Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Yossarian 29.08.2013 11:32

Znalazlem wersje elektroniczna wywiadu.Jest niezle :) .Oblesnoworski powoli odlatuje.
Perelka-2000000 pln rocznie na obiady dla mlodych.Co oni tam ....a jedza ?Kawior z truflami i swierze homary zapijane Don Perignon rocznik 1973 ?
A i jescze tekst o wadze :)

Gwiaździsty 29.08.2013 11:42

Jasne jest, że głupimi wypowiedziami zaciera teraz skutki blamażu. Nieudane transfery, za które jest sam odpowiedzialny stara się usprawiedliwić tego typu stwierdzeniami. Żeby nikt z kibiców werbalnie nie dobrał się mu do d..y zaczyna mamić kolejnymi transferami ...za miliony :) Zapewne tak samo spożytkowane jak i te obecne.
Przy takim kabarecie słownym, który uprawia to np. w Anglii prasa by go zjadła na pierwsze śniadanie a potem musiałby opuścić wyspy bo by go kibice psychicznie wykończyli.
W pierwszej chwili jak przeczytałem wypowiedzi to pomyślałem, że jest chory psychicznie. Ale teraz stwierdzam, ze to normalny legijny psychol, któremu usłużni dziennikarze czeszą klatkę miękką szczotką.

KoPer 29.08.2013 11:43

Kuciak z kontuzją na 5-8 tygodni...

Zobaczymy jak Legia poradzi sobie bez niego..

shaggy 29.08.2013 11:49

Panowie skoro już tak analizuję dyrdymały Gogusia Leśnodorskiego małe zestawienie jego wypowiedzi, które świadczą o tym, że gada to co chcą usłyszeć kibice po to by żyło się lepiej jemu (miał spokój i dobrą opinię) oraz im (kibic bujający w obłokach i pozytywnie nakręcony to dobry kibic):

29.08.2013
Zaskoczę was, ale Helio Pinto nie był sprowadzany z myślą o Lidze Mistrzów, a m.in. po to, żeby Dominik Furman zrobił krok do przodu, miał się od kogo uczyć.

23.07.2013
Wejście Pinto do drużyny wymaga czasu, jestem przekonany, że wspólnie z Dominikiem Furmanem spowodują, że poziom i kultura gry Legii będzie na wiele wyższym poziomie. Chcemy grać jak w Europie. I do tego potrzebujemy takiego zawodnika jak Pinto.

bofff 29.08.2013 11:58

przegapiliście najlepsze

Jest w ogóle jakaś metodyka transferów Legii?

- Nie było żadnej. Zaufaliśmy skautingowi Lecha, jeśli chodzi o Ojamaa. Oglądając mecze na Cyprze, trafiliśmy na Helio Pinto. Zimowe okienko to też przypadek. Dzięki temu, że ten Król nie zapłacił Dwaliszwilemu, dało się go wziąć. Z Bereszyńskim tak samo - przypadek. To nie był efekt dwuletnich obserwacji. Dopiero od najbliższego, zimowego okienka do transferów będziemy podchodzić świadomie. Zorganizowany skauting, pracują m.in. Michał Żewłakow, Tomek Kiełbowicz czy Wojciech Kowalewski. Wiemy, kogo potrzebujemy. W końcu będziemy działać metodycznie. A do transferów na poziomie 5 milionów euro nie trzeba skautingu, wystarczy telewizor.

El'kabat 29.08.2013 12:02

Szkoda tych absencji Dudu,Stevanovicia i Paixao w Śląsku bo Sevilla przyjezdza z jednym nominalnym środkowym obrońcą,a do tego do Monaco odszedł Kondogbia. Może by skopiowali nasz wyczyn z Saragossą,a tak to będzie cholernie ciężko niestety.

funkykoval 29.08.2013 12:24

Może k...a Plaku się odwdzięczy za to co spartolił w Sevilli przy 1:0 dla Śląska. Na skrzydle pewnie Patejuk z Sobotą. Szkoda, że nie ma praktycznie nikogo na ławce - Spahić za Dudu, Hołota za Stevanovicia, Plaku za Paixao a Patejuk w miejsce Plaku - na ławce zostaje Tadek Socha, Więzik czy Cetnarski (??) .....
Śląsk potrzebuje cudu aby awansować, bo wygrana jest jak najbardziej możliwa.....
No chyba, że Emery będzie tak pewny siebie, że wstawi paru młodych do składu, wówczas szanse trochę wzrosną ale w gruncie rzeczy nawet wówczas potrzebny będzie cud...
Aczkolwiek jeśli Sobota, Mila i Kaz zagrają na najwyższych obrotach a Plaku nie będzie marnował setek, to może być przynajmniej ciekawie....

mtk 29.08.2013 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bofff (Post 1329834)
przegapiliście najlepsze

Jest w ogóle jakaś metodyka transferów Legii?

- Nie było żadnej. Zaufaliśmy skautingowi Lecha, jeśli chodzi o Ojamaa. Oglądając mecze na Cyprze, trafiliśmy na Helio Pinto. Zimowe okienko to też przypadek. Dzięki temu, że ten Król nie zapłacił Dwaliszwilemu, dało się go wziąć. Z Bereszyńskim tak samo - przypadek. To nie był efekt dwuletnich obserwacji. Dopiero od najbliższego, zimowego okienka do transferów będziemy podchodzić świadomie. Zorganizowany skauting, pracują m.in. Michał Żewłakow, Tomek Kiełbowicz czy Wojciech Kowalewski. Wiemy, kogo potrzebujemy. W końcu będziemy działać metodycznie. A do transferów na poziomie 5 milionów euro nie trzeba skautingu, wystarczy telewizor.

Bardzo fajnie to brzmi w kontekście tej wypowiedzi:
Powiedział pan, że świadomie nie zrobiliście skoku na Ligę Mistrzów. Dlaczego?
- Uważaliśmy, że nie stać nas na wydanie na piłkarza pięć milionów euro, bo taki ruch nie spowodowałby, że nasze szanse na awans radykalnie by wzrosły.

Przecież to jest kosmita

MK85 29.08.2013 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1329830)
Kuciak z kontuzją na 5-8 tygodni...

Zobaczymy jak Legia poradzi sobie bez niego..

niech się cieszą, że nie stało się to przed pierwszym meczem z Molde, bo teraz nie wiadomo czy interesowaliby się w ogóle losowaniem grup LE

BiałaGwiazda 29.08.2013 13:30

Nie no ten Leśnodorski to jest naprawdę dobry,waga za 100 tysięcy zł, śniadania i obiady dla zespołu 2 miliony zł rocznie :D

dynek.pl 29.08.2013 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1329837)
Szkoda tych absencji Dudu,Stevanovicia i Paixao w Śląsku bo Sevilla przyjezdza z jednym nominalnym środkowym obrońcą,a do tego do Monaco odszedł Kondogbia. Może by skopiowali nasz wyczyn z Saragossą,a tak to będzie cholernie ciężko niestety.

Zeby to skopiowac musza szybko stracic bramke - wtedy Sevilla pomysli, ze postawila kropke nad "i", a jak juz raz koncentracja opdanie to potem jest ciezko wrocic do gry.
Mysle, ze w naszym wyelminowaniu Saragossy samoboj Baszcza zaraz na poczatku byl kluczowy :)

Jednak w przypadku porazki jest tez jeszcze jedna szansa (UEFA-wylosuje-uczestnika-fazy-grupowej) -> http://www.90minut.pl/news/219/news2...-grupowej.html
Gdyby byla sprawiedliwosc to po tym co Slask pokazal w dotychczasowych meczach, po pechu w losowaniu i jeszcze tej przygodzie z flagami uwazam, ze zasluzyli na ta dzika kartę
ale pewnie "szczesliwym zbiegiem okolicznosci" trafi ona do jakiejs zachodniej druzyny albo Skandynawskiej (oni zawsze losuja dodatkowe miejsce z rankingu fair play).

Gercu 29.08.2013 16:40

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...osowaniu/vwvvx

A więc Śląsk ma jeszcze szansę na LE :)

Wiślak709 29.08.2013 17:29

Kurde... Wiem że szanse Śląska są marne i to bardzo, ale gdyby tak przycisnac Seve od 1 minuty, gdyby udalo sie zaskoczyc hiszpanow i np. strzelić bramke w pierwszych 10 minutach , to kto... Ach, ale by bylo pieknie ;)
Hej Śląsk!

shaggy 29.08.2013 17:41

Niestety panowie nie ma sie co ludzic dzisiaj. Malutkie szanse na cud bylyby gdyby zagrali kartkowicze. A tak Slask bez swietnego napastnika Paixao, trzymajacego środek Stevanovicia oraz swietnie asystujacego Dudu moze marzyc o tym by z honorem pozegnac sie z 4 runda.

Wieksze jest prawdopodobienstwo ze trafi do grup po jutzrejszym extra losowaniu niz po dzisiejszym rozjechaniu Sevilli...

Maciuś 29.08.2013 20:16

Śląsk będzie miał jakieś 7% szans w tym losowaniu.

sergio 29.08.2013 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1329910)
Śląsk będzie miał jakieś 7% szans w tym losowaniu.


Śląsk będzie miał w tym losowaniu ponad 3% szanse

PhantomRanger 29.08.2013 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 1329911)
Śląsk będzie miał w tym losowaniu ponad 3% szanse

O ile nie będzie to ustawione losowanie

rw88 29.08.2013 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1329916)
O ile nie będzie to ustawione losowanie

Na pewno nie będzie ustawione! Po prostu wylosuje "komputer"! :D

dynek.pl 29.08.2013 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 1329918)
Na pewno nie będzie ustawione! Po prostu wylosuje "komputer"! :D

Będą bardzo zaskoczony jeśli to będzie jakaś inna drużyna niż: Stuttgart, St.Etienne, Nice, Udinese, Feyenoord lub Nordsjealland.

mitmichael 29.08.2013 22:42

Szkoda Slaska ale Sevilla pokazała jak bardzo im brakuje do scisłej europejskiej czołowki. Wielka szkoda bo patrzac na wczesniejsze rundy Slask zasługiwał na faze grupowa Ligi Europejskiej - jutro ostatnia nadzieja moze w koncu szczescie pojawi sie po polskiej strojnie.

emj10 29.08.2013 23:46

Dawać Grunwald Wilno za 8 godzin, a pojawi się w końcu szczęście po polskiej stronie ;)

piotrex007 30.08.2013 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1329932)
Dawać Grunwald Wilno za 8 godzin, a pojawi się w końcu szczęście po polskiej stronie ;)

Na pewno nie za 8 godzin, bo o 11:00 zostanie dokończone spotkanie AZ Alkmaar - Atromitos, więc losowanie będzie dopiero po tym meczu ;)

marcin19876 30.08.2013 08:19

APOEL szczęśliwym przegranym!!!

Besiktas kolejnym wyrzuconym tureckim klubem ale jego miejsce z automatu zajmie norweskie Tromso...

dynek.pl 30.08.2013 08:29

Legia w 3 koszyku -> http://www.90minut.pl/news/219/news2...-grupowej.html

i to dosyc wysoko. Lech bylby w ogole w drugim.
Wyglada na slabe obsadzenie w tej edycji LE.

MK85 30.08.2013 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1329947)
Legia w 3 koszyku -> wis.la/ucct0

i to dosyc wysoko. Lech bylby w ogole w drugim.
Wyglada na slabe obsadzenie w tej edycji LE.

a szkoda, bo dużo druzyn z rankingu krajowego z miejsc 15-25 jest, w tym jedna z Polski :)

syryls 30.08.2013 09:28

Sprawa wygląda tak że brakuje nam tych punktów do klubowego, wiadomo że że lepiej wylosować łatwiejszego przeciwnika niż przegrać na starcie. Jako że Legii w LM nie chciałem tak teraz trzymam kciuki z prostego powodu, będą mieli większą ilość spotkań co przełoży się pewnie na miejsce w lidze i te punkciki muszą jakoś tułać

gypsy 30.08.2013 11:05

Moim zdaniem to dobrze, że Śląsk nie wpełznął do Ligi Europejskiej w tym losowaniu. Przy całej mojej sympatii do tego zespołu, Wrocławianie po prostu nie zasłużyli na grę w pucharach jesienią. Sevilla brutalnie obnażyła słabość Śląska i jego krótką ławkę rezerwowych. Nie byliśmy w stanie podjąć rękawicy.

W ogóle, moim zdaniem, losowanie lucky losera powinno się odbywać sposród drużyn, które osiągnęły najlepszy bilans bramkowy. Głupio by było, gdyby awansował WKS, który strzelił w dwumeczu jedną bramkę, a stracił ich dziewięć...

Krav 30.08.2013 11:49

no to tak:

z 1 koszyka - Rubin albo Dynamo
z 2 - Dnipro, Genk, Anży, Wigan
z 4 - Szachtior, Ludogorets albo Pandurii

z najlepszymi życzeniami ;)

matizaq 30.08.2013 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krav (Post 1329987)
no to tak:

z 1 koszyka - Rubin albo Dynamo
z 2 - Dnipro, Genk, Anży, Wigan
z 4 - Szachtior, Ludogorets albo Pandurii

z najlepszymi życzeniami ;)

Tottenham
Betis
Esbjerg

Tez z najlepszymi zyczeniami...................

fidello 30.08.2013 12:49

Legia z Lazio, Trabzonem i Apollonem, no ciekawy jestem :)

rw88 30.08.2013 12:53

Grupa do przejścia dla Legii, tzn. widać teoretyczne szanse. Trabzonspor gra zazwyczaj bardzo w kratkę, w defensywie grają tak sobie, Lazio oczywiście faworyt grupy, ale z czołowych ekip można było trafić gorzej, Włosi w LE zazwyczaj też nie zachwycają, a Apollon jest solidną ekipą, ale Cypryjczycy już nie są tak silni jak kiedyś. Marketingowo grupa również dosyć atrakcyjna.

BiałaGwiazda 30.08.2013 12:54

Duże szanse na wyjście z grupy jak im się przyfarci w meczach. Pewniakiem jest raczej Lazio,Trabzonspor jest raczej cieńszy niż Steaua,a z Apollonem może byc tylko problem na wyjeździe,bo na Cyprze zawsze gra się ciężko. Ale ogólnie grupa do przejścia.

shaggy 30.08.2013 12:58

Historycznie: Z tego zestawu Wisła grała z Lazio 3-3 i 1-2 oraz Trabzonsporem 5-1 i 2-1

anthony09 30.08.2013 13:04

Jeżeli Legia kupi dobrego napastnika to jak najbardziej może wyjść, z Saganem/Dwali... będzie ciężko

Maciuś 30.08.2013 13:15

Nowa Legia powalczy, ale z Apollonem o ostatnie miejsce w tabeli.

Mario Nh 30.08.2013 13:30

A ja uważam, że trafili chyba najgorzej jak mogli. Wyjazdy na gorące tereny do Włoch, Turcji i Cypru pokażą im miejsce w szeregu.

Drozd 30.08.2013 13:33

Już orzekli, że trudne losowanie :D.

Proximus 30.08.2013 13:46

Ciężkie losowanie. Wbrew pozorom parę łatwiej miała parę lat temu wylosowując Juventus który na LE położył **uja. W zeszłym sezonie Lazio z mocniejszej grupy(Tottenham,PAO,Maribor) wyszło na 1. miejscu. Trabzonspor, o ile jest w formie, jest poza zasięgiem jakiegokolwiek polskiego klubu. No i Cypryjczycy niby najsłabsi ze stawki w moim odczuciu stoczą z Legią walkę o przedostatnie miejsce.

Raczej ciężko mówić o dobrym losowaniu jeśli realne szanse na zwycięstwo tylko w jednym spotkaniu mają z Cypryjczykami u siebie.

it 30.08.2013 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1330007)
Historycznie: Z tego zestawu Wisła grała z Lazio 3-3 i 1-2 oraz Trabzonsporem 5-1 i 2-1

No i z Legią.
Jakieś 138 meczów Tylko w lidze, z czego 55 wygranych, 48, porażek i 35 remisów :]

mitmichael 30.08.2013 16:46

Na pewno beda mieli bardzo ciezka przeprawe z kazda ekipa bo Apollon wcale taki słaby nie jest a dodatkowo wcale nie jest gorszy od APOEL-u. Szkoda, ze Slask nie został szczesliwym przegranym tak to juz jest, ze polskie kluby to nigdy szczescia nie maja.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl