Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

crazykaro 13.09.2011 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1163461)
Te serialowe bzdety mają pewnie z 5mln oglądalności. Niestety.

Oglądalność tych bzdetów to ok 2 mln i wątpie żeby na TV4 o 19 oglądalnośc wynosiła choćby 0,5 mln widzów

Dzimi 13.09.2011 13:23

Czy jakaś inna telewizja oprócz TV4 będzie pokazywać czwartkowy mecz?

crazykaro 13.09.2011 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1163487)
Czy jakaś inna telewizja oprócz TV4 będzie pokazywać czwartkowy mecz?

Polsat Sport HD i Polsat Futbol

FraMat 13.09.2011 13:37

pewnie IPLA pokaże. Chyba, że się mylę?

PiotrG 13.09.2011 13:43

Jeśli mecz będzie w Polsat Futbol, to na pewno Ipla pokaże.

Kon®ado 13.09.2011 14:02

IPLA pewno tak, ale co to za atrakcja skoro trzeba placic i wzbogacac tych ktorzy nie pokaza tego na otwartym kanale

0 22 13.09.2011 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bukaj22 (Post 1163428)
Liga Duńska jest lepsza od naszej i wystarczy spojrzeć na skład Odense by stwierdzić , ze nie graja tam ogórki. Broendby , Kopenhaga , Odense , to kluby , które regularnie grają w LM lub LE i nie odpadają z Levadiami , czy Irtyshami Pavlodar i to jest ta różnica.

Niedawno Legia grała z Broendby. Generalnie przed meczem byłem przerażony, ale było całkiem miło. 1-1 w Kopenhadze i 2-2 w Warszawie. Myślę, że Odense jest drużyną o podobnym poziomie co stołeczni. Remis wyciągniecie na pewno. Obstawiam nawet Wasze małe zwycięstwo. Schody zaczną się później. A dla nas wcześniej, bo na dzień dobry może być worek bramek w Holandii :)

CH. 13.09.2011 14:43

mecz meczowi nierówny..
a wszystko będzie zalezne od dyspozycji w tym dniu obu zespołów.

Feniks1983 13.09.2011 14:49

@Konrado - a co to dla Polsatu byłaby za atrakcja jakby pokazywali za free? Przecież Oni tych praw nie dostali za darmo a biorąc pod uwagę, że za chwilę stracą LE na rzecz N-ki to muszą gdzieś poniesione wydatki. Ciekawe czy N-ka (jeśli wcześniej nie zostanie kupiona przez inny podmiot na co się zanosi) będzie pokazywać mecze w otwartym kanale...

R33 13.09.2011 15:03

Wg tego pokażą tylko mecz Wisły:
http://tv.wp.pl/date,2011-09-15,page,2,index.html

Edit:
Chodziło mi o otwarty kanał.

crazykaro 13.09.2011 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1163537)
Wg tego pokażą tylko mecz Wisły:
http://tv.wp.pl/date,2011-09-15,page,2,index.html

Legi będzie na Polsat Sport HD i Polsat Futbol. Za dwa tygodnie będzie na odwrót bo Legia będzie w TV4 a my ba zakodowanym zadupiu

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1163533)
@Konrado - a co to dla Polsatu byłaby za atrakcja jakby pokazywali za free? Przecież Oni tych praw nie dostali za darmo a biorąc pod uwagę, że za chwilę stracą LE na rzecz N-ki to muszą gdzieś poniesione wydatki. Ciekawe czy N-ka (jeśli wcześniej nie zostanie kupiona przez inny podmiot na co się zanosi) będzie pokazywać mecze w otwartym kanale...

Kase za prawa telewizyjne można odzyskać za pomocą reklam. Przy oglądalności 2-3 mln zł można bardzo dobrze zarobić za minutę reklamy. Myślisz że przeniesienie meczu do kodowanego kanału spowoduje nagły wysyp nowych klientów?

PiotrG 13.09.2011 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1163513)
IPLA pewno tak, ale co to za atrakcja skoro trzeba placic i wzbogacac tych ktorzy nie pokaza tego na otwartym kanale

Cyfrowa dystrybucja danych i usług to chyba najlepsza możliwa rzecz. Ciekaw jestem ile wody w Wiśle upłynie, zanim za te 15zł miesięcznie (tyle by ludzie za pakiet meczy swojej drużyny zapłacili) będzie można legalnie obejrzeć mecze ekstraklasy. Dobra jakość transmisji, stabilność i brak cięcia - co więcej potrzeba? Nie wszystko można mieć za darmo, telewizje to nie organizacje charytatywne.

rafkur 13.09.2011 21:32

Tak trochę "na pól" w temacie ale polecam sprawdzić wynik Apoelu z Zenitem.
Dla ochłody na rozgrzane głowy. Ktoś gdzieś ( a wielu takich było) określił Apoel ogórkami.

tomasz_19 13.09.2011 21:41

i do tego Zenit prowadzi przecież w mocnej lidze rosyjskiej... gdzie nam do tych "ogórków"...

Merkury 13.09.2011 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1163691)
Tak trochę "na pól" w temacie ale polecam sprawdzić wynik Apoelu z Zenitem.
Dla ochłody na rozgrzane głowy. Ktoś gdzieś ( a wielu takich było) określił Apoel ogórkami.

A kiedy to Ruscy grali dobrze na wyjazdach. Oglądając pierwsze spotkania w tej edycji LM trzeba stwierdzić, że między nami a zespołami am występującymi jest przepaść.

Mario Nh 13.09.2011 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1163691)
Tak trochę "na pól" w temacie ale polecam sprawdzić wynik Apoelu z Zenitem.
Dla ochłody na rozgrzane głowy. Ktoś gdzieś ( a wielu takich było) określił Apoel ogórkami.

To co było powiedziane w studio zaraz po końcowym gwizdku APOEL - Wisła. 11 piłkarzy tworzących zespół. Będą i już punktują w Lidze Mistrzów. Skoczyć do gardeł piłkarzom Odense...

loozak84 13.09.2011 21:51

No właśnie oglądałem drugą połowę tego meczu, chciałem poznac odpowiedź na pytanie, czy to Wisła taka słaba czy Apoel tak mocny. Abstrahując od wyniku, wychodzi na to, że jednak Apoel to jest naprawdę silna drużyna. Swoboda w rozgrywaniu piłki podobna do tej z rewanżowego meczu z Wisłą. Na pewno Zenit nie dał się aż tak zepchnąc do defensywy, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że piłkarzy od mistrza Polski mają zdecydowanie lepszych.

Blaszczu16 13.09.2011 22:03

Jak to jest, że w Odense zawodnik nie zagra przeciwko Wiśle z powodu żółtych kartek, a Melikson i Sobol z mogą wystąpić w pierwszej kolejce LE?

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

W składzie Odense zabraknie w czwartek Bashkima Kadrii z powodu żółtych kartek

fan01 13.09.2011 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1163696)
A kiedy to Ruscy grali dobrze na wyjazdach. .

ja .......e...
tamten sezon, LE, Zenit:

grupa:
16.09.2010 Anderlecht - Zenit 1:3 (0:3)
30.09.2010 Zenit - Ateny 4:2 (3:1)
21.10.2010 Zenit - Hajduk 2:0 (1:0)
04.11.2010 Hajduk - Zenit 2:3 (0:1)
01.12.2010 Zenit - Anderlecht 3:1 (1:0)
16.12.2010 Ateny - Zenit 0:3 (0:1)


1/16
Young Boys Berno - Zenit Sankt Petersburg 2:1 (0:1
Zenit Sankt Petersburg - Young Boys Berno 3:1 (1:1)


1/8
Twente Enschede - Zenit Sankt Petersburg 3:0 (1:0
Zenit Sankt Petersburg - Twente Enschede 2:0 (2:0)


faktycznie, kolejne ogórasy...


PS. do tego jeszcze mozna dodac, ze CSKA tez wygrala swoja grupe po wygranych w Lausanne, Palermo i remisie w Pradze. 1/16 przeszli dzieki wygranej w Salonikach.

KOMINEK 13.09.2011 22:32

APOEL Nikozja 2 : 1 Zenit St. Petersburg
Myślę że wszyscy malkontenci odnośnie naszej gry Apoelem powinni sobie ten wynik wydrukować i powiesić nad łóżkiem

tomas_n 13.09.2011 23:05

Jak dla mnie choć nie oglądałem meczu więc mogę się mylić to nic nie znaczy :)
Patrz przykład Lecha rok temu:)
APOEL był do przejścia ,nie bez powodu wygraliśmy na Reymonta :)

arytmetyk 13.09.2011 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1163455)
Wisła z Apolelem oglądalność 3 mln a te serialowe bzdety wątpię żeby taka oglądalność miały ;/ A więc Solarz obudź się i puść na otwarty bo nie oglądnę żadnego meczu;( !!



:rzygi:

A od kiedy tv4 to kanał zamknięty?

djjamajczyk 13.09.2011 23:16

tomas_n mylisz się i to bardzo.

milosz 13.09.2011 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 1163731)
tomas_n mylisz się i to bardzo.

Taa, bo te 5 minut co brakło, to udajemy że ich nie było.

martin_6 13.09.2011 23:24

Tak, APOEL był do przejścia. Z olbrzymim pokładem farta, ale byliśmy jedną nogą w LM. Jeszcze odrobina tego szczęścia i by się udało. Niesprawiedliwie może, ale co z tego?

Co nie zmienia faktu, że różnica klas była widoczna gołym okiem.

crazykaro 13.09.2011 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1163732)
Taa, bo te 5 minut co brakło, to udajemy że ich nie było.

I naszych dwóch goli w dwumeczu też nie było. I gola ze spalonego dla Apoelu też nie było...

Ah... parę rzeczy by się inaczej potoczyło i byśmy dzisiaj rozpoczeli sezon w LM

Wojtas 14.09.2011 01:01

Ja tak sie zastanawiam-skoro ten Apoel to tak naprawde klasowy zespoł to dlaczego przed pierwszym meczem nikt go nie docenial,kazdy pisal ze sa spokojnie do przejscia-bo nie ma tam znanych nazwiski(:lol ) ,..

przeciez ktos musial widziec ich mecze,ogladac ich jako zespol....,nawet rozpracowac rywala nie potrafilismy?

a no sory bylo takich dwóch co mowili ze nie damy im rady,ale oni wlasciwie zostali przez wrzechwiedzace media i nas praktycznie zywcem zjedzieni- za te slowa(slowa prawdy).

Feniks1983 14.09.2011 06:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1163539)
Kase za prawa telewizyjne można odzyskać za pomocą reklam. Przy oglądalności 2-3 mln zł można bardzo dobrze zarobić za minutę reklamy. Myślisz że przeniesienie meczu do kodowanego kanału spowoduje nagły wysyp nowych klientów?

Jasne, że można. Ale chociażby ostatnia walka Adamka z Kliczką pokazała, że i bez reklam można dobrze zarobić. Mimo iż na RTLu walka leciała za free to Cyfra+ I Polsat bez problemów sprzedały PPV kilkuset tysiącom telewidzów. Pamiętajmy też o tym, że Polsat ma ponad 3 mln abonentów i że nawet w najniższym pakiecie jest Polsat Sport więc nie jest to mała liczba. Oczywiście, żeby nie było, też bym chciał aby mecze Wisełki pokazali w otwartym głównym kanale Polsatu, ale że TV4 też nie jest kodowane to nie ma tragedii a kto będzie chciał to oglądnie.

crazykaro 14.09.2011 07:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1163756)
...ale że TV4 też nie jest kodowane to nie ma tragedii a kto będzie chciał to oglądnie.

W tym tygodniu nie jest a za 2 tygodnie mecz będzie na kodowanej stacji. Oni nie przez przypadek będą pokazywać wyjazdowe mecze w kanałach kodowanych

FraMat 14.09.2011 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomas_n (Post 1163725)
Jak dla mnie choć nie oglądałem meczu więc mogę się mylić to nic nie znaczy :)
Patrz przykład Lecha rok temu:)

To Lech gral w Lidze Mistrzów?

sessegnon 14.09.2011 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1163765)
W tym tygodniu nie jest a za 2 tygodnie mecz będzie na kodowanej stacji. Oni nie przez przypadek będą pokazywać wyjazdowe mecze w kanałach kodowanych

Chyba jednak przez przypadek, bo założenie jest takie, że TV4 będzie pokazywać mecze o godz. 21:00, a z tego co mi wiadomo to oni terminarza nie ustalali.

crazykaro 14.09.2011 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 1163803)
Chyba jednak przez przypadek, bo założenie jest takie, że TV4 będzie pokazywać mecze o godz. 21:00, a z tego co mi wiadomo to oni terminarza nie ustalali.

To założenia są błedne. Na TV4 nie ma nic ciekawego (poza Galileo który można puścić po meczu) i nie bardzo rozumiem dlaczego pokazują mecze akurat o 21 a nie również te o 19? Oglądalność Galileo nie przekracza 1 mln widzów

carlo 14.09.2011 09:55

Art. 20b. Dz.U. 2011 nr 43 poz. 226
Art. 20b. 1. Nadawca programu telewizyjnego może nadać bezpośrednią transmisję z wydarzenia o zasadniczym znaczeniu społecznym, zwanego dalej "ważnym wydarzeniem", tylko:

1) w programie ogólnokrajowym w rozumieniu ustawy lub koncesji, dostępnym w całości bez opłaty, z wyłączeniem opłat abonamentowych w rozumieniu ustawy z dnia 21 kwietnia 2005 r. o opłatach abonamentowych i podstawowych opłat pobieranych przez operatorów sieci kablowych, lub

2) jeżeli to samo wydarzenie jest transmitowane przez nadawcę programu spełniającego wymogi określone w pkt 1, na podstawie umowy z nadawcą, który nabył prawa do transmisji danego wydarzenia, lub z innym uprawnionym, z zastrzeżeniem ust. 6.

2. Ze względu na duże zainteresowanie społeczne za ważne wydarzenia uważa się między innymi:

1) letnie i zimowe Igrzyska Olimpijskie;

2) półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej, a także wszelkie inne mecze w ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne;

3) inne mecze z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach oficjalnych rozgrywek oraz mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

Oczywistym jest, że Puchar UEFA=Liga Europejska, więc mecze powinny być w otwartej telewizji.

milosz 14.09.2011 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1163746)
a no sory bylo takich dwóch co mowili ze nie damy im rady,ale oni wlasciwie zostali przez wrzechwiedzace media i nas praktycznie zywcem zjedzieni- za te slowa(slowa prawdy).

Ano nic nie rozumiesz. Otóż nie rzecz w tym że Apoel był faworytem, a był bo ranking drużyn i lig na to wskazywał, tylko że Pan Gmoch stwierdził że będzie mu kibicował podobnie Kosowski (Kosiarka zresztą kilka razy mówił co innego). Kamil jako były piłkarz Wisły nie powinien w żadnych okolicznościach mówić że nie damy rady nawet gdybyśmy grali z Barceloną czy Realem, bo tego się zwyczajnie nie robi. Raz psuje morale drużyny, a dwa to jest sport. Powinien powiedzieć faworytem oczywista jest Apoel (załóżmy Barcelona czy inny Real), ale wygra Wisła bo jej kibicuje, że rozum jedno a serce drugie itd. i rzecz jasna serce ważniejsze bo na tym polega sens bycia kibicem. Gmoch(Legia) i Kosiarka(Apoel) się skompromitowali swoją małostkowością i tyle. I nie ma to nic wspólnego z wiedzą piłkarską, bo wielu twierdziło że Apoel jest faworytem, (w tym rózni komentatorzy i ... i moja skromna osoba i ...mnie podobni) ale sianie defetyzmu i kibicowanie mu (Apoelowi)to zwyczajne świństwo. Jak Legia grała z Szachtarem Donieck to w mediach nikt nie głosił że na pewno wygra Szachtar, tylko mówiono że owszem faworytem jest zespół z Ukrainy ale ... wygra Legia bo reprezentuje Polskę i będziemy jej kibicować. Teraz zaś tak jak Mistrzostwo Polski zostało zdobyte wbrew mediom warszawskim i dziennikarzom/kibicom innych klubów (w tym zwłaszcza Amice), tak i nasze zwycięstwa w pucharach bardzo ich bolały. Transmisje w TV prowadzili byli piłkarze Legii i to jeszcze grający w Apoelu i puste gadanie że byli za Wisłą było widać po tym jak nasza drużyna strzeliła bramkę na 2-1, jakoś Kowalczyk nie krzyczał ze szczęścia...Nie czarujmy się …gramy i wygrywamy dla siebie...zaś różne Gmochy nam zwyczajnie źle życzą i nie ma to nic wspólnego z wiedzą piłkarską, bo nikt nie podważał pozycji rankingowej obu klubów. No tyle że za rok, a raczej być może dwa/trzy ... to może już My będziemy faworytami...tyle że nie dla Gmocha i Kosowskiego.

PS. Swoją drogą to czasami mam takie wrażenie że na tym forum mamy tu paru Gmochów, co to źle znoszą nasze zwycięstwa ...czyli jak my strzelamy bramkę to fartem, a jak rywal to dlatego że jest lepszy. No ale to tylko wrażenie, bo przecież nasi wieczni malkontenci też kibicują Wiśle. Prawda !? :).

Gradzik 14.09.2011 10:29

I przez tych wiecznych malkontentów w ostatnich 8 latach nic większego nie osiągnęliśmy? "Wieczny malkontent" osądza "pesymistycznie", bo wymaga. To lepsze niż ślepota. Wieczny malkontent chodzi na mecze Wisły, a jak mieszka daleeeko to śledzi każdy mecz w TV i po to wykupuje abonament, kupuje w sklepie internetowym gadżety. Podczas meczów palpitacji serca też dostaje.

Wisła w pucharach w tym roku nic nie osiągnie.
Dlaczego? Trener minimalista, w składzie mamy za dużo słabych pkt - nierówni Pareiko i Jaliens, tragiczny środek pola Wilk Sobolewski (nie ma gry piłką w ogóle), niewiele lepszy Nunez, tragikomiczny Genkov z przodu (Biton w formie ujdzie jako tako).

pozdrawiam
Wieczny Malkontent

bukaj22 14.09.2011 10:29

A dlaczego Kosowski miał by mówić , ze kibicuje Wiśle? Bo w niej grał? Bo ma Wisłe w sercu?
W Apoelu też grał więc może mówić co chce. Sadzę , ze ciężko się ludziom identyfikować z Wisła jako Polskim klubem , gdy może dojść do sytuacji , ze w pierwszym składzie nie będzie Polaka. Wydaje mi się , ze takie nastawienie wynika z naszej mentalności , że lubimy się identyfikować ze " swoimi" zawodnikami czy obywatelami. Jesteśmy wciąż Narodem nie tolerancyjnym i mnie nie dziwi taka postawa wielu ludzi , ze Wisła z Polskością nie ma wiele w tej chwili wspólnego. Jest jeszcze taki czynnik , ze w Wiśle graja obcokrajowcy anonimowi , którzy nie dają gwarancji na sukcesy międzynarodowe. Gdyby grało w Wiśle pięciu Polaków i obcokrajowcy typu Ljuboja , to odbiór Wisły był by inny a tak jest jak jest.

Gradzik 14.09.2011 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bukaj22 (Post 1163830)
A dlaczego Kosowski miał by mówić , ze kibicuje Wiśle? Bo w niej grał? Bo ma Wisłe w sercu?
W Apoelu też grał więc może mówić co chce. Sadzę , ze ciężko się ludziom identyfikować z Wisła jako Polskim klubem , gdy może dojść do sytuacji , ze w pierwszym składzie nie będzie Polaka. Wydaje mi się , ze takie nastawienie wynika z naszej mentalności , że lubimy się identyfikować ze " swoimi" zawodnikami czy obywatelami. Jesteśmy wciąż Narodem nie tolerancyjnym i mnie nie dziwi taka postawa wielu ludzi , ze Wisła z Polskością nie ma wiele w tej chwili wspólnego. Jest jeszcze taki czynnik , ze w Wiśle graja obcokrajowcy anonimowi , którzy nie dają gwarancji na sukcesy międzynarodowe. Gdyby grało w Wiśle pięciu Polaków i obcokrajowcy typu Ljuboja , to odbiór Wisły był by inny a tak jest jak jest.

Olać podejście Kosowskiego i Gmocha. To sprawy nieistotne.

Co do Ljuboji - jest dobry ale Legia na nim nie zarobi. A my na Meliksonie sporo. Inna sprawa, że dawno nie było w Polsce tego typu i klasy napastnika. Głośne transfery marketingowe korzyści przynoszą (Anżi), ale sukcesy sportowe jeszcze bardziej.

Romuald 14.09.2011 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gradzik (Post 1163829)
I przez tych wiecznych malkontentów w ostatnich 8 latach nic większego nie osiągnęliśmy? "Wieczny malkontent" osądza "pesymistycznie", bo wymaga. To lepsze niż ślepota. Wieczny malkontent chodzi na mecze Wisły, a jak mieszka daleeeko to śledzi każdy mecz w TV i po to wykupuje abonament, kupuje w sklepie internetowym gadżety. Podczas meczów palpitacji serca też dostaje.

Wisła w pucharach w tym roku nic nie osiągnie.
Dlaczego? Trener minimalista, w składzie mamy za dużo słabych pkt - nierówni Pareiko i Jaliens, tragiczny środek pola Wilk Sobolewski (nie ma gry piłką w ogóle), niewiele lepszy Nunez, tragikomiczny Genkov z przodu (Biton w formie ujdzie jako tako).

pozdrawiam
Wieczny Malkontent

Szczególnie Pareiko nierówny :lol::lol::lol: 2 bramki zawalił podczas całego pobytu w Wiśle...faktycznie nierówny:lol::lol::lol:

Elefant 14.09.2011 10:52

LE - niechciany sukces Wisły Kraków.

Trzydzieści godzin do meczu, który otwiera rozgrywki do których awans jest najwiekszym sukcesem Wisły od kilku lat.

Niechciany przez kibiców.
Frekwencja według wszelkich danych zapowiada się marnie i może dorównać meczowi pucharowemu z Podbeskidziem (zgadzam się ceny biletów, ale jednak...). Na forum w temacie pucharowym atmosfera jak przed pogrzebem dalekiego kuzyna. Główny temat dyskusji to poczynania Apoelu i transmisja meczowa w telewizji. Analizy gry rywali czy choćby dywagacje ile ich przyjedzie - e tam najważniejsza jest transmisja w TV.

Niechciany przez działaczy.
Przejrzałem dzisiejszy i wczorajszy DP, najpoczytniejszą gazetę w Krakowie. Sprzedaż biletów idzie marnie, a w gazecie zero ogłoszeń, reklam. Nic. LE to chyba duża kara dla działaczy. LM to byłby samograj. Duża kasa i samonapędzająca się koniunktura. A tu klops - tylko LE.

Niechciany przez dziennikarzy.
Też na podstawie DP. Śladowe wzmianki o meczu.

Niechciany przez piłkarzy ?
No i tu jest najwiekszy problem. Czy ta atmosfera udzieli się piłkarzom. Bardzo obawiam się o zaangażowanie. Puste trybuny itd. Niby trener zapowiada wygranie LE:-D, ale czy to przeloży się na grę. Zobaczymy.

Od strony piłkarskiej. Zwycięskiego składu się nie zmienia. Gramy tak jak z Amicą. Każdy wynik inny niż przegrana przyjmuje jako sukces.

Gradzik 14.09.2011 10:52

Pareiko zawodzi w ważnych meczach. Bramkarz ma wyłapać to co jest do wyłapania, reszta jego brocha.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl