![]() |
Narzekacie na stadion ale mi się zaczyna on podobać coraz bardziej ;) i w ogóle w tym roku dzieje się szczęśliwie dla wisły w przeciwieństwie do ubiegłych lat. W tamtym koszykarki słabo grały a w tym już są sukcesy, hali w tamtym roku nie było a w tym jest zaplanowana już, może będzie tak że w tamtym roku nie było Champions League a w tym będzie, bo na takim stadioniku fajnie by się oglądało i kibicowało na meczu LM ;)
|
O jezu, to w koncu będzie telebim? Facet od dzwigu jak tam jechał mówił ze mają dzwigac telebim ale tak to powiedzial ze nikt nie wiedział o co chodzi... Potem to zaczeło zwisac z dachu i sie bali ze walneli jakies słupy oporowe dla dachu... Ja osobiście myslałem ze to elementy rynien powmiedzy pleksi którymi ma płynąc stopniały śnieg/ woda ( \_/ - cos takiego...) ... nawet mówiłem ze dam sobie rękę obciąć... I co? I bym teraz ku...wa nie miał ręki...:D
Kurcze naprawde zmienia sie projekt... Gdzie jest jakiś ostateczny bo ja pamiętam projekt dachu w którym telebimy miały być w dachu narożników przymocowane a nie na środku trybuny... |
Cytat:
|
to ty chyba jestes z 5 lat do tyłu :D , telebimy beda dwa, po przeciwnych stronach boiska, zreszta widac na kamerce gdzie dokladnie. Troche te uchwyty długie sie wydają, ale to pewnie skrót kamery cos takiego przedstawia, no i na projekcie one mają byc pod kątem, tym samym będą troche wyzej. W koncu jest na co patrzec na tych kamerach :P
|
to widze Zwierze... chodzi mi o ostateczny projekt stadionu z wszystkimi niuansami...
Fuks, teraz to ja już wiem, ślepy nie jestem... ale jakbyś był na stadionie to byś tak nie mędrkował... a ten telebim to na całą konstrukcje stalową pójdzie...? ile to cali...?:D ciekawe jakby to było zapodac na takim Need For Speeda Shifta...:D |
http://www.youtube.com/watch?v=WSZ3JH3t1qU
Tutaj masz telebim ze stadinu Dallas COwboys, jak widac, ktoś sobie klepie w Halo 3 :) |
Hehe... SUPER!!! Ale mi sie wydaje ze to robią po to zeby Cupiał widział aktualne notowania giełdowe i na bieżąco znał ceny miedzi na rynkach europy i azji...:D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ostateczny projekt będzie dopiero w kwietniu jak pan o. wszystko uzupełni, a bieżące projekty ma tylko wykonawca coś mi się tak wydaje. W necie tego raczej nie ma.
|
Nie wiem, czy to optymalne rozmieszczenie telebimów... Teoretycznie chyba lepiej by je było rozmieścić na krótszych sektorach (D i E), albo (najlepiej) w rogach, na linii dachu... Ludziom ze środka D i E będzie trudno dostrzec co na nich jest. Podobnie ludziom ze środka C i A/B, bo pewnie jeden telebim będzie zasłaniał drugi...
Edit: Zapomniałem, że będą piętrowe te sektory. Więc tylko mały kąt będzie utrudniał "widoczność" ludziom z D i E. Chociaż dach z ich sektorów też może zasłaniać. |
ten projekt dachu wrzucony stronę wcześniej, to jest chyba wykonany przez pracowników Polimexu, bo nie mogli doczekać się tego od wielkiego O.
|
Cytat:
|
ale mówie Wam jak dzisiaj ruszyli z kopyta... nagle sie ludzi tyle na stadionie pojawiło... chyba im za jakąś fakturę im miasto zapłaciło i ruszyli:P naprawde ludziów jak mrówków...:D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Fakturę....? Dziś mi mówił kumpel kumpla że ktoś podrzucił kierownikowi budowy kalendarz ... |
maci0s Ty powinieneś częściej przebywać wokół stadionu...zawsze masz dobre info
Właśnie telebim podnoszą:) |
O w pytę. Ależ ten telebim wielki! Nie za duży troszkę?
|
Ja bym się nie cieszył że taki duży będzie telebim. Zapewne w ramach oszczędności zrobią mniejszy a wokół powieszą reklamy.
|
Telebim będzie tylko na trybunie wschodniej czy na zachodniej też planują?
|
Cytat:
Cytat:
|
a z boku reklamy eh
|
a co w reklamach złego? będą pewnie dwie po obu stronach i tyle, ale wielki problem.
|
Cytat:
|
Reklamy w klubach za granica wykorzystywane sa do wszystkiego,od produkcji programow meczowych ktore finansuja w 100% przez platny show w przerwie meczu az po takie triki jak "pizzeria XXX funduje wszystkim widzom dzisiejszego meczu tyle darmowych dodatkow ile bedzie goli". Spora kasa z tego idzie dla klubu i osobiscie nie przeszkadzaloby mi gdybym wiedzial ze kupujac np. pepsi zamiast coca-cole wspieram Wisłę. Zwykly mechanizm zamkniety, widzisz reklame -> kupisz produkt -> firma zauwazy wzrost sprzedazy dzieki kibicom -> wylozy pieniadze znowu -> zyskuje na tym klub.
|
wypada sie tylko cieszyć. 18 godzina, juz ciemno a dzwig na A/B pracuje aż miło
|
Cytat:
Musimy się podporządkować w niektórych aspektach skomercjalizowanego świata. Wiadomo, każdy by wolał aby na telebimie i stadionie nie było reklam, tylko flagi, ale taki teraz świat. Kluby żyją z reklam. |
Wiem ze bylo, ale moglby mi ktos podac linki do kamer na stadionie. Bo mi system w piz.u padl i nie chce mi sie kilkunastu stron przeszukiwac.A jeszcze mi sporo pozostalo do zrobienia.
Z gory wielkie dzieki |
Cytat:
|
|
Cytat:
A tak serio to ja tylko pisze co widzę lub usłyszałem osobiście... a to lepsze od tego co "znajomy kumpla mówił", lub "gdzieś kiedyś było"... ;) Dzisiaj im robota bardzo szła szybko, troche sie obijali z odbiorem tego drugiego dźwigu na a/b. Przede wszystkim widać ze dostali prefabrykaty... ze 4 tiry dzisiaj chyba przyjechały ( może więcej ) i po prostu mają co stawiać, robotników naprawdę wielu, to juz chyba podejscie pod te 3 zmiany od 1 marca. Na dach dzisiaj jechała jedna za drugą paletą z pleksiglasem więc pewnie zaczną go niedługo na dachu układac i tym samym kryć trybunę. Powiem Wam jeszcze ze we wtorek byłem w okrąglaku i faktycznie ta częśc konferencyjna jest ok, ale dół okrąglaka to... większy porządek to ja mam w garażu... a to wykończenie... tam jest odkryta studzienka kanalizacyjna z której wychodzą 3 rury ciepłownicze!! :D (wiem ze to tymczasowe, ale mimo wszystko ludzie tam z innych klubów chodzą i wstyd...), gratów masa, w 2 łazienkach pisze ze nie ma wody, a w trzeciej czynnej nie ma światła...:p do tego zajebista dziura w suficie ( czymś zalana ale od powieszchni sufitu do tej wylewki ze 40 cm jest róznicy poziomów) po jupiterze... a w ziemie wlali gruszkę betonu i tak zostało, nawet wykładziny nie położyli... Takie wszystko tam sie wydaje prowizoryczne...:/ No ale cieszy mnie myśl ze byłem tam pewnie pierwszy i ostatni raz:) aha.. z nowości to w poniedziałek słyszałem "gdzie jest X? - W trybunie E bo basen przecieka" :D Jakby ktoś był Ciekawy to ten największy dzwig kołowy ma udźwig 500 ton, drugi 300, a trzeci 250... :) ten pierwszy samego obciązenia ma 200 ton doczepionych!! Te liczby budzą respekt!! Jedna tylko kwestia, której nie mogę rozwiązac... od jakiegoś czasu kopią dziurę w ziemi przy wjeździe dla autokarów pod trybune ( miedzy wjazdem a przyszłym wejściem), co to jest? Nie mam pojęcia i nikt mi nie potrafi odpowiedzieć... Przecież sciana do trybuny tam jest wiec po co robią tam dziurę? a w ramach poprawy humoru to pytałem dzisiaj inżynierka w białym kasku czy zdązą na lipiec... tylko się uśmiechnął i z rozbrajającą szczerością powiedział "nie wiem" :) |
Przepraszam,ze w tym temacie,ale nie wiecie jaka opinie wydali dzis na temat stadionu Hutnika?
|
Sorki za offtopa
Jaka bedzie pojemnosc na Hutniku i jak bedzie wygladac dystrybucja biletow?? |
Cytat:
„Przed pierwszym meczem rundy wiosennej chciałem prosić wszystkich kibiców Wisły Kraków, zarówno tych, którzy będą oglądać jedynie mecze u siebie, jak i tych, którzy reprezentować będą Wisłę w trakcie spotkań wyjazdowych, o kulturalne zachowanie w trakcie wszystkich meczów. Przypominam, że zgodnie z nową ustawą o organizacji imprez masowych na stadionach piłkarskich obowiązywać będzie pełna identyfikacja wszystkich osób na nich przebywających." |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
maci0s z której strony przyjezdzały dzis te ciezarowki z prefabrykatami ze ja ich na kamerce nie widziałem???
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl