![]() |
|
Rybak wraca łódką do domu i spotyka na brzegu zagranicznego specjalistę. Ekspert pyta go, dlaczego wraca tak wcześnie. Rybak odpowiada, że mógł zostać dłużej, ale złowił już wystarczająco dużo ryb, by zaspokoić potrzeby rodziny.
„Co więc robisz z wolnym czasem?” — pyta ekspert. Rybak na to: „Trochę wędkuję. Bawię się z dziećmi. Kiedy doskwiera nam upał, robimy sobie sjestę. Wieczorem jemy razem kolację. Później słucham z przyjaciółmi muzyki”. Specjalista przerywa: „Posłuchaj, mam stopień naukowy, bo długo studiowałem te sprawy. Chciałbym ci pomóc. Powinieneś dłużej łowić ryby. Dzięki temu zarobiłbyś więcej pieniędzy i wkrótce mógłbyś kupić sobie większą łódź. Miałbyś jeszcze większe dochody i byłoby cię stać na parę kutrów”. „I co dalej?” — pyta rybak. „Nie potrzebowałbyś pośrednika i mógłbyś osobiście negocjować warunki z przedsiębiorcami lub może nawet miałbyś własną przetwórnię ryb. Mógłbyś przeprowadzić się ze swej wioski do Kotonu, Paryża albo do Nowego Jorku i stamtąd zarządzać interesem. Mógłbyś nawet wprowadzić firmę na giełdę i zarobić miliony”. „Ile czasu by to wszystko zajęło?” — docieka rybak. „Jakieś 15—20 lat” — odpowiada ekspert. „A potem?” Specjalista tłumaczy: „No i wtedy twoje życie nabrałoby kolorów. Mógłbyś pójść na emeryturę i wyprowadzić się z dala od tego całego zgiełku w jakieś spokojne miejsce”. „I co wtedy?” — znów pyta rybak. „Wtedy miałbyś czas, żeby trochę powędkować, pobawić się z dziećmi, w upał zrobić sobie sjestę, a wieczorem zjeść z rodziną kolację i posłuchać muzyki z przyjaciółmi” |
|
Facet kupił fajny, duży telewizor, przyniósł do domu, żona patrzy, na pudle sporo jakichś znaczków informacyjnych. Zaciekawiona pyta:
- Kochanie, co oznacza ta szklanka na opakowaniu? - To znaczy, że zakup trzeba opić. hehehe :D |
|
"Nie płacz, Ewka, bo tu miejsca brak
na twe sztuczne łzy. Waszą mafię wreszcie trafił szlag, koniec Platformy. Patrz, Bieńkowska z Tuskiem dawno już wypieprzyli stąd! Ty zostałaś, Ewka, no i cóż... rozpieprzyłaś rząd!" |
|
|
nie wiedziałem gdzie wrzucić ale tu chyba będzie najlepiej.komentarz z onetu na temat trudnej drogi Amici do LM
Cytat:
|
|
|
|
|
Przychodzi muzułmanin w turbanie na głowie do sklepu z bronią i pyta:
- Czy ma pan noże? Sprzedawca przygląda mu się uważnie i mówi: - Nie, nie mamy noży. Muzułmanin juz wychodzi, ale zauważa że noże leżą na wystawie za sprzedawcą i wraca. - Przepraszam, a czy może ma pan pistolety? - Nie, nie mamy pistoletów. Muzułmanin jest zdziwiony, gdyż na wystawie za sprzedawcą leżą pistolety. - A czy może ma pan granaty? - Nie! - odpowiada sprzedawca, mimo że leżą one obok pistoletów. - Przepraszam, muszę się jeszcze pana o coś zapytać. Czy ma pan coś przeciwko muzułmanom? - Tak - odpowiada spokojnie sprzedawca: noże, pistolety, granaty. ;) |
Takie wpadki zwykle przydarzają się gdy ktoś chce się lansować na czymś na czym się nie zna :lol: |
To się wydaje śmieszne ale jak się człowiek zastanowi to widać jak ci ludzie potrafią w żywe oczy kłamać, jak bez żadnego wstydu mówią nieprawdę. To są zwykłe szmaty, które grają swoje role po to żeby się dorwać do koryta, do interesów. okropne.
|
IncognitoTSW zerknij sobie na wpis JKM na facebooku z dnia 7 września bierzącego roku, na temat meczu Polska Gibraltar. Twój podpis pod filmikiem z Beatą Szysło pasował by idalnie, również pod tamtym wpisem.
|
mmm
mnie to nie śmieszyło bo było logiczne z punktu widzenia teorii gier acz nie do końca sprawdzało się w futbolu. To wrzuciłem bo mnie śmieszy i myślę, że nie tylko mnie |
|
https://pannieznajomy.wordpress.com/...gubil-samolot/
Może kupimy jeden? W najlepszym wypadku na wyjazdy po Europie w najgorszym żeby wsadzić do niego cały zagraniczny szrot i wy.......ić pod koło podbiegunowe ;) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chamskie ale taki nastrój po Norwegii w ręczną...
Czemu niewidomi lubią bułki z makiem ? Bo na każdej jest inna historia |
Chamskie ciąg dalszy
Czemu w Afryce dzieciom obcinają nóżki ? Żeby nie chodziły głodne |
|
|
Promcja Walentykowa w jednej z restauracji
Przyjdź z kochanką -5% Przyjdź z żoną -10% Przyjdź z obiema ....my stawiamy. |
nie jestem do końca pewien ale sądząc po koszukach nie są to chłopaki z Amici?
http://joemonster.org/images/vad/img...dc5adfe18a.gif http://vader.joemonster.org/upload/r...dec7slimak.gif |
Ile Wałęsa wydał na nowy samochód?
... ... ... Dwóch kolegów. |
No taki sędzia w Polsce przypuszczam, że żywy by nie wyszedł po czymś takim.
Dużo widziałem w futbolu ale takiego sqrwysyństwa sędziowskiego jeszcze nie. https://www.youtube.com/watch?v=XBFkakbRoiY |
Dancing dog :)
https://m.youtube.com/watch?v=KsESLm0Lj38 |
Z pamiętnika archeologa:
Cytat:
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl