![]() |
Cytat:
|
tak, z tej strony przy okrąglaku ( wjazd od bloni)... ale nie zawsze tak jadą;) ostatnio przyjechały od nowej hali przez starą główną bramę stadionu
|
|
Pierwszy element oświetlenia poszedł w górę ;-)
|
Byłem wielkim przeciwnikiem tych masztów ale jak zobaczyłem go w kadrze kamery to aż przetarłem oczy ze zdumienia . To jest przeogromne , nie to co te patyczki u scyzoryków . Naprawę efekt końcowy może byc świetny - stadion zyska więcej charakteru.
|
Idzie wiosna, stadion rośnie, z transferami ruszyło, jutro mecz....ja pierd*** aż mi się pracować dziś chce! Same pozytywne bodźce! :D
I jeszcze nowa jakość w Canal +, nowe kamerki...masakra!! |
Orientuje się na jakim etapie są prace wykończeniowe wewnątrz trybuny C ? Jakiś czas nie uświadczyliśmy zdjęć z wewnątrz . Co do nowej jakości w Canal Plus to pomysł z kamerą - pająkiem jest świetny - poziom transmisji na najwyższym poziomie.
|
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ef2ee4020.html dobry znak ten ptak? :)
Mam pytanie: czy skończyli już cały dach że się za oświetlenie biorą? |
Jak na razie taka kamera może być jedynie na Koronie i w Lubinie. Następnie w podobnym momencie oddane zostaną stadiony nasz, Lecha i Legii. Więc i tam się pojawi pająk. W sumie fajnie. Szczególnie zajebiście to wygląda gdy strzelany jest karny.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
A tutaj ujęcie, jak wygląda ten masz od dołu
http://img693.imageshack.us/img693/7...tualny1024.jpg |
Ale jaja:) Wyglada na to ze oni montuja to juz z zamotowanymi "zarowkami" :)
|
Cytat:
Cytat:
|
Myslalem ze te jupitery beda troche bardziej poziomo w kierunku murawy, a ten prawie pionowo do góry.. ciekawe..
|
jest galeria z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeria/zdjecia_z_budowy/Pierwszy_jupiter_zamontowany/
|
ja tez tak właśnie myślałem... no ale cóż zaskoczyli nas..... mniejsza juz z tymi jupiterami wazne zeby calosc od srodka tak mniej wiecej wygladala
http://stadionwisly.info/img/konkurs...krakow_big.jpg |
Cytat:
|
Ja mam takie pytanie. Na ostatnim zdjęciu z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ntowany/35540/ odnoszę wrażenie jakby robili coś w D. Wnioskuje to tym, że są te niebieskie wsporniki czy jak się to tam nazywa. Chyba, że się mylę :) Stadion powoli pnie się w górę i kto wie może faktycznie uda im się ukończyć go do lipca.
|
Mi osobiście podoba się ten niżej podany projekt krzesełek pasują te krzesełka do trybuny E i D bardzo fajnie by to wyglądało.Z tymi jupiterami też się zdziwiłem no ale co nam pozostało tylko czekać aż stadion w całości będzie gotowy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Rano d góry wyniesiony został pierwszy maszt oświetleniowy. Najpierw został on zamocowany na dachu, a potem dodatkowo będzie usztywniony odciągami, które będą przymocowane do ramy dachu. Przymocowanie jednego masztu będzie więc trwało cały dzień. Na ziemi są już gotowe również kolejne maszty, które podnoszone będą w następnych dniach. Wkrótce w górę pojedzie również konstrukcja, na której oparty zostanie telebim. Sama konstrukcja jest już w całości skręcona i spokojnie czeka na wyniesienie jej. Gotowe są też mocowania przy dachu, do których zostanie ona przykręcona. Operacja podnoszenia konstrukcji odbędzie się prawdopodobnie w poniedziałek. M. Górski Biuro Prasowe Wisły Kraków SA |
Cytat:
Cytat:
Gdyby faktycznie ktos cos ruszyl pod polnocna napewno by o tym wspomniano pozdro |
Czy te wszędobylskie rury pod sufitem będą zakryte jakimś podwieszanym sufitem czy zostaną takie na wierzchu, ewentualnie obłożą jej jakimiś srebrnymi elementami widocznymi na zdjęciach z ostatniej galerii? Jak to wygląda w środku trybuny E?
|
Cytat:
Żartowałem:D Cytat:
|
|
Cytat:
|
To nie kolektor tylko miejsce skąd będą rzucać w Cabaja śnieżkami :D
Widizsz drabinę po prawej? To miejsce dla obsługi technicznej jakby się lampa spaliła. Takie samo przejście techniczne będzie wzdłużcałego dachu. Jak się przyjrzeć temu projektowi pare stron wcześniej to widać |
@sztafi Platforma dla obslugi techncznej reflektorow,moze tez dla TV ale szczerze mowiac watpie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To nie platforma techniczna raczej. Porównajcie wielkość chłopa na dźwigu do odległości między lampami a tą platformą. Gość który wymienia żarówki musiałby mieć taboret ze sobą :D żeby zmienić dolne żarówki., a górne są nie zniszczalne, nie przewidziano ich naprawy :D
A tak serio, to co by to nie było to i tak mało ważne. Ważne, że te maszty są w miarę subtelne, a nie tak jak np. na stadionie w sąsiedztwie. |
Cytat:
|
tak lekko odbiegając od tematu budowy ten kto wejdzie zmieniać te żarówki to będzie miał niezła panoramę Krakowa z tego podestu :D
Cytat:
a tego to zdecydowanie bo ja to w życiu bym tam nie wyszedł |
Cytat:
|
Nie chce byc złym prorokiem, ale jak ta pogoda utrzyma sie jeszcze do meczu i w jego trakcie, to murawa na Hutniku w kilka dni po położeniu zostanie totalnie zjechana....
|
Ja sie nie obraze jak dzisiaj juz bedzie tragiczna bo to bedzie sprzyjac zawodnikom ktorym kibicuje w dzisiejszym meczu. Kontuzjom i czerwonym kartkom :D
|
Wydaje mi się że z powodu montowanych dzisiaj mastów transmisja z wspomnianych pajączków będzie na naszym stadionie niemożliwa. Będą one przecież poniżej tych masztów i będą tworzyły cień na boisku. Jeśli się mylę to mnie poprawcie bo pisze tylko co mi sie wydaje :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl