Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

AgresywnyChomik 10.08.2012 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1267797)
Piotrkowi na drodze stanęła kontuzja

jasssssssneee

serek.c2 10.08.2012 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1267801)
jasssssssneee

Rozumiem, że śledziłeś poczynania Piotrka w Turcji? Z tego co pamiętam przed kontuzją grał w podstawowym składzie, nawet w którymś z wywiadów Głowacki pół żartem pół serio mówił, że trener od niego rozpoczyna ustalanie składu. No ale może się mylę... Na pewno zaraz przedstawisz mi jakieś konkretne argumenty na potwierdzenie swojej jakże wyszukanej tezy "jassssssneee".

mr.kupa 10.08.2012 12:39

Grosicki nie grał w Trabzonie nigdy. Co nie zmienia faktu, że tylko ktoś, kto nie śledził ligi tureckiej może powiedzieć, że Piotrek grał źle do momentu odniesienia kontuzji. Był wtenczas często przymierzany do lewej obrony w reprezentacji.

szym_ek 11.08.2012 13:30

http://sportowetempo.pl/pn_malopolsk..._ligowe_boiska

Krav 11.08.2012 13:38

za 90 minut - http://www.90minut.pl/kariera.php?id=181
Do momentu kontuzji 7 meczów, szału nie ma.
EDIT: chociaż nie wiem w którym dokładnie momencie odniósł kontuzje, jaki to był moment sezonu.

JrQ- 11.08.2012 18:12

Grał dlatego, że Trabzon nie miał zbyt wielkiej konkurencji na lewej obronie, dlatego też go w sumie sprowadzili :]
Jakim Piotrek jest obrońcą każdy wie, na pewno lepiej wygląda w ataku niż w obronie, dziwi mnie, że nie przygarniamy takich zawodników, a testujemy jakichś dziadów.

FLPman 11.08.2012 18:49

A tymczasem Filip Kurto w pierwszym składzie Rody rozpoczął mecz ligowy ;) Przy okazji polak Marcin Prus na ławce...

edit. Już nawet pierwszą bramkę puścił ;)

WISŁAZWE 11.08.2012 20:17

Konrad Gołoś strzela dla Orła Piaski Wielkie!

http://sportowetempo.pl/pn_malopolsk...i_znow_strzela

AgresywnyChomik 11.08.2012 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1267821)
blal, bla Piotr Brozek

Jezeli Piotr mial w Trabzonie pozycje niczym Roberto Carlos w Realu swego czasu to dzialacze, trener, masazysta i sprzataczka to nieudacznicy poniewaz nie pozwolili mu wrocic do formy prezentowanej przed kontuzja i zabezpieczyc lewej flanki w zespole na lata ;). Teraz serio krotko i na temat, wytransferowanie Piotra Brozka to najwiekszy najstersztyk Holendrow.

serek.c2 11.08.2012 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1268228)
...

Zastanów się o czym piszesz... Mówiliśmy, że Piotrek miał pecha bo początek w Trabzonie miał udany i niestety przyplątała się poważna kontuzja. Ty jednak potrafisz napisać tylko "bla, bla" i ironiczne "jassssne".

A majstersztyk Holendrów przepraszam polegał na czym? Za Piotra wzięto małe pieniądze a my zostaliśmy z Paljicem na lewej obronie. Normalnie transferowe zagranie stulecia!

najm 11.08.2012 21:42

W momencie gdy go sprzedawano to stracił miejsce w składzie. Ogólnie był wtedy w słabej formie. Też myślę, żę akurat ze strony Wisły to był świetny transfer bo inaczej by go nikt nie chciał. Najsmieszniejsze, ze akurat wtedy to sie okazał swietny transfer tez dla Turków. Na pewno wieksza korzysc dal im Piotrek niz Pawel. Ale tylko do czasu tej kontuzji.

serek.c2 11.08.2012 21:48

oczywiście, że był w słabej formie - tylko czy sprzedawanie graczy w takiej formie za małe pieniądze to jest majstersztyk? Piotrek się mógł spokojnie odbudować w zimie i dalej grać na dobrym poziomie. Majstersztyk to byłby gdyby za niego wzięto dobre pieniądze a nie oddano za pół darmo.

AgresywnyChomik 11.08.2012 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1268239)
oczywiście, że był w słabej formie - tylko czy sprzedawanie graczy w takiej formie za małe pieniądze to jest majstersztyk? Piotrek się mógł spokojnie odbudować w zimie i dalej grać na dobrym poziomie. Majstersztyk to byłby gdyby za niego wzięto dobre pieniądze a nie oddano za pół darmo.

Za pol darmo ? Ha Ha. Piotr Brozek nigdy nie byl dobrym zawodnikiem, osobiscie nie wytrzymalbym patrzac na to jak daje sie mu kolejne x szans aby sie odbudowal i osianal po raz kolejny mocno przecietna forme (1 w miare wystep na 8 mizernych). Aby byc sprawiedliwym w stosunku do Piotra oddaje mu to ze obronce zrobili z niego na sile (cos jak z Piszczka ;) ).

MatMario 11.08.2012 23:55

Zostaliśmy z przeplaconym Paliciem, pozbywając sie za drobne zawodnika z niskim kontraktem. Mistrzostwo świata, Staszek wracaj.

Kasa z Piotrka to chyba na pół roku kontraktu Palicia to bylo mało. Interes stulecia, nie ma co.

Watts 12.08.2012 00:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1268260)
Zostaliśmy z przeplaconym Paliciem, pozbywając sie za drobne zawodnika z niskim kontraktem. Mistrzostwo świata, Staszek wracaj.

Którego to kontrakt kończył się gdzieś koło... teraz i, biorąc pod uwagę perypetie ekonomiczne jego i jego brata, z pewnością by przyjął nową, niewiele wyższą propozycję a nie .......nął drzwiami i nie poleciał se do Turcji albo na inny Cypr, a klub nie obejrzałby ani grosza. Mistrzostwo galaktyki, poleganie na zdaniu kogoś bo płaku płaku, legenda, tyle lat, tyle dla niego zrobiliśmy jako klub. Może w 8 na 10 przypadków by wypaliło jak np. z Parejką który ponoć dał sobie dobrowolnie obniżyć apanaże. Ale nie z Brożkami, ludźmi typu malkontent & bufon. Nie wiem czemu nikt tu zdaje się nie pamiętać, jaki regres zrobił Piotr Brożek od pamiętnej Barcelony aż po równie pamiętny Karabach, a odchodząc od nas był połową piłkarza którym był i którym mógłby być. Nie płakałem po nim, jak pakował mandżur i nie mam zamiaru płakać już ani minuty nigdy więcej.

Gdyby Valckxowi dano popracować dłużej, w którymś momencie na pewno przyszedłby ktoś lepszy od Paljicia, którego Valckx nie sprowadzał. Najpierw miał inne priorytety, a potem musiał łapać się opcji pokroju Diaza jak Cupiał zażyczył sobie LM instant za cenę chińskiej zupki. No ale najlepiej oskarżać go o dziurę, której on nie jest winien, nie? Sikorski to też wina Valckxa, na pewno wypchnął znakomitego snajpera, ducha drużyny, LEGENDĘ - bo i takie określenie pada kilka-kilkanaście postów wyżej - Brożka żeby sprowadzić znajomka Genkowa i jeszcze w przyszłości kogoś innego, równorzędnego, lepszego albo - nie daj Boże - z potencjałem żeby go później sprzedać z przebitką. Mogliśmy przecież kroczyć w świetlaną przyszłość z jednojajowymi marudami, starzejącymi się, coraz bardziej chimerycznymi i żądającymi coraz większych kwot za swoją chałturę, którą ludzie tutaj nagle wspominają jako grę z innej galaktyki (zwłaszcza piszę tutaj o bliźniaku-obrońcy).

Zaraz przed APOELem była tęsknota za Zieńczukiem i Baszczyńskim, potem ten nekrofilski fetysz uspokoił trochę Głowacki, to teraz rozplenia się nowa paranoja - Brożkowie, jeden bez nogi a drugi który nie grał na poważnie od ponad roku. A tak naprawdę, z wszystkich powrotów wypalił tylko Kosowski i to na potrzeby jeszcze marnawej wówczas ekstraklasy.

serek.c2 12.08.2012 03:12

Się rozpisałeś a nie ma o czym... Nikt z Piotrka światowej klasy piłkarza nie robi - pisanie jednak, że sprzedaż zawodnika za jakieś marne grosze i zostawienie nas z jednym Paljicem na lewą obronę to majstersztyk jest śmieszne.

"Z powrotów wypalił tylko Kosowski". A ileż tych powrotów było, mogę zapytać? Co do "fetyszu" - Głowa będzie tu rządził kolejne dwa sezony w defensywie.

ps. za zawodnika z Twojego awataru wolałbym Piotra Brożka z okresu gry u nas. Nawet w słabej formie. Powiedz jeszcze na koniec - poznałeś braci osobiście, ze potrafisz ocenić ich jako malkontenta i bufona? Wiesz w ogóle ile zarabiał Piotr Brożek w naszym klubie, skoro piszesz o "coraz większych żądaniach"?

Dariook 12.08.2012 04:42

Watts

W tej druzynie nawet kulawy pies zrobi roznice . Ty sie zastanow jaki regres zrobil Brozek a jaki zrobila Wisla Krakow , moze wtedy zrozumiesz ze jesli cos sie nie ruszy to ta druzyna wpadnien w taki marazm ze juz nic nie pomoze.
Juz przegrana na wlasnym stadionie nie budzi u nich wstudu czy poczucia dania dupy bo taki jest futbol, nic sie nie stalo I walczymy dalej.
Gowniane podejscie I minimqlizm jaki zapanowal w naszej lidze staje sie nie do zniesienia. Czy taki Bunoza, Genkov, Gargula czy Pareiko pamieta jak trudno bylo zdobyc R22? Ile lat srubowalsmy rekord ?
No wlasnie. Jesli ja widze takiego lamage jak Bunoza grajacego w pierwszej 11 to jak to ma isc w dobrym kierunku? Co mozna myslec o tej druzyne jesli ow Bunoza jest jednym z lepszyh w tym spotkaniu pilkarzy? Dramat.

W obecne sytuacji , czy to wazne kogo Brozki lubia a kogo nie? Jesli jest mozliwosc powrotu Pawla za darmo to tylko idiota by odmowil .
Dlatego po wynikach jego pracy i widzac co nakrecil Jacus to nic tylko powinien sie cieszyc ze okazja sama sie trafia . Bo na dzis jest dramat a efekty jego pracy sa poprostu zenujace. Kompletnie nie ma pomyslu na transfery I nie wie gdzie takich wzmocnien szukac.
Plecie co mu slina na jezyk przynisie zachowujac sie przy tym malo profsjonalnie I na dodatek prowokujaco do wszystkiego co go otacza.

arti 12.08.2012 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1268271)
Watts

W tej druzynie nawet kulawy pies zrobi roznice . Ty sie zastanow jaki regres zrobil Brozek a jaki zrobila Wisla Krakow , moze wtedy zrozumiesz ze jesli cos sie nie ruszy to ta druzyna wpadnien w taki marazm ze juz nic nie pomoze.
Juz przegrana na wlasnym stadionie nie budzi u nich wstudu czy poczucia dania dupy bo taki jest futbol, nic sie nie stalo I walczymy dalej.
Gowniane podejscie I minimqlizm jaki zapanowal w naszej lidze staje sie nie do zniesienia. Czy taki Bunoza, Genkov, Gargula czy Pareiko pamieta jak trudno bylo zdobyc R22? Ile lat srubowalsmy rekord ?
No wlasnie. Jesli ja widze takiego lamage jak Bunoza grajacego w pierwszej 11 to jak to ma isc w dobrym kierunku? Co mozna myslec o tej druzyne jesli ow Bunoza jest jednym z lepszyh w tym spotkaniu pilkarzy? Dramat.

W obecne sytuacji , czy to wazne kogo Brozki lubia a kogo nie? Jesli jest mozliwosc powrotu Pawla za darmo to tylko idiota by odmowil .
Dlatego po wynikach jego pracy i widzac co nakrecil Jacus to nic tylko powinien sie cieszyc ze okazja sama sie trafia . Bo na dzis jest dramat a efekty jego pracy sa poprostu zenujace. Kompletnie nie ma pomyslu na transfery I nie wie gdzie takich wzmocnien szukac.
Plecie co mu slina na jezyk przynisie zachowujac sie przy tym malo profsjonalnie I na dodatek prowokujaco do wszystkiego co go otacza.

1. Czy znajdzie się 200-250t euro na kontrakt?
2. Czy BC zapali zielone światło?

R33 12.08.2012 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1268270)
"Z powrotów wypalił tylko Kosowski". A ileż tych powrotów było, mogę zapytać?

zima 2004, lato 2005 - Kalu Uche
lato 2004 - Marcin Kuźba
lato 2007 - Kamil Kosowski
lato 2009 - Mariusz Jop
zima 2010 - Cleber
lato 2010 - Maciej Żurawski
lato 2011 - Junior Diaz
lato 2012 - Arkadiusz Głowacki

Tak więc trochę było, mogłem też o kimś zapomnieć. Z czego tylko Kosa i Uche na +. Można jeszcze wymienić np. Kasperczaka jako trenera, tyle, że to już inna bajka. Plus były jeszcze rozważane chociażby powroty Franka, Baszcza, Źienia, Brożków, Szymkowiaka.

gypsy 12.08.2012 15:31

Filip Kurto oprócz tego, że zagrał w Rodzie, to został też powołany do młodzieżowej kadry na mecz z Rosją w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Mecz odbędzie się 6 września w Jekaterynburgu.

TOMEK 11 12.08.2012 15:54

Tomas Jirsak zaliczył 90 minut w debiucie
http://www.transfermarkt.de/en/botev...t_2246521.html

TOMEK 11 12.08.2012 17:16

piękny Robert dostał czwórkę w debiucie, a Dusan Tadic zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty przeciwko swojemu byłemu klubowi
http://www.livesports.pl/mecz/8Kfr08RN/#szczegoly-meczu

grogoriogreg 12.08.2012 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1268423)
piękny Robert dostał czwórkę w debiucie, a Dusan Tadic zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty przeciwko swojemu byłemu klubowi
http://www.livesports.pl/mecz/8Kfr08RN/#szczegoly-meczu

Po prostu Maaskant przeżył deja vu ;)

syryls 12.08.2012 18:24

Posiadanie piłki 60 do 40 dla Twente, myślałem że w Holandii przynajmniej Maaskant będzie grał po ziemi, ale jednak się myliłem.

Kurz 12.08.2012 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1268443)
Posiadanie piłki 60 do 40 dla Twente, myślałem że w Holandii przynajmniej Maaskant będzie grał po ziemi, ale jednak się myliłem.

Maaskanta bym w to wszystko nie mieszał. W styczniu Groningen przegrało z Twente również 4:1, wiec najprawdopodobniej nowi podopieczni Roberta po prostu tak mają :).

murray 12.08.2012 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1268443)
Posiadanie piłki 60 do 40 dla Twente, myślałem że w Holandii przynajmniej Maaskant będzie grał po ziemi, ale jednak się myliłem.

Przecież posiadanie <50 nie oznacza dzidowania, można grać z kontry po ziemi.

syryls 12.08.2012 19:38

Wiem, ale Eredivisie to specyficzna liga, tam się gra atakiem pozycyjnym, czasem ktoś błyśnie dryblingiem i bramka z niczego, każdy chce grać ofensywnie.

ziz99 12.08.2012 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1268423)
piękny Robert dostał czwórkę w debiucie, a Dusan Tadic zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty przeciwko swojemu byłemu klubowi
http://www.livesports.pl/mecz/8Kfr08RN/#szczegoly-meczu


Raczej planowe.

TOMEK 11 13.08.2012 23:01

Mikhail Sivakov w dniu dzisiejszym został wypożyczony do Bate Borisov
http://www.transfermarkt.de/en/mikha...ler_36364.html

Dragan Paljic zaliczył 90 minut w sobotnim debiucie z VVV
-Venlo
http://www.transfermarkt.de/en/draga..._8387.html#NL1


tomo 14.08.2012 08:01

Wiem wiem gazeta.pl

http://www.sport.pl/sport/10,67450,1...__Jak_mam.html

Nie do uwierzenia, że gościowi się tak w głowie przewróciło.

brylant17 14.08.2012 09:16

Może nadmiar bilecików od weszło przywrócił mu w głowie...




To była Ironia.

MatMario 14.08.2012 10:59

Tak zapytam was.... o .... wam chodzi?

Błaszczykowski widać nie chciał udzielić odpowiedzi na to pytanie, dostał inne. Odpowiedział. Na to menda dziennikarska w jego usta wkłada słowa których nie powiedział, przedstawiając gościa w takim a nie innym świetle. I w czym problem, że głośno powiedział o tym? Z drugiej strony co miał powiedzieć? Nie nie chcę być kapitanem, wtedy by była jazda że gwiazdorzy, że muchy w nosie, że psioczy na bycie kapitanem. O .... tu chodzi?

To że filmik jest ordynarnie cięty w pół to wam nie przeszkadza?

O biletach powiedział po meczu, ja do dziś tą wypowiedź odbieram jako wyrzut całej drużyny, a że on go wyartykułował to on dostaje zjebe.

Co jak co ale nie jesteście na Weszlo i nie wszystkie swoje żale musicie tutaj artykułować tak jak robicie to gdzie indziej w necie.

murray 14.08.2012 11:10

Petrescu odszedł z Kubania. Ma być ogłoszony nowym trenerem Dynama Moskwa pod wieczór.

syryls 14.08.2012 11:18

Petrescu wskakuje to coraz na większy poziom, ale w Hiszpanii napewno by sobie nie poradził:P

FraMat 14.08.2012 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1268835)
Petrescu odszedł z Kubania. Ma być ogłoszony nowym trenerem Dynama Moskwa pod wieczór.

według http://www.gsp.ro/international/stranieri/dan-petrescu-a-plecat-de-la-kuban-acum-se-pregateste-sa-preia-o-echipa-plina-de-super-vedete-353009.html
Dan ma zostac trenerem CSKA

Dopiero jesli nie wyjdzie z CSKA, Petrescu ma przejść do Dynama, które jest aktualnie bez trenera a niedługo w LE ma zagrac ze Stutgartem

tofik 14.08.2012 12:11

Na ciężki teren się porywa. Raczej nie jest specem od prowadzenia gwiazdorskich zespołów.

FraMat 14.08.2012 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1268842)
Na ciężki teren się porywa. Raczej nie jest specem od prowadzenia gwiazdorskich zespołów.

To sluszna uwaga. Jego siłą jest tworzenie drużyny z solidnych graczy, ale nie z gwiazd. Na gwiazdach i gwiazdkach przejechał sie kiedys w Rapidzie, a potem w Wiśle

wolfy 14.08.2012 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1268835)
Petrescu odszedł z Kubania. Ma być ogłoszony nowym trenerem Dynama Moskwa pod wieczór.

Źle to rozegrałeś. Trzeba było napisać tylko, że odszedł z Kubania. Albo lepiej - że go zwolnili. Później poczekać na jovę albo innego nawiedzonego żeby zaczął się produkować jakim to on nie jest słabym trenerem.

Byłoby przynajmniej trochę śmiechu.

Ciekawe czy Rumun sobie poradzi - to już trochę inny poziom i inne wymagania. Trzeba jednak mu oddać, że idzie jak burza.
Szkoda, że był za słaby na Wisłę. Nas obecnie trenuje koleś za słaby na spadkowicza ligi greckiej...

Watts 14.08.2012 20:03

Cytat:

- Podpisał pan umowę z Lechią Gdańsk, ale wcześniej czytaliśmy mnóstwo plotek na pański temat.
Piotr Brożek: - Z tymi spekulacjami było bardzo rożnie. Słyszałem wiele opowieści, ale tak naprawdę jedyną ofertą, jaką otrzymałem, była ta z Lechii. Podobno bywałem na testach medycznych w innych klubach, ale to nieprawda. W Gdańsku doszliśmy bardzo szybko do porozumienia
Wywiad z Piotrem Brożkiem (2x45.com.pl)

jova 14.08.2012 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1268966)
Później poczekać na jovę albo innego nawiedzonego żeby zaczął się produkować jakim to on nie jest słabym trenerem.

Ło Jezu. Nasze ostatnie rozmowy chyba cię zabolały, skoro próbujesz takich żenujących wycieczek osobistych. Dobrze, że chociaż przestałeś twierdzić, że Weszło "robiło z Petrescu debila" po tym jak udowodniłem ci, że nie mogli nic pisać, bo wtedy nie istnieli. Ich strona powstała dwa lata później.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl