![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Grosicki nie grał w Trabzonie nigdy. Co nie zmienia faktu, że tylko ktoś, kto nie śledził ligi tureckiej może powiedzieć, że Piotrek grał źle do momentu odniesienia kontuzji. Był wtenczas często przymierzany do lewej obrony w reprezentacji.
|
|
za 90 minut - http://www.90minut.pl/kariera.php?id=181
Do momentu kontuzji 7 meczów, szału nie ma. EDIT: chociaż nie wiem w którym dokładnie momencie odniósł kontuzje, jaki to był moment sezonu. |
Grał dlatego, że Trabzon nie miał zbyt wielkiej konkurencji na lewej obronie, dlatego też go w sumie sprowadzili :]
Jakim Piotrek jest obrońcą każdy wie, na pewno lepiej wygląda w ataku niż w obronie, dziwi mnie, że nie przygarniamy takich zawodników, a testujemy jakichś dziadów. |
A tymczasem Filip Kurto w pierwszym składzie Rody rozpoczął mecz ligowy ;) Przy okazji polak Marcin Prus na ławce...
edit. Już nawet pierwszą bramkę puścił ;) |
|
Cytat:
|
Cytat:
A majstersztyk Holendrów przepraszam polegał na czym? Za Piotra wzięto małe pieniądze a my zostaliśmy z Paljicem na lewej obronie. Normalnie transferowe zagranie stulecia! |
W momencie gdy go sprzedawano to stracił miejsce w składzie. Ogólnie był wtedy w słabej formie. Też myślę, żę akurat ze strony Wisły to był świetny transfer bo inaczej by go nikt nie chciał. Najsmieszniejsze, ze akurat wtedy to sie okazał swietny transfer tez dla Turków. Na pewno wieksza korzysc dal im Piotrek niz Pawel. Ale tylko do czasu tej kontuzji.
|
oczywiście, że był w słabej formie - tylko czy sprzedawanie graczy w takiej formie za małe pieniądze to jest majstersztyk? Piotrek się mógł spokojnie odbudować w zimie i dalej grać na dobrym poziomie. Majstersztyk to byłby gdyby za niego wzięto dobre pieniądze a nie oddano za pół darmo.
|
Cytat:
|
Zostaliśmy z przeplaconym Paliciem, pozbywając sie za drobne zawodnika z niskim kontraktem. Mistrzostwo świata, Staszek wracaj.
Kasa z Piotrka to chyba na pół roku kontraktu Palicia to bylo mało. Interes stulecia, nie ma co. |
Cytat:
Gdyby Valckxowi dano popracować dłużej, w którymś momencie na pewno przyszedłby ktoś lepszy od Paljicia, którego Valckx nie sprowadzał. Najpierw miał inne priorytety, a potem musiał łapać się opcji pokroju Diaza jak Cupiał zażyczył sobie LM instant za cenę chińskiej zupki. No ale najlepiej oskarżać go o dziurę, której on nie jest winien, nie? Sikorski to też wina Valckxa, na pewno wypchnął znakomitego snajpera, ducha drużyny, LEGENDĘ - bo i takie określenie pada kilka-kilkanaście postów wyżej - Brożka żeby sprowadzić znajomka Genkowa i jeszcze w przyszłości kogoś innego, równorzędnego, lepszego albo - nie daj Boże - z potencjałem żeby go później sprzedać z przebitką. Mogliśmy przecież kroczyć w świetlaną przyszłość z jednojajowymi marudami, starzejącymi się, coraz bardziej chimerycznymi i żądającymi coraz większych kwot za swoją chałturę, którą ludzie tutaj nagle wspominają jako grę z innej galaktyki (zwłaszcza piszę tutaj o bliźniaku-obrońcy). Zaraz przed APOELem była tęsknota za Zieńczukiem i Baszczyńskim, potem ten nekrofilski fetysz uspokoił trochę Głowacki, to teraz rozplenia się nowa paranoja - Brożkowie, jeden bez nogi a drugi który nie grał na poważnie od ponad roku. A tak naprawdę, z wszystkich powrotów wypalił tylko Kosowski i to na potrzeby jeszcze marnawej wówczas ekstraklasy. |
Się rozpisałeś a nie ma o czym... Nikt z Piotrka światowej klasy piłkarza nie robi - pisanie jednak, że sprzedaż zawodnika za jakieś marne grosze i zostawienie nas z jednym Paljicem na lewą obronę to majstersztyk jest śmieszne.
"Z powrotów wypalił tylko Kosowski". A ileż tych powrotów było, mogę zapytać? Co do "fetyszu" - Głowa będzie tu rządził kolejne dwa sezony w defensywie. ps. za zawodnika z Twojego awataru wolałbym Piotra Brożka z okresu gry u nas. Nawet w słabej formie. Powiedz jeszcze na koniec - poznałeś braci osobiście, ze potrafisz ocenić ich jako malkontenta i bufona? Wiesz w ogóle ile zarabiał Piotr Brożek w naszym klubie, skoro piszesz o "coraz większych żądaniach"? |
Watts
W tej druzynie nawet kulawy pies zrobi roznice . Ty sie zastanow jaki regres zrobil Brozek a jaki zrobila Wisla Krakow , moze wtedy zrozumiesz ze jesli cos sie nie ruszy to ta druzyna wpadnien w taki marazm ze juz nic nie pomoze. Juz przegrana na wlasnym stadionie nie budzi u nich wstudu czy poczucia dania dupy bo taki jest futbol, nic sie nie stalo I walczymy dalej. Gowniane podejscie I minimqlizm jaki zapanowal w naszej lidze staje sie nie do zniesienia. Czy taki Bunoza, Genkov, Gargula czy Pareiko pamieta jak trudno bylo zdobyc R22? Ile lat srubowalsmy rekord ? No wlasnie. Jesli ja widze takiego lamage jak Bunoza grajacego w pierwszej 11 to jak to ma isc w dobrym kierunku? Co mozna myslec o tej druzyne jesli ow Bunoza jest jednym z lepszyh w tym spotkaniu pilkarzy? Dramat. W obecne sytuacji , czy to wazne kogo Brozki lubia a kogo nie? Jesli jest mozliwosc powrotu Pawla za darmo to tylko idiota by odmowil . Dlatego po wynikach jego pracy i widzac co nakrecil Jacus to nic tylko powinien sie cieszyc ze okazja sama sie trafia . Bo na dzis jest dramat a efekty jego pracy sa poprostu zenujace. Kompletnie nie ma pomyslu na transfery I nie wie gdzie takich wzmocnien szukac. Plecie co mu slina na jezyk przynisie zachowujac sie przy tym malo profsjonalnie I na dodatek prowokujaco do wszystkiego co go otacza. |
Cytat:
2. Czy BC zapali zielone światło? |
Cytat:
lato 2004 - Marcin Kuźba lato 2007 - Kamil Kosowski lato 2009 - Mariusz Jop zima 2010 - Cleber lato 2010 - Maciej Żurawski lato 2011 - Junior Diaz lato 2012 - Arkadiusz Głowacki Tak więc trochę było, mogłem też o kimś zapomnieć. Z czego tylko Kosa i Uche na +. Można jeszcze wymienić np. Kasperczaka jako trenera, tyle, że to już inna bajka. Plus były jeszcze rozważane chociażby powroty Franka, Baszcza, Źienia, Brożków, Szymkowiaka. |
Filip Kurto oprócz tego, że zagrał w Rodzie, to został też powołany do młodzieżowej kadry na mecz z Rosją w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Mecz odbędzie się 6 września w Jekaterynburgu.
|
Tomas Jirsak zaliczył 90 minut w debiucie
http://www.transfermarkt.de/en/botev...t_2246521.html |
piękny Robert dostał czwórkę w debiucie, a Dusan Tadic zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty przeciwko swojemu byłemu klubowi
http://www.livesports.pl/mecz/8Kfr08RN/#szczegoly-meczu |
Cytat:
|
Posiadanie piłki 60 do 40 dla Twente, myślałem że w Holandii przynajmniej Maaskant będzie grał po ziemi, ale jednak się myliłem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wiem, ale Eredivisie to specyficzna liga, tam się gra atakiem pozycyjnym, czasem ktoś błyśnie dryblingiem i bramka z niczego, każdy chce grać ofensywnie.
|
Cytat:
Raczej planowe. |
Mikhail Sivakov w dniu dzisiejszym został wypożyczony do Bate Borisov
http://www.transfermarkt.de/en/mikha...ler_36364.html Dragan Paljic zaliczył 90 minut w sobotnim debiucie z VVV-Venlo http://www.transfermarkt.de/en/draga..._8387.html#NL1 |
Wiem wiem gazeta.pl
http://www.sport.pl/sport/10,67450,1...__Jak_mam.html Nie do uwierzenia, że gościowi się tak w głowie przewróciło. |
Może nadmiar bilecików od weszło przywrócił mu w głowie...
To była Ironia. |
Tak zapytam was.... o .... wam chodzi?
Błaszczykowski widać nie chciał udzielić odpowiedzi na to pytanie, dostał inne. Odpowiedział. Na to menda dziennikarska w jego usta wkłada słowa których nie powiedział, przedstawiając gościa w takim a nie innym świetle. I w czym problem, że głośno powiedział o tym? Z drugiej strony co miał powiedzieć? Nie nie chcę być kapitanem, wtedy by była jazda że gwiazdorzy, że muchy w nosie, że psioczy na bycie kapitanem. O .... tu chodzi? To że filmik jest ordynarnie cięty w pół to wam nie przeszkadza? O biletach powiedział po meczu, ja do dziś tą wypowiedź odbieram jako wyrzut całej drużyny, a że on go wyartykułował to on dostaje zjebe. Co jak co ale nie jesteście na Weszlo i nie wszystkie swoje żale musicie tutaj artykułować tak jak robicie to gdzie indziej w necie. |
Petrescu odszedł z Kubania. Ma być ogłoszony nowym trenerem Dynama Moskwa pod wieczór.
|
Petrescu wskakuje to coraz na większy poziom, ale w Hiszpanii napewno by sobie nie poradził:P
|
Cytat:
Dan ma zostac trenerem CSKA Dopiero jesli nie wyjdzie z CSKA, Petrescu ma przejść do Dynama, które jest aktualnie bez trenera a niedługo w LE ma zagrac ze Stutgartem |
Na ciężki teren się porywa. Raczej nie jest specem od prowadzenia gwiazdorskich zespołów.
|
Cytat:
|
Cytat:
Byłoby przynajmniej trochę śmiechu. Ciekawe czy Rumun sobie poradzi - to już trochę inny poziom i inne wymagania. Trzeba jednak mu oddać, że idzie jak burza. Szkoda, że był za słaby na Wisłę. Nas obecnie trenuje koleś za słaby na spadkowicza ligi greckiej... |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl