Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

JohnnyH 16.10.2008 11:33

Ja uważam że suma 400 - 500 EUR za tak przeciętnego stopera, który w ciągu swojej reprezentacyjnej "kariery" nie był w stanie przebić się do pierwszego składu Wisły Kraków jest aż nadto wysoka. Panowie, czy sądzicie że ktokolwiek wyłozyłby 800 - 1mln EUR za zawodnika który praktycznie nie gra w klubie a nie jest też podstawowym obrońcą reprezentacji?? Ja uważam że nie, więc ciesze się że buraka w Wiśle już nie zobacze a klub na tym zarobi. Bednarz w podobny sposób załatwił Marcelo i idę o zakład że ten chłopak będzie przyszłością tej drużyny. Ma facet żonę więc mamy słuchać nie musi.

Na koniec o jeszcze jednym Panu który wczoraj przypomniał o swojej klasie....Darku Dudka....Wisła Kraków to były dla Ciebie zbyt niskie progi...zostałeś stworzony do wyższych celów.

Pozdrawiam

Ogryzek 16.10.2008 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JohnnyH (Post 616164)
Ja uważam że suma 400 - 500 EUR za tak przeciętnego stopera, który w ciągu swojej reprezentacyjnej "kariery" nie był w stanie przebić się do pierwszego składu Wisły Kraków jest aż nadto wysoka. Panowie, czy sądzicie że ktokolwiek wyłozyłby 800 - 1mln EUR za zawodnika który praktycznie nie gra w klubie a nie jest też podstawowym obrońcą reprezentacji?? Ja uważam że nie, więc ciesze się że buraka w Wiśle już nie zobacze a klub na tym zarobi. Bednarz w podobny sposób załatwił Marcelo i idę o zakład że ten chłopak będzie przyszłością tej drużyny. Ma facet żonę więc mamy słuchać nie musi.

Na koniec o jeszcze jednym Panu który wczoraj przypomniał o swojej klasie....Darku Dudka....Wisła Kraków to były dla Ciebie zbyt niskie progi...zostałeś stworzony do wyższych celów.

Pozdrawiam

Szanuj Dudkę! To nie szmata Kokoszka!

Wyjątkowo męczą mnie ludzie którzy nie są w stanie docenić tego że jakiś piłkarz odszedł z klasą! Nie chciał grac w Wiśle - miał prawo, ale nie kombinował jak ostatni "śmieć z Andrychowa" tylko odszedł do Francji na korzystnych warunkach dla klubu! (Też mógł skorzystać z prawa Webstera)

Ale nie... znów musi koleś dostać parę szpilek za to, że klub zarobił na nim ponad 2 mln EUR! Taki Żurawski, Błaszczykowski czy Dudka pokazali jak można normalnie rozstać się z klubem!


Klub i piłkarz byli zadowoleni z takiego obrotu sprawy.... po co więc Dudce wbijasz szpilkę? Nie on jeden marzy o el dorado na zachodzie, nawet jeśli to za wysokie progi dla niego:)

PS
Gdyby nasz klub wydał 2 mln euro na transfery pozyskane z transferu właśnie wyśmiewanego Dudki, wzmocnilibyśmy się bardziej niż Lech... pieniądzę na transfery dzięki właśnie Dudce są, tylko chęci władz klubu nie ma!

Ja tam Darkowi życzę jak najlepiej, bo jeśli już jakiś piłkarz będzie chciał od Nas odejść to niech robi to tak, jak Darek, a nie śmieć Kokoszka!

flamengista 16.10.2008 14:35

Całkowicie się zgadzam z Ogryzkiem.

Znając wcześniejsze wypowiedzi Dudki i jego wcześniejsze zachowanie - zostałem bardzo przyjemnie zaskoczony, że odszedł od nas z dużą klasą. Umówmy się - on też mógł z Webstera skorzystać.

Dzięki Dudce klub zarobił na czysto jakieś 1,3-1,5 mln € (transfer do Auxerre - 2 mln, ale przyszedł za ok 500-700 tys. € z Amiki). Żeby każdy zawodnik Wisły odchodził z klubu z takim wynikiem.

Porównywanie go z Kokoszką, który Wiśle zawdzięcza wszystko - jest zwyczajnym nietaktem.

JohnnyH 16.10.2008 14:53

Widzisz Ogryzek, ja wcale nie stawiam Kokoszki i Dudki na tym samym poziomie ponieważ dla mnie smieszny piłkarz Kokoszka to jest poziom rynsztoka. Co do Darka Dudki to zawsze miałem do niego bardzo ambiwalentny stosunek. Nie jest dla mnie szmatą jak śmieszny Adam ale przez okres swoich występów w Wiśle nie zaimponował mi pod względem zarówno piłkarskim jak i mentalnym.

Jeśli chodzi o aspekt piłkarski to facet nie był w stanie wygrać rywalizacji na żadnej pozycji na której grał. Z lewej wygryzł go Piotrek Brożek, ze stopera Głowa z Cleberem a ze środka pomocy Sobol i Cantoro. Dobrze zapamiętałem niektóre jego „świetne” występy stąd nie widzę powodu żebym miał chłopaka nosić na rękach. Fakt że odszedł z Wisełki i klub jeszcze na tym zarobił napawa mnie dużą radością bo przyznam szczerze że nie wiem jak ktoś znający się na piłce mógł zapłacić z Pana Darka 2 mln EUR. Tutaj myślę trzeba podziękować jego menadżerowi i Bednarzowi bo zrobili świetny interes. Samemu Dudce klaskać z tego powodu nie będę bo to nie dzięki jego świetnej grze poszedł chłopak na zachód za taką kasę.

Szpilki które mu od czasu do czasu wbijam wiążą się z aspektem mentalnym. Chronicznie nie trawie zawodników którzy mimo tego że jeszcze niczego nie pokazali w Naszym Klubie to już gwiazdorzą, opowiadają jacy to oni nie są zajebiści i że już czas wyjechać na zachód bo w polskiej lidze i w Wiśle Kraków się nie rozwiną i niczego więcej nie osiągną. Darek Dudka zapodawał takie historie przez ostatnie 1,5 roku gry w Wiśle mimo że w tzw. między czasie był bardziej zapchajdziurą na wypadek kontuzji niż wiodącą postacią zespołu. To że wielu piłkarzy marzy o wypłatach w euro jest oczywiste. Jednak wspomniani przez Ciebie Żurawski i Błaszczu czy nawet za pierwszym razem Kosowski zrobili dla tego klubu bardzo dużo i oni mieli argumenty czysto piłkarskie do tego aby wspominać o transferze zagranicznym. To że z ww. tylko Kuba robi karierę to już inna sprawa ale zarówno Żurawiowi jak i Kosie życzyłem jak najlepiej przez wzgląd na to jak wiele zrobili dla Naszego Klubu. Ogryzek na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Przede wszystkim dobrą grą a nie klepaniem głupot do gazet. Wspominani przez Ciebie Żuraw i Błaszczu zasłużyli sobie nań właśnie w ten sposób. Dudka jest dla mnie po prostu kolejnym piłkarzem który grał w Wiśle Kraków i nosić go na rękach tylko z powodu że nie zachował się jak Uche czy Kokoszka nie zamierzam. Życzę mu jednego….coby się chłopakowi w główce poukładało bo z takim podejściem do zawodu bliżej mu do Matusiaka niż do Błaszczykowskiego.
Pozdrawiam

P.S. Kuba przyszedł do Wisły pół roku przed Dudką. Gdzie jest teraz jeden a gdzie drugi.

P.S. II. Panowie, w którym momencie mojego posta porównałem jednego z drugim??

kuba7k 16.10.2008 15:31

Dzisiaj na basenie AGH widziałem Grzegorza Mielcarskiego, on mieszka w Krakowie, czy to może ma cos wspólnego z intersami związanymi z Wisła;) ?

skowron 16.10.2008 15:34

Chyba mieszka w krakowie bo widze go bardzo często u Pana K. Węgrzyna ;)

Bronex 16.10.2008 15:42

W tej całej sprawie na tym etapie najbardziej mnie niepokoi fakt tych rozliczeń finansowych. Z resztą sami czytaliście na pewno wypowiedź Jacka Bednarza jak takie decyzje zapadają w FIFA - jednoosobowo. Jeden pieprzony ,skorumpowany rozbójnik podejmuje sobie decyzję za którą nie ponosi żadnej odpowiedzialności. To jest dopiero banda złodziei. Do tego ta cała procedura rozstrzygania takich wniosków trwa w nieskończoność. Oni są zupełnie w tej Fifie zajebanej zupełnie niewydolni. Czas to pieniądz. Ale co tu się dziwić. Jeżeli FIFA to zachowując wszelkie proporcje taki PZPN o globalnym zasięgu to Boże miej ten piękny sport w swojej opiece. Kiedyś na weszło.com był taki zajebisty wywiad z brytyjskim dziennikarzem który tropił te wszystkie afery związane z FIFA. Przerażający materiał polecam.
Wracając do "chytrego śmieciuch z Andrychowa" to uważam ,że wydębienie kasy od Empoli będzie cholernie trudne biorąc pod uwagę obecnie znane fakty. Dla Empoli "człon" to zawodnik wolny, więc wcale się nie zdziwię jak od całego gówna umyją ręce i nie zapłacą ani grosza. Wszyscy spodziewamy się ,że FIFA na pewno nas orżnie na kasę ,ale co się stanie jeżeli rzeczywiście zasądzą kwotę , która nas satysfakcjonuje w obecnych realiach. Co wtedy? Kto to zapłaci? Mama Adasia? .... Poza tym na miejscu Empoli trochę bym podchodził do Kokoszki z rezerwą. Jeżeli raz wykręcił taki numer to wcale nie jest powiedziane ,że jak mu się znudzą Włochy nie od.......i za jakiś czas takiego samego wałka makaronom.

Aha i jeszcze taka mała kwestia. Zauważyliście ,że jakoś teraz Kokoszka nie jest powoływany reprezentacji. Już pomijam to ,że Leo tak wysyła te powołania jak go ****a fantazja poniesie ale przecież kilka miesięcy temu rozpływał się nad talentem tego chłopaka. Teraz kiedy reprezentacyjną karierę zakończył Jacek Bąk i mamy dziury w obronie chyba naturalną koleją rzeczy byłoby powołanie dla Adama skoro taka z niego nadzieja. A Leo tego nie robi. Owszem powołuje się ,pytany o tę kwestię w wywiadach , na argument niewystępowania Kokoszki w Empoli w podstawowym składzie ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie skoro 2/3 zawodników tej reprezentacji garuje na ławce albo na trybunach. Ja tego nie rozumiem ,zero konsekwencji u Leona w tym temacie.

arti 16.10.2008 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JohnnyH (Post 616218)
Jeśli chodzi o aspekt piłkarski to facet nie był w stanie wygrać rywalizacji na żadnej pozycji na której grał. Z lewej wygryzł go Piotrek Brożek, ze stopera Głowa z Cleberem a ze środka pomocy Sobol i Cantoro. Dobrze zapamiętałem niektóre jego „świetne” występy stąd nie widzę powodu żebym miał chłopaka nosić na rękach. Fakt że odszedł z Wisełki i klub jeszcze na tym zarobił napawa mnie dużą radością bo przyznam szczerze że nie wiem jak ktoś znający się na piłce mógł zapłacić z Pana Darka 2 mln EUR. Tutaj myślę trzeba podziękować jego menadżerowi i Bednarzowi bo zrobili świetny interes. Samemu Dudce klaskać z tego powodu nie będę bo to nie dzięki jego świetnej grze poszedł chłopak na zachód za taką kasę.

z lewej obrony nikt go nie wygryzł tylko złapał kontuzję i Piotr wskoczył. Wiosną też borykał się z jakimś urazem, a poza tym widać było, że już zlewa sprawę (vide - liga z Legią) więc po co go Skorża miał wystawiać. Z kolei m.in.dzięki tym urazom Kokos pograł więcej wiosną i mógł sp...
Wg mnie to DD we Francji kariery nie zrobi - tam będą robić z niego cały czas wiatrak. Nie ma niestety ani techniki ani sprawności ani szybkości na potrzebnym tam poziomie. Ale jak przejdzie do klubu typu Energie Cottbus to może być całkiem przyzwoicie. Tym bardziej, że i do domu będzie blisko...
2 m euro... jeśli faktycznie za Jodłowca ktoś dawał 1,3-1,4m euro to 2 za DD to cena adekwatna lub nieco za niska.

Wojtas 16.10.2008 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 616201)
Szanuj Dudkę! To nie szmata Kokoszka!

Wyjątkowo męczą mnie ludzie którzy nie są w stanie docenić tego że jakiś piłkarz odszedł z klasą! Nie chciał grac w Wiśle - miał prawo, ale nie kombinował jak ostatni "śmieć z Andrychowa" tylko odszedł do Francji na korzystnych warunkach dla klubu! (Też mógł skorzystać z prawa Webstera)

Ale nie... znów musi koleś dostać parę szpilek za to, że klub zarobił na nim ponad 2 mln EUR! Taki Żurawski, Błaszczykowski czy Dudka pokazali jak można normalnie rozstać się z klubem!


Klub i piłkarz byli zadowoleni z takiego obrotu sprawy.... po co więc Dudce wbijasz szpilkę? Nie on jeden marzy o el dorado na zachodzie, nawet jeśli to za wysokie progi dla niego:)

PS
Gdyby nasz klub wydał 2 mln euro na transfery pozyskane z transferu właśnie wyśmiewanego Dudki, wzmocnilibyśmy się bardziej niż Lech... pieniądzę na transfery dzięki właśnie Dudce są, tylko chęci władz klubu nie ma!

Ja tam Darkowi życzę jak najlepiej, bo jeśli już jakiś piłkarz będzie chciał od Nas odejść to niech robi to tak, jak Darek, a nie śmieć Kokoszka!




Absolutnie popieram.

Jakos wczesniej inni pilkarze potrafili przejsc do innego klubu tak zwyczjnie,ale zawsze zdarzy sie jakas czarna owca ktora olewa wszystko i wszytkich i ucieka z klubu.

Panie Kokoszka modl sie pan zeby to "pana" Empoli nie wpadlo na Wisle w jakich Pucharach czy gdzies ,a jesli tak to bedziesz mial gorzej niz Dolha ktory zesrany kariere sobie zawalił,a znajac zycie i tak wrocisz pan za 2-3 sezony po to zeby znowu ktos sobie o panu przypomnial w jakims Piascie czy Polonii Bytom.

piter116 17.10.2008 12:49

Odbiegając od tematu Kokoszki :P
http://www.plotek.pl/plotek/1,78646,..._od_Dody_.html
http://a33.ac-images.myspacecdn.com/...a3b3c9b638.jpg

ToTylkoJa 18.10.2008 16:15

oglądam sobie meczyk Werderu z Borussią. Bardzo dobre spotkanie Kuby Błaszczykowskiego. Zaliczył asystę, a jakby jego koledzy byli bardziej skuteczni, to mógł mieć ich więcej. Ale sędzia to po prostu tragedia. Poziom polskiego sędziowania jak nic

piter116 18.10.2008 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 616856)
oglądam sobie meczyk Werderu z Borussią. Bardzo dobre spotkanie Kuby Błaszczykowskiego. Zaliczył asystę, a jakby jego koledzy byli bardziej skuteczni, to mógł mieć ich więcej. Ale sędzia to po prostu tragedia. Poziom polskiego sędziowania jak nic

No sędzia się nie popisał. Kilka karnych mógł podyktować. Dobry mecz Kuby, ładna asysta, szkoda zmarnowanej okazji w I połowie. Mecz zacięty do ostatniej sekundy.
0-1 , 1-1 ,1-2 ,2-2 , 3-2, 3-3

Bronex 18.10.2008 22:51

Kokoszka zadebiutował na ławce Empoli w oficjalnym ligowym spotkaniu. Obyś już na niej został do końca kontraktu tego Ci Adamie z całego serca życzę. I na trybuny Twój przyjdzie czas.

manson777 18.10.2008 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 617012)
Kokoszka zadebiutował na ławce Empoli w oficjalnym ligowym spotkaniu. Obyś już na niej został do końca kontraktu tego Ci Adamie z całego serca życzę. I na trybuny Twój przyjdzie czas.

na razie AC ława
wkrótce FC trybuny :lol::lol::lol:

Maras 19.10.2008 21:13

Cały mecz Dudki, Jeleń z ławki

AJ Auxerre nadal jest pogrążone w przeciętności. Zespół Ireneusza Jelenia i Dariusza Dudki nie potrafi opuścić rejonów środka tabeli ani też oddalić się na bezpieczną odległość od strefy spadkowej. W niedzielnym spotkaniu 9. kolejki Ligue 1 klub ze Stade de Abbe-Deschamps zremisował 0:0 u siebie ze Stade Rennes.
Wystąpili tym razem obaj polscy zawodnicy, ale to Dariusz Dudka zaczął mecz w pierwszym składzie, a Ireneusz Jeleń na ławce rezerwowych, czyli było zupełnie inaczej niż 2 tygodnie temu.
Były zawodnik Wisły Kraków został ustawiony przez trenera Jeana Fernandeza na środku defensywy, stąd nie musiał on konkurować z Moussą Narrym grającym w drugiej linii. Dudka przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. W 52. minucie po podaniu Daniela Niculae oddał jeden jedyny strzał, ale piłka poszybowała nad bramką.
Jeleń tym razem zaprezentował się w roli zmiennika i wypadł nieźle. W 65. minucie zajął miejsce Juliena Quercii. Jego uderzenie z 73. minuty z dystansu było bardzo niecelne, ale strzał w 90. minucie z niewielkiej odległości mógł zakończyć się bramką. Piłka przeleciała tuż obok prawego słupka.
AJ Auxerre z 11 punktami znajduje się na 12. lokacie. Do lidera z Lyonu traci 8 punktów.

AJ Auxerre - Stade Rennes 0:0

mr_kwolf 19.10.2008 21:52

Hmmm, znaczy się jak to? Dudka nie powiedział trenerowi że na środku obrony on nie chce bo ma bakcyla na środek pomocy? W ostateczności w geście protestu mógł dostać jakąś czerwoną kartkę w pierwszej połowie.

Żeby nie było życze mu jak najlepiej i nie jest to powiedziane ironicznie (w przeciwnieństwie do początku posta)

lucekj 19.10.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 616201)
Taki Żurawski, Błaszczykowski czy Dudka pokazali jak można normalnie rozstać się z klubem![/B]

a Kałużny? to juz nie wasza era kibicowania?

manson777 19.10.2008 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 617348)
a Kałużny? to juz nie wasza era kibicowania?

Jak Kalużny walił drzwiami na prawo i lewo
coby tylko uciec z klubu
nie było Webstera :>

Czesław 20.10.2008 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 617348)
a Kałużny? to juz nie wasza era kibicowania?

Przy całym szczerym szacunku dla sportowych osiągnięć Radka i Darka w Wiśle, to jednak mimo wszystko Dudka nie osiągnął perfekcji w człapaniu po boisku w ostatniej rundzie przed odejściem, jak uczynił to Kałużny ;-)

jerry.lii.lewis 20.10.2008 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czesław (Post 617479)
Przy całym szczerym szacunku dla sportowych osiągnięć Radka i Darka w Wiśle, to jednak mimo wszystko Dudka nie osiągnął perfekcji w człapaniu po boisku w ostatniej rundzie przed odejściem, jak uczynił to Kałużny ;-)

Każdy z nich wykazał sie indywidualizmem -> Kałużny człapał, Dudka łapał idiotyczne czerwienie.
Obaj przeszkadzali w grze jak mogli.

lucekj 20.10.2008 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czesław (Post 617479)
Przy całym szczerym szacunku dla sportowych osiągnięć Radka i Darka w Wiśle, to jednak mimo wszystko Dudka nie osiągnął perfekcji w człapaniu po boisku w ostatniej rundzie przed odejściem, jak uczynił to Kałużny ;-)

byl w slaszej dyspozycji, zreszta zaraz po odejsciu juz w neimczech gral kiche....

Radek wkladal serce w gre, chyba nie zapomneiliscie o tym...

Ojciec Chrzestny 20.10.2008 14:35

Przy całym szacunku dla Darka Dudki ale on dla mnie zawsze był za słaby na Wisłę :) I jego miejsce w Wiśle powinno być takie same jak w Auxerre :) Dla Mnie on miał przebłyski ale wydaje mi się, że więcej sytuacji to on spartolił niż wykreował :)

Czesław 20.10.2008 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 617502)
byl w slaszej dyspozycji, zreszta zaraz po odejsciu juz w neimczech gral kiche....

Radek wkladal serce w gre, chyba nie zapomneiliscie o tym...

Oczywiście dlatego Tatę jako człowieka lubiłem bardziej niż Dudkę: pierwsze głośne info o Radku to, ze przywalił Koziołowi w szatni za brak zaangażowania w grę, a o Darku, że rozjechał podchmielonego gościa.

No i do dziś za największy przejaw wielkiego serca do gry uważam własnoręczne znoszenie kontuzjowanego przeciwnika z boiska :-D ( w jakim to meczu Tata robił? czyżby z Polonią W.?)

pchelas 20.10.2008 16:23

Nie no, Radek Kałużny i Dudka to dwie różne bajki.

Wojtas 20.10.2008 16:31

Kaluzny do momentu jak mu palma z powodu Bundesligi nie odbila,to byl prawdziwym walczakiem,zawsze sie wstawił za kolegą,naprawde dawal z siebie max,
A ze potem juz mu sie niechcialo,osobiscie mi to troche sie jednak w oczy rzucilo,w kontekscie caloksztaltu pobytu u nas ,bo mogl jednak zachowywywac sie wtedy inaczej.

Silvestro 20.10.2008 19:49

Kamil o dzisiejszym meczu:

Przed wami najważniejszy mecz sezonu, czyli Derby Cypru. Twój Apoel mierzyć się będzie z Omonią Nikozja. Na Cyprze to wielkie piłkarskie święto. Te mecze to takie polskie spotkanie Lecha Poznań z warszawską Legią?

- Oj chyba nie. Lech- Legia to spotkanie rundy a Omonia - Apoel to derby całego kraju. Cypr dzieli się wtedy na pół. Kibice tu są fanatyczni. Tym jednym meczem można albo zyskać miłość albo zostać znienawidzonym. To, co się dzieje między meczami jest mniej ważne. Nawet jak przegrywasz regularnie w lidze a wygrasz te derby kibice dają ci takie "odpuszczenie". Na ulicach wielka motywacja, pełen stadion, 25 tysięcy ludzi. Kibice nie biorą pod uwagę porażki, ale ktoś przecież przegrać musi. No chyba, że będzie remis.

Apoel wygrał 3: 2. Kamil grał cały mecz.

a tutaj reszta wywiadu z Kamilem:
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...ozmowa-z-kami/

bulbasek 20.10.2008 20:55

Dan Petrescu wygrał kolejny mecz i po 11 kolejkach Unirea jest druga z jednym punktem straty do lidera. Mają 24 punkty a Dinamo 25. Co najlepsze jednak, ze to najbardziej bramkostrzelna druzyna ligi i mają bilans bramek strzelonych i straconych najlepszy, bo plus 12 (22-10). Cieszę się z sukcesów Dana i zycze mu powodzenia. Jakos cieplo go wspominam.


I o innym byłym

"Autorytet Skorży, który z Wisłą i tak wykonuje olbrzymią pracę, podkopuje Franciszek Smuda. Trener Lecha Poznań jest w stałym kontakcie z Cupiałem i ponoć chętnie wróciłby do Krakowa, gdzie ma mieszkanie." (gazeta.pl)

HEDu 21.10.2008 15:19

No brawo, 6 asysta Kosy

tu do sciagniecia
http://www.esl2006.com/~ellas/2008-2009/Football/12%20-%20APOELara%20-%20xomonia%203-2/03%20-%20Mpides%203-1.5iAgwnistiki.20-10-08.wmv

Kamil strzelił na bramkę, bramkarz sparował i Chalarambides wpakował z bliskiej odległości.

Tutaj skrot meczu
http://www.esl2006.com/~ellas/2008-2...s.kai.Goal.wmv

Bardzo duza aktywnosc Kosowskiego jak zawsze, kilka dobrych piłek, jedna zawalona ...

1q2 21.10.2008 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bulbasek (Post 617695)
Dan Petrescu wygrał kolejny mecz i po 11 kolejkach Unirea jest druga z jednym punktem straty do lidera. Mają 24 punkty a Dinamo 25. Co najlepsze jednak, ze to najbardziej bramkostrzelna druzyna ligi i mają bilans bramek strzelonych i straconych najlepszy, bo plus 12 (22-10). Cieszę się z sukcesów Dana i zycze mu powodzenia. Jakos cieplo go wspominam.


I o innym byłym

"Autorytet Skorży, który z Wisłą i tak wykonuje olbrzymią pracę, podkopuje Franciszek Smuda. Trener Lecha Poznań jest w stałym kontakcie z Cupiałem i ponoć chętnie wróciłby do Krakowa, gdzie ma mieszkanie." (gazeta.pl)

Unirea spokojnie moglaby byc liderem ale ostatnio spadek formy i 2 porazki u siebie pod rzad.Na szczescie nadrabiaja to wyjazdami.
Za niedlugo mecze ktore wyjasnia czy team Dana bedzie sie liczyl w walce o mistrza - Cluj, Oteul, Timisoara,Dinamo i Steaua czyli najlepsze rumunskie druzyny w komplecie(oprocz Rapidu).

A co do drugiej czesci to niestety zaczelo sie na dobre.
Analogia co do Petrescu jest jak dla mnie wprost idealna.
Tam tez przewinal sie Smuda , a po kilku miesiacach bylo juz po Danie.

zim zum 22.10.2008 07:25

http://www.90minut.pl/news.php?id=794468

pamiętacie tą gwiazdę ?

Kariere robi zawrotną :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl