![]() |
Znalazlem wersje elektroniczna wywiadu.Jest niezle :) .Oblesnoworski powoli odlatuje.
Perelka-2000000 pln rocznie na obiady dla mlodych.Co oni tam ....a jedza ?Kawior z truflami i swierze homary zapijane Don Perignon rocznik 1973 ? A i jescze tekst o wadze :) |
Jasne jest, że głupimi wypowiedziami zaciera teraz skutki blamażu. Nieudane transfery, za które jest sam odpowiedzialny stara się usprawiedliwić tego typu stwierdzeniami. Żeby nikt z kibiców werbalnie nie dobrał się mu do d..y zaczyna mamić kolejnymi transferami ...za miliony :) Zapewne tak samo spożytkowane jak i te obecne.
Przy takim kabarecie słownym, który uprawia to np. w Anglii prasa by go zjadła na pierwsze śniadanie a potem musiałby opuścić wyspy bo by go kibice psychicznie wykończyli. W pierwszej chwili jak przeczytałem wypowiedzi to pomyślałem, że jest chory psychicznie. Ale teraz stwierdzam, ze to normalny legijny psychol, któremu usłużni dziennikarze czeszą klatkę miękką szczotką. |
Kuciak z kontuzją na 5-8 tygodni...
Zobaczymy jak Legia poradzi sobie bez niego.. |
Panowie skoro już tak analizuję dyrdymały Gogusia Leśnodorskiego małe zestawienie jego wypowiedzi, które świadczą o tym, że gada to co chcą usłyszeć kibice po to by żyło się lepiej jemu (miał spokój i dobrą opinię) oraz im (kibic bujający w obłokach i pozytywnie nakręcony to dobry kibic):
29.08.2013 Zaskoczę was, ale Helio Pinto nie był sprowadzany z myślą o Lidze Mistrzów, a m.in. po to, żeby Dominik Furman zrobił krok do przodu, miał się od kogo uczyć. 23.07.2013 Wejście Pinto do drużyny wymaga czasu, jestem przekonany, że wspólnie z Dominikiem Furmanem spowodują, że poziom i kultura gry Legii będzie na wiele wyższym poziomie. Chcemy grać jak w Europie. I do tego potrzebujemy takiego zawodnika jak Pinto. |
przegapiliście najlepsze
Jest w ogóle jakaś metodyka transferów Legii? - Nie było żadnej. Zaufaliśmy skautingowi Lecha, jeśli chodzi o Ojamaa. Oglądając mecze na Cyprze, trafiliśmy na Helio Pinto. Zimowe okienko to też przypadek. Dzięki temu, że ten Król nie zapłacił Dwaliszwilemu, dało się go wziąć. Z Bereszyńskim tak samo - przypadek. To nie był efekt dwuletnich obserwacji. Dopiero od najbliższego, zimowego okienka do transferów będziemy podchodzić świadomie. Zorganizowany skauting, pracują m.in. Michał Żewłakow, Tomek Kiełbowicz czy Wojciech Kowalewski. Wiemy, kogo potrzebujemy. W końcu będziemy działać metodycznie. A do transferów na poziomie 5 milionów euro nie trzeba skautingu, wystarczy telewizor. |
Szkoda tych absencji Dudu,Stevanovicia i Paixao w Śląsku bo Sevilla przyjezdza z jednym nominalnym środkowym obrońcą,a do tego do Monaco odszedł Kondogbia. Może by skopiowali nasz wyczyn z Saragossą,a tak to będzie cholernie ciężko niestety.
|
Może k...a Plaku się odwdzięczy za to co spartolił w Sevilli przy 1:0 dla Śląska. Na skrzydle pewnie Patejuk z Sobotą. Szkoda, że nie ma praktycznie nikogo na ławce - Spahić za Dudu, Hołota za Stevanovicia, Plaku za Paixao a Patejuk w miejsce Plaku - na ławce zostaje Tadek Socha, Więzik czy Cetnarski (??) .....
Śląsk potrzebuje cudu aby awansować, bo wygrana jest jak najbardziej możliwa..... No chyba, że Emery będzie tak pewny siebie, że wstawi paru młodych do składu, wówczas szanse trochę wzrosną ale w gruncie rzeczy nawet wówczas potrzebny będzie cud... Aczkolwiek jeśli Sobota, Mila i Kaz zagrają na najwyższych obrotach a Plaku nie będzie marnował setek, to może być przynajmniej ciekawie.... |
Cytat:
Powiedział pan, że świadomie nie zrobiliście skoku na Ligę Mistrzów. Dlaczego? - Uważaliśmy, że nie stać nas na wydanie na piłkarza pięć milionów euro, bo taki ruch nie spowodowałby, że nasze szanse na awans radykalnie by wzrosły. Przecież to jest kosmita |
Cytat:
|
Nie no ten Leśnodorski to jest naprawdę dobry,waga za 100 tysięcy zł, śniadania i obiady dla zespołu 2 miliony zł rocznie :D
|
Cytat:
Mysle, ze w naszym wyelminowaniu Saragossy samoboj Baszcza zaraz na poczatku byl kluczowy :) Jednak w przypadku porazki jest tez jeszcze jedna szansa (UEFA-wylosuje-uczestnika-fazy-grupowej) -> http://www.90minut.pl/news/219/news2...-grupowej.html Gdyby byla sprawiedliwosc to po tym co Slask pokazal w dotychczasowych meczach, po pechu w losowaniu i jeszcze tej przygodzie z flagami uwazam, ze zasluzyli na ta dzika kartę ale pewnie "szczesliwym zbiegiem okolicznosci" trafi ona do jakiejs zachodniej druzyny albo Skandynawskiej (oni zawsze losuja dodatkowe miejsce z rankingu fair play). |
|
Kurde... Wiem że szanse Śląska są marne i to bardzo, ale gdyby tak przycisnac Seve od 1 minuty, gdyby udalo sie zaskoczyc hiszpanow i np. strzelić bramke w pierwszych 10 minutach , to kto... Ach, ale by bylo pieknie ;)
Hej Śląsk! |
Niestety panowie nie ma sie co ludzic dzisiaj. Malutkie szanse na cud bylyby gdyby zagrali kartkowicze. A tak Slask bez swietnego napastnika Paixao, trzymajacego środek Stevanovicia oraz swietnie asystujacego Dudu moze marzyc o tym by z honorem pozegnac sie z 4 runda.
Wieksze jest prawdopodobienstwo ze trafi do grup po jutzrejszym extra losowaniu niz po dzisiejszym rozjechaniu Sevilli... |
Śląsk będzie miał jakieś 7% szans w tym losowaniu.
|
Cytat:
Śląsk będzie miał w tym losowaniu ponad 3% szanse |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Szkoda Slaska ale Sevilla pokazała jak bardzo im brakuje do scisłej europejskiej czołowki. Wielka szkoda bo patrzac na wczesniejsze rundy Slask zasługiwał na faze grupowa Ligi Europejskiej - jutro ostatnia nadzieja moze w koncu szczescie pojawi sie po polskiej strojnie.
|
Dawać Grunwald Wilno za 8 godzin, a pojawi się w końcu szczęście po polskiej stronie ;)
|
Cytat:
|
APOEL szczęśliwym przegranym!!!
Besiktas kolejnym wyrzuconym tureckim klubem ale jego miejsce z automatu zajmie norweskie Tromso... |
Legia w 3 koszyku -> http://www.90minut.pl/news/219/news2...-grupowej.html
i to dosyc wysoko. Lech bylby w ogole w drugim. Wyglada na slabe obsadzenie w tej edycji LE. |
Cytat:
|
Sprawa wygląda tak że brakuje nam tych punktów do klubowego, wiadomo że że lepiej wylosować łatwiejszego przeciwnika niż przegrać na starcie. Jako że Legii w LM nie chciałem tak teraz trzymam kciuki z prostego powodu, będą mieli większą ilość spotkań co przełoży się pewnie na miejsce w lidze i te punkciki muszą jakoś tułać
|
Moim zdaniem to dobrze, że Śląsk nie wpełznął do Ligi Europejskiej w tym losowaniu. Przy całej mojej sympatii do tego zespołu, Wrocławianie po prostu nie zasłużyli na grę w pucharach jesienią. Sevilla brutalnie obnażyła słabość Śląska i jego krótką ławkę rezerwowych. Nie byliśmy w stanie podjąć rękawicy.
W ogóle, moim zdaniem, losowanie lucky losera powinno się odbywać sposród drużyn, które osiągnęły najlepszy bilans bramkowy. Głupio by było, gdyby awansował WKS, który strzelił w dwumeczu jedną bramkę, a stracił ich dziewięć... |
no to tak:
z 1 koszyka - Rubin albo Dynamo z 2 - Dnipro, Genk, Anży, Wigan z 4 - Szachtior, Ludogorets albo Pandurii z najlepszymi życzeniami ;) |
Cytat:
Betis Esbjerg Tez z najlepszymi zyczeniami................... |
Legia z Lazio, Trabzonem i Apollonem, no ciekawy jestem :)
|
Grupa do przejścia dla Legii, tzn. widać teoretyczne szanse. Trabzonspor gra zazwyczaj bardzo w kratkę, w defensywie grają tak sobie, Lazio oczywiście faworyt grupy, ale z czołowych ekip można było trafić gorzej, Włosi w LE zazwyczaj też nie zachwycają, a Apollon jest solidną ekipą, ale Cypryjczycy już nie są tak silni jak kiedyś. Marketingowo grupa również dosyć atrakcyjna.
|
Duże szanse na wyjście z grupy jak im się przyfarci w meczach. Pewniakiem jest raczej Lazio,Trabzonspor jest raczej cieńszy niż Steaua,a z Apollonem może byc tylko problem na wyjeździe,bo na Cyprze zawsze gra się ciężko. Ale ogólnie grupa do przejścia.
|
Historycznie: Z tego zestawu Wisła grała z Lazio 3-3 i 1-2 oraz Trabzonsporem 5-1 i 2-1
|
Jeżeli Legia kupi dobrego napastnika to jak najbardziej może wyjść, z Saganem/Dwali... będzie ciężko
|
Nowa Legia powalczy, ale z Apollonem o ostatnie miejsce w tabeli.
|
A ja uważam, że trafili chyba najgorzej jak mogli. Wyjazdy na gorące tereny do Włoch, Turcji i Cypru pokażą im miejsce w szeregu.
|
Już orzekli, że trudne losowanie :D.
|
Ciężkie losowanie. Wbrew pozorom parę łatwiej miała parę lat temu wylosowując Juventus który na LE położył **uja. W zeszłym sezonie Lazio z mocniejszej grupy(Tottenham,PAO,Maribor) wyszło na 1. miejscu. Trabzonspor, o ile jest w formie, jest poza zasięgiem jakiegokolwiek polskiego klubu. No i Cypryjczycy niby najsłabsi ze stawki w moim odczuciu stoczą z Legią walkę o przedostatnie miejsce.
Raczej ciężko mówić o dobrym losowaniu jeśli realne szanse na zwycięstwo tylko w jednym spotkaniu mają z Cypryjczykami u siebie. |
Cytat:
Jakieś 138 meczów Tylko w lidze, z czego 55 wygranych, 48, porażek i 35 remisów :] |
Na pewno beda mieli bardzo ciezka przeprawe z kazda ekipa bo Apollon wcale taki słaby nie jest a dodatkowo wcale nie jest gorszy od APOEL-u. Szkoda, ze Slask nie został szczesliwym przegranym tak to juz jest, ze polskie kluby to nigdy szczescia nie maja.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl