![]() |
No to "pierwsze koty za płoty" jak to mówią.
|
Boże niechaj się to już skończy . W niektórych momentach tak trudno być Polakiem...
Żenada , żenada.... ARTUR BORUC to jedyny człowiek ,który na tych mistrzostwach prezentował zajebisty poziom reszta to dno dna. Leo do dymisji c h u j z Listkiewiczem ... Smolarek w tak zwanej samotnej szarży. Strzela nad poprzeczką. Niech ten mecz się już skończy. |
Ebi ładnie, szkoda tylko że Zachorski oddał piłkę bramkarzowi za darmo.
|
i powiedzcie mi co myśli sobie osoba , która ogląda taki mecz , i nie interesuje się piłką nożną? Jeszcze bardziej zniechęci się do piłki. Przykład- moja Matka :( .
|
Chociaż by Leo przy.......ił temu Biliciowi albo sędziemu to by nas zapamiętali na tych mistrzostwach....
|
international level ****a jego mać
|
A moja żona wykrzyczała przed chwilą "ja pierdoooolę". Zaczynam sie jej bać. Jednak to prawda, okres babami rządzi.
|
"""Najbardziej irytującym piłkarzem meczu wybieram Pewość Siebie Dariusza Dudki."""" -korespondent zczuba.pl
|
Holendrzy niech spierdzielają z kadry. Lindemany i inne Bobokaczmarki, spadać na drzewo...
|
Koniec! Hura! Koniec blamażu Polski!
|
Zdajecie sobie sprawę, że gdyby nie dyspozycja Boruca to każdy ten mecz przegrywalibyśmy 0-3, 0-4. Wtedy nikt by nie mówił, że Grecja jest najsłabsza na mistrzostwach.
|
Ale optymizmem tryskałem myśląc o remisie.. :lol:
Leo pa pa.. "Niezły" wynik.. w Celowcu dwa razy po grzbiecie, w Wiedniu fuksiarski remis (choć była szansa na fuskiarskie zwycięstwo). :/ Wynik Lwa na wielkich turniejach: 5 remisów, 5 porazek (Holandia, TiT, Polska) - wybitny szkoleniowiec.. Dobranoc. |
Cytat:
Fajne podsumowanie relacji z czuba na gazecie - "koniec meczu. Jeszcze tu k u r w a wrócimy !!! Z Olem" ( ;-) ) |
Boruc .................................................. .................................................. ......................brazylijczyk................ .................................................. ............................muchy w smole............................................. ..................................nasze piłkarzyki
|
na kolejnym turnieju Polacu byli źle przygotowani pod względem motorycznym i fizycznym, a to klucz do sukcesu....
|
leooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :lol:
|
Roger wygląda na przygnębionego. Prawdopodobnie wreszcie sobie uświadomił, w co się wpieprzył.
|
Cytat:
Na 100% jego decyzja o zakończeniu przygody z koszulką z Białym Orłem miała jakieś drugie dno, a że dna jakiego sięgnęła nasza kadra Radek dotykać nie chciał to i odszedł w samą porę. Boruc - długo, długo nic i nikt, a w porywach Roger - jedyne dwa plusy tych ME. Reszcie towarzystwa śmiało można podziękować - na EURO 2012 i tak zagramy więc czas na jakieś wynalazki typu Zahorski czy inny Majewski. |
Już za cztery lata, już za cztery lata.....
|
na szybko:
Boruc Dudka, Wawrzyniak i Sagan niezła zmiana Smolarka, Roger znów grął za dużo dla siebie i niestety dużo słabiej niz w poprzednich meczach cviekawe czy Kuba wsadzi gwóźdź do trumny jakze sympatycznego i skromnego Leo |
Cytat:
PANOM JUŻ DZIĘKUJEMY! |
ZENADA, nic innego mi nie przychodzi do glowy, przeciez Oni nie mieli wogole woli walki.
Krzynowek out, Wasilewski out mam nadzieje ze ich wiecej w kadrze nie zobacze, sa cincy jak polisilver po dziesieciu goleniach. Do Dutki to trzeba bedzie doplacic zeby go sprzedac, Lobodzinski nawet nawet, Roger i Boruc poziom Europejski reszta to nawet w naszej lidze by nie zablyszczala. Leo to sie sam do siebie smial i w glowe pukal ze przyja ta prace |
Cytat:
W zasadzie Roman Kołtoń powiedział wszystko ( jak go nie lubicie ) tak dziś miał 100% racji. Zdominowani na boisku, zdominowani na trybunach... niestety przykra to prawda... Nie będę już poruszał tematu powołań, przygotowań, taktyki czy innych chwytów Leo... To już trzeci całkowicie spalony wielki turniej w jego karierze. Ja się tylko zastanawiam jak sie na tym turnieju znaleźliśmy. |
Kto w tym meczu MUSIAL WYGRAC????A kto chcial???
Chorwacja czy Polska????Bo juz sie pogubilem ??? Z E N A D A |
Naszych piłkarzy nie ma co porównywać do Turków, panowie...
Gdzie Wy chcecie równać drwali do magików, bo tak można porównać Polskę i inne w ogóle reprezentacje może Austria to też takie jak my kulosy za przeproszeniem :P. |
Czuje się oszukany... Nie żartuję, kolejny raz szumne zapowiedzi trenerów i piłkarzy przed wielką imprezą, a na sam koniec jest jedno wielkie g..... Nie widzę, żadnej różnicy między Janasem, Engelem a Leo. Polska jest drużyną eliminacji a na mistrzostwach nawet Mourinho by nam nie pomógł.
|
Cytat:
|
Cytat:
Może ta konferencja Błaszczykowskiego coś wniesie do szerszego spojrzenia na selekcje i jej kryteria. |
Nawet Polak bramki nie strzelił ;/ ****a
|
No ja .......e... Leo po eliminacjach był bogiem... teraz go utopić najlepiej...?! Ludzie piłkarze nic nie zagrali brak formy (oprócz Boruca) w sumie to cud żeśmy się dostali jak patrzę teraz na naszych kopaczy. Leo niczemu nie winien próbował chyba wszystkim sposobami, efekt każdy widzi... teraz trzeba się zastanowić i odstawić najsłabszych a wziąść nowych. A i bym zapominał LEO powinien zostać (według mnie).
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl