykowskiego coś wniesie do szerszego spojrzenia na selekcje i jej kryteria.

Luu... 16.06.2008 21:53

Nawet Polak bramki nie strzelił ;/ ****a

krzysiek92 16.06.2008 21:54

No ja .......e... Leo po eliminacjach był bogiem... teraz go utopić najlepiej...?! Ludzie piłkarze nic nie zagrali brak formy (oprócz Boruca) w sumie to cud żeśmy się dostali jak patrzę teraz na naszych kopaczy. Leo niczemu nie winien próbował chyba wszystkim sposobami, efekt każdy widzi... teraz trzeba się zastanowić i odstawić najsłabszych a wziąść nowych. A i bym zapominał LEO powinien zostać (według mnie).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl