![]() |
Ja mam trochę odbiegające pytanie od tematu czy wszystkie zespoły w naszej ekstraklasie mają ten sam wzór cyfr na koszulkach? Zastanawiam się czy może przypadkiem ktoś wpadł, żeby wzorować się na takich ligach jak angielska. :D
|
ZAJEBISTE TE KOSZULKI Z "Tele-Fonika"... Sam bym sobie takową zakupił jakby były w sprzedaży :D, ale tak jak koledzy wyżej trzeba sie otworzyc na media, ja nie mówie żeby sprzedawać swoją nazwe albo żeby zamiast gwiazdy na trybunach było logo jakiejś firmy dresów, ale trzeba jakoś to podkręcić. Zauważcie np. kibice Barcy kupują tylko, a przynajmniej w większości ubrania NaJk :D, a nie adidasa, czyli sponsora realu. Co do sponsora na koszulkach to też niewiele się to różni... tyle że u nas nie ma takiego upodabniania się całkowicie z klubem, cuż... może byłoby wtedy lepiej ze sponsorem i całym marketingiem, który u nas jest b.b.b.słabym poziomie ;/ Moim zdaniem musimy mieć dużego sponsora takiego jak Samsung czy Simens, ogólnie duże firmy rtv agd... jest to gigant w porównaniu do bukmacherów...
|
Racja , przypominają się stare dobre czasy :) Ale nawet nie wiedziałem nic o tym , że zagramy z Tele-Fonika na koszulkach. Kiedy dokładnie zapadła ta decyzja o tym aby grać w dawnym sponsorze ?? Bo w sparingach nasi grali jeszcze bez sponsora na trykocie
|
To było wiadome w ok 90% po wprowadzeniu w życie ustawy 'hazardowej'. Chyba mało osób było w stanie sobie wyobrazić, że nasi działacze będą potrafili sprowadzić na R22 poważnego sponsora. Jedynym zaskoczeniem to jest to że zamiast TF Kabel na koszulkach mamy logo jak za dawnych lat.
|
A no przecież.. nie pomyślałem , dzięki kolego za info :) TF Kabel : No właśnie to też jest dla mnie zaskoczenie , ale nie ma to tamto według mnie nic nie brakuje tym koszulkom
|
Oglądałem skróty pozostałych meczy, na większości stadionów były reklamy bet at home. Odra na koszulkach miała reklamę firmy bukmacherskiej. Jak to w końcu jest z tym, że Wisła nie może a inni mogą?
|
Sponsor Odry - Fortuna - to stary Profesjonal. Z tego co wiem nie mają w ofercie pokera itp. a więc nie podlegają pod gry hazardowe.
|
Tak zastanawiając się innym tropem to widać, że Adidas wchodzi do Wisły;) Korki Adidasa mieli Boguski, Sobolewski, chyba Głowacki :), którzy wcześniej kopali w Umbro =)
|
Adidas szczerze wolałbym Nike jak za starych dobrych lat:P
|
Na Odrze był bet-at-home na bandach. Tutaj chyba jednak chodzi o to, że niektóre drużyny ryzykują, a Wisła nie chce ryzykować ewentualnej kary finansowej, która może być wysoka
|
Na Polonii też był bah na bandach, aż waliło po oczach. Mocno ryzykują.
Swoją drogą już KE dobiera się do tyłka Polsce, pierwszym zarzutem jest zbyt szybkie tempo prac i brak notyfikacji Komisji o planowanych zmianach. KE reprezentuje ten sam koleś, który doprowadził do zmiany antyhazardowych przepisów w Grecji. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie dojdzie pzynajmniej do zawieszenia tymczasowego ustawy na czas sporu. Bo to, że ustawę w końcu trzeba będzie zmienić/uchylić jest pewne. |
W RMF podali, że Polonia Warszawa będzie miała duży kłopot, bo w związku z banerami bukmacherów na meczu rozpoczęło się postepowanie....
|
Cytat:
|
Super, niech jeszcze zakażą zdobywania goli przez Polskie drużyny.
By na drugi dzień po meczu polityków z kimś tam słuchać ich .......enia na temat poziomu Polskiej piłki. |
Chory przepis, wszyscy mówią, że Polska piłka słaba i mało w niej kasy. Znalazły się w końcu firmy, które inwestowały sporo pieniędzy w naszą ligę to ci niby politycy wszystko zepsuli. Mam nadzieje, że niedługo Unia się do nas przypierdzieli za tą ustawę i zmienią to na korzyść klubów.
|
Dokładnie no ale co my możemy my nie reklamujemy bet-at-home wiec inni też niech nie reklamują.
|
Nie uważacie, że to trochę dziwne?
http://www.allegro.pl/item944307825_...hia_slask.html Pamiętam, że w Wiślackim Świecie gdy była zmiana sponsora na koszulkach i nowy wzór, czekało się około miesiąca. Poza tym to logo jest zdecydowanie mniejsze niż na koszulkach, w których grali w Bełchatowie... |
Koszulka z logo TF jest tu http://www.tswisla.eu/k69/Koszulka-M...BRO,p1083.html
Sam się przymierzam do jej kupna zanim wejdzie adaś :) |
Może ktoś tam jednak z marketingu myśli. Telefonika wygląda o wiele lepiej od TFKable. Jednak gdyby do tego doszła biała gwiazda a logo SA zostało na spodenkach wtedy byłoby jeszcze lepiej.
|
Cytat:
|
Cholera, z tym adidasem to już pewne? :/
|
Mnie bardziej od sponsora technicznego interesuje kiedy Wisła pozyska sponsora strategicznego. W końcu z każdym meczem to też strata gotówki.
Dziś Lech oficjalnie podpisał umowę z s.Oliver i już w meczu z Jagiellonią zagrają w koszulkach z tym sponsorem. |
Cytat:
|
z Adasiem to chyba pewne, Głowacki, Boguski, Sobolewski grają już w adidasach:)
|
a Marcelo i Paweł Brożek w Nike... i ch uj?
|
Cytat:
|
To nie ma nic do rzeczy. Oni nie mają kontraktów z nikim,mogą grać w butach w jakich tylko zechcą i pokazywać się publicznie w dowolnej marki ciuchach.
|
http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png
Jezeli tak ma wygladac koszulka, to ja nie mam absolutnie nic przeciwko temu, ogolnie elegancko sie prezentuje i jestem stanowczo bardziej za Adidas niz Nike |
Cytat:
|
Cytat:
racja ładna, ciekawie czy cenowo tez wzrosnie ladnie?;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl