Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=28)

Verinho 22.09.2008 17:47

Nie wiem czy było
http://i34.tinypic.com/14uc5sn.jpg

!(Z) 22.09.2008 18:03

w Londynie Spurs dostają baty jak widać na każdej płaszczyźnie :lol:

http://pl.youtube.com/watch?v=2SQWd0YAE70

Sensej 22.09.2008 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 597450)
Zobaczylem tego goscia w Rozmowch w Toku i wg mnie on jest sprytniejszy i cwanszy niz nam sie to wszystkim wydaje.
Chce zaistniec "na debila " w internecie i tv cos jak taki typ -Konjo czy jak mu tam i ,w dodatku ma to cos ze nie obchodza go opinie czyli gl wysmiewanie i szyderstwa ,wiec przybiera taka maskę.

Na pierwszy rzut oka kwalifkuje sie zamiast do spiewu i rozweselnia ludzi do szpitala psychitarycznego,ale jak go blizej posluchac to ma pewnein poziom inteligencjii co sugeruje ze taki naprawde nie jest.
Znam wielu ktorzy robiac sobie jaja ,czy pod wpywem % zachowuja sie tak samo jak on,taki sam sposob zachowania mowienia nawet ruchy podobne ,a w realnym swiecie sa normalnie funcjonujacym ludzmi na studiach czy w pracy.

No i miałeś racje ;)

Dla nie kumatych polecam nową reklamę Media Markt :)

dj_ibutti 22.09.2008 19:34

Ta reklama to świetny sposób, żeby ludzie kupili nowy telewizor... bo swój miałem ochotę wyjebać przez okno. Trochę % i bym to zrobił, a wtedy trzeba by kupić nowy... Cwaniaczki...

arth_ur 22.09.2008 19:46

http://doppelagent.de/sicherheitsdie...n-bei-erdbeben

mic 22.09.2008 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 606693)
Ta reklama to świetny sposób, żeby ludzie kupili nowy telewizor... bo swój miałem ochotę wyjebać przez okno. Trochę % i bym to zrobił, a wtedy trzeba by kupić nowy... Cwaniaczki...

A ktora to reklama ? Przed chwila leciala jakas w TV, ale koles "spiewal" cos itd, o ta chodzi ?

dj_ibutti 22.09.2008 20:26

Takkkk, taki blondyn a la lata 60 ubieglego wieku...

GabrielloTS 22.09.2008 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verinho (Post 606621)


ale to jest jakis wał z tym zdjęciem... z tego co widzę laska nazywa się Anita Kaczmarska (Kwiatkowska), no i jest taka osoba na NK ale zdjęcia tam takiego nie ma :] same z dziećmi :D

DejmianVII 22.09.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 606078)
noo nie był bym taki pewny - w końcu z Poznania jest :P


taki głupi teścik (w sam raz do rozmywania :P)

należy połączyć dzień miesiąca z dniem swoich urodzin

Miesiąc w którym się urodziłeś/am:

1.Zjadłem/am
2.Potrzebowałem/am
3.Biegłem/am nago z...
4.Zastrzeliłem/am
5.Przytulałem/am się z...
6.Paliłem/am z...
7.Zderzyłem/am sie z...
8.Biłem/am się z...
9.Dźgnąłem/ęłam nożem
10.Zabiłem/am
11.Spałem/am z...
12.Oblizałem/am

Dzień w którym się urodziłeś/aś:

01.Bill/em z Tokio Hotel
02.Pso/em
03.Zyda/em
04.Szczoteczke/a do zębów
05.Kondom/na
06.Homo
07.Kaczora/em Donalda/em
08.Prostytutke/a
09.Gwiazde/a porno
10.Worek/kiem chwastów
11.Księdza/em
12Mikołaja/em
13.Paris Hilton
14.Ku*we/a
15.Pomarańcze/a
16.Striptiserke/a
17.Bisexualiste/a
18.Konia/em
19.Mojego/moją chłopaka/dziewczynę
20.Pijaka/iem
21.Bezdomnego/ym
22.Kochanka/iem
23.Ojca/em dyrektora/em
24.Wielkanocne/ym jajo/em
25.Słój/em miodu
26.Gorącą laskę/a
27.Miskę/a płatków zbożowych
28.Frytek/kami
29.Romana/em Giertycha/em
30.Szklankę/a mleka
31.Twoją babcię/a


ja mam chyba najbardziej wulgarny wynik - oblizałem ku*wę


Biłem Żyda:DD
co do tych tatuaży wiecie że przed wojną herbem Zakopanego była swastyka???

shad 22.09.2008 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DejmianVII (Post 606779)
co do tych tatuaży wiecie że przed wojną herbem Zakopanego była swastyka???

Żadna nowość, na Podhalu swastyki były bardzo popularnym symbolem i nie miały nic wspólnego z Hitlerem i jego kamandą.
http://strasznasztuka.blox.pl/resource/karlowicz.JPG

Sensej 23.09.2008 05:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 606707)
A ktora to reklama ? Przed chwila leciala jakas w TV, ale koles "spiewal" cos itd, o ta chodzi ?

http://www.reklamania.pl/reklamania/...an_i_inni.html

Amfre 23.09.2008 09:48

Napój energetyczny klubu Cracovia


Cytat:

Cracovia Power, Za Pasy czy Turbopas. Ale zdarzają się też bardziej niekonwencjonalne, jak Dziecko Rosemary, Nalewka Doktora czy Wasiluk doda ci skrzydeł.
:):)

funkykoval 23.09.2008 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 606078)
noo nie był bym taki pewny - w końcu z Poznania jest :P

taki głupi teścik (w sam raz do rozmywania :P)

należy połączyć dzień miesiąca z dniem swoich urodzin

Miesiąc w którym się urodziłeś/am:

1.Zjadłem/am
2.Potrzebowałem/am
3.Biegłem/am nago z...
4.Zastrzeliłem/am
5.Przytulałem/am się z...
6.Paliłem/am z...
7.Zderzyłem/am sie z...
8.Biłem/am się z...
9.Dźgnąłem/ęłam nożem
10.Zabiłem/am
11.Spałem/am z...
12.Oblizałem/am

Dzień w którym się urodziłeś/aś:

01.Bill/em z Tokio Hotel
02.Pso/em
03.Zyda/em
04.Szczoteczke/a do zębów
05.Kondom/na
06.Homo
07.Kaczora/em Donalda/em
08.Prostytutke/a
09.Gwiazde/a porno
10.Worek/kiem chwastów
11.Księdza/em
12Mikołaja/em
13.Paris Hilton
14.Ku*we/a
15.Pomarańcze/a
16.Striptiserke/a
17.Bisexualiste/a
18.Konia/em
19.Mojego/moją chłopaka/dziewczynę
20.Pijaka/iem
21.Bezdomnego/ym
22.Kochanka/iem
23.Ojca/em dyrektora/em
24.Wielkanocne/ym jajo/em
25.Słój/em miodu
26.Gorącą laskę/a
27.Miskę/a płatków zbożowych
28.Frytek/kami
29.Romana/em Giertycha/em
30.Szklankę/a mleka
31.Twoją babcię/a
ja mam chyba najbardziej wulgarny wynik - oblizałem ku*wę

Ja mam lepiej : Dźgnąłem nożem ojca Dyrektora

k888 23.09.2008 14:27

Potrzebowałem gwiazde porno <lol2>

fst 23.09.2008 14:29

Zastrzeliłem Paris Hilton... <rotfl>

klusek106 23.09.2008 14:48

zastrzelilem zyda :D

shad 23.09.2008 15:56

A mi wyszło: "rozmywacie BANanana"

DamiannTS 23.09.2008 17:27

Przytulałem się z Paris Hilton XD

Młyniu_Miechów 23.09.2008 18:37

Paliłem z koniem... :/

StelmiOriginal 23.09.2008 19:01

Przytulałem sie ze stripteaserką ;)

DrewniaQ 23.09.2008 19:02

Biegałem nago z Paris Hilton, ale razem czy tylko ja?

Coach 23.09.2008 19:03

zderzyłem sie ze stripteaserką :D

Lysy 23.09.2008 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 606078)
ja mam chyba najbardziej wulgarny wynik - oblizałem ku*wę

Wychodzi na to, że mamy urodzinki tego samego dnia :-)

rafalek 23.09.2008 19:31

mi wysz : Biłem Konia <szok>

picasso 23.09.2008 20:22

na co wy narzekacie,"przytulałem się z homo"...tfu

rzep 23.09.2008 20:24

a też rozmyje

paliłem z frytkami :shock: :D

Kamyk 23.09.2008 20:25

http://pl.youtube.com/watch?v=KoUWs_...eature=related

Ja już myślałem, że taki młody fan:D...

tommiyacht 23.09.2008 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 607209)
na co wy narzekacie,"przytulałem się z homo"...tfu

to oddaj bo ja go potrzebuje :)

SpongeBob 23.09.2008 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 607007)
Ja mam lepiej : Dźgnąłem nożem ojca Dyrektora


no to wszystkiego najlepszego i dla Ciebie i dla mnie:D:piwko:

felipe 23.09.2008 22:58

"Potrzebowałem miskę płatków zbożowych"

To nie jest prawda ! :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl