Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

suchyTSW 13.06.2010 17:48

Ja do 20 postanowiłem dać sobie spokój z MŚ i postawiłem coś takiego za 2zł i prosze: ;p

1631387 AS Varese 1910 - US Cremonese (Typ) --- 1--- 2,05--- 13-06-10 16:00--- 2:0
1632690 ASD Spezia Calcio 2008 - AC Legnano (Typ)--- 1--- 1,65 ---13-06-10 16:00 --- 2:0
1632696 FC Catanzaro - AS Cisco Calcio Roma (Typ) ---1--- 1,75 ---13-06-10 16:00 --- 4:2
1633229 BK Forward - Bodens BK (Typ) --- 1 --- 1,50--- 13-06-10 16:00--- 5:2
1633269 Kristianstads FF - Husqvarna FF (Typ) ---1 ---1,90 13-06-10 16:00--- 3:0
1636274 Holandia - Belgia (Typ) --- 1 ---1,25 --- 13-06-10 16:00 --- 4:1

i wyciągnąłem 42,18zł zł

rabi86 13.06.2010 17:57

A ja postawiłem takie coś:

Brazylia - Holandia 2 10
Federer - Hewitt 2 6,2
Serbia - Ghana 2 3,7

ako: duże..... :P

Jak już coś stawiacie to piszcie przed rozpoczęciem meczy, albo załóżcie sobie temat "moje wygrane kupony".

A co do Niemców to sam na nich postawiłem, ale ten kurs trochę nieadekwatny do ryzyka, także za małą stawkę.

Robson_ABG 13.06.2010 18:45

http://betwayodds.laa.pl/ co w ogóle o tym myślicie ? koleś daje niby pewniaki na 100 % ale życzy sobie jakieś pieniądze za to... a co jeśli nie wejdzie ? kto odda pieniądze ? komu wtedy sklepać miche ? :)

El'kabat 13.06.2010 18:54

Daj sobie spokój z tym ,jest masa takich naciagaczy w internecie,sprzedajacych niby fixy albo insidery.
Kasy Ci nie odda,a nie dojdziesz tez kto to.Zawsze akurat przed wakacjami jest wysyp takich oszolomow,bo a nuz im sie uda naciagnac jakiegos 15latka ktory potrzebuje $ na wakacje..

Glova91 13.06.2010 19:00

Dokładnie, dajcie sobie spokój z tymi "specjalistami" bo NIE MA pewnego meczu...No chyba, ze gosc ktory podaje Ci typy na mecz jest bramkarzem w jednym z tych klubow:)
Ja dzis zagralem
Serbia-Ghana x2
Szkopy-Australia 1

Robson_ABG 13.06.2010 19:08

OK dzięki tak myślałem, że to mega ściema ( nawet patrząc na ilość postów - 24 posty i koleś życzy sobie 100 zł za mecz lub 50 zł za strefe FIX :D:D)

Postawiłem dokładny wynik hellmutów na 2 - 0

Mario Nh 13.06.2010 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 911536)
Afryka Południowa - Meksyk
Podwójna szansa - Typ: 1X 1,48
Korea Południowa - Grecja
Podwójna szansa - Typ: 1X 1,46
Argentyna - Nigeria
Typ - Typ: 1 1,40
Algeria - Słowenia
Typ - Typ: 2 2,15
Niemcy - Australia
Typ - Typ: 1 1,45

Trafiony :)

MasterCarl 13.06.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Junior_Battle (Post 912008)
TZG: Julia Kamińska Rafał Maserak @1.9 (bez ironii proszę, taki kurs, to nawet taniec mozna obstawić)

dzięki za ten typ, dzięki Tobie sam uwierzyłem że Julka wygra i piękny kurs dodany do Słoweńców, Niemców i Hamiltona dodany :D
co za dzień.. AKO 15.15 złapane :)

a tuż przed 20 w STS'ie kurs już był na Julke 2.25 :)

Mario Nh 13.06.2010 21:27

1 Zakład kombinacyjny (3 typów)
Holandia - Dania
Typ - Typ: 1 1,45
Włochy - Paragwaj
Typ - Typ: 1 2,00
Hiszpania - Szwajcaria
Typ - Typ: 1 1,25

Całkowity kurs 3,63

suchyTSW 13.06.2010 21:55

A co powiecie na te pojedyncze na jutro?:

Holandia - Dania (Strzelec bramki) -----Robin van Persie (NED-----1,95
Holandia - Dania (0:1) (Handicap)-----1-----2,05
Holandia - Dania (Zakład na wynik)-----3:0-----7,00
Holandia - Dania (Drużyna 1 do zera)-----Tak-----2,35

jacekfcb 13.06.2010 21:57

tak wszyscy graliscie na holandie a jakos nikt przed meczem nie dawal tego typu...

suchyTSW 13.06.2010 22:00

Jak Holandia gra jutro

Junior_Battle 13.06.2010 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MasterCarl (Post 913504)
dzięki za ten typ, dzięki Tobie sam uwierzyłem że Julka wygra i piękny kurs dodany do Słoweńców, Niemców i Hamiltona dodany :D
co za dzień.. AKO 15.15 złapane :)

a tuż przed 20 w STS'ie kurs już był na Julke 2.25 :)

spoko,
mi juz niemcy, tzg siadły
jeszcze
chile
słowacja
hiszpania

bula1010 14.06.2010 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suchyTSW (Post 913565)
Jak Holandia gra jutro



w siatkówke !!:lol:

jacekfcb 14.06.2010 10:19

chyba w siatkowke :P lol:P

JAN ZEMBRZYCKI 14.06.2010 10:38

Cytat:

Serbia - Ghana X (pech)
1poł:X

1poł: HJK - Mypa 2 i X
1poł:Albacete - Girona 2 i X
1poł:San Sebastian - Celta 2 i X
1poł:FC Espoo - MP Mikkeli X
Holandia - Dania 1
1poł:X
over +2.5gola


Glova91 14.06.2010 11:02

Wczoraj sie obłowiłem na niemiaszkach , to dzisiaj mogłem zagrać co ryzykownego.
Holandia-Dania 1 1,45x60 zł=87zł
Holandia(-1)-Dania 1 2,40x30 zł=72zł
Holandia-Dania (1 połowa) 1 2,05x 30zł=61,50
Mecz-typ-kurs-stawka-potencjalna wygrana.

farciarz 14.06.2010 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jacekfcb (Post 913558)
tak wszyscy graliscie na holandie a jakos nikt przed meczem nie dawal tego typu...

no wiesz nie wszystko wrzucam na forum, a zagrałem dlatego że Holandia to solidny przeciwnik i tydzień wcześniej roznieśli Koreańczyków:-D no i kurs był spory...

i jeszcze na dzisiaj:

Włochy - Paragwaj X 3,00

brylant17 14.06.2010 12:01

za 2 złote dla "jaj":


Japonia - Kamerun
Połowa / Cały : Kam. / Remis (Kurs: : 14,00)
Piłka nożna, MŚ 2010
Włochy - Paragwaj
Połowa / Cały : Remis / Wło. (Kurs: : 4,50) 2,00 zł 63,00 126,00 zł

Speedy 14.06.2010 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 913026)
Algieria - Słowenia 2 2,30 :taniec:

Serbia - Ghana x 3,25 :garfield:

Niemcy - Australia
(0-1) 1 2,30 :hura:

Holandia - Dania x2 2,55 / x 4,10

Jakoś mam takie dziwne przeczucie, że Holendrzy tego nie wygrają. Zastanawiam się tylko czy dać sam remisy czy x2. Duńczycy grają siłowo, tylko pytanie czy są w stanie zatrzymać var der Varta, Sneijdera, van Persiego czy Robbena. Holendrzy wygrali wszystkie sparingi przez MŚ, natomiast Duńczycy dostali od Australii czy RPA. Wszystko przemawia na rzecz dzisiajszych gospodarzy, a mnie jednak coś blokuje, żeby na nich zagrać.
Dwa lata temu grali mecz towarzyski i skończyło się na 1-1.

Japonia - Kamerun 2 2,10

Japończycy dobrze grają u siebie, na wyjazdach jest nieco gorzej. Klimat afrykański raczej nie będzie im sprzyjał w przeciwieństwie do Kamerun, który zagra praktycznie na swoim terenie.


Włochy - Paragwaj 1 2.05

Włosi to wielka niewiadoma. Paragwaj w eliminacjach miał tylko punkt miej niż Brazylia. W tym każdy wynik jest możliwy.

Gram delikatnie na zwycięstwo Włochów, ale bardziej kieruję się tutaj sercem, bo to jedna z moich ulubionych reprezentacji. 4 lata temu jak zdobywali mistrzostwo byłem akurat we Włoszech i to co się działo to coś niesamowitego :)


Pierwszy raz typy podane na trzeźwo, także różnie może być :-P

Maxior 14.06.2010 12:23

Włochy - Paragwaj 1x
Japonia - Kamerun x2
Holandia - Dania 1

2.30

Dawno nie widziałem, tak słabo grającego kamerunu;/

JAN ZEMBRZYCKI 14.06.2010 14:43

Cytat:

Holandia - Dania 1
1poł:X
over +2.5gola

Kamerun - Japonia 1
DNB:Kamerun
Eto'e strzeli 1 gola.
Eto'e strzeli gola w meczu.
Webo strzeli gola w meczu.

farciarz 14.06.2010 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 913321)
Niemcy - Australia 1 1,45
Holandia - Dania 1 1,50 ako: 2,18

i taki bardziej rekreacyjny

Japonia - Kamerun 2 2,05
Niemcy - Australia (Drużyna 1 wygra do zera) TAK 1,95 ako:4,00

Na wieczór Islandia:-D

Breidablik Kopavogur - Grindavik UMF 1 1,35
Keflavik IF - Haukar Hafnafjördur 1 1,25
FH Hafnarfjordur - KR Reykjavik 2 3,25 ako: 5,48

WislakWiDoK 14.06.2010 19:13

Tak na luziku

Włochy - Paragwaj under 2 1.75

Fram - Stjarnan over 3 1.70

Jachcik 14.06.2010 19:56

Ja na tym zasranym mundialu, jak narazie wszystko trace.
Przed mundialem uwierzyłem w siłe naszj Reprezentacji, no i pech do dzisiaj;/

Maxior 14.06.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 914070)
Ja na tym zasranym mundialu, jak narazie wszystko trace.
Przed mundialem uwierzyłem w siłe naszj Reprezentacji, no i pech do dzisiaj;/

Nie przejmuj się, ja też tracę ostatnio:P Jeszcze początek Mundialu, odkuje się mam nadzieje

atbb 14.06.2010 21:13

Jakiego bukmachera polecicie? Mam konto w BAH, ale chetnie zmienię na innego.

felipe 14.06.2010 22:01

Z BAH to możesz z grubsza zamienić na cokolwiek i zyskasz ;)
Co do konkretów - chwalone są np. bet365, betsson.

rabi86 14.06.2010 22:30

Jak by ktoś nie wiedział to na Unibecie jest codzienny quiz sportowy. Można wygrać 20zł.

Ale pytania encyklopedyczne typu w kto w jakimś tam roku zdobył mistrzostwo w siatkówce/koszykówce/hokeju na lodzie/nhl/nba.....
Także trzeba mieć jakąś ściągę, najgorsza jest lekkoatletyka:D

Speedy 14.06.2010 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 913765)
Holandia - Dania x2 2,55 / x 4,10

Japonia - Kamerun 2 2,10

Włochy - Paragwaj 1 2.05


:garfield::garfield::garfield:

Jednak na trzeźwo nie wychodzi..


Nowa Zelandia - Słowacja
x/2 4,15

WKS - Portugalia
1 3,45

Brazylia - Korea Północna
(0-2) x 3,80

JAN ZEMBRZYCKI 14.06.2010 22:51

Cytat:

Kamerun - Japonia 1
DNB:Kamerun
Eto'e strzeli 1 gola.
Eto'e strzeli gola w meczu.
Webo strzeli gola w meczu.
Dla mnie pierwszy fix tego turnieju!!!.

Cytat:

Na tym forum chyba tylko ja wierzę w Japonię
kamikaze podziwiam :)

Szarny 15.06.2010 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAN ZEMBRZYCKI (Post 914206)
Dla mnie pierwszy fix tego turnieju!!!.

a jak dla mnie Kamerun jest beznadziejny i ludzie mają o nim mylne pojęcie:p

bo Eto'o tam gra? tam jest tylko Eto'o i cała masa bezmyślnych murzynów biegających bez ładu i składu

pan Dudi 15.06.2010 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 914340)
a jak dla mnie Kamerun jest beznadziejny i ludzie mają o nim mylne pojęcie:p

bo Eto'o tam gra? tam jest tylko Eto'o i cała masa bezmyślnych murzynów biegających bez ładu i składu

Gra też Webo i kilka innych nazwisk, ale oczywiście zgadzam się- nie tworzą drużyny i nie mają żadnego pomysłu na grę. Na afrykańskie drużyny te kilka indywidualności wystarcza, bo tam wszyscy grają bez ładu i składu, ale wystarczy ktoś, kto prezentuje jakąś tam dyscyplinę taktyczną i jest dupa.


Jak dziś nie wygra Słowacja, to odpuszczam te mistrzostwa, bo wolę nawet nie myśleć ile mnie one kosztowały.

Hudy 15.06.2010 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 914347)

Jak dziś nie wygra Słowacja, to odpuszczam te mistrzostwa, bo wolę nawet nie myśleć ile mnie one kosztowały.

są faworytami ale czy wytrzymają presję no i ten brak doświadczenia w tak dużych imprezach
postawiłbym X2

ja odpuszczam jak Brazylia nie wygra Koreą do zera
ale przyznam, że do tej pory emocje były:)))

rabi86 15.06.2010 10:29

Na dziś trochę nieszablonowo:
Nowa Zelandia - Słowacja drużyna 1 nie strzeli gola 1,8
Brazylia - Korea Północna wygra drużyna 1 do zera 1,45

To co wyczyniła Słowacja przechodzi ludzkie pojęcie.
Ale jak się cały mecz gra z przeświadczeniem, że nic nam się nie może stać to tak to później wygląda.

farciarz 15.06.2010 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 914012)

Włochy - Paragwaj X 3,00

Na wieczór Islandia:-D
Breidablik Kopavogur - Grindavik UMF 1 1,35
Keflavik IF - Haukar Hafnafjördur 1 1,25
FH Hafnarfjordur - KR Reykjavik 2 3,25 ako: 5,48

pożyjemy zobaczymy narazie jestem na plus:-D

Nowa Zelandia - Słowacja 1 8,10:D

Brazylia - Korea Północna (under/over 1.5)1poł 2 1,95
FC Flora Tallinn - JK Trans Narva 1 1,75 ako:3,41

WKS- Portugalia X 3,10
Brazylia - Korea Północna (Korea nie strzeli) TAK 1,45
Paide Linnameeskond - JK Tulevik Viljandi 2 1,80 ako: 8,09

Brazylia - Korea Północna (under/over 2.5) 2 1,55
Hiszpania - Szwajcaria 1 1,25
FC Kuressaare - FC Levadia Tallinn 2 1,10 ako: 2,13

WKS - Portugalia (Połowa/Wynik końcowy) X/X 4,75
Brazylia - Korea Północna (under/over 3.5) 2 2,20 ako: 10,45

pan Dudi 15.06.2010 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 914350)
są faworytami ale czy wytrzymają presję no i ten brak doświadczenia w tak dużych imprezach

Ale co mają w takim razie powiedzieć piłkarze z Nowej Zelandii? ;) W kadrze mają dwóch graczy bez klubu... Postawiłem na nich, bo są dobrzy- to bez dwóch zdań, a poza tym, czasem jest tak, że debiutant ma sporego farta. Myślałem nawet o handi -1, ale nie chciałem znowu wtopić przez zachłanność. ;) Cóż, pożyjemy, zobaczymy ;)


Edit: Dziękuję, dobranoc.

JAN ZEMBRZYCKI 15.06.2010 14:20

WKS - Portugalia X
1poł:X

Kamson 15.06.2010 15:43

Na tym Live Supporcie na bet-at-homie ktoś w ogóle pracuje?
Cytat:

Please wait for a site operator to respond.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.

All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
Nie wiecie czy jeśli prześle im zdjęcie druczka z przelewu to wpłacą mi kase na konto? Gdzieś czytałem, że tak robią.

Donki 15.06.2010 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 914493)
Na tym Live Supporcie na bet-at-homie ktoś w ogóle pracuje?


Nie wiecie czy jeśli prześle im zdjęcie druczka z przelewu to wpłacą mi kase na konto? Gdzieś czytałem, że tak robią.

Wpłaca
10 znaków


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl