![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdyby nie.Jop swoimi durnymi decyzjami "pupilkowaniem", awans już dawno byłby klepnięty. Elstraklasa w mig zweryfikuje takiego trenerzynę.
|
Do uzytkownika wyzej mam pytanie: czy często sie pan usmiecha?
|
AWANS JEST NASZ!!!
Kod:
razem dom wyjazd |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeszcze matematyka.
Awansujemy do e-klapy jeśli - zdobędziemy JEDEN punkt w kolejnych 3 meczach. lub - Wieczysta raz straci punkty w kolejnych 3 meczach lub - Wieczysta nie odrobi 15 bramek do nas w 3 meczach lub - Śląsk dwa razy nie wygra meczu |
jeszcze jest jedna mozliwosc:)
1. Wisla wszystko przegra dowolna liczba bramek 2. Wieczysta wszystko wygra dowolna liczba bramek 3. Ślask zdobedzie dokladnie 5 pkt. Wtedy tabelka 3 druzyn https://malatabelka.pl/?s=e38c4f61 https://i.ibb.co/ZRm2Wsvr/Zrzut-ekra...4-08-39-53.png Czyli mozemy dowolnie przegrywac jesli Slask zdobedzie dokladnie 5pkt:) |
Wygrac z Chrobrym, Klepnąć formalnie awans i 1 miejsce i mozna zacząć wątek pt:
"Ile punktow potrzeba do utrzymania w ekstraklasie?" |
Slask byc moze przegra z LKeSem ale potem maja Bytom i PGM wiec chyba tego juz nie wypuszcza. Jesli sie nie myle to zeby spasc na 3 miejsce to Wieczysta musi wygrac wszystko a Slask zdobyc maksimum 4 punkty.
Malo prawdopodobne. Myslalem, ze Slask sie wywali z Polonia Warszawa i straci punkty tez w Mielcu i Lecznej ale wygrali wszystko. Nie jest to sprawiedliwe wzgledem konkurencji kiedy graja de facto uzywajac kodow na kase i mogli dzieki temu utrzymac sklad z ekstraklasy a nawet go wzmocnic ale takie sa realia. Tak juz pobocznie mowiac. Ja sie zastanawiam co bedzie jesli jakas tam komisja czy sad uzna odwolanie Wisly od walkowera za zasadne i Slaskowi te trzy punkty beda odebrane a wieczystej zabraknie tych 3 punktow do wyprzedzenia Slaska. W ogole to kiedy to nasze odwolanie ma byc rozpatrywane? Slask chyba tez sie od kary finansowej odwolal a nic nie slychac o zadnych wyrokach. |
Komisja zamiotla to pod dywan bo zmiana walkowera rozwali rozgrywki.
A co do Wieczystej i Slaska to maja rowny bilans bezpośrednich spotkań i równy bilans bramek. Wiec w teorii - wygrana i 2 remisy Slaska oraz 3 wygrane Wieczystej zrównują ich punktami i zapewne daja awans Wieczystej (jesli wygraja 3 spotkania to logicznego że beda mieli wiecej bramek niz Slask przy 1 wygranej). Raczej to sie nie wydarzy, ale.... Slask ma trudniejszy terminarz i dopiero teraz będzie mial presje na sobie. |
Cytat:
|
Mecze drużyn walczących o top2:
Kod:
Wisła 1 Wieczysta 3 Śląsk 2 |
Wygrywając z Chrobrym zapewniamy sobie w praktyce 1 miejsce.
Później porażka ew Polonia Warszawa i wystarczy 1 pkt z Siedlcami |
Wczoraj podczas wiślackiej majówki dosyć wysoko postawieni pracownicy Wisły mówili wprost, że nie ma mowy o zmianie decyzji w przedmiocie walkowera dla Śląska. Wszystko inne jest biciem piany.
|
Śląsk ma 5 punktów straty, zostały 3 kolejki.
3*3-5=4 (bo mamy lepszy stosunek). 4 punkty w 3 kolejkach to jedno zwycięstwo i jeden remis. Ew. trzeba liczyć, że Śląsk dwa razy nie wygra. |
Gdyby w nastepnej kolejce Slask nie wygral z LKeSem a Wieczysta swoj mecz wygrala to robi sie wojna nerwow bo bedzie tylko jeden lub dwa punkty przewagi.
W 33 kolejce Wieczysta gra z Rzeszowem przed Slaskiem i jesli Wieczysta ten mecz wygra to ich wyprzedzi nakladajac dodatkowa presje na Slask w ich meczu w Bytomiu. Mentalnie dosyc trudna sytuacja. |
Śląsk jest mocno rozpędzony, nie wypuszczą tego. Wieczysta też złapała rytm ale jednak 4 punkty straty w 3 meczach to bardzo dużo.
|
No niestety, zwycięstwo nad młodzieżówką Stali pokrzyżowało plany epickiego remisowego awansu, ale co tam, można jeszcze dograć resztę meczów na samych remisach.
Dla porządku, na tę chwilę granicę awansu bezpośredniego wyznacza próg 61 punktów. Wieczysta gra o życie, więc jeszcze pewnie będą emocje i liga będzie ciekawsza - tyle że już niekoniecznie dla nas. |
Cytat:
|
Cytat:
Czuje remis, wygrana Wieczystej z Miedzia i wszystko rozstrzygnie sie w ostatnich 2 kolejkach. |
Jeżeli Kwietniowi zależy na awansie to ma znscznie mocniejsze karty do "motyeacji" w kieszeni, niz włodarze t ch utrzymanek wrocławskiego ZOO. Wieczysta powinna zrobić 9 pkt. 3.14zdom z Wrocka zdobyć 6 bedzie ciężej niż Kvietniovii 9.
Zakładając, że Wieczysta wszystko wygra, zrobi sobie stosunek bramek lepszy od malinowych, stąd te 6 pkt, które muszą ugrać ci drudzy |
Przecież ty już Sandomingo pogratulowałeś maliniakom wygrania ligi to po co nawet o Wieczystej wspominasz.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z logiki wynika ze jak Slask zdobedzie dokladnie 5 pkt to na pewno bedziemy na 1 miejscu. Niewazne co innego sie wydarzy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl