![]() |
Cytat:
|
Czy jakaś inna telewizja oprócz TV4 będzie pokazywać czwartkowy mecz?
|
Cytat:
|
pewnie IPLA pokaże. Chyba, że się mylę?
|
Jeśli mecz będzie w Polsat Futbol, to na pewno Ipla pokaże.
|
IPLA pewno tak, ale co to za atrakcja skoro trzeba placic i wzbogacac tych ktorzy nie pokaza tego na otwartym kanale
|
Cytat:
|
mecz meczowi nierówny..
a wszystko będzie zalezne od dyspozycji w tym dniu obu zespołów. |
@Konrado - a co to dla Polsatu byłaby za atrakcja jakby pokazywali za free? Przecież Oni tych praw nie dostali za darmo a biorąc pod uwagę, że za chwilę stracą LE na rzecz N-ki to muszą gdzieś poniesione wydatki. Ciekawe czy N-ka (jeśli wcześniej nie zostanie kupiona przez inny podmiot na co się zanosi) będzie pokazywać mecze w otwartym kanale...
|
Wg tego pokażą tylko mecz Wisły:
http://tv.wp.pl/date,2011-09-15,page,2,index.html Edit: Chodziło mi o otwarty kanał. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak trochę "na pól" w temacie ale polecam sprawdzić wynik Apoelu z Zenitem.
Dla ochłody na rozgrzane głowy. Ktoś gdzieś ( a wielu takich było) określił Apoel ogórkami. |
i do tego Zenit prowadzi przecież w mocnej lidze rosyjskiej... gdzie nam do tych "ogórków"...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No właśnie oglądałem drugą połowę tego meczu, chciałem poznac odpowiedź na pytanie, czy to Wisła taka słaba czy Apoel tak mocny. Abstrahując od wyniku, wychodzi na to, że jednak Apoel to jest naprawdę silna drużyna. Swoboda w rozgrywaniu piłki podobna do tej z rewanżowego meczu z Wisłą. Na pewno Zenit nie dał się aż tak zepchnąc do defensywy, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że piłkarzy od mistrza Polski mają zdecydowanie lepszych.
|
Jak to jest, że w Odense zawodnik nie zagra przeciwko Wiśle z powodu żółtych kartek, a Melikson i Sobol z mogą wystąpić w pierwszej kolejce LE?
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html W składzie Odense zabraknie w czwartek Bashkima Kadrii z powodu żółtych kartek |
Cytat:
tamten sezon, LE, Zenit: grupa: 16.09.2010 Anderlecht - Zenit 1:3 (0:3) 30.09.2010 Zenit - Ateny 4:2 (3:1) 21.10.2010 Zenit - Hajduk 2:0 (1:0) 04.11.2010 Hajduk - Zenit 2:3 (0:1) 01.12.2010 Zenit - Anderlecht 3:1 (1:0) 16.12.2010 Ateny - Zenit 0:3 (0:1) 1/16 Young Boys Berno - Zenit Sankt Petersburg 2:1 (0:1 Zenit Sankt Petersburg - Young Boys Berno 3:1 (1:1) 1/8 Twente Enschede - Zenit Sankt Petersburg 3:0 (1:0 Zenit Sankt Petersburg - Twente Enschede 2:0 (2:0) faktycznie, kolejne ogórasy... PS. do tego jeszcze mozna dodac, ze CSKA tez wygrala swoja grupe po wygranych w Lausanne, Palermo i remisie w Pradze. 1/16 przeszli dzieki wygranej w Salonikach. |
APOEL Nikozja 2 : 1 Zenit St. Petersburg
Myślę że wszyscy malkontenci odnośnie naszej gry Apoelem powinni sobie ten wynik wydrukować i powiesić nad łóżkiem |
Jak dla mnie choć nie oglądałem meczu więc mogę się mylić to nic nie znaczy :)
Patrz przykład Lecha rok temu:) APOEL był do przejścia ,nie bez powodu wygraliśmy na Reymonta :) |
Cytat:
|
tomas_n mylisz się i to bardzo.
|
Cytat:
|
Tak, APOEL był do przejścia. Z olbrzymim pokładem farta, ale byliśmy jedną nogą w LM. Jeszcze odrobina tego szczęścia i by się udało. Niesprawiedliwie może, ale co z tego?
Co nie zmienia faktu, że różnica klas była widoczna gołym okiem. |
Cytat:
Ah... parę rzeczy by się inaczej potoczyło i byśmy dzisiaj rozpoczeli sezon w LM |
Ja tak sie zastanawiam-skoro ten Apoel to tak naprawde klasowy zespoł to dlaczego przed pierwszym meczem nikt go nie docenial,kazdy pisal ze sa spokojnie do przejscia-bo nie ma tam znanych nazwiski(:lol ) ,..
przeciez ktos musial widziec ich mecze,ogladac ich jako zespol....,nawet rozpracowac rywala nie potrafilismy? a no sory bylo takich dwóch co mowili ze nie damy im rady,ale oni wlasciwie zostali przez wrzechwiedzace media i nas praktycznie zywcem zjedzieni- za te slowa(slowa prawdy). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Art. 20b. Dz.U. 2011 nr 43 poz. 226
Art. 20b. 1. Nadawca programu telewizyjnego może nadać bezpośrednią transmisję z wydarzenia o zasadniczym znaczeniu społecznym, zwanego dalej "ważnym wydarzeniem", tylko: 1) w programie ogólnokrajowym w rozumieniu ustawy lub koncesji, dostępnym w całości bez opłaty, z wyłączeniem opłat abonamentowych w rozumieniu ustawy z dnia 21 kwietnia 2005 r. o opłatach abonamentowych i podstawowych opłat pobieranych przez operatorów sieci kablowych, lub 2) jeżeli to samo wydarzenie jest transmitowane przez nadawcę programu spełniającego wymogi określone w pkt 1, na podstawie umowy z nadawcą, który nabył prawa do transmisji danego wydarzenia, lub z innym uprawnionym, z zastrzeżeniem ust. 6. 2. Ze względu na duże zainteresowanie społeczne za ważne wydarzenia uważa się między innymi: 1) letnie i zimowe Igrzyska Olimpijskie; 2) półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej, a także wszelkie inne mecze w ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne; 3) inne mecze z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach oficjalnych rozgrywek oraz mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA. Oczywistym jest, że Puchar UEFA=Liga Europejska, więc mecze powinny być w otwartej telewizji. |
Cytat:
PS. Swoją drogą to czasami mam takie wrażenie że na tym forum mamy tu paru Gmochów, co to źle znoszą nasze zwycięstwa ...czyli jak my strzelamy bramkę to fartem, a jak rywal to dlatego że jest lepszy. No ale to tylko wrażenie, bo przecież nasi wieczni malkontenci też kibicują Wiśle. Prawda !? :). |
I przez tych wiecznych malkontentów w ostatnich 8 latach nic większego nie osiągnęliśmy? "Wieczny malkontent" osądza "pesymistycznie", bo wymaga. To lepsze niż ślepota. Wieczny malkontent chodzi na mecze Wisły, a jak mieszka daleeeko to śledzi każdy mecz w TV i po to wykupuje abonament, kupuje w sklepie internetowym gadżety. Podczas meczów palpitacji serca też dostaje.
Wisła w pucharach w tym roku nic nie osiągnie. Dlaczego? Trener minimalista, w składzie mamy za dużo słabych pkt - nierówni Pareiko i Jaliens, tragiczny środek pola Wilk Sobolewski (nie ma gry piłką w ogóle), niewiele lepszy Nunez, tragikomiczny Genkov z przodu (Biton w formie ujdzie jako tako). pozdrawiam Wieczny Malkontent |
A dlaczego Kosowski miał by mówić , ze kibicuje Wiśle? Bo w niej grał? Bo ma Wisłe w sercu?
W Apoelu też grał więc może mówić co chce. Sadzę , ze ciężko się ludziom identyfikować z Wisła jako Polskim klubem , gdy może dojść do sytuacji , ze w pierwszym składzie nie będzie Polaka. Wydaje mi się , ze takie nastawienie wynika z naszej mentalności , że lubimy się identyfikować ze " swoimi" zawodnikami czy obywatelami. Jesteśmy wciąż Narodem nie tolerancyjnym i mnie nie dziwi taka postawa wielu ludzi , ze Wisła z Polskością nie ma wiele w tej chwili wspólnego. Jest jeszcze taki czynnik , ze w Wiśle graja obcokrajowcy anonimowi , którzy nie dają gwarancji na sukcesy międzynarodowe. Gdyby grało w Wiśle pięciu Polaków i obcokrajowcy typu Ljuboja , to odbiór Wisły był by inny a tak jest jak jest. |
Cytat:
Co do Ljuboji - jest dobry ale Legia na nim nie zarobi. A my na Meliksonie sporo. Inna sprawa, że dawno nie było w Polsce tego typu i klasy napastnika. Głośne transfery marketingowe korzyści przynoszą (Anżi), ale sukcesy sportowe jeszcze bardziej. |
Cytat:
|
LE - niechciany sukces Wisły Kraków.
Trzydzieści godzin do meczu, który otwiera rozgrywki do których awans jest najwiekszym sukcesem Wisły od kilku lat. Niechciany przez kibiców. Frekwencja według wszelkich danych zapowiada się marnie i może dorównać meczowi pucharowemu z Podbeskidziem (zgadzam się ceny biletów, ale jednak...). Na forum w temacie pucharowym atmosfera jak przed pogrzebem dalekiego kuzyna. Główny temat dyskusji to poczynania Apoelu i transmisja meczowa w telewizji. Analizy gry rywali czy choćby dywagacje ile ich przyjedzie - e tam najważniejsza jest transmisja w TV. Niechciany przez działaczy. Przejrzałem dzisiejszy i wczorajszy DP, najpoczytniejszą gazetę w Krakowie. Sprzedaż biletów idzie marnie, a w gazecie zero ogłoszeń, reklam. Nic. LE to chyba duża kara dla działaczy. LM to byłby samograj. Duża kasa i samonapędzająca się koniunktura. A tu klops - tylko LE. Niechciany przez dziennikarzy. Też na podstawie DP. Śladowe wzmianki o meczu. Niechciany przez piłkarzy ? No i tu jest najwiekszy problem. Czy ta atmosfera udzieli się piłkarzom. Bardzo obawiam się o zaangażowanie. Puste trybuny itd. Niby trener zapowiada wygranie LE:-D, ale czy to przeloży się na grę. Zobaczymy. Od strony piłkarskiej. Zwycięskiego składu się nie zmienia. Gramy tak jak z Amicą. Każdy wynik inny niż przegrana przyjmuje jako sukces. |
Pareiko zawodzi w ważnych meczach. Bramkarz ma wyłapać to co jest do wyłapania, reszta jego brocha.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl