Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Elendil 06.09.2008 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl
Ten mecz potwierdzil stara prawde, ze nie potrafimy grac meczow towarzyskich. Przeciez to nie mogl byc eliminacyjny prawda ? Na takim stadionie nie rozgrywa sie meczy w 40 mln kraju bedacym czlonkiem UE, gdzie futbol jest sportem nr 1.

otrząsnij się. To inne stadiony mamy tak wypaśne? To na Euro zagraliśmy tak wybornie?

Leo, bye bye!

Heniu Kasperczak! :D

K_2 06.09.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 599384)
otrząsnij się. To inne stadiony mamy tak wypaśne? To na Euro zagraliśmy tak wybornie?

Leo, bye bye!

Heniu Kasperczak! :D

Prawda to jedyny czlowiek ktory zna polskie realia i przy okazji jest swiatowym specjalista,ale to czlwoeik troche spoza PZPN i Listek by nei mial nad nim kontroli wiec watpie zeby zostal trenerem na teraz

Elendil 06.09.2008 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2
Prawda to jedyny czlowiek ktory zna polskie realia i przy okazji jest swiatowym specjalista,ale to czlwoeik troche spoza PZPN i Listek by nei mial nad nim kontroli wiec watpie zeby zostal trenerem na teraz

za Listkiewicza Roman Kołtoń! On wie wszystko :D

djjamajczyk 06.09.2008 18:41

Leoooooo Why ?
Chyba zapomniano wysłać powołania do Jelenia i Wichniarka.
na + wg. mnie to Żewłakow , fabian i Błaszczykowski.
reszta źle lub fatalnie .
jeśli uzyskamy kwaflifikacje to będzie cud bo z ta gry to popłyniemy z Czechami , Słowakami i Irl. Północna na wyjeździe. neich dograja de eliminacje i wysłac Bembauera :D na zasłuzona emeryture.

dynek.pl 06.09.2008 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 599384)
otrząsnij się. To inne stadiony mamy tak wypaśne? To na Euro zagraliśmy tak wybornie?

Leo, bye bye!

Heniu Kasperczak! :D

Sam sie otrzasnij z tym Heniem. Nie pamietasz kogo on do Wisly sprowadzal ? Bellotte, Ouadja, Brasilia.
Jak na tak samo cenialby umiejetnosci graczy, ktorych by powolywal to dziekuje.
Chyba by mu musial Smude kadre wybierac zeby to jakos wygladalo.

AYALA 06.09.2008 18:42

Wichniarek-Brożek-Boguski na tych zawodnikach powinna sie opierać siła ofensywna kadry.Wichniar został wybrany najlepszym zawodnikiem Bundesligi w Sierpniu a Leo go pomija ..... dziwne.

gigant 06.09.2008 18:42

Leo to jakiś ****a dziwak. Zabiera na kadrę iluś tam piłkarzy a jako zmiennika zawsze wpuszcza tego dowołanego w ostatniej chwili. Na Euro Piszczka, dzisiaj Sagana. Nie mam nic do obydwóch, ale zadziwia mnie dziwny tok myslenia Benhałera.

wtf 06.09.2008 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 599359)
Blaszczu byl super, Roger i Krzynio a fe, srodek defensywy wolny i ospaly, Wasilewski bez komentarza, napastnikow zero, Leo odejdz.
Trzeba wydac milionik euro, zatrudnic jakiegos super specjaliste i powiedziec mu: "panie, olac MŚ 2010, masz pan zrobic tak zeby w 2012 roku Polska grala ladna i skuteczna pilke". Inaczej nie da rady :/

Za taką kasę to mówi się: "Nie wiem k....a jak, Pana ale drużyna ma wygrywać".

Trener wypalił się bez dwóch zdań, drużyna gra kiłę od meczu z Austrią i nie widać nawet najmniejszych symptomów poprawy. Jestem daleko od drużyny ale zmiana Murawski - Bandrowski przy stanie 1:1 to może i niezły pomysł ale jak się gra z Francją ale nie ze Słowenią, przecież to jest bardzo słaba drużyna. Pierwszy skład na ten mecz to został chyba wybrany drogą losowania, Piszczek jako jedyny napastnik - nie mogę znaleźć logicznego wytłumaczenia tej decyzji.

Rozgrywanie meczu eliminacyjnego na "obiekcie" we Wrocławiu to jakiś żart obłąkanego (piszę "obiekt" a nie "kurnik" tylko z sympatii do wrocławian)

PS Teksty typu Rybus do kadry to na dzień dzisiejszy lepiej umieszczać na bashu a nie na forum (taka tam sugestia), z czasem - czemu nie.

Schabek 06.09.2008 18:46

Czas na analizę gry poszczególnych zawodników :P
-Fabiański : Obronił co mógł przy bramce mógł się zachować troszkę lepiej, jego wykopy nie były dziś najlepsze (raz wyrzucił piłkę poza stadion :D:D)Ocena : 5
-Wasilewski : W pierwszej połowie starał się włączać do akcji ofensywnych z Kubą ale w drugiej to już w ogóle. Spóźniony przy bramce. Ocena 4
-Żewłakow : Strzelił karnego ale ja nie widzę go jako dyrygenta naszej linii obrony według mnie powinien wrócić na bok Ocena 6
-Bosacki/Jop : Ten pierwszy hmm niewidoczny błędy w kryciu i przy wyprowadzaniu akcji Ocena 2 Drugi natomiast dostosował się do jego poziomu czyli taka sama ocena
-Kowalczyk : Dla mnie przeszedł obok meczu brak akcji ofensywnych spóźniony w defensywie Ocena 2
-Błaszczykowski : Sam meczu Kuba nie wygra Ocena 8
-Lewandowski :zupełnie bez formy jego nie celne podania strasznie mnie... :evil: Ocena 3
-Murawski/Bandrowski : Jeden gorszy od drugiego w ogóle nie widoczny przez pierwszą połowę pan M pan B w drugiej ze 2 przechwyty Ocena dla obu 1+
-Roger(Perejro:D): Co on robi w kadrze skoro nie ma siły przebiec 90 minut ?? Ocena 2
-Krzynówek : Prosi go ktoś o wykonywanie stałych fragmentów ?? NIE!! Bez formy Ocena 3
-Piszczek : On nigdy nie będzie typowym killerem widać było jak ciągnie go do skrzydła Ocena 4
-Saganowski : Za krótko na boisku ale coś starał się zrobić

Podsumowując kiedyś defensywni pomocnicy byli siłą naszej kadry a teraz ??LEO!! z San Marino musimy wygrać minimum 5-0

Elendil 06.09.2008 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl
Sam sie otrzasnij z tym Heniem. Nie pamietasz kogo on do Wisly sprowadzal ? Bellotte, Ouadja, Brasilia.
Jak na tak samo cenialby umiejetnosci graczy, ktorych by powolywal to dziekuje.
Chyba by mu musial Smude kadre wybierac zeby to jakos wygladalo.

no to zostaje tylko Maciej Skorża, który potrafi całkowicie odmienić drużynę. Ja go jednak wolę w Wiślę, nawet gdy przegrywamy w PE ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Schabek
Podsumowując kiedyś defensywni pomocnicy byli siłą naszej kadry a teraz?

zaczęło się psuć, gdy odszedł Sobol.

unpredictable_wislaczka 06.09.2008 18:53

Gdyby reprezentacja składała się z 11 Błaszczykowskich,to byłoby pięknie. Liczę,że Paweł na San Marino wyzdrowieje,ale tak w pełni i pokażą z Kubą wszystko to,co w fazie grupowej PUEFA. A co do personaliów,to Leo już dawno pokazał,że on z reguły nie stawia na ludzi,którzy aktualnie są w formie,bo "mu do koncepcji gry nie pasują"(nie dotyczy każdego,ale jednak paru) Dziwna taktyka,której chyba większość nigdy nie zrozumie:/

Zieniu17 06.09.2008 19:02

Na tle cienkiej Słowenii przentowaliśmy się naprawde bardzo słabo, tylko ciut lepiej niż na tle dużo silniejszej Ukrainy. Trudno w tym meczu dostrzec jakiekolwiek pozytywy, poza rzecz jasna grą Kuby Błaszczykowskiego, który poniżej pewnego poziomu poprostu nigdy nie schodzi. Jak słaba jest nasza kadra można się przekonać, gdy w dzisiejszym meczu na boisko wszedł znakomity środkowy obrońca Mariusz Jop. Leo Benhakker chyba już stracił autorytet u piłkarzy i moim zdaniem nie warto się dalej razem męczyć.

Kamson 06.09.2008 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 599315)
Kim my mamy straszyć... oprócz Kuby nie widze nikogo innego kto pociągnie gre.

Jak ja to rozkminiłem to pojęcia nie mam.

Lewa obrona, kto to jest ten Kowalczyk? Konia z rzędu temu kto powie, że jest lepszy od Piotrka Brożka. Środek obrony, w sumie to nie mamy kim tam grać. Może gdyby powołać Głowe(gdyby nie kontuzja)/Jodłowca... Środek pomocy to dramat. Pyry Murawski i Bandrowski grali w chodzonego. SOBOL WRÓĆ! M. Lewandowski - jak mnie wkvrwiają te jego strzały z dystansu gdy można zagrać piłke. A wiecie ile bramek zdobył? 3 (słownie TRZY) w 51 meczach w reprze. Błaszczu tak jak mówiłem. Nasz numer 1. Obecnie niestety nikt do pięt mu nie dorasta. Perejro zamiast efektywnie woli efektownie. Krzynówek... stara sie, ale nie wychodzi. Zauważalny brak gry w klubie. No i Piszczek. To ma być ten wysunięty napastnik? Ja bym tam widział Lewandowskiego (nr 1 Brożek oczywiscie ale kontuzja..) albo nie powołanego Wichniarka! A w miejsce Krzynówka Jeleń.
Mam nadzieje, że z San Marino Brożek będzie mógl grać, Boguski dostanie szanse i zagramy z przodu 2 napastnikami.

Co za buce śpiewały dziś "Leeeeeeełooooooooooooooooo"??

RAPH 06.09.2008 19:14

extra dziadostwo zaprezentowane przez pana Rogera
kto to jest niejaki kowalczyk?
kto mial niby strzelac gole skoro nie bylo napadziora w skladzie przez 70 minut?
krzynio niestety na emeryturę...
Leo nie daje chyba rady...

Wiślak_358 06.09.2008 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 599406)
Jak ja to rozkminiłem to pojęcia nie mam.

Lewa obrona, kto to jest ten Kowalczyk? Konia z rzędu temu kto powie, że jest lepszy od Piotrka Brożka. Środek obrony, w sumie to nie mamy kim tam grać. Może gdyby powołać Głowe(gdyby nie kontuzja)/Jodłowca... Środek pomocy to dramat. Pyry Murawski i Bandrowski grali w chodzonego. SOBOL WRÓĆ! M. Lewandowski - jak mnie wkvrwiają te jego strzały z dystansu gdy można zagrać piłke. A wiecie ile bramek zdobył? 3 (słownie TRZY) w 51 meczach w reprze. Błaszczu tak jak mówiłem. Nasz numer 1. Obecnie niestety nikt do pięt mu nie dorasta. Perejro zamiast efektywnie woli efektownie. Krzynówek... stara sie, ale nie wychodzi. Zauważalny brak gry w klubie. No i Piszczek. To ma być ten wysunięty napastnik? Ja bym tam widział Lewandowskiego (nr 1 Brożek oczywiscie ale kontuzja..) albo nie powołanego Wichniarka! A w miejsce Krzynówka Jeleń.
Mam nadzieje, że z San Marino Brożek będzie mógl grać, Boguski dostanie szanse i zagramy z przodu 2 napastnikami.

Co za buce śpiewały dziś "Leeeeeeełooooooooooooooooo"??

Mam pomysł może całą Wisłę powołać.:rotfl:

djjamajczyk 06.09.2008 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 599406)
Jak ja to rozkminiłem to pojęcia nie mam.

Lewa obrona, kto to jest ten Kowalczyk? Konia z rzędu temu kto powie, że jest lepszy od Piotrka Brożka. Środek obrony, w sumie to nie mamy kim tam grać. Może gdyby powołać Głowe(gdyby nie kontuzja)/Jodłowca... Środek pomocy to dramat. Pyry Murawski i Bandrowski grali w chodzonego. SOBOL WRÓĆ! M. Lewandowski - jak mnie wkvrwiają te jego strzały z dystansu gdy można zagrać piłke. A wiecie ile bramek zdobył? 3 (słownie TRZY) w 51 meczach w reprze. Błaszczu tak jak mówiłem. Nasz numer 1. Obecnie niestety nikt do pięt mu nie dorasta. Perejro zamiast efektywnie woli efektownie. Krzynówek... stara sie, ale nie wychodzi. Zauważalny brak gry w klubie. No i Piszczek. To ma być ten wysunięty napastnik? Ja bym tam widział Lewandowskiego (nr 1 Brożek oczywiscie ale kontuzja..) albo nie powołanego Wichniarka! A w miejsce Krzynówka Jeleń.
Mam nadzieje, że z San Marino Brożek będzie mógl grać, Boguski dostanie szanse i zagramy z przodu 2 napastnikami.

Co za buce śpiewały dziś "Leeeeeeełooooooooooooooooo"??

Pamiętam jak Leon (nie)Zawodowiec kiedyś powiedzaił ze jest przyzwyczajony i że nie raz nie dwa już jego imie było skandowane , wiec staru.. się przyzwyczaił a ludzie myśla ze to gó..cudotwórca , wielki jak Machu Pichu Błąd.. Dla mnie Leo powinien odejśc po ME , powiedział że jedziemy po medal a czegoś takiego nie było a była żałosna gra . Teraz nielatającemu Holendroi zalezy tylko na kasie oz PZPN-u i żeby dokibloweac do końca i zaraobić na kolejny domek na Antylach Holenderskich...
Leo gra bez pootu i pomysłu , w lidze mamy mase takich trenerów jak Ty , a uż kilku naprawde lepszych (Maciuś :D ) wiec jak nie masz ochoty podaj sie do dysmisji a nie jeszcze nam rób uwagi i nas pouczaj.....

thomasson 06.09.2008 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_358 (Post 599412)
Mam pomysł może całą Wisłę powołać.:rotfl:

Ja to bym proponował zrobić mecz Wisła - Polska. Chyba skończyło by się pogromem...:rotfl:

jachting 06.09.2008 19:58

Nie bylo konferencji z Benem po meczu ?

Kamson 06.09.2008 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_358 (Post 599412)
Mam pomysł może całą Wisłę powołać.:rotfl:

A tak dokładnie to o co ci chodzi z tą ironią? :)
Piotrek Brożek gorszy od Kowalczyka?
W środku obrony wspomniałem o Głowie i Jodłowcu. Nie nadali by sie? Jop lepszy?
El. ME 2008 - pamiętasz gre Sobola? To on czyścił cały środek.
Brożek to obecnie nasz najlepszy wysunięty napastnik. Też sie nie zgodzisz?

Wspominałem też o Wichniarku, Jeleniu i w/w Jodłowcu a więc jak widzisz nie chce Polski złożonej z samych Wiślaków. Dziwie się np. czemu Łobodziński jest regularnie powoływany...

Schabek 06.09.2008 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jachting (Post 599425)
Nie bylo konferencji z Benem po meczu ?

Była pokazywali na wiadomościach sportowych na jedynce nie miał odwagi nasz 'kołcz" prosto w oczy powiedzieć dlaczego tak gramy tylko cały czas z głową w dół :(

LeBlanc 06.09.2008 20:05

Cytat:

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Michał Listkiewicz uważa, że reprezentacja Leo Beenhakkera powinna być zadowolona z remisu w meczu eliminacji mistrzostw świata ze Słowenią.
Normalny teatr absurdu.

arti 06.09.2008 20:13

A perspektywy są takie, że tacy goście jak Boruc, Kuszczak, Dudka, Majewski, Jeleń, Wichniar, Smolar zapewne już nie będą chcieli grać dla Leo. Zraził sobie połowę składu, który powinien grać. Bycie selekcjonerem polega oprócz trenowania i taktyki na umiejętnej współpracy z ludźmi... Już nic nie będzie takie samo jak przed ME...

kubawislak 06.09.2008 20:54

Ja wam powiem szczerze, jak zremisujemy z San Marino (takiego cudu nawet Boniek nie zrobił) To Listkiewicz stwierdzi, ze spokojnie dopiero się rozkręcamy, przypomnijcie sobie jak było 2 lata temu itp, itp. Słowa Listka i jego Benhałera są dla mnie mało znaczące, jak widać Benhałer kompletnie nie ma pomysłu na grę. Widać, że Kuba w formie to wszystkie piłki powinni grać do niego. Ściągnął Murawskiego!!! Nie wiem tylko czemu bo moim zdaniem na tle kolegów grał całkiem nieźle, najsłabszy był Roger, jakbyt nie wiedział co ma robić. Widać, że Piszczek to raczej zawodnik który lubi zejść do boku itp. Spoko fajnie grał tyle, że gdy on schodził do boku to nikt go nie zastępował w ataku. (U nas jak Brozinho zejdzie do boku to od razu ktoś mu się pokazuje w 16.) Otóż dązę do tego, że nasza repra po raz kolejny pokazała, że nie umie grać 1-4-5-1. I "Wielki" Leo im tego nie wpoi, musi to zrozumieć. Zamiast zdjąć Rogera i wpuścić Lewandowskiego(Bo cholera powołuje jego, a dopiero jak się okazujeże brożek ma uraz to dowołuje Sagana. Czyli wychodzi, ze Sagan jest jego zdaniem słabszy od Lewandowskiego, więc czemu to on wszedł na boiskow 2 połowie??!??) i wtedy Piszczek mógłby sobie spokojnie schodzić do boku, a tym czasem Lewandowski spokojnie czekał by sobiue w 16, aby wpakowac kolejną piłkę do siatki. Apeluje. LEO Do widzenia!!!!
A co do Kowalczyka, to nie wiem czy Ruska jest taka słaba, czy nie ma tam obrońców...
Leo zepsuł to w czym chłopaki byli najlepsi, czyli gra z kontry, marzyło mu się zrobienie z nas Hiszpanii, co oczywiście w najbliższych 25 lat będzie nie możliwe.

Ogryzek 06.09.2008 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 599357)
Tak, Brozio kocha Wisle ponad zycie :) Prosze Cie... Waszych wiernych zaciag skonczyl sie na Blaszczykowskim. Brozek chcial grac w reprze i zrobi wszystko by w niej grac. Pogra w Wisle, wypromuje sie moze i zniknie, pojawi sie moze w barwach bialo czerwonych. Pilkarz to wyrobnik i jak nie ma kasy odpowiedniej ( jak Blaszczykowski czy Fabianski ) to pierdzieli farmazony jak bardzo kocha klub. Pilkarz to zawod a nie milosc do klubu ( przynajmniej nie w Polsce gdzie zarobki sa zenujace ). Wiem cos o tym bo sam kopalem pilke zawodowo.

Idź już idź do tego swojego Rogera a naszego Pawła zostaw w spokoju!:D

kreseq 06.09.2008 21:28

Gdyby nie repra to Brozek pozostanie miernym graczem zdobywajacym bramki w miernej lidze.
Widzisz komedie? Slepy jestes. Powodzenia w zyciu. Bo widac ze na realiach pilki znasz sie slabiutko. Nadal sadzicie ze Brozek przedklada mecze Wisly ponad mecze repry? Prosze Was....troche godnosci i rozumu :) Z Brozka robicie guru...poczekajmy az zyska to czego pragnie czyli transferu...:) Moze do konca zycia zostac krolem strzelcow ligi inwalidow...za to kasy nie dostanie. Dostanie pieniazki za grzanie lawy w klubie zagranicznym. Taki los napadziora z Polski. Posmiejemy sie po czasie. Widac wielu znawcow ale malo ktory z Was kopal pileczke :)

Ogryzek 06.09.2008 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 599460)
Gdyby nie repra to Brozek pozostanie miernym graczem zdobywajacym bramki w miernej lidze.
Widzisz komedie? Slepy jestes. Powodzenia w zyciu. Bo widac ze na realiach pilki znasz sie slabiutko. Nadal sadzicie ze Brozek przedklada mecze Wisly ponad mecze repry? Prosze Was....troche godnosci i rozumu :) Z Brozka robicie guru...poczekajmy az zyska to czego pragnie czyli transferu...:) Moze do konca zycia zostac krolem strzelcow ligi inwalidow...za to kasy nie dostanie. Dostanie pieniazki za grzanie lawy w klubie zagranicznym. Taki los napadziora z Polski. Posmiejemy sie po czasie. Widac wielu znawcow ale malo ktory z Was kopal pileczke :)

Ochłoń bo już aluzji nie chwytasz.....


Wolę żeby Brożek nie grał w kadrze bo:
- nie nabawi się niepotrzebnej kontuzji
- Leo nie namiesza mu w głowie jak Kokoszce
- będzie bardziej wypoczęty na mecze Wisły
- i jak mówisz nie zostanie gwiazdą.... to go nie kupią i będzie grał w Wiśle jeszcze długo

PS
A Roger? Jakoś ta kadra nie pomogła mu tej kariery zrobić, kupców nie widać....

kreseq 06.09.2008 21:38

Ty tez ochlon bo nie wiesz o czym piszesz. Gracz chce grac i zarabiac. Co zagra w pucharach? Co zarobi? Rozumiesz? Chce grac na poziomie, chce sie wypromowac. Mecze Wisly odpadaja wiec zostaje repra...przykre ale prawdziwe :) Chcesz z faktami dyskutowac? Jego mierzic bedzie klub, liczyc sie bedzie kasa. Z kazdym rokiem o tym sie przekonasz.
Roger mnie w tej chwili pier***** ale Brozek albo pojawi sie i zbawi repre albo do konca zycia bedzie udawal talent. Bedzie grac w Wisle Brozek do konca zycia...tego Wam zycze :) Powodzenia. EOT

PS: Nie chwytam aluzji bo gralem w pilke i wiem co sie liczy. Brozio z kazdym rokiem tez bedzie sie tego domagal. Skonczylem temat.

westersyl 06.09.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 599460)
Gdyby nie repra to Brozek pozostanie miernym graczem zdobywajacym bramki w miernej lidze.
Widzisz komedie? Slepy jestes. Powodzenia w zyciu. Bo widac ze na realiach pilki znasz sie slabiutko. Nadal sadzicie ze Brozek przedklada mecze Wisly ponad mecze repry? Prosze Was....troche godnosci i rozumu :)

Daj sobie spokój, w takiej reprezentacji to Leo może sobie handlować Kokoszką, z takim skutkiem jak teraz. Powiedz mi ilu zawodników wypromowało się poprzez reprezentacje w ostatnim czasie ? Jeleń ? Dudka ? Matusiak ? Janczyk w młodzieżówce i to jest na tyle. Jeśli się w tej reprezentacji nic nie zmieni będzie jeszcze gorzej, selekcja jest żałosna, polski piłkarz traci z każdymi meczami w oczach menagerów zachodnich i gwarantuję Ci że na pewno ich liczba nie zwiększa się na trybunach. Ciężko w tej kadrze wypłynąć zwłaszcza napastnikowi, gdzie uzależniony jest od gry formacji pomocy która oprócz Błaszczykowskiego jest na żałosnym poziomie. Prawda jest taka że Brożek ma już dużą markę i bynajmniej nie zbudował jej w meczach w reprezentacji, gwarantuję Ci to, że te oferty czy też zainteresowania, Fenerbahce, Anderlecht, Nancy, Barcelona ?! nie były spowodowane wspaniałą postawą Brożka w reprezentacji. Wiesz u nas w Krakowie jest trochę inaczej niż u was, my mamy markę na zachodzie, której wam w Legii brakuję także promujcie piłkarzy u Leo, Perejro podobno kosztuje już 4 mln euro. Puchary niestety już nie dla Legii.

Przez te warszawskie zawieruchy już Ci chyba resztki mózgu odebrało.

Ogryzek 06.09.2008 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 599463)
Ty tez ochlon bo nie wiesz o czym piszesz. Gracz chce grac i zarabiac. Co zagra w pucharach? Co zarobi? Rozumiesz? Chce grac na poziomie, chce sie wypromowac. Mecze Wisly odpadaja wiec zostaje repra...przykre ale prawdziwe :) Chcesz z faktami dyskutowac? Jego mierzic bedzie klub, liczyc sie bedzie kasa. Z kazdym rokiem o tym sie przekonasz.
Roger mnie w tej chwili pier***** ale Brozek albo pojawi sie i zbawi repre albo do konca zycia bedzie udawal talent. Bedzie grac w Wisle Brozek do konca zycia...tego Wam zycze :) Powodzenia. EOT

PS: Nie chwytam aluzji bo gralem w pilke i wiem co sie liczy. Brozio z kazdym rokiem tez bedzie sie tego domagal. Skonczylem temat.

Ty jesteś jakiś "nawiedzony" polemizujesz z wiatrakami i nie chwytasz aluzji - ja się z Tobą zgadzam! Brożek chce zarabiać więcej i się wypromować jak większość piłkarzy:)

PS
Piłeś - nie pisz na forum:D

kreseq 06.09.2008 21:48

Leo jest zly i Brozka nikt nie wypromuje bo gra za dobrze...dalej siejcie takie .......y :) Zagra piach i dacie sobie sciac za niego jaja bo to Brozek...Ja naprawde SKONCZYLEM rozmowe w tym temacie. Ograzmiczne rozmowy na temat geniuszu miernego grajka z Polski. Powodzenie w zyciu. Bez odbioru.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl