![]() |
Cytat:
Leo, bye bye! Heniu Kasperczak! :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Leoooooo Why ?
Chyba zapomniano wysłać powołania do Jelenia i Wichniarka. na + wg. mnie to Żewłakow , fabian i Błaszczykowski. reszta źle lub fatalnie . jeśli uzyskamy kwaflifikacje to będzie cud bo z ta gry to popłyniemy z Czechami , Słowakami i Irl. Północna na wyjeździe. neich dograja de eliminacje i wysłac Bembauera :D na zasłuzona emeryture. |
Cytat:
Jak na tak samo cenialby umiejetnosci graczy, ktorych by powolywal to dziekuje. Chyba by mu musial Smude kadre wybierac zeby to jakos wygladalo. |
Wichniarek-Brożek-Boguski na tych zawodnikach powinna sie opierać siła ofensywna kadry.Wichniar został wybrany najlepszym zawodnikiem Bundesligi w Sierpniu a Leo go pomija ..... dziwne.
|
Leo to jakiś ****a dziwak. Zabiera na kadrę iluś tam piłkarzy a jako zmiennika zawsze wpuszcza tego dowołanego w ostatniej chwili. Na Euro Piszczka, dzisiaj Sagana. Nie mam nic do obydwóch, ale zadziwia mnie dziwny tok myslenia Benhałera.
|
Cytat:
Trener wypalił się bez dwóch zdań, drużyna gra kiłę od meczu z Austrią i nie widać nawet najmniejszych symptomów poprawy. Jestem daleko od drużyny ale zmiana Murawski - Bandrowski przy stanie 1:1 to może i niezły pomysł ale jak się gra z Francją ale nie ze Słowenią, przecież to jest bardzo słaba drużyna. Pierwszy skład na ten mecz to został chyba wybrany drogą losowania, Piszczek jako jedyny napastnik - nie mogę znaleźć logicznego wytłumaczenia tej decyzji. Rozgrywanie meczu eliminacyjnego na "obiekcie" we Wrocławiu to jakiś żart obłąkanego (piszę "obiekt" a nie "kurnik" tylko z sympatii do wrocławian) PS Teksty typu Rybus do kadry to na dzień dzisiejszy lepiej umieszczać na bashu a nie na forum (taka tam sugestia), z czasem - czemu nie. |
Czas na analizę gry poszczególnych zawodników :P
-Fabiański : Obronił co mógł przy bramce mógł się zachować troszkę lepiej, jego wykopy nie były dziś najlepsze (raz wyrzucił piłkę poza stadion :D:D)Ocena : 5 -Wasilewski : W pierwszej połowie starał się włączać do akcji ofensywnych z Kubą ale w drugiej to już w ogóle. Spóźniony przy bramce. Ocena 4 -Żewłakow : Strzelił karnego ale ja nie widzę go jako dyrygenta naszej linii obrony według mnie powinien wrócić na bok Ocena 6 -Bosacki/Jop : Ten pierwszy hmm niewidoczny błędy w kryciu i przy wyprowadzaniu akcji Ocena 2 Drugi natomiast dostosował się do jego poziomu czyli taka sama ocena -Kowalczyk : Dla mnie przeszedł obok meczu brak akcji ofensywnych spóźniony w defensywie Ocena 2 -Błaszczykowski : Sam meczu Kuba nie wygra Ocena 8 -Lewandowski :zupełnie bez formy jego nie celne podania strasznie mnie... :evil: Ocena 3 -Murawski/Bandrowski : Jeden gorszy od drugiego w ogóle nie widoczny przez pierwszą połowę pan M pan B w drugiej ze 2 przechwyty Ocena dla obu 1+ -Roger(Perejro:D): Co on robi w kadrze skoro nie ma siły przebiec 90 minut ?? Ocena 2 -Krzynówek : Prosi go ktoś o wykonywanie stałych fragmentów ?? NIE!! Bez formy Ocena 3 -Piszczek : On nigdy nie będzie typowym killerem widać było jak ciągnie go do skrzydła Ocena 4 -Saganowski : Za krótko na boisku ale coś starał się zrobić Podsumowując kiedyś defensywni pomocnicy byli siłą naszej kadry a teraz ??LEO!! z San Marino musimy wygrać minimum 5-0 |
Cytat:
Cytat:
|
Gdyby reprezentacja składała się z 11 Błaszczykowskich,to byłoby pięknie. Liczę,że Paweł na San Marino wyzdrowieje,ale tak w pełni i pokażą z Kubą wszystko to,co w fazie grupowej PUEFA. A co do personaliów,to Leo już dawno pokazał,że on z reguły nie stawia na ludzi,którzy aktualnie są w formie,bo "mu do koncepcji gry nie pasują"(nie dotyczy każdego,ale jednak paru) Dziwna taktyka,której chyba większość nigdy nie zrozumie:/
|
Na tle cienkiej Słowenii przentowaliśmy się naprawde bardzo słabo, tylko ciut lepiej niż na tle dużo silniejszej Ukrainy. Trudno w tym meczu dostrzec jakiekolwiek pozytywy, poza rzecz jasna grą Kuby Błaszczykowskiego, który poniżej pewnego poziomu poprostu nigdy nie schodzi. Jak słaba jest nasza kadra można się przekonać, gdy w dzisiejszym meczu na boisko wszedł znakomity środkowy obrońca Mariusz Jop. Leo Benhakker chyba już stracił autorytet u piłkarzy i moim zdaniem nie warto się dalej razem męczyć.
|
Cytat:
Lewa obrona, kto to jest ten Kowalczyk? Konia z rzędu temu kto powie, że jest lepszy od Piotrka Brożka. Środek obrony, w sumie to nie mamy kim tam grać. Może gdyby powołać Głowe(gdyby nie kontuzja)/Jodłowca... Środek pomocy to dramat. Pyry Murawski i Bandrowski grali w chodzonego. SOBOL WRÓĆ! M. Lewandowski - jak mnie wkvrwiają te jego strzały z dystansu gdy można zagrać piłke. A wiecie ile bramek zdobył? 3 (słownie TRZY) w 51 meczach w reprze. Błaszczu tak jak mówiłem. Nasz numer 1. Obecnie niestety nikt do pięt mu nie dorasta. Perejro zamiast efektywnie woli efektownie. Krzynówek... stara sie, ale nie wychodzi. Zauważalny brak gry w klubie. No i Piszczek. To ma być ten wysunięty napastnik? Ja bym tam widział Lewandowskiego (nr 1 Brożek oczywiscie ale kontuzja..) albo nie powołanego Wichniarka! A w miejsce Krzynówka Jeleń. Mam nadzieje, że z San Marino Brożek będzie mógl grać, Boguski dostanie szanse i zagramy z przodu 2 napastnikami. Co za buce śpiewały dziś "Leeeeeeełooooooooooooooooo"?? |
extra dziadostwo zaprezentowane przez pana Rogera
kto to jest niejaki kowalczyk? kto mial niby strzelac gole skoro nie bylo napadziora w skladzie przez 70 minut? krzynio niestety na emeryturę... Leo nie daje chyba rady... |
Cytat:
|
Cytat:
Leo gra bez pootu i pomysłu , w lidze mamy mase takich trenerów jak Ty , a uż kilku naprawde lepszych (Maciuś :D ) wiec jak nie masz ochoty podaj sie do dysmisji a nie jeszcze nam rób uwagi i nas pouczaj..... |
Cytat:
|
Nie bylo konferencji z Benem po meczu ?
|
Cytat:
Piotrek Brożek gorszy od Kowalczyka? W środku obrony wspomniałem o Głowie i Jodłowcu. Nie nadali by sie? Jop lepszy? El. ME 2008 - pamiętasz gre Sobola? To on czyścił cały środek. Brożek to obecnie nasz najlepszy wysunięty napastnik. Też sie nie zgodzisz? Wspominałem też o Wichniarku, Jeleniu i w/w Jodłowcu a więc jak widzisz nie chce Polski złożonej z samych Wiślaków. Dziwie się np. czemu Łobodziński jest regularnie powoływany... |
Cytat:
|
Cytat:
|
A perspektywy są takie, że tacy goście jak Boruc, Kuszczak, Dudka, Majewski, Jeleń, Wichniar, Smolar zapewne już nie będą chcieli grać dla Leo. Zraził sobie połowę składu, który powinien grać. Bycie selekcjonerem polega oprócz trenowania i taktyki na umiejętnej współpracy z ludźmi... Już nic nie będzie takie samo jak przed ME...
|
Ja wam powiem szczerze, jak zremisujemy z San Marino (takiego cudu nawet Boniek nie zrobił) To Listkiewicz stwierdzi, ze spokojnie dopiero się rozkręcamy, przypomnijcie sobie jak było 2 lata temu itp, itp. Słowa Listka i jego Benhałera są dla mnie mało znaczące, jak widać Benhałer kompletnie nie ma pomysłu na grę. Widać, że Kuba w formie to wszystkie piłki powinni grać do niego. Ściągnął Murawskiego!!! Nie wiem tylko czemu bo moim zdaniem na tle kolegów grał całkiem nieźle, najsłabszy był Roger, jakbyt nie wiedział co ma robić. Widać, że Piszczek to raczej zawodnik który lubi zejść do boku itp. Spoko fajnie grał tyle, że gdy on schodził do boku to nikt go nie zastępował w ataku. (U nas jak Brozinho zejdzie do boku to od razu ktoś mu się pokazuje w 16.) Otóż dązę do tego, że nasza repra po raz kolejny pokazała, że nie umie grać 1-4-5-1. I "Wielki" Leo im tego nie wpoi, musi to zrozumieć. Zamiast zdjąć Rogera i wpuścić Lewandowskiego(Bo cholera powołuje jego, a dopiero jak się okazujeże brożek ma uraz to dowołuje Sagana. Czyli wychodzi, ze Sagan jest jego zdaniem słabszy od Lewandowskiego, więc czemu to on wszedł na boiskow 2 połowie??!??) i wtedy Piszczek mógłby sobie spokojnie schodzić do boku, a tym czasem Lewandowski spokojnie czekał by sobiue w 16, aby wpakowac kolejną piłkę do siatki. Apeluje. LEO Do widzenia!!!!
A co do Kowalczyka, to nie wiem czy Ruska jest taka słaba, czy nie ma tam obrońców... Leo zepsuł to w czym chłopaki byli najlepsi, czyli gra z kontry, marzyło mu się zrobienie z nas Hiszpanii, co oczywiście w najbliższych 25 lat będzie nie możliwe. |
Cytat:
|
Gdyby nie repra to Brozek pozostanie miernym graczem zdobywajacym bramki w miernej lidze.
Widzisz komedie? Slepy jestes. Powodzenia w zyciu. Bo widac ze na realiach pilki znasz sie slabiutko. Nadal sadzicie ze Brozek przedklada mecze Wisly ponad mecze repry? Prosze Was....troche godnosci i rozumu :) Z Brozka robicie guru...poczekajmy az zyska to czego pragnie czyli transferu...:) Moze do konca zycia zostac krolem strzelcow ligi inwalidow...za to kasy nie dostanie. Dostanie pieniazki za grzanie lawy w klubie zagranicznym. Taki los napadziora z Polski. Posmiejemy sie po czasie. Widac wielu znawcow ale malo ktory z Was kopal pileczke :) |
Cytat:
Wolę żeby Brożek nie grał w kadrze bo: - nie nabawi się niepotrzebnej kontuzji - Leo nie namiesza mu w głowie jak Kokoszce - będzie bardziej wypoczęty na mecze Wisły - i jak mówisz nie zostanie gwiazdą.... to go nie kupią i będzie grał w Wiśle jeszcze długo PS A Roger? Jakoś ta kadra nie pomogła mu tej kariery zrobić, kupców nie widać.... |
Ty tez ochlon bo nie wiesz o czym piszesz. Gracz chce grac i zarabiac. Co zagra w pucharach? Co zarobi? Rozumiesz? Chce grac na poziomie, chce sie wypromowac. Mecze Wisly odpadaja wiec zostaje repra...przykre ale prawdziwe :) Chcesz z faktami dyskutowac? Jego mierzic bedzie klub, liczyc sie bedzie kasa. Z kazdym rokiem o tym sie przekonasz.
Roger mnie w tej chwili pier***** ale Brozek albo pojawi sie i zbawi repre albo do konca zycia bedzie udawal talent. Bedzie grac w Wisle Brozek do konca zycia...tego Wam zycze :) Powodzenia. EOT PS: Nie chwytam aluzji bo gralem w pilke i wiem co sie liczy. Brozio z kazdym rokiem tez bedzie sie tego domagal. Skonczylem temat. |
Cytat:
Przez te warszawskie zawieruchy już Ci chyba resztki mózgu odebrało. |
Cytat:
PS Piłeś - nie pisz na forum:D |
Leo jest zly i Brozka nikt nie wypromuje bo gra za dobrze...dalej siejcie takie .......y :) Zagra piach i dacie sobie sciac za niego jaja bo to Brozek...Ja naprawde SKONCZYLEM rozmowe w tym temacie. Ograzmiczne rozmowy na temat geniuszu miernego grajka z Polski. Powodzenie w zyciu. Bez odbioru.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl